• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler

Sonuçlar

Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. ŠKOFIC PROMET D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  Škofic promet d.o.o. 1979 yılından beri faaliyet gösteren bir aile şirketidir. On yıllardır sıvı taşımacılığı alanında gelişmektedir. Şirketin ana faaliyetleri nakliye ve tank temizliğinin organizasyonu ve gerçekleştirilmesidir. Sıvı taşımacılığı alanında tüm lojistik hizmetleri sağlıyoruz. İş dünyasında Avrupa'nın önde gelen şirketleriyle işbirliği yapma ve AB içindeki ve dışındaki şirketlerle başarılı bir şekilde çalışma konusunda deneyim kazandık. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

 2. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROTECTO çevre açısından sağlıklı depo teknolojileri konusunda uzman bir üreticidir. 1993 yılından bu yana yanıcı ve su kirletici maddelerin güvenli bir şekilde depolanma için Protectoplus ürünlerini planlamakta, üretmekte ve kurmaktadır. Bu kurulumlar, su ve toprağın kirlenmesini önlemek ve insanları korumak amacıyla, tehlikeli çalışma, işletim malzemeleri ile atık maddelerin bulundukları yerlerde yapılır. Protectoplus depolama ve nakliyeden acil durum setlerine kadar geniş bir kaliteli ürün yelpazesine sahiptir. Protectoplus Su Kaynakları Yasası'nın 19. maddesinin I fıkrasına göre faaliyette bulunan standart ve müşteriye özel depo çözümleri üreten bir şirkettir. Toplama hazneleri ister çelik, paslanmaz çelik, PE veya GFRP isterse de polimer betondan raf konteynerleri ve yanmaz depolar veya çevre açısından tehlikeli maddeler için komple depolar olsun, tüm ürünler her zaman geçerli mevzuata ve güncel teknolojiye uygun üretilmektedir. Çelik, paslanmaz çelik beton, fiberglas, plastik PE ve PVC hammaddelerinden ürünler.

 3. MEVATEC S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MEVA, atık konteynerleri, depolama ve taşıma ekipmanları veya kentsel tesislerin üretiminde uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. Daha spesifik olarak, ürün yelpazemiz iç veya dış çöp kutuları, yağmur suyu tankları, tehlikeli atık konteynerleri, tıbbi atık konteynerleri, kaldırma platformları, transpaletler, plastik veya ahşap paletlerin yanı sıra belediyeler için banklar, masalar ve çeşmeler içerir. 1898 yılında kurulan şirketimiz, kapsamlı geçmişi, bilgi birikimi ve deneyimiyle gurur duymaktadır. Her müşterimiz için özel ihtiyaçlarını karşıladığımızdan ve birlikte en iyi çözümü bulduğumuzdan emin olmak için bireysel bir yaklaşım benimsiyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre özel ürünler sunabiliyoruz. Ayrıca, ürünlerimizin çoğunu stoklarımızda bulunduruyoruz ve bu da hızlı bir teslimatı garanti ediyor. Kuruluşundan bu yana, MEVA her zaman aynı değerleri korumuştur: güven ve güvenilirlik. Müşterilerimizle uzun vadeli ve başarılı ortaklıklar kurmak istiyoruz. Gücümüz, sürekli değişen bir pazarın gereksinimlerine uyum sağlama kapasitemizde yatmaktadır. Hedefimiz, kalitesi ve tasarımıyla öne çıkan cazip ürünler geliştirmektir. Ayrıca montajdan nakliyeye kadar ürünlerimizle ilgili hizmetler de sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten ve web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin! İhtiyacınız olabilecek her türlü tavsiyeyi sunmaktan mutluluk duyacağız.

 4. D E C O R DEPOT CONTENEUR REPARATION

  Fransa

  Verified by europages badge

  DECOR DEPOT CONTENEUR REPARATION size depolarımızdan revize edilmiş ve yeni standart, soğutmalı ve özel nakliye konteynerleri, çeşitli sunmaktadır. Liman içi taşıma ihtiyaçlarınızı karşılamak için size yaklaşık 30 yıllık tecrübenin meyvelerini sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. SYSTEO INDUSTRIE S.A.S

  Fransa

  Verified by europages badge

  Dikey motorlu istifleme sistemlerinde tanınmış bir uzman olarak SYSTEO INDUSTRIE, her proje için özel çözümler sunan tartışmasız liderdir. Son teknoloji ürünü mekanik bileşenlerden oluşan geniş ürün yelpazemiz sayesinde, "karusel" olarak bilinen yenilikçi depolama ve istifleme sistemlerimiz iki farklı versiyonda mevcuttur: ONE LOOP ve MULTILOOP, özel ihtiyaçlarınıza mükemmel bir şekilde uyarlanmış bir çözümü garanti eder.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. D&R RACKING LIMITED

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  D&R RACKING LIMITED, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. paletli bölmeler, Palet raflı taşıyıcı, sanayi tesisleri için asma katlar, depolama işleri için asma bölmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. VANDERLANDE INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VANDERLANDE INDUSTRIES GMBH, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PBM LAGERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PBM LAGERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Schwalmtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RACK CONCEPT

  Belçika

  Verified by europages badge

  RACK CONCEPT, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Depo rafları, süpermarket arabaları, rack, metal paletler, Stearik asit, Depolama sistemleri, Izgaralar, Depo rafları, Paletli raflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manage, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DEXION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEXION GMBH, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Laubach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PSB INTRALOGISTICS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PSB INTRALOGISTICS GMBH, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pirmasens, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HERMKES REGALSYSTEME & BETRIEBSEINRICHTUNGEN INH. ANDREA HERMKES

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERMKES REGALSYSTEME & BETRIEBSEINRICHTUNGEN INH. ANDREA HERMKES, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bautzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. POLYPAL GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  POLYPAL GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Homburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. METALMECCANICA SPAGGIARI

  İtalya

  Verified by europages badge

  METALMECCANICA SPAGGIARI, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Köprü vinci, köprülü vinç, ticari malları kaldırma için vinçler, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, ticari malları kaldırma için atölye vinçleri, Köprü vinci, ticari malları kaldırma için yürür köprüler, otomatık depolama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fontevivo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE

  İtalya

  Verified by europages badge

  RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE, yılında kurulan ve Endüstriyel kurutucular/kurutma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, hububat kurutucuları, kurutma makina ve ekipmanları, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, depolama ve stoklama için silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granozzo Con Monticello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ETZEL LAGERSYSTEM SERVICE UND HANDEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  ETZEL LAGERSYSTEM SERVICE UND HANDEL, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sipplingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHAKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHAKE GMBH, yılında kurulan ve Kentle ilgili eşyalar ve tesisatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat - ince işler, Bayındırlık İşleri, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Dahili taşıma konteynerleri, yol inşaatı, İnşaat - ince işler, Bayındırlık İşleri, Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler, Dahili taşıma konteynerleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DUMETA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DUMETA GMBH, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Rheine, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ERMA-REGALE INH. PETER MATT

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ERMA-REGALE INH. PETER MATT, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Spreitenbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. CURE-EMBALLAGES

  Fransa

  Verified by europages badge

  CURE-EMBALLAGES, yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paletler, Paletler, Ahşap palet, tahta paletler, paletler için antrepo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brazey En Plaine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KUBAN MACHINE DECORATION SAN.TIC.LTD.

  Türkiye

 2. ATOX ESM

  Fransa

  ATOX ESM işletmesi sizlere dinamik, taşınabilir, hafif, yüksek irtifalı raf sistemleri, ayrıca palet rafları, mini raf sistemleri, manurack palet rafları, koruma, işaretleme sistemlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Montaj ve bakım işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Projenizin çerçevesini belirleyecek etütleri ve maliyet hesaplarını sizlerle birlikte yapıyoruz. Deneyimli profesyoneller en iyi lojistik verimini elde edebileceğiniz seçimleri yapabilmeniz için yol gösterici oluyorlar. En iyisini seçin, en kötüsünden uzak durmuş olacaksınız.

 3. EUROSTORAGE

  Belçika

  Metalürji endüstrisine yönelik depolama sistemlerinin Avrupa ülkelerine dağıtıcısı olarak Eurostorage, metalik sacların depolanmasına ve ayni şekilde uzunluğu 20 metreye kadar ulaşabilen her türden profil malzemeye yönelik çeşitli depolama sistem seçeneklerinden oluşan geniş bir çözümler yelpazesi sunmaktadır. Tüm raflar kullanım türlerine göre ayrılmış sac veya profil malzemelere istenildiği zaman ulaşma olanağı sağlayan sürgülü çekmecelerle donatılmıştır. Zaman ve depolama alanı kazanımlarına ek olarak güvenlik içinde çalışma, sistemlerin sağladığı temel avantajları oluşturmaktadır.

 4. CONTINENTAL RACK

  Belçika

  Ürünler: 1° masif ahşap levhalar: Continental Rack, ahşap malzemeden arşivler, antrepolar veya butik düzenleme sistemleri üretmekte ve kurmaktadır. 2° sert panel levhalar: Sert panel raf sistemleri ile masif ahşap dikme paneller korunmuş olmasının yanı sıra raf tablaları da masif ahşap destekli sert panellerden oluşur. 3° Mobil etajerler: Ahşap raf tablalarımız aynı şekilde hareketli tabanlar üzerinde de monte edilmesi mümkündür. 4° Butik ve mağaza düzenlemesi 5° Tezgah tasarımı: Ahşap raf tablalarımız mağaza ve butiklerinizdeki tezgah düzenlemesinde de kullanılabilmektedir.

 5. DAMBACH COMPONENTS

  Almanya

  DAMBACH COMPONENTS, yük taşıma cihazlarının ve konveyör elemanlarının deneyimli bir tedarikçisi olarak, geliştirme ve üretimi Almanya'da tek bir yerde gerçekleştirmektedir. Üretimler, sürekli olarak yüksek kaliteli ve kullanıcı odaklı çözümlerle ön plana çıkmaktadır. DAMBACH Lagersysteme GmbH & Co. KG'nin bağımsız yan kuruluşu olarak 45 yılı aşkın deneyime sahiptir. Depolama ve konveyör teknolojisi üreticileri, yetkin tavsiyelerden ve özel yapım ürünlerden yararlanır. Müşteriler, istenen ürünü kendi gereksinimlerine göre uyarlamak için yenilikçi çevrimiçi 3D konfigüratörü kullanabilmektedir.

 6. ZIEL INDUSTRIAL PRODUCTS LIMITED COMPANY

  Türkiye

 7. WCM FACTORY METAL SAN.TIC.A.S.

  Türkiye

  WCM Factory İstanbul Türkiye'de yerleşik, önde gelen bir metal imalatçısıdır. WCM 20 yıldır metal endüstrisindedir ve 4000 m2'lik üretim tesisinde profesyonel ekibinin deneyimleriyle hizmet vermektedir. WCM üretimde otomasyona dayanan bir sistemle sürekli kendisini geliştirmektedir. Şirketimiz en güncel teknolojileri kullanır ve maliyeti arttırmadan en iyi ürünleri üretir. WCM ürün gamını piyasa ihtiyaçlarına dair analizler sonucunda belirler; fuar stantları, mağaza ekipmanları, pazar ekipmanları, hafif raf sistemleri, otomotiv sektörü için turboşarj cihazları, kule saatleri. Ayrıca ürünlerimizi müşteri talepleri doğrultusunda da şekillendiriyoruz. WCM güncel insan kaynakları felsefesine sahip, yaratıcı bir ekiple çalışır ve dinamik pazar koşullarını avantaja çevirmek için hızlı veri akışı ve hızlı karar vermeyi sağlamak amacıyla en güncel iletişim ve internet teknolojilerini kullanır.

 8. MOBILJET.A.Ş

  Türkiye

  MOBİLJET Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalara Ürün Depolama, Dağıtım, Montaj ve satış sonrası teknik servis hizmetleri sunan ve teknolojik alt yapı hizmeti sağlayan entegre lojistik firmasıdır., Mobilya Lojistiği alanında tecrübeli Ürün Dağıtım personelleri taşıma ve sevkiyat kaynaklı hasarlanmaları minimum seviyelere çekmek için taşınan ürünün muhteviyatına uygun şekilde taşıma yöntemleriyle ve gerekli araç gereçlerle depolarımızdan teslim alınan ürünler doğru zamanda ve uygun biçim de Nihai Kullanıcı adreslerine teslimatı gerçekleştirilmektedir.Depolama Sürecinde olduğu gibi dağıtım ve montaj sürecinde de şirketimize ait ve ihtiyaca göre yenilenen-geliştirilen özel yazılımlar kullanmaktayız. Ürünler el terminalleriyle elektronik ortamda teslim alınmakta ve tüm süreçleri online olarak takip etmekteyiz.

 9. KARDEX DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Kardex Remstar dünyanın önden gelen otomasyonlu depo ve hazırlama sistemleri üreticileri arasında yer almaktadır. Her ürünümüz üretkenliğinizi arttırmak ve iş akışlarınızın verimliğini iyileştirmek amacıyla üretilmiştir. İhtiyaca uygun çözümlerimiz depo alanlarınızı en uygun bir şekilde kullanmanızı sağlar. 1873 yılından beri "ofis", "depo" ve "ticaret" alanları için 140.000'den fazla sistemi başarıyla kurduk. Bu çalışanlarımızın yeteneğinin ve çalışma azminin bir göstergesidir. Dünya çapında temsil: Kardex Remstar birçok ülkedeki şubeleri ve temsilcilikleri sayesinde yerinde hizmet vermektedir. Kardex Grubu'nun bir bölümü olarak 1.480'den fazla çalışanıyla bilgi birikimimizi servis, destek ve eğitim yoluyla aktarma yeteneğine sahibiz.

 10. MED ENDÜSTRIYEL

  Türkiye

  Med Endüstriyel Metal Paletler - Metal Bariyer - Plastik Dubaları Metal Ürünler-Plastik Ürünler -İş Güvenliği Levhaları Genel Bilgiler Başlık: Med Endüstriyel Telekominükasyon ve İletişim Teknolojileri Tic San Şirket Türü: Üretici Satış şirketi Hizmet şirketi Sunulan Ürünler ve Hizmetler: Endüstriyel Ekipman Sanayi ve Ticareti Adres: Hürriyet Mah.Mihraplı Köprü Cad.No: 64/c Osmangazi-Bursa, Osmangazi, Bursa, 16170, Türkiye Ticari Markalar: Med Endüstriyel - Bursafiber Şirket Türü ve Sermayesi Kuruluş Yılı: 2011 Şirket Türü: Şahıs şirketi

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.778 Şirketler