• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • stoklama için kasa ve konteynerler

Sonuçlar

Stoklama için kasa ve konteynerler - Ithalat/Ihracat

 1. LUTEC-PKS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LUTEC-PKS GMBH, yılında kurulan ve Stoklama için kasa ve konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yük taşıma sistemleri, Düz cam için nakliye çerçeveleri, su jeti ile kesme sistemleri, Lazer kesimi, panel bitirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DS SMITH PLASTICS FRANCE

  Fransa

  DS SMITH Plastik Departmanı, sipariş üzerine Avrupa’da petekli polipropilen ve petekli polikarbonat ve polietilen geniş bir ürün serisi üretmektedir ve pazarlamaktadır; plakalar, kasalar, sepetler, konteynerler, paletler, vb. Bina, grafik sanayiler, otomobil, eczacılık, lojistik gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyoruz. DS SMITH Plastik Bölümü, plastik ekstrükziyonda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir ve Avrupa’da geliştirme, yenilikçilik ve ambalaj kalitesi çözümleri kapasiteleri için tanınmaktadır. DS SMITH Plastik Departmanı, Avrupa’da, Kuzey Amerika’da, Güney Amerika’da, Asya ve Avustralya’da 15’den fazla ülkede dağılmış 30’dan fazla alandan müşterilerine hizmet verir. DS Smith Plastics ambalajlama ve dağıtımın kilit etkenler olduğu her yerde müşterilerinin etkinlik kazanmalarına ve rekabet güçlerini arttırmalarına yardımcı olmaktadır.

 3. AT PLAST

  Fransa

  AT PLAST, her türden üretim sektörüne yönelik olarak, depolama, taşıma, üretim aşamalarında ara ürün aktarma, yıkama ve yağ giderme işlemlerinde kullanılmak üzere plastik sepet üretiminde uzmanlaşmış bir kuruluştur, uygulama alanları: metallerin torna ve frezede işlenmesi, kir ve pas giderme banyoları, çeliklere ve metallere uygulanan işlemler, saatçilik, bijuteri, tıp, havacılık endüstrisi... Plastik sepetlerimiz ve diğer aksesuar ürün serilerimiz endüstriyel boyutlu yıkama ve yağ giderme işlemleri için çok kullanışlı kaplardır, metallerin torna ve frezede işlenmesi, metal yüzeylerine uygulanan işlemler, torna ve frezede parça üretimi, mekanik parça üretimi ve tam otomatik sistemlerde parça üretim proseslerine son derece uygundur. Endüstriyel boyutlu yıkama ve yağ giderme işlemlerinde kullanılan plastik sepetlerimiz ve diğer ürünlerimiz ayrıca torna ve freze işlemlerinde kullanılmaya da çok uygundur; aynı şekilde yıkama tünelleri, döner tip yağ alma banyoları, kontinü sistem yıkama makineleri, kir, pas ve yağ alma makinelerinde kullanılmaktadır.

 4. BITO SYSTEMES

  Fransa

  BITO şirketi stoklama, sipariş hazırlama sistemleri alanında sektöründe uzmandır ve lider Avrupa'lı kuruluşlar arasında yer almaktadır. Plastik kaplar: kap sistemleri, plastik kap ve hazneler, laboratuarlar için plastik kaplar, saklama kapları, depolama kapları, dosyalar ve depolama kapları, plastik kaplar, gıda kapları, istiflenebilir kaplar, taşıma kapları, ağızlı kaplar, tutma kapları, plastik malzemeli kasalar, sanayi için plastik konteynırlar, plastik konteynırlar, konteynırlar.

 5. BINS USATI

  İtalya

  BINS USATI, yılında kurulan ve Plastik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, Plastik malzeme - Tarım ve Gıda sanayi ürünleri/maddeleri, tarım alet ve aksesuarları, Stoklama için kasa ve konteynerler, Plastik malzeme - Tarım ve Gıda sanayi ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CRMP CENTRO RIPARAZIONE MATERIE PLASTICHE

  İtalya

  CRMP CENTRO RIPARAZIONE MATERIE PLASTICHE, yılında kurulan ve Stoklama için kasa ve konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çevre hizmetleri, Tarım makinaları kiralama ve tamiri, Plastik malzemeden ambalajlar, Çevre hizmetleri, Tarım makinaları kiralama ve tamiri, tarım alet ve aksesuarları, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MULTIROIR CONTROLEC

  Fransa

  MULTIROIR CONTROLEC, yılında kurulan ve Stoklama için kasa ve konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir. ambalaj kutuları, stoklama için özel konteynerler, ambalaj kutuları, ambalaj kasaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Périgny Sur Yerres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LOGISCAL

  Brezilya

  LOGISCAL, yılında kurulan ve Stoklama için kasa ve konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, São Paulo, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 4. KAPPES FRANCE

  Fransa

  KAPPES FRANCE, yılında kurulan ve Stoklama için kasa ve konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Poissy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SCHOELLER ALLIBERT GMBH

  Almanya

  SCHOELLER ALLIBERT GMBH, yılında kurulan ve Stoklama için kasa ve konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Temiz odalar, İstif kasaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schwerin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GUANGZHOU HEDA SHELVES CO., LTD

  Birleşik Krallık

  GUANGZHOU HEDA SHELVES CO., LTD, yılında kurulan ve Stoklama için kasa ve konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambarlama işleri için uygun bölmeler, sergiler için bölmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guangzhun, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. NORAH PLASTICS

  Belçika

  NORAH PLASTICS, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paketleme, termal Yalıtım, Depolama tankları, Stoklama için kasa ve konteynerler, Paletler, Paketleme, termal Yalıtım, Depolama tankları, Stoklama için kasa ve konteynerler, Paletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paal-Beringen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. DAPHNE

  Belçika

  DAPHNE, yılında kurulan ve Ofis ve arşivleme sistemi için raflar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, kütüphane ve kitapçı mobilyaları, kitaplar, Stoklama için kasa ve konteynerler, döşemeler ve ticari raflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. REA PLASNET

  Fransa

  REA PLASNET, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, Depo rafları, Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama için kasa ve konteynerler, Depo rafları, Stoklama için kutu ve platformlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschbach, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ERKASAN LTD. - MATERIAL HANDLING SOLUTIONS

  Türkiye

  ERKASAN LTD. - MATERIAL HANDLING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Stoklama için kasa ve konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MANERGO

  Fransa

  MANERGO, yılında kurulan ve Dahili taşıma konteynerleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, paletler, Stoklama için kasa ve konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Raismes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TUTTOINDUSTRIA

  İtalya

  TUTTOINDUSTRIA, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, Stoklama için kasa ve konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. VERBEKE OCCASIEREKKEN

  Belçika

  VERBEKE OCCASIEREKKEN, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Depo rafları, Stoklama için kasa ve konteynerler, Depolama tankları, Depo rafları, Stoklama için kasa ve konteynerler, Depolama tankları, Ağızlı kutular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beveren-Leie, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. DEXION

  Belçika

  DEXION, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Depo rafları, Stoklama için kasa ve konteynerler, Depo rafları, endüstriyel bölmeler, Mobil raflar, Stoklama için kasa ve konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MALEWICZ & SOHN GMBH & CO. KG

  Almanya

  MALEWICZ & SOHN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Stoklama için kasa ve konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletler, sac konteynerler, Paletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. Zhangjiagang Dujia Hardware Products Co., Ltd

  Çin

  Zhangjiagang Dujia Hardware Products Co., Ltd, yılında kurulan ve Dükkanlar için teşhir malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Stoklama için kasa ve konteynerler, vitrinler için aydınlatma ekipmanları, vitrin, Stoklama için kasa ve konteynerler, afiş hazırlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SuZhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. LIWA UNTERNEHMENSBERATUNG GMBH

  Almanya

  LIWA UNTERNEHMENSBERATUNG GMBH, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları, Stoklama için kasa ve konteynerler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları, Stoklama için kasa ve konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KEAD DESIGN GMBH

  Almanya

  KEAD DESIGN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Stoklama için kasa ve konteynerler, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KL IDEE UND HANDEL E.K.

  Almanya

  KL IDEE UND HANDEL E.K., yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Paletler, Stoklama için kasa ve konteynerler, Konteynerler, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Paletler, Stoklama için kasa ve konteynerler, Konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ascholding, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MAMUT SOFTWARE GMBH

  Almanya

  MAMUT SOFTWARE GMBH, yılında kurulan ve Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Kütük odunlar, Stoklama için kasa ve konteynerler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Kütük odunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ginsheim-Gustavsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FEROPLAST S.R.O. VYROBA DRATENEHO PROGRAMU

  Çek Cum.

  FEROPLAST S.R.O. VYROBA DRATENEHO PROGRAMU, yılında kurulan ve Tavan ve bagaj askıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Çelik, Mağaza tertibatları, Stoklama için kasa ve konteynerler, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Çelik, Mağaza tertibatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chotebor, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. ERNST SCHACHTL STAHL- UND METALLBAU INH. MONIKA SCHACHTL

  Almanya

  ERNST SCHACHTL STAHL- UND METALLBAU INH. MONIKA SCHACHTL, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Paletler, Stoklama için kasa ve konteynerler, Konteynerler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Paletler, Stoklama için kasa ve konteynerler, Konteynerler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilsbiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KING SERVICE GMBH

  Almanya

  KING SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Stoklama için kasa ve konteynerler, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malsch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SLT-BAUER

  Almanya

  SLT-BAUER, yılında kurulan ve Stoklama için kasa ve konteynerler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanları, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Kauçuk ve plastik süngerler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. POELOG - STEFAN SPONFELDNER

  Almanya

  POELOG - STEFAN SPONFELDNER, yılında kurulan ve Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Paletler, Stoklama için kasa ve konteynerler, Konteynerler, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Paletler, Stoklama için kasa ve konteynerler, Konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pösing, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz