• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • stoklama için kutu ve platformlar

Sonuçlar

Stoklama için kutu ve platformlar - Ithalat/Ihracat

 1. TBA PLASTOVE OBALY S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  TBA Plastové obaly, konteyner birçok taşımacılık & Depolama tedarikçileri arasında yer alan dinamik imalat & ticaret şirketidir. Müşterilerimiz, gıda, mühendislik, otomotiv, teknik ve tüketim sanayisinde faaliyet gösteren şirketlerdir. Başlıca hedefimiz en iyi fayda - maliyet oranı ile plastik paketleme tasarımı ve kullanımıdır. Bu konudaki faaliyet, bilgi & deneyim, lojistik gereksinimleriniz için en uygun ve detaylı çözümü seçmemiz yardımcı olmaktadır.

 2. ALFA PLASTIK, A.S.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  ALFA PLASTIK, A.S., yılında kurulan ve Plastik kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik kutular, Endüstriyel konteynırlar, Stoklama için kutu ve platformlar, plastik kutular, istiflenebilir geçme kutular, plastik şişeler, Plastik kutular, plastik tepsi, ambalaj kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruntál, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. KUKRAS, JSC

  Litvanya

  2000 yılında kurulan KUKRAS, JSC, yüksek kalite sert ve yumuşak ağaçtan yapılma kereste tedarikinde uzun bir geçmişe sahiptir. Şirketimiz, Avrupa genelindeki sadık müşterileri arasında, ahşap paletleri, palet yakaları, yarı mamul paletler ve palet üretimine yönelik unsurların güvenilir bir tedarikçisi olarak tanınır.

 4. TAVSAN

  Türkiye

  TAVSAN, yılında kurulan ve Dövme saclar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama için kutu ve platformlar, ara depolama ve stoklama için sandıklar, soğuk metal sac deformasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ALU.LOGIC LTD.

  Macaristan

  ALU.LOGIC LTD., yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kecskemet, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RBL PLASTIQUES

  Fransa

  RBL PLASTIQUES, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik - işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Stoklama için kutu ve platformlar, plastikler için ısıl şekillendirme, Otomobiller için plastik parçalar, Stoklama için kutu ve platformlar, plastik ambalaj malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaubriant, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MELFORM BONETTO SRL

  İtalya

  MELFORM BONETTO SRL, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama için kutu ve platformlar, besinler için izotermik kaplar, sıcaklık kontrollü entrepo ve frigorifik odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monasterolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LINNEX UK LTD

  Birleşik Krallık

  LINNEX UK LTD, yılında kurulan ve Dikey sıralı mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Depolama hizmetleri, Depo rafları, Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Depolama hizmetleri, Depo rafları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glenfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CROWN RECORDS MANAGEMENT - DUBLIN

  İrlanda

  CROWN RECORDS MANAGEMENT - DUBLIN, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Depo rafları, Stoklama için kutu ve platformlar, Kurul Yönetimi, Depo rafları, Stoklama için kutu ve platformlar, Kurul Yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 5. CROWN RECORDS MANAGEMENT - FAREHAM

  Birleşik Krallık

  CROWN RECORDS MANAGEMENT - FAREHAM, yılında kurulan ve Fotokopi makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Belge çoğaltma - Ofis makineleri, Stoklama için kutu ve platformlar, Belge çoğaltma - Ofis makineleri, Stoklama için kutu ve platformlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fareham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SSI SCHÄFER

  Belçika

  SSI SCHÄFER, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Depolama tankları, Depolama tankları, Depolama/Depoya yığma - ekipmanlar ve sistemler, Ağızlı kutular, mağaza ve ofis mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaventem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. REA PLASNET

  Fransa

  REA PLASNET, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kasa ve konteynerler, Depo rafları, Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama için kasa ve konteynerler, Depo rafları, Stoklama için kutu ve platformlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschbach, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MEERLOG PACKAGING INDUSTRY TRADING LTD. STI

  Türkiye

  MEERLOG PACKAGING INDUSTRY TRADING LTD. STI, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makina mühendisliği, Taşıma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. EGEMEN PLASTIK

  Türkiye

  EGEMEN PLASTIK, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. spagetti restoranı, mutfak eşyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. CROWN RECORDS MANAGEMENT - BROMLEY-BY-BOW

  Birleşik Krallık

  CROWN RECORDS MANAGEMENT - BROMLEY-BY-BOW, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bromley-By-Bow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. APPARATE- & BEHÄLTERTECHNIK HELDRUNGEN GMBH

  Almanya

  APPARATE- & BEHÄLTERTECHNIK HELDRUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Araç ısıtma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heldrungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. POYRAZ OFSET MATBAA VE KUTU

  Türkiye

  POYRAZ OFSET MATBAA VE KUTU, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kutu, Kalite sertifikası, hızlı teslim, mesleki kalite sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. LAGERRÄUME HAMBURG ODER LAGERRÄUME HAMBURG SABINE OESER

  Almanya

  LAGERRÄUME HAMBURG ODER LAGERRÄUME HAMBURG SABINE OESER, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Depo kiralama, Depo kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. YUWON PS

  Güney Kore

  YUWON PS, yılında kurulan ve Ev mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kutu ve platformlar, Ara kontrol makinesi, Plastik malzemeden evde kullanılan, Stoklama için kutu ve platformlar, ev için plastik malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gyeonggido, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 8. SAFEBOX-SELFSTORAGE GMBH

  Almanya

  SAFEBOX-SELFSTORAGE GMBH, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LOODS 038 SELF-STORAGE B.V

  Hollanda

  LOODS 038 SELF-STORAGE B.V, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Depolama hizmetleri, Depo kiralama, Depolar ve gümrük depoları, Lojistik depolar, Depolama hizmetleri, Depo kiralama, Depolar ve gümrük depoları, Lojistik depolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwolle, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. J. NICKLIN & SONS LTD

  Birleşik Krallık

  J. NICKLIN & SONS LTD, yılında kurulan ve Tahta kutular ve kasalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Ağaç ambalajlar, Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Ağaç ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. DG$PIC

  Ukrayna

  DG$PIC, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gadiach, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. SEERDEN INDUSTRIËLE VERPAKKINGEN B.V.

  Hollanda

  SEERDEN INDUSTRIËLE VERPAKKINGEN B.V., yılında kurulan ve Depolama tankları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuenen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. ALKOTAS GEPGYARTO KFT

  Macaristan

  ALKOTAS GEPGYARTO KFT, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Stoklama için kutu ve platformlar, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Stoklama için kutu ve platformlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bekes, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 6. FUZHOU HIGHPOWER HOME ARTICLES CO., LTD

  Çin

  FUZHOU HIGHPOWER HOME ARTICLES CO., LTD, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. MONT SZERELO ÉS VALLALKOZO KFT

  Macaristan

  MONT SZERELO ÉS VALLALKOZO KFT, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama için kutu ve platformlar, Stoklama için kutu ve platformlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szolnok, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 8. BESPOKE BRITISH BOXES LTD

  Birleşik Krallık

  BESPOKE BRITISH BOXES LTD, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Milton Keyens, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. TITAN SELF STORAGE POOLE

  Birleşik Krallık

  TITAN SELF STORAGE POOLE, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Poole, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. DALIAN LITAINER METAL PRODUCTS CO.,LTD

  Çin

  DALIAN LITAINER METAL PRODUCTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Stoklama için kutu ve platformlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dalian, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz