• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • spor - beslenme

Sonuçlar

Spor - beslenme - Ithalat/Ihracat

 1. KOORDINATION KRAFTICUS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Coordination Krafticus GmbH olarak, besin takviyeleri ve sporcu gıdaları üreticisiyiz. Theodor Rietmann GmbH'nin bir yan kuruluşu olarak, en yüksek kalitede yenilikçi ürünler söz konusu olduğunda güçlü bir geçmişe sahibiz. Theodor Rietmann GmbH 50 yılı aşkın süredir bir aile şirketidir ve büyük endüstriyel fırınlar için en iyi premiks üreticilerinden biridir. Müşterilerimiz Avrupa'da ve dünyanın her yerinde bulunabilir. 160'ın üzerinde çalışandan oluşan yüksek nitelikli bir ekip sürekli olarak büyümekte ve yeni fikirleri hayata geçirmektedir. Bizi bu kadar özel kılan ne? Ürününüzü geliştirmeye başlar başlamaz farkı fark edeceksiniz. Kısa yanıt süreleri ile iyi eğitimli bir müşteri hizmetine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimizden sabit bir kişiyle irtibata geçersiniz ve farklı departmanlara sormak zorunda kalmazsınız... Özelleştirilmiş geliştirmeler, ürün piyasaya sürülmeden önce tadımlar ve deneyimli ürün yöneticilerimizin bireysel desteği bizim gücümüzdür – bizimle emin ellerdesiniz!

 2. SRS NUTRITION EXPRESS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  SRS Nutrition Express, markaların ve üreticilerin ürün yelpazelerini üstün, güvenilir içeriklerle zenginleştirerek kendisini önde gelen bir sporcu besinleri tedarikçisi olarak konumlandırmaktadır. Bu vaadimizi, şeffaf ve kapsamlı bir şekilde denetlenen tedarik zincirimizden yararlanarak yerine getiriyoruz. Güvenilir bir mükemmellik kaynağı olarak tanınan şirketimiz, siparişlerin aynı gün veya ertesi gün gönderilmesini sağlayarak hızlı teslimat hizmetlerini garanti etmektedir. Sporcu besin takviyeleri pazarı evrim geçirdi. Modern müşteriler, hayatlarının tüm yönlerini kolaylaştıran anlık, kişiselleştirilmiş deneyimler beklemekte ve en başta ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanmış takviyeler talep etmektedir. Ancak geleneksel markalar, modası geçmiş içeriklere ve geniş, birbirinden kopuk ürün yelpazesine bel bağladıkları için bu artan beklentileri karşılamakta zorlanmaktadır. SRS Nutrition Express'te, denetlenmiş, şeffaf Mükemmelik Tedarik Merkezimizden yararlanarak markaların ürünlerinde devrim yaratmalarını sağlıyor ve modern talepleri karşılamak için adaptasyonlarını etkili bir şekilde hızlandırıyoruz. 7 küresel depomuzda sürekli olarak kreatin, karnitin, bitki bazlı protein, peynir altı suyu proteini, çeşitli amino asitler, protein tozları ve çeşitli katkı maddeleri gibi çok çeşitli sporcu besin bileşenleri stoklanmaktadır. Güvenlik, etik uygulamalar ve çevresel sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, tedarikçilerimizin düzenli olarak denetlenmesi yoluyla gösterilmekte ve müşterilerimize yüksek performanslı, etik olarak üretilmiş bileşenler sağlanmaktadır.

 3. GRANOLA DI LAURA

  Fransa

  Verified by europages badge

  Granola di Laura, Paris'teki atölyemizde sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ev yapımı ve vegandır. Granola tarifimiz mısır gevreği, fındık, hindistan cevizi yağı ve agave şurubu içeriyor. Beni yansıtacak farklı bir tarif yaratmak istedim. Yulaf ezmesi yerine doğal, organik ve hepsinden önemlisi çıtır mısır gevreği tercih ettim! Sizi en iyi yerel lezzetleri aradığım anavatanım Korsika'ya götürecek çeşitli tatlarla enerji depolarken kendinizi şımartma fırsatı sunuyoruz. Ayrıca yemeklerinize kıtırlık katmak için mükemmel olan kekik-biberiye, nepita ve Cervione fındığı gibi Korsika aromalı ekmek kırıntıları 2.0'ı da sunuyoruz!

 4. COLOSTRUM BIOTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  COLOSTRUM BIOTEC GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik kozmetik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor - beslenme, Diyet ve spor için entegre beslenme, VIP yarım hizmetleri, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, gıda endüstrisi malları, gıda takviyeleri, katkı ürünleri, Spor - beslenme, kozmetik ürünlerin doldurulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königsbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MBASARAN SAGLIK LTD

  Türkiye

  Elsum by 7 Zeytin 1 İncir Plus ürünümüz, beş yılı aşkın süredir var olan Elsum Plus 7 zeytin 1 incir ürünümüzün geliştirilmiş formülüdür. Sitemizde hem 7 zeytin 1 incir hem de 7 zeytin 1 incir plus ürünümüzü bulabilirsiniz. Sadece bitki özlerinden oluşan, içerisinde hiçbir kimyasal ve koruyucu katkı maddesi içermeyen 7 zeytin 1 incir plus ürünümüz %100 doğal ve bitkiseldir. Sertifikalar sayfamızda ürünümüzün tüm onay sertifikaları yer almaktadır. İçerdiği bitki özleri sayesinde sindirim sisteminizin tam kapasite çalışmasını sağlar ve günlük ihtiyacınız olan enerjiyi sizlere 0 kalori ile verir. Böylelikle yemek yeme alışkanlığınızda azalmalar oluşur, tam kapasite çalışan sindirim sistemi ile de hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlar. Ayrıca içerdiği her bitki özü doğal bir şifa kaynağıdır. Başta şeker ve tansiyon olmak olmak üzere huzursuz bacak sendromundan regl sancılarına kadar birçok hastalığın bitkisel şifa kaynağıdır. Ürünümüz ünlü Dr. Esat BAŞARAN’a ait üründür.Kendisi 7 zeytin 1 incirle 44 kilo vermiştir. Zeytin incir hurma ve üzerlik otunun özünden yapılmıştır.Ürün tamamen dogaldır. 3 yaş üstü herkes kullanabilir.Hamileler, emziren anneler kanser hastaları, şeker tansiyon hastaları, antidepresan ilaç kullanan herkes ürünümüzü gönül rahatlığıyla kullanabilir.Ürünümüz kalıcı kilo vermenin yanı sıra birçok rahatsızlığa da şifadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. JOSE PELLUZ BERNAL

  İspanya

  JOSE PELLUZ BERNAL, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, kuru meyveler, glutensiz gıda, enerjetik bar, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. AMIX LEVANTE

  İspanya

  AMIX LEVANTE, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Almoradí, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. KCDRINKS

  İspanya

  KCDRINKS, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. NORFOOD

  Fransa

  NORFOOD, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Petit-Couronne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CONNYPURE - ERNÄHRUNGSBERATUNG VON CONNY HÖRL

  Avusturya

  CONNYPURE - ERNÄHRUNGSBERATUNG VON CONNY HÖRL, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Spor - beslenme, Diyet yardımcıları, Spor - beslenme, sağlıklı ve doğal yiyecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. PURE LIFE - ZENTRUM FÜR GESUNDE ERNÄHRUNG

  Avusturya

  PURE LIFE - ZENTRUM FÜR GESUNDE ERNÄHRUNG, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. EIBAR SPORT

  İspanya

  EIBAR SPORT, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eibar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. UZER PHARMA

  Türkiye

  UZER PHARMA, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, nütrasötik, Kozmetik ürün imalatçısı, vitamin takviyesi, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. L'HEXAGONE

  Fransa

  L'HEXAGONE, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel gıdalar, Atletik besleme, Özel gıdalar, Atletik besleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blodelsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CONSERVAS 5Ñ DE SANTOÑA

  İspanya

  CONSERVAS 5Ñ DE SANTOÑA, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hamsi, balık konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santoña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TRYBU NUTRITION

  Fransa

  TRYBU NUTRITION, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haguenau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TIME4NUTRITION

  Hollanda

  TIME4NUTRITION, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Spor - beslenme, Atletik besleme, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, gıda takviyeleri, Spor - beslenme, Atletik besleme, Sağlıklı yaşam ve formda kalma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. BARIATRIX EUROPE

  Fransa

  BARIATRIX EUROPE, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor - beslenme, Spor - beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guilherand-Granges, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. VILGAIN

  Çek Cum.

  VILGAIN, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. proteinler, kamp ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brünn, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. NEW FOOD CONCEPT

  Portekiz

  NEW FOOD CONCEPT, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor - beslenme, Kahve takımları, sağlıklı ve doğal yiyecek, Spor - beslenme, vitamin takviyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova Da Barquinha, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. VEIN FIT

  İspanya

  VEIN FIT, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Las Rozas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MEELUNIE B.V.

  Hollanda

  MEELUNIE B.V., yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Amsterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. PROTECH SPORTS NUTRITION

  Belçika

  PROTECH SPORTS NUTRITION, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, GHLIN, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BALANSJELICHAAM

  Hollanda

  BALANSJELICHAAM, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Venray, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. CORPOREA GIMNASIO

  İspanya

  CORPOREA GIMNASIO, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Paterna, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. NATURALLY ORGANIX

  Hollanda

  NATURALLY ORGANIX, yılında kurulan ve Biyolojik kozmetik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Spor - beslenme, profesyonel makyaj, Spor - beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waalre, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. ERNÄHRUNGSBERATUNG FITNESS COACHING - BALANCECODE

  Almanya

  ERNÄHRUNGSBERATUNG FITNESS COACHING - BALANCECODE, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir. beslenme danışmanlığı, coach, sağlık servisleri, Kişisel koçluk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. JBM FACTORY - SHOPINGZ

  Fransa

  JBM FACTORY - SHOPINGZ, yılında kurulan ve Giysi aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor malzemeleri, Spor - beslenme, Spor malzemeleri, giysiler, Spor - beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SPORT-VITAMINE-SHOP

  Almanya

  SPORT-VITAMINE-SHOP, yılında kurulan ve Spor - beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. proteinler, yumurta albümini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lichtenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MEGAFUERTE NUTRICIÓN DEPORTIVA

  İspanya

  MEGAFUERTE NUTRICIÓN DEPORTIVA, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Spor - beslenme, spor besinleri, spor aksesuarları, Beslenme ile ilgili web hizmetleri, Spor - beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albaida Del Aljarafe, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz