• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • somunlar

Sonuçlar

Somunlar - Ithalat/Ihracat

 1. MADAR

  Polanya

  Verified by europages badge

  MaDar, yaklaşık 30 yıllık bir geleneğe sahip, Polonyalı bir gıda toptancısıdır. Ürünlerimizi marketler, restoranlar, farklı profildeki şirketler, kurumlar ve özel şahıslar gibi çok çeşitli sektörlere tedarik etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için ürünlerimizi en yüksek kalitede en iyi fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, bizde çok çeşitli mükemmel gıda ürünleri bulacaksınız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Makarna, •İşlenmiş ve konserve etler •Tahıllar, •Farklı unlar, •Süt ürünleri, •Şeker, •Baharatlar, ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz! Garanti ediyoruz: •Hızlı sipariş karşılama, •Cazip fiyatlar, •Geniş ürün yelpazesi, •Dünya çapında teslimat. Ürünlerimiz, mükemmel lezzetle en iyi kaliteye ulaşmak için güvenilir tedarikçilerden ve yerel çiftliklerden ithal edilmektedir. Eşsiz lezzetleri bizimle sofralarınızda bulabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. BB WHOLESALE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  MD Global Trading GmbH, premimum gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin uluslararası toptan satışı, ihracatı, tedariki ve dağıtımında önde gelen bir şirkettir. Misyonumuz, rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli yüksek kaliteli ürünlerle olağanüstü değer sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı ilişkiler kurmaktır. MD Global Trading GmbH'de yenilikçiliğe ve desteğe önem verilen bir ortamda çalışmalarını yürüten ekibimiz kendini işbirliğine, büyümeye ve yaratıcılığa adamıştır. Çalışanlarımızı güçlendirerek sürekli gelişen pazarda bir adım önde olmalarına imkan tanıyor, dinamik ve üstün kaliteli hizmetlerimizin devamlılığını sağlıyoruz. Çevresel sorumluluğumuzu ciddiye alıyor, çevre üzerindeki etkimizi en aza indirmek için tedarik zincirimiz boyunca sürdürülebilir uygulamaları benimsiyoruz. Ayrıca, faaliyet gösterdiğimiz toplumlarla etkin olarak ilişki kuruyor ve onlara katkıda bulunuyoruz. MD Global Trading GmbH olarak vizyonumuz, tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir değer yaratırken değişen müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlayan yüksek kaliteli toptan ürün ve hizmetlerin önde gelen tedarikçisi olmaktır. Taahhütlerimizi yerine getirme, tutarlılığı sürdürme ve son teslim tarihlerine uyma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz; bunlar sektördeki mükemmelliğe olan bağlılığımızın temel unsurlarıdır. Dünya genelinde kaliteli toptan ürün tedarikinde güvenilir ve kusursuz bir deneyim için MD Global Trading GmbH'yi seçin.

 3. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve size ürünlerimizin uzun süre dayanacağı garantisini vermekteyiz. Altenberge (Almanya) ve Kaohsiung (Tayvan) kentlerinde bulunan üretim tesislerimizde bir sanayi tesisi olarak dünya çapında faaliyet göstermekteyiz. Sağlam tutuş! Yüksek kaliteli bağlantı elemanlarımız sayesinde çeşitli malzeme ve bileşenleri güvenli bir şekilde monte edebiliyoruz. Bizimle çalışmanın avantajlarından faydalanmanız için işinizi cıvata, somun vb. alanında çok sayıda özel hizmetlerle kolaylaştırıyoruz. Esnek hizmet! Ürünlerimizi Vestfalya, Altenberge'deki merkezimizden de Tayvan, Kaohsiung'daki şubemizden de çeşitli sektörlerdeki endüstri şirketlerine tedarik ediyoruz.

 4. BTS BEFESTIGUNGSELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BTS Befestigungselemente-Technik GmbH, metal işleme endüstrisinde sabitleme ve bağlantı elemanlarının üretimi ve satışına odaklanan orta ölçekli bir şirkettir. Şirket 1983 yılında kurulmuştur. Şirketin merkezi Rheinland-Pfalz eyaletinin Saarburg kentinde bulunmaktadır. Şirkette toplam olarak yakl. 50 çalışan mevcuttur. Ürün yelpazesi, kelebek somunları, kelebek vidaları, şapkalı somunları, ahşap konnektörlerini, taşıyıcı kelepçeleri, ray somunlarını, kayar blokları, hamer başlı vidaları ve çizime veya numuneye göre üretilen çeşitli özel parçaları kapsamakta ve portföy yeni geliştirmelerle sürekli genişletilmekte ve eksikleri tamamlanmaktadır. "Made in Germany" metal dökümden, mekanik işlemeye, müşteriye özel yüzey işlemeden münferit ambalajlamaya kadar yüksek bir katma değer zinciri faaliyetlerimizi karakterize etmektedir. Sertifikalı yönetim sistemlerine dayanan, kalite bilincimizle müşteri odaklı ve esnek bir şekilde faaliyette bulunuruz.

 5. BLIS KUGELGEWINDETRIEBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLIS Kugelgewindetriebe GmbH firmasının teslimat ve hizmet programı şunları içerir: DIN ve standart ve özel somunlu müşteri taslağı uyarınca burgulu ve taşlanmış model konik dişli miller, dolanmış ve burgulu model trapez miller, doğrusal kılavuzlar, yatak ve yatak mesnetleri gibi aksesuarlar, KGT'nin onarımı ve kontrolü.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ALSTERTALER SCHRAUBEN & PRÄZISIONSTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun süredir en yüksek kalite talepleri konusunda uzmanız ve aşağıdaki sektörler için ürün temin ediyoruz: Makine, araç, tesis, gemi ve uçak yapımı, armatür üreticileri, nükleer santral ve rüzgar teknolojisi, tıp ve deniz teknolojisi, hava ve uzay yolculuğu, merdiven yapımı, mobilya endüstrisi, metal ve fuar yapımı, elektronik, klima tekniği, zanaat ve ticaret. Hassas parçalarımızı Kuzey Buz Denizi'ndeki Svalbard adalarından Ushuaia'ya kadar doğrudan üretim tesisinize ya da her şantiyeye ulaştırıyoruz. Ve bunu da tam teslim tarihinde gerçekleştiriyoruz. Yetkinlik, servis ve esneklik bizim güçlü yanlarımızdır. Alstertaler schrauben & präzisionsteile gmbh dünyanın her yerine teslimat gerçekleştirir!

 2. BURRE HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1964 yılında Müh. Karl-Heinz Burre tarafından kurulan Burre Hydraulik şirketi ticarî faaliyete 1965 yılında başlamıştır. Başlangıçtaki mühendislik bürosu olarak faaliyet gösterme fikri kısa sürede terk edilmiş, ve şirket küçük çapta üretim yapmaya başlamıştır. İlk geliştirmeler hidrolik ekskavatörler için kontrol valfleri, patlamaya dayanıklı solenoid valfleri ve körüklü valfleri kapsamaktaydı. 1972 yılında, bugün de Burre Hydraulik şirket merkezinin bulunduğu araziye yeni yapılan üretim binasına taşınma gerçekleşmiştir. 540 m² üretim alanı, şirketin kurucusunun yenilikçi fikirlerini fiiliyata geçirmek için daha fazla alan açmaktaydı. Örneğin Burre Hydraulik, Deutsche Bahn dizel lokomotiflerinin yakıt ikmal sistemleri için patlamaya dayanıklı solenoid valfler geliştirmiş ve üretmiştir. Ancak Dipl.-Ing. Karl-Heinz Burre, geleceğin hidrolik kumanda ve cihazlarda olduğunu kısa sürede fark etti ve şirketi bu doğrultuda yönlendirdi. Burada meydan okumayı kabul etti ve sıklıkla yeni teknik alanlara girdi. Örneğin, tekstil endüstrisi için makinelerin otomasyonunda etkili olmuştur. Ancak diğer teknik alanlarda da başarılı bir şekilde faaliyet gösterdi, örneğin. denizaşırı gemiler için otomatik bir ambar kapağı kontrolü geliştirdi. Bu gelişmeye paralel olarak, üretim alanı da istikrarlı bir şekilde büyüdü ve şu anda 5000 m²'den fazla bir alana ulaştı.

 3. GERHARD STOLL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bir aile şirketi olarak, Pforzheim'daki tesisimizde, bağlantı, akışkan, montaj ve üretim teknolojisi alanlarında tornalanmış parçalar, standart parçalar ve yarı mamul ürünler üretiyor, pazarlama, dağıtım ve satışını yapıyoruz. Temel yetkinliğimiz, otomotiv, elektrik ve plastik işleme sanayilerin için diğerleri arasında tornalanmış parçaların üretiminde yatmaktadır. Bu bilgi birikimimizle, elli yılı aşkın süredir DIN parçaları ve münferit çözümler için güvenilir bir iş ortağıyız. Temel hedefimiz tüm müşterilerimize mümkün olan en iyi tedarik hizmetini verebilmektir. Bunu da, sürekli iyileştirme prensibine dayanan tutarlı ve kapsamlı kalite yönetimi ile sağlıyoruz. Ürünlerimiz, süreçlerimiz ve iş akışlarımız sürekli kontrol altındadır. “1961 yılından bu yana kalite” sloganımız doğrultusunda, sadece kendi bilgi birikimimiz eğitim anlayışımıza örneğin iç eğitim ve ileri eğitim önlemleri ve içsel öneri sistemleri ile) değil, aynı zamanda toplam kalite yönetimi alanında da dışarıdan destek alarak hareket etmekteyiz.

 4. HANS BERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sorunsuz çalışma için, her ayrıntı kusursuz olmalıdır. Bu prensip, 1950 yılındaki kuruluşumuzdan beri şirket felsefemiz olmuştur. Hans Berg GmbH & Co. KG, çok çeşitli endüstri dallarının ihtiyaçları için derin çekme parçaları ve metalik boru bileşenlerinin uluslararası alanda aktif üreticisidir. Reichshof (merkez), Florstadt ve Dilovası/İstanbul'da (Türkiye) lokasyonları bulunan şirketler grubu, yaklaşık 600 kişiyi istihdam etmektedir ve soğuk şekillendirme, birleştirme, diş açma ve işleme teknolojisinde uzmanlaşmıştır. Berg, ısıtıcılar, radyatörler ve konvektörlerin bağlantı teknolojisi alanında teknoloji ve pazar lideridir. Diğer önemli pazar alanları; ısı üretimi, klima teknolojisi ve büyük uzman tedarikçilerin geliştirme ortağı olarak Berg'in titreşim sönümleme ve hava yastığı gaz jeneratörleri gibi alanlar için hassas bileşenler ve güvenlik bileşenleri ürettiği otomotiv endüstrisidir.

 5. WILHELM LÜSEBRINK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, onlarca yıldır Avrupa'nın en büyük tel ürünleri üreticilerinden biridir. 1852 yılında, Halver-Öckinghausen'deki köy demircisi Wilhelm Lüsebrink, ilk kez ahşap dişli delikli cıvatalar üretti - ki bu ürün, bugün hâlâ ürün yelpazemizdeki en önemli kalemlerden biri. Gelenek ve modernliğin iyi bir karışımı ile, iki tesiste üretim gerçekleştirmekte ve dünyanın her yerindeki pazarlara sevkiyat yapmaktayız. Modern üretim yöntemleri ve lojistik, kalite standartlarına ve son teslim tarihlerine mutlak bağlılık ve özel müşteri gereksinimlerine esnek bir şekilde tepki verme yeteneği, belirleyici rekabet avantajlarıdır ve şimdi altıncı neslinde olan şirketimizin başarısını garanti etmektedir. LÜSEBRINK – biz bükeriz.

 1. ISOLOC SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yeni kurulmuş olan isoloc şirketinin hedefi, tesisat teknolojisi ve her türlü makine ve tesislerin titreşim izolasyonu alanında, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünlerin "Made in Germany" geliştirilmesidir. Kalifiye uzmanlardan oluşan ekibimizle sürekli olarak bu hedefe odaklanmaktayız. Şirketimiz bugün sanayinin her dalında dünya çapında faaliyet göstermektedir. Burada, makinenin boyutu önemli değildir. Depomuzda, küçük takım tezgahları ve büyük dövme preslerinin yanı sıra şekillendirme teknolojisi, plastik, baskı ve kağıt, kimya, ağaç işleme, gıda, elektrik ve inşaat endüstrisi alanlarında kullanılan makineler de bulunmaktadır. Ayrıca, Berlin'deki İsviçre Büyükelçiliği gibi bina ve yapıların yanı sıra büyük makine ve tesislerin makine kaidelerinin (titreşim kaidelerinin) izolasyonu da geniş kapsamlı ürün grubumuzun içindedir. Hedefimiz mükemmelliğiniz!

 2. JÄGER & FRESE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  3.600 metrekarelik bir üretim ve depolama alanında bağlantı elemanlarının üretim, pazarlama ve satışı . Müşterilerimiz arasında mobilya, ahşap işleme ve merdiven yapımı, makine ve takım imalatı, mağaza ve raf yapım sanayinin yanı sıra sıhhî tesisat ve ısıtma cihazları sektörlerinin tanınmış şirketleri bulunmaktadır. Başlıca hizmetlerimiz: Hızlı ve zamanında teslimat, küçük demir ve sentetik parçaların bir araya getirilmesi, paketlenmesi ve montajı. Özel ürünlerimizin arasında çelik, paslanmaz çelik ve sentetik yükseklik ayar vidaları ve mobilya kızakları bulunmaktadır. Ürün paletimiz, yaygın kullanılan tüm yüzeyler için M 8x10 mm'den M 24x300 mm'ye kadar uzanmaktadır. Yeni teknik gelişmelerle sorunlarınızda size yardımcı olmayı isteriz - beraberce bir çözüm buluruz.

 1. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her şeyi sönümlüyoruz, sadece beklentileri sönümleyemiyoruz. ACE, tüm kıtalarda 45 ülkede temsilcilikleri bulunan, endüstriyel sönümleme teknolojisi alanında dünya çapında tanınırmış uzman bir şirkettir. ACE, 1978 yılından beri Alman pazarında çok başarılı bir şekilde temsil edilmektedir. Sadece burada 25 mühendis her gün ürün yelpazesinin geliştirilmesi üzerinde çalışıyor. ACE müşterileri, sönümleme teknolojisi konusunda sofistike çözümlerden, değerli yenilikler ve örnek servis hizmetinden yararlanırlar. Önde gelen makine mühendisliği şirketleri ile yakın işbirliği sayesinde ACE'nin Almanya şubesi teknik ilerlemenin öncüsü olarak ön plana çıkmıştır. Müşterilerimizin açıkça ortada olan avantajları şunlardır: Yerinde ve telefonla uzman teknik danışmanlık, müşteriye özel tasarım, asgari sipariş miktarı sınırı olmadan bir adetten itibaren en kısa sürede sevkiyat, sofistike montaj ve fonksiyonel aksesuarlar, gerçekçi fiyatlar

 2. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schäfer + Peters şirketi, hepsi farklı tasarımlarda olmak üzere, örn. ahşap vidalar, metrik vidalar, sac vidaları, rondelalar, pullar, somunlar veya ağır hizmet tipi tespit elemanları, emniyet vidaları ve güneş enerjisi sistemleri tespit elemanları gibi ürünlerin yanı sıra müşteriye özel ve çizime göre üretilecek parçalar gibi paslanmaya ve aside dayanıklı bağlantı elemanları, DIN ve diğer standartlara uygun parçalar konusunda güvenilir iş ortağınızdır. Müşterilerimizle paslanmaz bir bağ kurmaktayız. Ve bunu da, 32.000'den fazla farklı stok kalemi, 200'den fazla kararlı ve kalifiye çalışanımız ve modern kalite yönetimi sistemimizle gerçekleştirmekteyiz. Çevrim içi mağazamızda yüksek nitelikli çelikten mamul çeşitli vidalar, somunlar, pul ve rondelalar, cıvatalar, saplamalar, halatlar, zincirler, pimler ve yüksek nitelikli çelikten yapılmış diğer birçok bağlantı elemanı gibi tüm envanter kalemlerini bulabilirsiniz. S + P çevrim içi mağazasına erişim için lütfen satış ekibimizle iletişime geçiniz.

 3. NATURELL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Naturell AB'de organik gıdayı standart haline getirdik. %100 organik gıdanın standart olduğu bir dünyaya inanıyoruz. Organik gıda uzmanı olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bu sayede organik gıda alanında lider firma olma yolunda yavaş ama emin adımlarla yükseldik. Ancak organik dökme sağlık gıdaları satmaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Sadece tamamen organik ürünler sunuyoruz. Organik gıda toptancısı olarak toplamda 1000'den fazla farklı organik ürün satıyoruz. Bu ürünler kendi organik çiftçilerimiz ve üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. Organik ağımız dünyanın her yerine ulaşıyor. Nakliyeyi asgari düzeyde tutmak için ürünlerimizi eve mümkün olduğunca yakın bir yere götürmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimiz: Badem, Brezilya Cevizi, Kaju Fıstığı, Hindistan Cevizi, Fındık, Fındık Ezmesi, Kavrulmuş Fındık, Yer Fıstığı, Beyazlatılmış Yer Fıstığı, Pikan Cevizi, Çam Fıstığı, Antep Fıstığı, Ceviz. Un, Badem Unu, Ararot, Arpa Unu, Karabuğday Unu, Manyok Unu, Nohut Unu, Hindistan Cevizi Unu, Mısır Unu, Fındık Unu, Yulaf Unu, Patates Nişastası, Kinoa Unu, Pirinç Unu, Çavdar Unu, Kavuzsuz Un, Tapyoka Nişastası, Teff Unu, Buğday Unu. Şeker ve Tatlandırıcılar, Agave Şurubu, Arpa Maltı Ekstresi Tozu, Arpa Maltı Şurubu, Pancar Şekeri Şurubu, Şeker Kamışı, Hindistan Cevizi Şekeri, Mısır Glikoz Tozu, Mısır Maltı Şurubu, Mısır Şurubu, Bal EKO Melanjı, Akçaağaç Şurubu, Hurma Şekeri, Şekeri Kamışı Tozu, Pirinç Şurubu, Pirinç MAlt Şurubu, Buğday Şurubu, Tapyoka Şurubu, Tapyoka Malto Dekstrin. Pirinç, Basmati Pirinci, Arborio Pirinci...

 4. BAYCELIK TARIM ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1975 yılında kurulan Bayçelik Tarım, Denizli merkezli lider bir tarımsal tohum üreticisidir. Sektördeki 50 yıllık tecrübemizle, Türkiye'nin en eski ve en tanınmış tarım ürünleri ihracatçılarından biri haline geldik. Şirketimiz, yüksek kaliteli yenilebilir tohum ve kuruyemiş ürünlerinin üretimi ve tedariki konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimiz için olağanüstü ürünler yaratmak üzere en son teknolojilerle donatılmış, Avrupa'nın en kapsamlı işleme tesislerinden birine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bayçelik Tarım olarak, başta kabak çekirdeği, ay çekirdeği ve ceviz olmak üzere birinci sınıf tohumlar sunuyoruz. Ayçekirdeklerimiz Türkiye'nin en verimli ovalarından özenle seçilmekte ve üstün kalitelerini ve lezzetlerini sağlamak için titizlikle işlenmektedir. Yıllık 15.000 ton ay çekirdeği işleme kapasitesine sahip olan tesisimiz, artan talebi karşılamak için sürekli genişlemektedir. Müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya kararlıyız. Türkiye'de lider bir tarım şirketi olmak için işimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Bayçelik Tarım'da müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Ulusal ve uluslararası alanda yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunma konusundaki itibarımızla gurur duyuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa veya şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 5. LK ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vidalar, bağlantı elemanları ve tasarım parçaları üretimine odaklanmış CNC talaşı işleme alanında faaliyet gösteren bir şirketiz. İş merkezimiz, Lüksemburg sınırına yakın bir konumda olan Trier'de bulunmaktadır. Ürettiğimiz malzemeler arasında paslanmaz çelikler, krom-nikel çelikler, Süper Duplex (örneğin 1.4410 veya 1.4501), ayrıca yüksek sıcaklıkta dayanıklı nikel bazlı alaşımlar (örneğin Inconel 2.4856 veya Nimonic 2.4952) gibi malzemeler bulunmaktadır. 10 yıldan fazla deneyimle iki yeni CNC kontrollü makine ve bir dizi diğer makine ile üretim yapıyoruz. Web sitemize www.lk-zerspanungstechnik.de adresinden göz atmanızı memnuniyetle öneririz. Hakkımızda daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. Ayrıca size dijital bir broşürümüzü ekledik. 07.06.2023 tarihinden itibaren AD2000 W0 onayına sahibiz ve ISO 9001 sertifikasyonumuz 20.06 tarihinde başarıyla tamamlandı. Gerçekten geri dönüşünüzü bekliyor ve sizin için üretici olarak çalışmayı umut ediyoruz.

 6. SYNCHRO PAWEŁ KOTECKI

  Polanya

  Verified by europages badge

  SYNCHRO Organic Food Poland olarak, kuruyemiş, kuru meyve, baharat ve otlar konusunda uzmanlaştık ve 25 yılı aşkın süredir Polonya pazarında güvenilir bir işletme olarak kendimizi sağlam bir şekilde kanıtladık. Kapsamlı deneyimimiz sayesinde, dünyanın dört bir yanından birinci sınıf kuruyemişler, kuru meyveler, baharatlar ve otlar tedarik etme konusunda uzmanız. Çeşitlerimiz arasında egzotik kuru meyveler, kuruyemişler ve susam, çuha çiçeği, chia ve kabak çekirdeği gibi yağ preslemeye uygun tohumlar bulunmaktadır. Kuruyemiş dünyasından: fındık, badem, antep fıstığı, kaju fıstığı, macadamias ve karışık çeşitler. Benzersiz seçimler için özel kaynağınızız: sultanas, mango, hurma, kuru erik, kayısı ve şekerli meyveler. Baharat Senfonisi: Mercanköşk, karabiber, yenibahar, muskat ve daha fazlası. Tej patta, Madagaskar aframonu, köri yaprağı ve zaatar gibi niş baharatları keşfedin. Çeşitli baharat karışımlarımızla mutfak deneyiminizi geliştirin. Çaylar ve Botanik Harikalar: Siyah, yeşil ve beyaz çaylar da dahil olmak üzere Hindistan'dan seçtiğimiz çaylar ve bitkiler. Kendinizi Brahmi, Amla, Ashwagandha ve daha fazlasının büyüleyici özüne bırakın. Anavatandan, Polonya'dan: tahıl taneleri, darı taneleri, çuha çiçeği tohumu, keten tohumu, kabak çekirdeği, İtalyan (Yunan) fıstığı ve kurutulmuş havuç, maydanoz, keten tohumu, yeşil fasulye ve taze fasulye. Sertifikalı mükemmellik ve kaliteye olan bağlılığımızla, isteklerinizi karşılamak için özel olarak tasarlanmış olağanüstü organik ürünler sunuyoruz.

 7. AJ AGRO APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  AJ Agro ApS, küresel tarım pazarında en kaliteli tarım ürünlerinin güvenilir bir distribütörü olarak uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. Mükemmellik ve dürüstlüğe olan bağlılığımız, tarım sektöründe güvenilir bir isim olarak yer edinmemize yardımcı oldu. Bizi diğerlerinden ayıran şey, tarımsal ürünlere olan köklü tutkumuzdur. Üretim, lojistik ve dağıtım da dahil olmak üzere tarımsal ihracat işinin her yönünü anlamak için önemli çaba sarf ettik. Bu kapsamlı bilgi birikimi bizi ihracat sektöründe zorlu bir güç haline getirdi. Özümüzde, müşterilerimize hizmet etmek için sürekli olarak ekstra yol kat eden uzmanlardan oluşan özel bir ekibiz. İhracat pazarlarında uzun yıllara dayanan deneyimimizle, kalite ve güvenilirlik konusunda çıtayı yükselterek alanımızda lider olarak ortaya çıktık. Danimarka'da, birinci sınıf tarım ürünlerinin lider tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz ürünler arasında fındık, gübre ve hayvan yemi gibi çok çeşitli ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin çeşitli endüstrilerdeki önemini anlıyoruz ve müşterilerimize yalnızca en iyi kaliteyi sunmayı taahhüt ediyoruz. Misyonumuz, en üst düzey tarımsal ürünlere ihtiyaç duyan işletmeler için güvenilir bir ortak olarak hizmet vermeye devam etmektir. Mükemmellik, dürüstlük ve müşteri memnuniyetine odaklanan AJ Agro ApS, tarım ürünleri endüstrisinin ön saflarında yer almaya devam etmeye hazırdır.

 8. UFTER HOLDING B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1994 yılından bu yana Northlink Trading GMBH, mal ithalatı ve ihracatı konusunda uzmanlaşarak uluslararası ticarette önemli bir oyuncu olarak ön plana çıkmıştır. Temel gücümüz, ürünleri toplu olarak tedarik etmek ve bunları son derece rekabetçi fiyatlarla yeniden satmaktır. 28 yılı aşkın süredir Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator ve daha fazlası gibi tanınmış markalarla güçlü ortaklıklar kurduk. Başarımız, Avrupa'daki konumumuzun stratejik avantajına dayanmakta, nakliye maliyetlerini en aza indirmekte ve verimli küresel teslimat sağlamaktadır. Northlink Trading GMBH olarak değişmez misyonumuz, müşteri ve ortak beklentilerini sürekli olarak aşmaktır. Bunu, farklı kalitede güvenli ürünler sunarak, modern teknolojilerden yararlanarak ve yüksek eğitimli bir işgücünü koruyarak başarıyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluğa bağlı olarak, müşteriler, ortaklar, çalışanlar, hissedarlar ve genel olarak toplum için değer yaratmaya çalışıyoruz. Hedefimiz, çeşitli gıda ve ticari markalarda yüksek kaliteli ürünleri işleme ve satma konusunda mükemmeliyetçi bir şirket olarak uluslararası pazarda tanınmaktır. Küresel varlığımızı genişletmeye adanmış olarak, 7/24 müşteri desteği ve dünya çapında sorunsuz sevkiyat sunarak kapınıza kadar hızlı teslimat sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 1. BLANKE ARMATUREN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  120 yılı aşkın süredir hidrolik bağlantı teknolojisi, çelik, paslanmaz çelik ve pirinçten boru bağlantı parçaları ve boru kelepçeleri, küresel vanalar, gözetleme camları ve yağ gözleri üretiyoruz. Odak noktamız DIN 2353 ve. ISO 8434-1 göre boru bağlantı parçalarıdır. Standart malzemeler arasında çelik, paslanmaz çelik, pirinç ve alüminyum bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz başka birçok çözümü de içermektedir. BLAGO markası BLanke Armaturen Bad GOdesberg'den oluşmaktadır ve daha kolay ve daha iyi tanınması için küreselleşme sürecinde geliştirilmiştir. Şirketin kuruluşu 1887 yılına dayanmaktadır. O zamandan beri her zaman pazar ve müşteri ihtiyacına uyum sağlamış ve buna göre çeşitlenmiştir. Bugün, 3. ve 4. kuşaklar şirketi Endüstri 4.0 çağına taşımak için el ele çalışmaktadır.

 2. ARTAFAST SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Sertifikalı şirket. 1980'den beri, Artfast de Sovico (MB), 3 m'den 12 m'ye kadar paslanmaz çelik ve sertleştirilmiş çelik kafes somunlarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket ayrıca kütle sürekliliği için kare kafes somunları, kanatlı kafes somunları ve kanatlı kafes vidaları üretmektedir.

 3. AUTO LOGEX S.R.L.

  Romanya

  Verified by europages badge

  AUTO LOGEX S.R.L., yılında kurulan ve Tarımsal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Kuru yemişler, Somunlar, Yiyecek ithalat - ihracatı, ceviz, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Kuru yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sahateni, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. ECOFRUIT (GREEN DESERT LLC)

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  EcoFruit, Özbekistan'da bulunan kurutulmuş ve taze meyve, sebze, baklagiller ve kuruyemiş, kavun ve komposto karışımlarının toptan tedarikçisidir. Küresel lojistiğin operasyonel kayıtlarını tutuyoruz; tüm dünyaya gönderiyor ve ihraç ediyoruz. Müşterilerimizi derinden önemsiyor ve ihtiyaçlarına göre bireysel bir yaklaşım uyguluyoruz. Doğal, çevre dostu ve her biri kalite belgeli 100'den fazla farklı ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin tadına bakmak için numune siparişi verebilirsiniz.

 5. GLORIOUS TRADE OF CA LIMITED LIABILITY COMPANY

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  Glorious Trade, kuru meyvelerin toptan ticareti ile ilgilenir. Geleneksel meyve kurutma teknolojisi kullanılarak ürettiğimiz ürünlerimiz, ekolojik olarak temiz ve benzersiz bir iklimde yetiştirilmektedir. Dağ rüzgarı altında, sıcak güneş altında ve nehir sularıyla sulanmaktadır. Bu nedenle, ürünlerimiz benzersiz lezzetleri ve piyasadaki rekabetçiliği ile öne çıkmaktadır. Kuruyemiş ve kuru meyveler sunuyoruz: badem, badem içi, yer fıstığı, kabuksuz cevizler, antep fıstığı, antep fıstığı çekirdeği; siyah kuru üzüm, altın rengi kuru üzüm, kayısı ve kuru erik

 6. SULTAN AGRO IMPEKS

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  Sultan Agro, 5 yıldan fazla bir süredir kuru baklagiller, kuru meyve ve kuruyemişleri ihraç etmektedir. Tüm ürünlerimiz Özbekistanda iş gücü ile üretilmektedir. Ana hedefimiz, sürekli olarak memnun müşteri sayısını artırmaktır. Onlarca uzman tarafından çiftlikte ve depoda ürün kalitesini iki kez kontrol ediyoruz. Taşıma için konteyner seçimine dikkat ediyoruz, müşterilere siparişlerini takip etme şansı sağlıyoruz ve kusurumuz varsa tam tazminat sağlıyoruz.

 7. SMART CLAUPACK SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  SMART CLAUPACK SRL, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda ambalajları, Ambalaj, Sipariş üzerine paketleme, Baharatlar, Baharat özü ve baharat, Somunlar, AROMATİK BİTKİLER, Gıda özleri, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Targoviste, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. SORALUCE HNOS S.A.

  İspanya

  Verified by europages badge

  SORALUCE HNOS S.A., yılında kurulan ve Vidalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Somunlar, Somunlar, vida dişli kovanlar, dişli somunlar, soğuk metal markalama, Otomobil sanayisi için parça tedarikçileri, Tornalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Azkoitia-Gipuzkoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. PUMPIDUP

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PUMPIDUP, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Somunlar, Şarküteri, Karamelli bonbon, sohbet salonları, popcorn, şekerlemeler, diyet yemek, krakker, tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 10. PEEL-PLATE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PEEL-PLATE GMBH, yılında kurulan ve Somunlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Langfurth, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Somunlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

539 Şirketler