• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • stabil bitkiler

Sonuçlar

Stabil bitkiler - Ithalat/Ihracat

 1. LE MUR VERT

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE MUR VERT, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dış dekorasyon işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rumilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SAS ELEMENT VEGETAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS ELEMENT VEGETAL, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Stabil bitkiler, golf sahası inşaatı, Stabil bitkiler, yapay ağaç, yapay bambu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Combaillaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DECO-NATURE

  Fransa

  DECO-NATURE perdahlı ahşap satışı konusunda uzmandır. Liana, huş ağacı dalları, eğrelti gövdesi, ağaç kabuğu ve aynı zaman palmiye dalları vs. Fransa'daki ilk perdahlı ahşap ve huş ağacı gövdesi tedarikçisidir. Mimarlar, dekoratörler, peyzaj mimarları, lamba tasarımcıları ile işbirliği yapıp dekorasyon eşyaları arıyoruz. Paris eşya fuarında yer aldık.

 4. LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO

  İtalya

  LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapay bitkiler, Yapay bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CARL STAHL ARC GMBH

  Avusturya

  CARL STAHL ARC GMBH, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bezau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CARL STAHL ARC GMBH

  Almanya

  CARL STAHL ARC GMBH, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Süssen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SEILEREI WÜSTNER GMBH

  Avusturya

  SEILEREI WÜSTNER GMBH, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mellau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. LIBRA 7

  Ukrayna

  LIBRA 7, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. BERKEM

  Fransa

  BERKEM, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapısal kablo görünümü (CPU ağları) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gardonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VEGETAL INDOOR

  Fransa

  VEGETAL INDOOR, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiçekçi aksesuarları, bitkisel ürün sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Ponts-De-Cé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BELCAT BT

  Macaristan

  BELCAT BT, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pécs, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. C-VEGETAL

  Fransa

  C-VEGETAL, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, ahşap çardaklar, buketler ve aranjman çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montpellier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. JNGBIO

  İspanya

  JNGBIO, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, San Pedro Del Pinatar-Murcia-Spain, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. NOBLE BLOSSOM

  Hırvatistan

  NOBLE BLOSSOM, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çiçek dekorasyonu, yeşil bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kastav, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 3. PIZZICATO DI AUGELLO VINCENZO-VERMONT ITALIA

  İtalya

  PIZZICATO DI AUGELLO VINCENZO-VERMONT ITALIA, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Buguggiate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. Ceilica Innovacion S.L

  İspanya

  Ceilica Innovacion S.L, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Harita plan dolapları, Duvar kaplamaları, LED ışıklar (armatürler), Harita plan dolapları, Duvar kaplamaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. TALIFLOR C.B.

  İspanya

  TALIFLOR C.B., yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sebzeler, havuç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chipiona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. KREMKAU RAUMBEGRÜNUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  KREMKAU RAUMBEGRÜNUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Holle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CLAUDIA CASANOVA MELLERIO -CASAMELL

  İspanya

  CLAUDIA CASANOVA MELLERIO -CASAMELL, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir. onlıne satışlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fraga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BASHO

  İspanya

  BASHO, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Meyve ve sebze ticareti, ithalat ihracat için arabuluculuk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. OXOCOM S.L.

  İspanya

  OXOCOM S.L., yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Roquetas De Mar,Almeria,04740, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SATURN-2

  Beyaz Rusya

  SATURN-2, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Minsk And Regions, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 3. BY TÜFEKÇI

  Türkiye

  1995 yılında, İzmir’de faaliyetlerine başlayan by Tüfekçi; gıda sektöründe, içecek ürünler, yan ürünler, ekipmanlar ve makineler sağlamak hedefiyle, misyonu ve değerleri doğrultusunda kurumsal çerçevesini çizmiş bir gıda firmasıdır. Üretim alanımızın büyük bir kısmını kahve grubu içerisinde espresso, filtre kahve, türk kahvesi, mocha, frappe ve instant kahve çeşitleri, toz grubu ürünler içerisinde sıcak çikolata, beyaz çikolata, sahlep, milkshake / smoothie çeşitleri, çay grubunda ise bitki çayı, siyah çay ve yeşil çay olmak üzere 13 kalem ürün oluştuyor. Misyonumuz, sunduğumuz geniş yelpazede içecek çeşitlerinin yanı sıra, bu içecek çeşitlerinin hazırlama sunma ekipmanlarını, bu aşamalarda kullanılan makine çeşitlerini sağlamak, içecek servisinde kullanılan yan ürünlerin temini ve tüm bunları değerlerimiz çerçevesinde, müşteri memnuniyetini öncelik kabul ederek, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmek. Vizyonumuz sunduğumuz tüm ürün ve hizmetler için stabil ve artan kalite, sürekli genişleyen ürün ve hizmet çeşitliliği, bu temele dayanarak artan iş birlikleri ve müşteri kitlesi.