• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • spor - beslenme

Sonuçlar

Spor - beslenme - Ithalat/Ihracat

 1. KOORDINATION KRAFTICUS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Coordination Krafticus GmbH olarak, besin takviyeleri ve sporcu gıdaları üreticisiyiz. Theodor Rietmann GmbH'nin bir yan kuruluşu olarak, en yüksek kalitede yenilikçi ürünler söz konusu olduğunda güçlü bir geçmişe sahibiz. Theodor Rietmann GmbH 50 yılı aşkın süredir bir aile şirketidir ve büyük endüstriyel fırınlar için en iyi premiks üreticilerinden biridir. Müşterilerimiz Avrupa'da ve dünyanın her yerinde bulunabilir. 160'ın üzerinde çalışandan oluşan yüksek nitelikli bir ekip sürekli olarak büyümekte ve yeni fikirleri hayata geçirmektedir. Bizi bu kadar özel kılan ne? Ürününüzü geliştirmeye başlar başlamaz farkı fark edeceksiniz. Kısa yanıt süreleri ile iyi eğitimli bir müşteri hizmetine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimizden sabit bir kişiyle irtibata geçersiniz ve farklı departmanlara sormak zorunda kalmazsınız... Özelleştirilmiş geliştirmeler, ürün piyasaya sürülmeden önce tadımlar ve deneyimli ürün yöneticilerimizin bireysel desteği bizim gücümüzdür – bizimle emin ellerdesiniz!

 2. GRANOLA DI LAURA

  Fransa

  Verified by europages badge

  Granola di Laura, Paris'teki atölyemizde sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ev yapımı ve vegandır. Granola tarifimiz mısır gevreği, fındık, hindistan cevizi yağı ve agave şurubu içeriyor. Beni yansıtacak farklı bir tarif yaratmak istedim. Yulaf ezmesi yerine doğal, organik ve hepsinden önemlisi çıtır mısır gevreği tercih ettim! Sizi en iyi yerel lezzetleri aradığım anavatanım Korsika'ya götürecek çeşitli tatlarla enerji depolarken kendinizi şımartma fırsatı sunuyoruz. Ayrıca yemeklerinize kıtırlık katmak için mükemmel olan kekik-biberiye, nepita ve Cervione fındığı gibi Korsika aromalı ekmek kırıntıları 2.0'ı da sunuyoruz!

 3. LABORATOIRE PYC

  Fransa

  Verified by europages badge

  Laboratoire PYC diyet ürünleri ve gıda takviye ürünleri imal eden bir yan sanayi işletmesidir. Faaliyet konusu: üçüncü şirketler için fason ürünler geliştirme, üretim ve ambalajlama. Toz haldeki ürünler kavanoz, poşet, doypack veya çubuk ambalaj şeklinde ambalajlanır. Sunulan ürünler: protein bakımından zengin tozlar, proteinli atıştırmalıklar, gıda ikameleri, sporcu beslenme ürünleri, diyet takviyeleri (zayıflama, sağlık, kozmetik gıda). Talebe göre glutensiz ve vegan özel markalı ürünlerin geliştirilmesi.

 4. MBASARAN SAGLIK LTD

  Türkiye

  Elsum by 7 Zeytin 1 İncir Plus ürünümüz, beş yılı aşkın süredir var olan Elsum Plus 7 zeytin 1 incir ürünümüzün geliştirilmiş formülüdür. Sitemizde hem 7 zeytin 1 incir hem de 7 zeytin 1 incir plus ürünümüzü bulabilirsiniz. Sadece bitki özlerinden oluşan, içerisinde hiçbir kimyasal ve koruyucu katkı maddesi içermeyen 7 zeytin 1 incir plus ürünümüz %100 doğal ve bitkiseldir. Sertifikalar sayfamızda ürünümüzün tüm onay sertifikaları yer almaktadır. İçerdiği bitki özleri sayesinde sindirim sisteminizin tam kapasite çalışmasını sağlar ve günlük ihtiyacınız olan enerjiyi sizlere 0 kalori ile verir. Böylelikle yemek yeme alışkanlığınızda azalmalar oluşur, tam kapasite çalışan sindirim sistemi ile de hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlar. Ayrıca içerdiği her bitki özü doğal bir şifa kaynağıdır. Başta şeker ve tansiyon olmak olmak üzere huzursuz bacak sendromundan regl sancılarına kadar birçok hastalığın bitkisel şifa kaynağıdır. Ürünümüz ünlü Dr. Esat BAŞARAN’a ait üründür.Kendisi 7 zeytin 1 incirle 44 kilo vermiştir. Zeytin incir hurma ve üzerlik otunun özünden yapılmıştır.Ürün tamamen dogaldır. 3 yaş üstü herkes kullanabilir.Hamileler, emziren anneler kanser hastaları, şeker tansiyon hastaları, antidepresan ilaç kullanan herkes ürünümüzü gönül rahatlığıyla kullanabilir.Ürünümüz kalıcı kilo vermenin yanı sıra birçok rahatsızlığa da şifadır.

 5. JOSE PELLUZ BERNAL

  İspanya

  JOSE PELLUZ BERNAL, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, kuru meyveler, glutensiz gıda, enerjetik bar, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AMIX LEVANTE

  İspanya

  AMIX LEVANTE, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Almoradí, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. KCDRINKS

  İspanya

  KCDRINKS, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. NORFOOD

  Fransa

  NORFOOD, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Petit-Couronne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CONNYPURE - ERNÄHRUNGSBERATUNG VON CONNY HÖRL

  Avusturya

  CONNYPURE - ERNÄHRUNGSBERATUNG VON CONNY HÖRL, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Spor - beslenme, Diyet yardımcıları, Spor - beslenme, sağlıklı ve doğal yiyecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. PURE LIFE - ZENTRUM FÜR GESUNDE ERNÄHRUNG

  Avusturya

  PURE LIFE - ZENTRUM FÜR GESUNDE ERNÄHRUNG, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. EIBAR SPORT

  İspanya

  EIBAR SPORT, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eibar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. UZER PHARMA

  Türkiye

  UZER PHARMA, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, nütrasötik, Kozmetik ürün imalatçısı, vitamin takviyesi, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. L'HEXAGONE

  Fransa

  L'HEXAGONE, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, Atletik besleme, Özel gıdalar, Atletik besleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blodelsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CONSERVAS 5Ñ DE SANTOÑA

  İspanya

  CONSERVAS 5Ñ DE SANTOÑA, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hamsi, balık konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santoña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. RTT ENTRENADOR PERSONAL

  İspanya

  RTT ENTRENADOR PERSONAL, yılında kurulan ve Spor ve boş zaman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Atletik besleme, Spor - beslenme, Atletik besleme, spor programları, Spor - beslenme, sportif hazırlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pamplona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. BARIATRIX EUROPE

  Fransa

  BARIATRIX EUROPE, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor - beslenme, Spor - beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guilherand-Granges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TRYBU NUTRITION

  Fransa

  TRYBU NUTRITION, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haguenau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BALANSJELICHAAM

  Hollanda

  BALANSJELICHAAM, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Venray, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. TIME4NUTRITION

  Hollanda

  TIME4NUTRITION, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Spor - beslenme, Atletik besleme, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, gıda takviyeleri, Spor - beslenme, Atletik besleme, Sağlıklı yaşam ve formda kalma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. ZUMUB S.A.

  Portekiz

  ZUMUB S.A., yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, gıda takviyeleri, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. CORPOREA GIMNASIO

  İspanya

  CORPOREA GIMNASIO, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Paterna, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. PROTECH SPORTS NUTRITION

  Belçika

  PROTECH SPORTS NUTRITION, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, GHLIN, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. VEIN FIT

  İspanya

  VEIN FIT, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Las Rozas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. NATURALLY ORGANIX

  Hollanda

  NATURALLY ORGANIX, yılında kurulan ve Biyolojik kozmetik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Spor - beslenme, profesyonel makyaj, Spor - beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waalre, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. ERNÄHRUNGSBERATUNG FITNESS COACHING - BALANCECODE

  Almanya

  ERNÄHRUNGSBERATUNG FITNESS COACHING - BALANCECODE, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir. beslenme danışmanlığı, coach, sağlık servisleri, Kişisel koçluk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. MEGAFUERTE NUTRICIÓN DEPORTIVA

  İspanya

  MEGAFUERTE NUTRICIÓN DEPORTIVA, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Spor - beslenme, spor besinleri, spor aksesuarları, Beslenme ile ilgili web hizmetleri, Spor - beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albaida Del Aljarafe, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. MÄNNERBRÜSTE GMBH

  Almanya

  MÄNNERBRÜSTE GMBH, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. SPORT-VITAMINE-SHOP

  Almanya

  SPORT-VITAMINE-SHOP, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. proteinler, yumurta albümini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichtenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SALUTESPORTS

  Almanya

  SALUTESPORTS, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. gıda takviyeleri, uyku hastalığı için tedavi işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fellbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. IMPORT-EXPORT SANTANA SLU

  İspanya

  IMPORT-EXPORT SANTANA SLU, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Estepona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Spor - beslenme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

595 Şirketler