• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su - üretim ve dağıtımı

Sonuçlar

Su - üretim ve dağıtımı - Ithalat/Ihracat

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH cihaz ve makine mühendisliği alanında faaliyet gösteren bir üretim şirketidir. Özellikle ısı geri kazanım alanında yoğun çalışmalarda bulunmaktadır. Geliştirme ve üretimimizin ağırlık merkezi iki gaz akışı arasındaki ısı değişiminde kullanılan plaka tipi ısı eşanjörleridir. Bir başka ağırlık merkezimiz, 3 yollu hava klapelerinin üretimidir. Bu ana alanlara ek olarak, geliştirdiğimiz, tasarladığımız ve ürettiğimiz bir dizi başka ürün de mevcuttur. Üretim neredeyse tamamen PASLANMAZ, YÜKSEK NİTELİKLİ ÇELİK, tercihan 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, ama gereğinde başka çelik kaliteleri de kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kısmen CNC kumandası ile donatılmış makineler salonları, PC çalışma alanları, CAD çizim odaları ve ISO 9001'e göre tasarlanmış bir pratik kalite güvence bölümünün yer aldığı 1740 m² büyüklüğündeki üretim alanımızla rekabette daima bir baş öndeyiz.

 2. MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK

  Almanya

  Mükemmel sistemleri ve özel çözümler | Städtler + Beck kanalizasyon ve gaz hatlarının sızdırmazlık ve test teknolojisinin geliştirme ve üretiminde uzun yıllardan bu yana deneyim sahibi orta ölçekli bir imalat işletmesidir. İyi kurulmuş bir aile şirketi olarak, ürünlerimizi Speyer'deki tesisimizde kendimiz üretmekten ve daha da yetkinleştirmekten gurur duyuyoruz. Sertifikalı ürün ve hizmetlerimizle, hem Almanya'da hem de dünyanın başka ülkelerindeki müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız.

 4. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  İtalya

  Tesislerimiz, Modica'da, tektonik hareketler sonucunda oluşmuş kalker kayaların üzerindeki uçsuz bucaksız ve bereketli bir ova üzerinde 8 000 m² alana kurulmuştur: SI.A.M ( marka : Santa Maria). SI.A.M. Sicilya, Kalabria, Malta ve yabancı diğer yabancı ülke pazarlarından gelen talepleri karşılamak üzere faaliyete geçmiştir. Yenilikçi ve yüksek teknoloji ürünü alet ve makinelerin geliştirilmesi şirketi yeni hedeflere doğru yöneltmekte ve üretim - dağıtım süreçlerinde geliştirmeye itmektedir.

 5. GALASA

  İspanya

  Levante Almeriense su yönetimi.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRUMAZUR

  Fransa

  BRUMAZUR, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Püskürtücüler, Koku arıtma, Toz giderme sisleme, ekolojik klimalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourgoin-Jallieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CASTELLO SRL - ACQUA AMATA

  İtalya

  CASTELLO SRL - ACQUA AMATA, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. maden suları, düşük mineral tuzlu gazlı maden suları, düşük mineralli maden suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casamassima, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GUSTI D'ITALIA S.R.L.

  İtalya

  GUSTI D'ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, kuru gıda hamurları, toptan kahve, Su - Üretim ve Dağıtımı, şarap sirkesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncalieri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG

  Almanya

  NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Baden-Baden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AKATJA GMBH

  Almanya

  AKATJA GMBH, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberhausen-Kreut, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BEVY EXPRESS

  İtalya

  BEVY EXPRESS, yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Yumuşak içecekler, soda, Su - Üretim ve Dağıtımı, Yumuşak içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LPW SERVICES GMBH

  Almanya

  LPW SERVICES GMBH, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Erlangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ECOFINCONCEPT GMBH

  Almanya

  ECOFINCONCEPT GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hückelhoven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AIRKAN

  Belçika

  AIRKAN, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, hava boru hattı yerleştirme, hava arıtımı için filtre kapaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leupegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. IDEA

  Belçika

  IDEA, yılında kurulan ve Ekonomi ve politika - etüd etme ve araştırma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, çevre ve alan gözetim sistemleri, Su - Üretim ve Dağıtımı, su arıtma, su arıtma ve su işleme için danışmanlık hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ABATI

  Belçika

  ABATI, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Isıtma ve havalandırma işleri, Su - Üretim ve Dağıtımı, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Isıtma ve havalandırma işleri, sıhhi tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilrijk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MOBIL IN TIME GMBH

  Avusturya

  MOBIL IN TIME GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wals-Siezenheim, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. TUBEX

  Belçika

  TUBEX, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, ısıtma, sıhhi tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Machelen (Bt.), Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. DRIESMANS

  Belçika

  DRIESMANS, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, sağlık hizmetleri, ev kuzineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kessel-Lo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. DANISH BOTTLING COMPANY A/S

  Danimarka

  DANISH BOTTLING COMPANY A/S, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Su - Üretim ve Dağıtımı, içme suyu dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brande, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. AIR AMBIANCE

  Belçika

  AIR AMBIANCE, yılında kurulan ve Endüstriyel ısı pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Su - Üretim ve Dağıtımı, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, Su - Üretim ve Dağıtımı, frigorifik oda havalandırma sistemleri, ısı pompalarının montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Battice, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FARMAKAS WATER

  Kıbrıs (Güney)

  FARMAKAS WATER, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaynak suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nicosia, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 3. HYDROTEC T.P. FRANCE SAS

  Fransa

  HYDROTEC T.P. FRANCE SAS, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sokak mobilyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Digoin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SOLER ET PALAU

  Belçika

  SOLER ET PALAU, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, vantilatörler, havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilvoorde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH

  Almanya

  SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FONTAINE JOLIVAL

  Fransa

  FONTAINE JOLIVAL, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaynak suyu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vœuil-Et-Giget, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. KRAMMER & MAHL GMBH

  Almanya

  KRAMMER & MAHL GMBH, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heidelberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AQUA RIFER

  İspanya

  AQUA RIFER, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sant Andreu De La Barca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SMART WINS

  Almanya

  SMART WINS, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. AQUALOGIC

  Polanya

  AQUALOGIC, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kimyasal filtreleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, suyun saflaştırılması, Kimyasal filtreleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, kahve cezveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tychy, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Su - üretim ve dağıtımı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

32.763 Şirketler