• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su üretimi

Sonuçlar

Su üretimi - Ithalat/Ihracat

 1. ISIFLO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ISIFLO GMBH, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hemer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. Ing. Blüml GmbH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Ing. Blüml GmbH & CO KG, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wiener Neustadt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. PUMPENPAULI | PUMPENTECHNIK UND ELEKTRO PAULI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PUMPENPAULI | PUMPENTECHNIK UND ELEKTRO PAULI GMBH, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Witzmannsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DINÇ SU

  Türkiye

  Dinç Su 34 yıllık sadece su sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. 2007 yılında Dinçler Su şirketi olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Fabrikamız Domaniç ilçesi, Kütahya Bölgesinde “Dinç Su” markası içme suyunun perakende ticareti yaparak hizmet vermektedir. Doğal tat ve lezzet yapısı uzman personel gözetiminde son teknoloji İtalyan tam otomatik makinelerle birleştirilmiş, içimi yumuşak ve şişkinlik yapmayan bir su olarak bir yıl süren AR-GE çalışmaları sonucu sektörde yeni bir çığır açmıştır. ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahip, tüm bilinen markalarda dahi bulunmayan, tasarımı kendisine ait tescilli farklı şeffaf şişe, şeffaf etiket ve 12 farklı ürün çeşidi ile bir ilki gerçekleştiren Uludağ Dinç Su, Uludağ’ın en genç markası, Türkiye'nin yükselen yıldız markasıdır. Dinç Su doğal kaynağı ULUDAĞ’ın yerleşim olmayan zirvesinde, asırlık kayın ağaçlarının bulunduğu, doğal yaşam bölgesinde olup Bursa/İnegöl ’e 30 km, Kütahya iline ise 100 km mesafededir. Domaniç-İnegöl karayolunda kurulan fabrikamız adeta sihirli formüllü olan bu doğal kaynak suyunu büyük emek, yatırım ve doğal akış sistemiyle tüketiciyle buluşturmaktadır.

 5. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  İtalya

  Tesislerimiz, Modica'da, tektonik hareketler sonucunda oluşmuş kalker kayaların üzerindeki uçsuz bucaksız ve bereketli bir ova üzerinde 8 000 m² alana kurulmuştur: SI.A.M ( marka : Santa Maria). SI.A.M. Sicilya, Kalabria, Malta ve yabancı diğer yabancı ülke pazarlarından gelen talepleri karşılamak üzere faaliyete geçmiştir. Yenilikçi ve yüksek teknoloji ürünü alet ve makinelerin geliştirilmesi şirketi yeni hedeflere doğru yöneltmekte ve üretim - dağıtım süreçlerinde geliştirmeye itmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TRASPORTO ACQUE DI SERAFICA ANDREA

  İtalya

  Serafica Katanya ve Katanya ilindeki konut ve havuzlara sağlık sertifikalı içme suyu ve osmozlu su taşımakta ve tedarik etmektedir. Müşterilerimize sunduklarımız : fotovoltaik tesislerin yıkanması için osmozlu su taşımacılığı, fotovoltaik tesislerin yıkanması, tesviyeler ve çevre restorasyonları, içme suyu taşımacılığı ve havuz doldurma. Monpilieri kantonunda, Strada Comunale snc üstünde, Nicolosi'de bulunmaktayız.

 2. AKKAYA SU ARITMA

  Türkiye

  AKKAYA SU ARITMA, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. su arıtma filtre musluk tank, su arıtma cihazı, su arıtma cihazı filtreleri, su arıtma tankı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. DEPOSITOS COBALLES SL

  İspanya

  DEPOSITOS COBALLES SL, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, O Rosal, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. BSO - PUMPENTECHNIK GMBH

  Almanya

  BSO - PUMPENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Limbach-Oberfrohna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZEHNDER PUMPEN GMBH

  Almanya

  ZEHNDER PUMPEN GMBH, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grünhain-Beierfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FLUIDES-CONCEPT

  Fransa

  FLUIDES-CONCEPT, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Targon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ESTACIONES DEPURADORAS DEL SUR S.L

  İspanya

  ESTACIONES DEPURADORAS DEL SUR S.L, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA

  Fransa

  WATER WORLD SOLUTION (WWS) SA, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su üretimi, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, su sağlama ve taşımacılığı sektöründe araştırma ve geliştirmeler, içme suyu sağlanması, Su üretimi, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aix En Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. OVALO

  Belçika

  OVALO, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Aywaille, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. YOI WATER SL

  İspanya

  YOI WATER SL, yılında kurulan ve Doğal mineralli sular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su üretimi, Sipariş üzerine paketleme, Su üretimi, ayrıştırılabilir ambalajlar, Sipariş üzerine paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saldaña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GRUNDFOS GMBH

  Almanya

  GRUNDFOS GMBH, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Erkrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SARL WATERLOGIC FRANCE

  Fransa

  SARL WATERLOGIC FRANCE, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Villeneuve La Garenne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ELEKTROMOTOREN & PUMPENSERVICE NENNINGER

  Almanya

  ELEKTROMOTOREN & PUMPENSERVICE NENNINGER, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Beton lağım boruları, Sayısal kontrol - Orta ve büyük boy bilgisayar sistemleri, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Beton lağım boruları, Sayısal kontrol - Orta ve büyük boy bilgisayar sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cottbus, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. INSTALADORA CARDELL S.A.

  İspanya

  INSTALADORA CARDELL S.A., yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bina ısı tesisatları için ısı biriktiricileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palma De Mallorca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. CRISTAL MONOPOLE

  Belçika

  CRISTAL MONOPOLE, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soda, Soda, içme suyu dağıtımı, içme suyu taşımacılığı, limonatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aarschot, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AKTIF GIDA MESRUBAT SAN. AS.

  Türkiye

  AKTIF GIDA MESRUBAT SAN. AS., yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su üretimi, Su üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. JEET UK LIMITED

  Birleşik Krallık

  JEET UK LIMITED, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su üretimi, Cep telefonları, Su üretimi, Cep telefonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MARE SOLAR WASSERREINIGUNGSSYSTEME

  Almanya

  MARE SOLAR WASSERREINIGUNGSSYSTEME, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AQUADEPURE

  İspanya

  AQUADEPURE, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bellreguard, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. AGF PUMPEN UND FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  AGF PUMPEN UND FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler, Sulama sistemleri, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompalar, Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler, Sulama sistemleri, Pompaj biriktirme elektrik santralleri - Sistem ve ekipmanlar, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buchloe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DAB PUMPS GMBH

  Almanya

  DAB PUMPS GMBH, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SOUROTIS LTD.

  Yunanistan

  SOUROTIS LTD., yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir. Mineralli sular, soda, Mineralli sular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. WATER-LINK

  Belçika

  WATER-LINK, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su dağıtımı, Su üretimi, Su dağıtımı, Su üretimi, su sektöründe uzmanlık (tesisat) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. LOGISTICON WATERBEHANDELING

  Hollanda

  LOGISTICON WATERBEHANDELING, yılında kurulan ve Su üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su temizleme ve arıtımı, su arıtımı için arıtıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groot-ammers, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. AQUVITALIS LTD.

  Almanya

  AQUVITALIS LTD., yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su üretimi, Su dağıtımı, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su üretimi, Su dağıtımı, İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ronneburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Su üretimi - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

31.144 Şirketler