• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su - üretim ve dağıtımı

Sonuçlar

Su - üretim ve dağıtımı - Ithalat/Ihracat

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH cihaz ve makine mühendisliği alanında faaliyet gösteren bir üretim şirketidir. Özellikle ısı geri kazanım alanında yoğun çalışmalarda bulunmaktadır. Geliştirme ve üretimimizin ağırlık merkezi iki gaz akışı arasındaki ısı değişiminde kullanılan plaka tipi ısı eşanjörleridir. Bir başka ağırlık merkezimiz, 3 yollu hava klapelerinin üretimidir. Bu ana alanlara ek olarak, geliştirdiğimiz, tasarladığımız ve ürettiğimiz bir dizi başka ürün de mevcuttur. Üretim neredeyse tamamen PASLANMAZ, YÜKSEK NİTELİKLİ ÇELİK, tercihan 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, ama gereğinde başka çelik kaliteleri de kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kısmen CNC kumandası ile donatılmış makineler salonları, PC çalışma alanları, CAD çizim odaları ve ISO 9001'e göre tasarlanmış bir pratik kalite güvence bölümünün yer aldığı 1740 m² büyüklüğündeki üretim alanımızla rekabette daima bir baş öndeyiz.

 2. MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK

  Almanya

  Mükemmel sistemleri ve özel çözümler | Städtler + Beck kanalizasyon ve gaz hatlarının sızdırmazlık ve test teknolojisinin geliştirme ve üretiminde uzun yıllardan bu yana deneyim sahibi orta ölçekli bir imalat işletmesidir. İyi kurulmuş bir aile şirketi olarak, ürünlerimizi Speyer'deki tesisimizde kendimiz üretmekten ve daha da yetkinleştirmekten gurur duyuyoruz. Sertifikalı ürün ve hizmetlerimizle, hem Almanya'da hem de dünyanın başka ülkelerindeki müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız.

 4. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  İtalya

  Tesislerimiz, Modica'da, tektonik hareketler sonucunda oluşmuş kalker kayaların üzerindeki uçsuz bucaksız ve bereketli bir ova üzerinde 8 000 m² alana kurulmuştur: SI.A.M ( marka : Santa Maria). SI.A.M. Sicilya, Kalabria, Malta ve yabancı diğer yabancı ülke pazarlarından gelen talepleri karşılamak üzere faaliyete geçmiştir. Yenilikçi ve yüksek teknoloji ürünü alet ve makinelerin geliştirilmesi şirketi yeni hedeflere doğru yöneltmekte ve üretim - dağıtım süreçlerinde geliştirmeye itmektedir.

 5. GALASA

  İspanya

  Levante Almeriense su yönetimi.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG

  Almanya

  NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Baden-Baden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BRUMAZUR

  Fransa

  BRUMAZUR, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Püskürtücüler, Koku arıtma, Toz giderme sisleme, ekolojik klimalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bourgoin-Jallieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GUSTI D'ITALIA S.R.L.

  İtalya

  GUSTI D'ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, kuru gıda hamurları, toptan kahve, Su - Üretim ve Dağıtımı, şarap sirkesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moncalieri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CASTELLO SRL - ACQUA AMATA

  İtalya

  CASTELLO SRL - ACQUA AMATA, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. maden suları, düşük mineral tuzlu gazlı maden suları, düşük mineralli maden suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casamassima, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AKATJA GMBH

  Almanya

  AKATJA GMBH, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberhausen-Kreut, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BEVY EXPRESS

  İtalya

  BEVY EXPRESS, yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Yumuşak içecekler, soda, Su - Üretim ve Dağıtımı, Yumuşak içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LPW SERVICES GMBH

  Almanya

  LPW SERVICES GMBH, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Erlangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ECOFINCONCEPT GMBH

  Almanya

  ECOFINCONCEPT GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sıhhi su tesisatı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hückelhoven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FUNKE FRANCE

  Fransa

  FUNKE FRANCE, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su dağıtımı, Su dağıtımı, su geçirmezlik, su pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caluire Et Cuire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DISTRIBUTION D'EAU DES ARDENNES

  Lüksemburg

  DISTRIBUTION D'EAU DES ARDENNES, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. içme suyu sağlanması, içme suyu dağıtımı, sendikal dernekler, suyu içilebilir hale getirmek için kurulan teçhizat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Useldange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. SMART WINS

  Almanya

  SMART WINS, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ORDAL

  Belçika

  ORDAL, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve suları, Su - Üretim ve Dağıtımı, limonatalar, Meyve suları, şuruplar, Su - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ranst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. INNOWATT24 GMBH & CO.KG

  Almanya

  INNOWATT24 GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Güneş enerjisi panelleri, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Alternatif enerji - Ekipman ve sistemler, Güneş enerjisi panelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CROWDER & CO LIMITED

  Birleşik Krallık

  CROWDER & CO LIMITED, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Su - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birkenhead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ZORKO GMBH

  Almanya

  ZORKO GMBH, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, termik sağlık araçları, Yenilenebilir enerjiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HÖLSCHER WASSERBAU GMBH

  Almanya

  HÖLSCHER WASSERBAU GMBH, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuyu inşaatları, Kuyu inşaatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NEWTEC WATER SYSTEMS

  Belçika

  NEWTEC WATER SYSTEMS, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su işleme - Ürünler/Maddeler, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su işleme - Ürünler/Maddeler, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, suyun dezenfeksiyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. KRAMMER & MAHL GMBH

  Almanya

  KRAMMER & MAHL GMBH, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heidelberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PIDPA

  Belçika

  PIDPA, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, içme suyu dağıtımı, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, pizza kutuları, tabaka sularını arıtma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. STE LEVEQUE FLUIDES

  Fransa

  STE LEVEQUE FLUIDES, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler, Tıbbi malzemeler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Su - Üretim ve Dağıtımı, Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler, Tıbbi malzemeler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. AQUALOGIC

  Polanya

  AQUALOGIC, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kimyasal filtreleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, suyun saflaştırılması, Kimyasal filtreleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, kahve cezveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tychy, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. HOOYBERGHS

  Belçika

  HOOYBERGHS, yılında kurulan ve Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, ısıtma için servis, havalandırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turnhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. SCHICK TECHNIK GMBH

  Almanya

  SCHICK TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Klima/havalandırma - Ekipman, Su - Üretim ve Dağıtımı, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Klima, havalandırma ve vantilasyon - Ekipman, Klima/havalandırma - Ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaihingen/enz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KLIMAPROFI24.DE

  Almanya

  KLIMAPROFI24.DE, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Steinebach/sieg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HYDROTEC T.P. FRANCE SAS

  Fransa

  HYDROTEC T.P. FRANCE SAS, yılında kurulan ve Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Su - Üretim ve Dağıtımı, Sokak mobilyası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Digoin, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Su - üretim ve dağıtımı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

32.758 Şirketler