• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • spiral yaylar

Sonuçlar

Spiral yaylar - Ithalat/Ihracat

 1. RÖHRS, DR. WERNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  1919 yılından bu yana tüm dünyada zorlu koşullara uygun teknik yay üretimi konusunda uzman olarak tanınıyoruz. Ürün yelpazemizde her tür ve biçimde yatlar mevcuttur. İmalat programımızda özellikle yuvarlak ve yassı tellerden imal edilen baskı yayları, disk yaylar, vida disk yayları, çok telli yaylar ve çok sayıda farklı yay mevcuttur. Ürünlerimiz: Yaprak, yassı ve form yayları, sönümleme yayları, baskı yayları, yassı telli yaylar, çok telli yaylar, hizalama pabuçları, vida yayları, disk yaylar, bükülme yayları, kanatlı yaylar ve çok daha fazlası.

 2. FWH FEDERNFABRIK WILHELM HESSE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wilhelm Hesse şirketi, Saksonya'nın güneydoğusunda, Polonya ve Çek Cumhuriyeti sınırına yakın bir yay üreticisidir. 130 yılı aşan bir geleneğe gururla bakıyoruz. Girişimci Friedrich Wilhelm Hesse, şirketi 1887'de kurdu. 1972'de özel şirket zorla kamulaştırıldı ve 01.07.1990 tarihinde kurucunun büyük torunu Bay Werner Siche, (öl. 16.04.2013) şirketi yeniden özelleştirdi. 2006 yılında Ebersbach-Neugersdorf'taki yeni üretim tesisini işletmeye aldı. 1990'dan önce bile kontrol elektrotekniği, araç teknolojisi, otomotiv endüstrisi, tekstil makine yapımı, raylı araç yapımı, bağlantı parçaları ve valf yapımı ve daha birçok endüstri dalında önemli bir tedarikçiydik. 1990 yılından bu yana üretim tesislerimizi sürekli olarak modernize ediyor ve genişletiyoruz. Müşterilerimize tavsiye, yay geliştirme, hesaplama ve üretimi için deneyimli ve yetkin uzmanlar ve özel yazılımlar sunulmaktadır. Verimli kalite güvenlik sistemimiz, ürünlerimizin sürekli yüksek kalitesini garanti etmektedir. Bu sistem, DIN ISO 9002 temelinde kurulmuş ve 1994 yılında tanıtılmıştır. DIN EN ISO 9001: 2015'e göre yeniden sertifikalandırma 2016 yılında başarıyla tamamlandı. Alman Yay Endüstrisi Birliğine aktif üyeliğimiz nedeniyle, yay üretimi ve gelişimi ile ilgili tüm önemli ve güncel bilgilere sahibiz.

 3. MONNINGER FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  75 yıldan uzun bir süredir Monninger DIE, paslanmaz çelik ve çelik yaylar alanında uzmanlığı temsil eder. Tecrübe, müşteri ilişkileri ve kalite bilinci her zaman başarının temeli olmuştur. Daha 1994 yılında ISO 9001 ile ilk sertifikamıza sahip olduk. 2012 yılında tüm faaliyetlerimizi karakterize eden ISO TS 16949'a göre sertifikalandırma ile yeni bir döneme girdik. Sağlam bir yapıya sahip şirketimiz o zamandan beri hem müşteriler arasında hem de uzman çevrelerinde isim yapmış bir marka haline geldi. İtibarımız, sağlam dayanaklarımız sayesinde ayakta duruyor - 1945'teki kuruluşundan günümüze: Hassasiyet. Dinamizm. Mühendislik ruhu. Enabling dynamics. Stratejik olarak firmayı geleceğe yönlendirmek ve dışarıdan da görünür şekilde konumlandırmak için bu temel yetkinliklere daha da fazla odaklanma zamanı. Solldesign marka danışmanlığı ile yakın işbirliği içindeki Monninger, kimliğini yaratan ve net işaretler koyan bir marka yeni tanıtım çalışması içindedir.

 4. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZIMMERMANN Technische Federn, karmaşık uygulamalar ve yay sistemlerinin yetkin bir geliştiricisi ve seri üretim tedarikçisidir. ZIMMERMANN Technische Federn GmbH şirketinin merkezi, Almanya, Çekya ve Polonya sınırlarının buluştuğu bölgede, daha net söylemek istenirse Leutersdorf 'da bulunmaktadır. Zimmermann, karmaşık yay sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda 100 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Bu sürede, müşteriler, çalışanlar ve yönetim arasında güvene dayanan güçlü bir ilişki oluşmuştur. Ürün yelpazemiz, basınç, gergi ve burulma yaylarından, tel ve zımbayla üretilmiş eğimli sac parçalara, detaylı plaka veya bobin yaylara ve çok yönlü yapı gruplarına kadar uzanmaktadır. Yapılamaz diye bir şey yok! ZIMMERMANN Technische Federn GmbH şirketi hem kendisi hem de ürettiği yay sistemleri için çok yüksek beklenti hedefleri koymaktadır. Çalışanlarına verilen mükemmel temel ve geliştirme eğitimleri sayesinde ZIMMERMANN uzmanlık alanında kapsamlı bir teknik bilgi birikimi oluşturmuştur.

 5. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz Nürnberg yakınlarındaki Schwabach kasabasından orta ölçekli bir teknik yay üreticisiyiz ve bugün kendimizi yaklaşık olarak sunuyoruz. Bünyemizde istihdam edilen 50 çalışan, özel problem çözümlerinden büyük ölçekli üretime kadar çelik, paslanmaz çelik ve demir dışı metallerden yapılmış teknik yayların ve bükülmüş parçaların geleneksel ve yetkin üreticileridir. Yenilik, Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG'de bilgi birikimiyle sağlanır. Bilgi birikimi, deneyime geri dönmek ve en son gelişmeleri tahmin etmek anlamına gelir. Yenilikçi çözümler için ikisi de gereklidir. Tecrübemize, bilgimize, kalitemize ve teslimat güvenliğimize başvurmaktan çekinmeyin.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GUTEKUNST FEDERN

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gutekunst yayları, Avrupa'nın önde gelen yay üreticilerinden biridir. 12.603 farklı boyuttaki baskı yayları, gergi yayları, spiral yaylar ve telden bükülmüş yayı stoktan teslim edilebildiği gibi, Gutekunst müşteri taleplerine uygun olarak düşük miktarlarda ve büyük miktarlarda özel yayları da geliştirir ve üretir. Gutekunst kendisini sadece yüksek kaliteli metal yay üreticisi olarak görmez, müşterilerinin hizmet sağlayıcısı ve iş ortağı olarak görür. Yay kataloğu, yay hesaplamaları ve CAD verileri üreteci için sitemizi ziyaret ediniz: www.federnshop.com.

 2. ADRIATICA MOLLE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1977 yılında bir aile şirketi olarak doğan Adriatica Molle, on yıldan biraz fazla bir zamanda genişleyerek büyüdü ve İtalyan yay üretimi ve metal tel işleme sektöründe kendine çok önemli bir yer edindi. İleri teknoloji ürünü makinelere sahip olan Adriatica Molle, araştırma ve proje aşamalarına verdiği önem ile farklı ürün sektörlerinin ihtiyaçlarına anında yanıt vererek en uygun yapıcı çözümleri müşterilerine sunar.

 3. EVERES-SPRING LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  1998 yılından bu yana yay ve metal ürünler üretmekteyiz ve 2011 yılında şirketi Everes - Spring olarak yeniden tescil ettirdik. Şirketin kendi üretim tesisinde hassas makine ve ekipmanları bulunmaktadır. Yıllar geçtikçe üretimi optimize etmek için gerekli makine ve takımları satın aldık. Yay üretimimiz için sürekli olarak yeni malzeme üreticileri arıyoruz. Eğer demir tel veya diğer yay malzemeleri üreticisi iseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE RESSORT INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spiral yaylar, Yaprak yaylar, baskı yayları, çekme yayları, torsiyon yayları, helisoidal yaylar, paslanmaz çelik yaylar, düz yaylar, Spiral yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geispolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. OESCH GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  OESCH GMBH, yılında kurulan ve Menteşeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kopçalar, Sarmal yaylar, Spiral yaylar, baskı yayları, Teknik amaçlı yaylar, Kopçalar, tokalar, Sarmal yaylar, Spiral yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. ROTOR CLIP / TRUWAVE GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROTOR CLIP / TRUWAVE GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Spiral yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, elastik halkalar, Bükük tel parçaları, tespitleme kelebek cıvata ve somunları, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Idstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALANSAN WIRE FENCE PANELS

  Türkiye

  ALANSAN company is established in 1994 to provide good service and quality products. Our priority is to deliver products quickly and on time.We receive orders from many companies and customers from Turkey. and competent employees work very carefully to produce the best product. Our aim is to expand domestic and international export network.We make products that protect the place you want to protect completely. We produce panels and fences in the size and dimensions you want upon special request.We produce faultlessly with the best and new industrial machines.

 1. FEDERNFABRIK SUBTIL GMBH - (SUBTIL GROUP)

  Almanya

  Üç lokasyonda 360'ın üzerinde çalışanı bulunan Subtil Group, sıkıştırma yayları, gergi yayları, burulma yayları, kilitleme/yay manşonları gibi her türlü teknik yayı, ayrıca kalıplanmış tel parçaları ve en yüksek kalitede presli ve bükülmüş parçaları üretmektedir. Yüzey işleme gibi son işlem hizmetleri alanındaki yüksek performanslı ortaklarımızla birlikte. Müşterilerimize bu alanlarda tek bir kaynaktan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz: 0, 10 mm'den maks. 12 mm tel çapına kadar sıkıştırma yayları. 0, 20 mm'den maks. 12 mm tel çapına kadar uzatma/taşıma/burulma yayları. Yuvarlak ve profil telde 0, 20 mm'den maksimum 12 mm tel çapına kadar tellerden oluşturulmuş parçalar. 0, 2 ila 3 mm malzeme kalınlığı ve 100 mm malzeme genişliğine kadar şeritten yapılmış yassı/preslenmiş bükülmüş parçalar

 2. ELAKO S.A.

  Yunanistan

  ELAKO 1999'dan bu yana tüm boyutlarda, değişik malzemelerden ve değişik cilalar ile yüksek kalite yaylar üretmektedir. Kancalar düz, yuvarlak, kare veya herhangi başka bir şekilde olabilmektedir. Burulma yayları, tek ya da çift spiralli olarak, her boyutta, her türlü karmaşık tasarımlarla yapılabilmektedirler. Geniş yay çeşitlerimiz arasında bulunan çeşitli ölçülerdeki baskı yayları, spiral yaylar, gerdirme yayları, yaprak yaylar ve çeşitli uygulamalar için hassas yaylar arasından seçim yapabilirsiniz. Yaylarımız dünya geneline gönderilmektedir.

 3. PRESSIRESSORT

  Fransa

  Sanayi, havacılık, nükleer, mekanik, taşımacılık, gemi onarımı için yaylar, petrokimya, tarım gıda, tıp için her türlü yay araştırma, tasarım, üretim ve ticareti. PRESSIRESSORT aynı zamanda hidro elektrik barajlar konusunda da faaliyet gösterir. Sipariş üzerine yay üretimi ve bilgisayar destekli tasarım sunuyoruz. Yay ayarı. Pim, beta kopilya, halka, spiral yay, metal yay, tel ya da şekillendirilmiş şerit yay üretimi. Malzeme: Çelik, paslanmaz çelik, inconel, fosforlu bronz, bakır, berilyum ve diğer. Büyük ve küçük seriler için prototiplerin ya da parça hesaplarında yüksek teknolojili yay çözümü üretimi; alıcılarımız, inceleme bürosu teknisyenlerimiz ya da mühendislerimiz ürün tasarımı ve yeni çözümlerin yaratılmasında özel teknik bilgiye sahiptirler. : Tek parçadan 0, 2 ila 50 mm ebatlarında telden büyük seriye üretim yapılmaktadır..

 4. HUTTER & SCHRANTZ STAHLFEDERN GMBH

  Avusturya

  Hutter & Schrantz çelik yaylar, endüstriyel ve ticari tel bükme parçaları ve kaliteli yayları geliştirir ve üretir. Kendi sektöründe lider olan çok sayıda işletme piyasa lideri olan şirketimize güvenmiş ve başarılı olmuştur: Otomobil yayları, bükme yaylar, yaprak yaylar, yassı yaylar ve döküm yaylar, teknik amaçlı tel parçalar, baskı yayları, teknik amaçlı yaylar, konik yaylar, yay ayakları, helisel yaylar, özel yaylar, burulma yayları, çekme yayları, spiral yaylar, zımba bükme parçaları vb.

 5. MSO MASCHINENSCHUTZ OWL GBR

  Almanya

  MSO MASCHINENSCHUTZ OWL GBR, yılında kurulan ve Spiral yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Augustdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Spiral yaylar, Halka yaylar, Teknik amaçlı yaylar, Lastik halatlar, Spiral yaylar, Halka yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GEON PRODUKTIONS AG

  İsviçre

  GEON PRODUKTIONS AG, yılında kurulan ve Spiral yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schmerikon, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. NOVARESSORT

  Fransa

  NOVARESSORT, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Halka yaylar, Spiral yaylar, Halka yaylar, Spiral yaylar, baskı yayları, helezon kompresyon yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. FEDERN RÜTER GMBH

  Almanya

  FEDERN RÜTER GMBH, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Tel yaylar, Sarmal yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ENGELHARDT FEDERNFABRIK GMBH

  Almanya

  ENGELHARDT FEDERNFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Hafif metal yapılar, Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LOTHAR MÜLLER FEDERN GMBH

  Almanya

  LOTHAR MÜLLER FEDERN GMBH, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövme saclar, Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Dövme saclar, Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münsingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. 1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K.

  Almanya

  1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar, Halka yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Yaylar, Halka yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Straubenhardt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LÜTFRINK

  Almanya

  LÜTFRINK, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Tel yaylar, Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamminkeln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. K.A.W. FAHRWERKSTECHNIK

  Almanya

  K.A.W. FAHRWERKSTECHNIK, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spiral yaylar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Spiral yaylar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Söhrewald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BERND STAIGER TECHNISCHE FEDERN/SPIRALEN

  Almanya

  BERND STAIGER TECHNISCHE FEDERN/SPIRALEN, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Tel yaylar, Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Tel yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schramberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. J. G. KARL SCHMIDT GMBH & CO KG

  Almanya

  J. G. KARL SCHMIDT GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. 1A_FEDERN-SCHÖN

  Almanya

  1A_FEDERN-SCHÖN, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Hafif metal yapılar, Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Engstingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GUTEKUNST & CO

  Almanya

  GUTEKUNST & CO, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar, Hafif metal yapılar, Yaylar, Spiral yaylar, Yaprak yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cunewalde, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz