• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su çıkarma - sistem ve ekipmanları

Sonuçlar

Su çıkarma - sistem ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ETERTEC GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ETERTEC GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Klausen-Leopoldsdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. SUMAK PUMP MANUFACTURER CO.LTD.

  Türkiye

  1992 yılından bu yana su pompası ve akuple olarak elektrik motorları ile elektrik panoları imalatı yapmakta olan Sumak Pompa, su ve elektrik zıt ikilisinin bir arada çalıştırmanın zorluğu ve hassasiyeti bilinci ile, uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun olarak ürettiği ürünlerini TSE-TSEK-CE-NFPA20 kalite belgeleri ile belgelemiştir. Yurtiçi pazarda 810 adet satış noktası ve 175 adet yetkili servis ağı mevcut olan ve yurtdışında 34 ülkeye ihracatı gerçekleştirilen drenaj dalgıç pompalar, temiz su dalgıç pompalar, kirli su dalgıç pompalar, fosseptik dalgıç pompalar, derin kuyu dalgıç pompalar, keson kuyu dalgıç pompalar, periferal santrifüj pompalar, paslanmaz santrifüj pompalar, jet santrifüj pompalar, çok kademeli santrifüj pompalar, yatay ve dikey çok kademeli pompalar, salyangoz pompalar, benzinli-dizel motopomplar, paket hidroforlar, hidrofor setleri ve yangın hidroforları ürün gruplarını sürekli iyileştirme kalite politikasıyla müşterilerin hizmetine sunmaya devam etmektedir

 3. ACAR KARDEŞLER SONDAJ

  Türkiye

  ACAR KARDEŞLER SONDAJ, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçler, Vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. IST-EDELSTAHL-ANLAGENBAU AG

  İsviçre

  IST-EDELSTAHL-ANLAGENBAU AG, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thun-Gwatt, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. DIRNINGER ROHRLEITUNGSBAU UND MONTAGE GMBH

  Avusturya

  DIRNINGER ROHRLEITUNGSBAU UND MONTAGE GMBH, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, St. Gallen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PUTBORINGEN VERHEYDEN

  Belçika

  PUTBORINGEN VERHEYDEN, yılında kurulan ve Kazıcı ve sıkıcı işler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, su kaynağı kazma, Jeotermik, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Katelijne-Waver, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. CAPRARI PORTUGAL LDA.

  Portekiz

  CAPRARI PORTUGAL LDA., yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. içme suyu sağlanması, temiz ve pis sulardan örnek alma, su soğutucusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zona Industrial De Santarém, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. CASA BULL

  Belçika

  CASA BULL, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz üretim fabrikaları, Boru hatları, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Gaz üretim fabrikaları, Boru hatları, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Paslanmaz çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. AQUAMOR SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT PODWODNYCH

  Polanya

  AQUAMOR SP. Z O.O. PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT PODWODNYCH, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. deniz altında kaynak ve kesme işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gdańsk, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. CHROMSTAHLIDEE GMBH

  İsviçre

  CHROMSTAHLIDEE GMBH, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Marthalen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA

  Fransa

  WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su üretimi, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, su sağlama ve taşımacılığı sektöründe araştırma ve geliştirmeler, içme suyu sağlanması, Su üretimi, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aix En Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AIGUAPRES

  İspanya

  AIGUAPRES, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Aldaia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. MAGIC DEINAV

  İspanya

  MAGIC DEINAV, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, suyun işlenmesi, Deniz suyu tuz gidericiler, ters ozmoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Ponsa-Calviá-Mallorca (baleares), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SONDEOS PLASENCIA

  İspanya

  SONDEOS PLASENCIA, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cáceres, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Almanya

  THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Boru hatları, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Bordür/pervaz ve kompanse paneller, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Boru hatları, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Bordür/pervaz ve kompanse paneller, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Homberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECNILAMP DEL BERGUEDA SL

  İspanya

  TECNILAMP DEL BERGUEDA SL, yılında kurulan ve Isıtma sobaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, aydınlatma düzenleme, gaz kanalı döşeme, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, klima tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guardiola De Berguedà, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. OXIDINE WATER TECHNOLOGY SL

  İspanya

  OXIDINE WATER TECHNOLOGY SL, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sodyum hipoklorit, havuz aksesuarları, filtreler, Klor dioksit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergondo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. INSITUFORM ESPAÑA

  İspanya

  INSITUFORM ESPAÑA, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Valdemoro, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU

  Almanya

  ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Boru konstrüksiyonlar, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Kazma işleri, Boru konstrüksiyonlar, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Anti-atomik sığınaklar - İnşaat, Kazma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. HYDROSPHERE

  Fransa

  HYDROSPHERE, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aix En Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. JULIO CORVIS LDA.

  Portekiz

  JULIO CORVIS LDA., yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, traktör, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, tarımsal gıda ürünleri için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penafiel, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. RAIN OF LIFE

  İspanya

  RAIN OF LIFE, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. içme suyu sağlanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villaviciosa De Odon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRACE PODWODNE EVERSUB

  Polanya

  PRACE PODWODNE EVERSUB, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Żary, Poland, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. TEKNOIMPIANTI F.LLI TAMBONE S.R.L.

  İtalya

  TEKNOIMPIANTI F.LLI TAMBONE S.R.L., yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidroelektrik fabrikaları, Gaz çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Hidroelektrik fabrikaları, Gaz çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lenta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WANRENOV

  Fransa

  WANRENOV, yılında kurulan ve Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Metal yapı tedariki, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allonnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. GIUSTO AMILCARE S.R.L.

  İtalya

  GIUSTO AMILCARE S.R.L., yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Gaz üretim fabrikaları, Gaz çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Gaz üretim fabrikaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marnate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MONTAGNA 2000 S.P.A.

  İtalya

  MONTAGNA 2000 S.P.A., yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Su üretimi, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Su üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo Val Di Taro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. T.A.G. S.R.L.

  İtalya

  T.A.G. S.R.L., yılında kurulan ve Binaların tamamlanması - Şirketler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gaz, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rovolon, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ECO PISCINAS DE ARENA

  İspanya

  ECO PISCINAS DE ARENA, yılında kurulan ve Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. MENEGHELLI

  İtalya

  MENEGHELLI, yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yıkım müteahhitleri, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Yıkım müteahhitleri, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovolone, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz