• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su arıtma - sistemler ve tesisat

Sonuçlar

Su arıtma - sistemler ve tesisat - Ithalat/Ihracat

 1. FLOTTWEG SE

  Almanya

  Verified by europages badge

  Almanya'daki Dekanterzentrifugen tesisimizde 60 yıldan daha uzun bir süreden bu yana, seperatörler, bant presler ve son derece verimli ve güvenilir olarak değerlendirilen sistemler üretmekteyiz. Birçok sınai sektörde sıvıların arıtılması, sıvı karışımlarının ayrıştırılması ve konsantrasyon arttırma ve suyunu alma gibi anahtar işlevler üstleniyoruz. Flottweg mekanik ayrıştırma teknolojisi alanında dünya çapında önde gelen çözüm sağlayıcılardan ve santrifüj üreticilerinden biridir. Tamamen Almanya'da üretilen durultma hazneleri, seperatörler ve bant presleri müşterilerimizin nihai ürünlerinin mükemmel kalitesi ve yüksek üretim verimliliği için ön şarttır. Petrokimya, kimya, ilaç ve gıda endüstrisinin yanı sıra madencilik ve çevre alanlarında da atık su veya yağ çamurlarının işlenmesinde - Flottweg'in mükemmel ürün ve sistemleri her yerde başarıyla kullanılmaktadır. İnternet sitemizi ziyaret edin: www.flottweg.com.

 2. VERRA OLEOPNEUMATICA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  VERRA OLEOPNEUMATICA SRL, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su berraklaştırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, biyolojik su arıtma ve işleme sitemleri için komple tesisatlar, su arıtımı için biyolojik diskli tesisatlar, su arıtma ve işleme ürün ve malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ALMAWATECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALMAWATECH GMBH, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Babenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TAMI DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TAMI DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hermsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CARRA DEPURAZIONI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  CARRA DEPURAZIONI SRL, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. su berraklaştırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SATI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  SATI S.R.L., yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su işleme - Ürünler/Maddeler, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, Sıvı filtreleri, su berraklaştırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, arıtma filtreleri, Su işleme - Ürünler/Maddeler, içme suyu filtreleri, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, su filtreleme tesisatları için aktif karbon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ANATOLIA KIMIA

  Türkiye

  Firmamız Anatolia Kimya, kimya sektöründe uzun yıllar tecrübe ve bilgi birikimine sahip deneyimli ve uzman kimya mühendislerinden oluşan kadrosu ile, 2016 yılının başlarında Adana’da kurulmuştur. Firmamız Anatolia Kimya, kurulduğu günden bugüne, uzmanlık alanını oluşturan ürünlerin Türkiye’de ticaret ve dağıtımını yapmaktadır. Gerek doğrudan depo satışları gerekse proforma satışlarımız ile siz sayın müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Temsilciliğini yapmakta olduğumuz dünyanın önde gelen üreticilerinden hammadde tedariki sağlayarak, deneyimli kadromuz ile hertürlü teknik desteği siz sayın müşterilerimize sunmaktayız. Sektörü yakından takip ederek, sorun ve taleplerinize en kısa sürede yardımcı olabilmeyi hedefleyen anlayışımız ile bugünden yarına uzanan bir işbirlikteliğini kendimize amaç edindik. Ayrıca, hızlı ve yenilikçi çözüm arayışları ile doğru ürünün, doğru yerlerde kullanılmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini en yüksek noktalara çıkarmak en büyük hedefimizdir. * Gas Chlorination Equipment and Control, * Gaz Klorlama Ekipmanları, * Yerinde Hipoklorit Üretim Cihazları, *Kostik soda 98% *Kimyasal Hammadde *Soda Ash *Plastik Hammadde

 3. EV SU ARITMA (PUSULA ÇEVRE TEKNOLOJILERI LTD ŞTI)

  Türkiye

  evsuaritma.com olarak, biz bir marka olma rüyamızı; önce inanarak, sonra inandığımız bu değerler uğrunda, profesyonel mühendislik hizmetlerini layıkıyla vererek gerçekleştirdik. İş hayatının temel vazgeçilmez ilkesi; hızlı, dürüst, ilkeli, açık olmaktır. evsuaritma.com, hızlı, dürüst, ilkeli, açık ve profesyonel hizmet kavramları ile özdeşleşmiştir. evsuaritma.com, Su arıtma sistemlerinin dizayn ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren ve ana amaç olarak, güncel müşteri ihtiyaçları doğrultusunda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir mühendislik firmasıdır. evsuaritma.com gerek satış-organizasyon yapısı, gerekse satış sonrası hizmetler için oluşturduğu mühendislik kadrosu mevcuttur. evsuaritma.com, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu evsel/endüstriyel arıtma taleplerini hızlı, kaliteli ekonomik yöntemlerle profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. evsuaritma.com, global ölçekte su arıtma sektöründe ki yenilikleri takip etmekte, bu kapsamda ki ürünleri yaygın pazarlama ve satış ağı ile Türkiye'de iç piyasaya sunumunu yapmaktadır. Oluşturmuş olduğu teknik servis ağı ile müşterilerinin hak etmiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir. POMPALI ARITICILAR POMPASIZ ARITICILAR AÇIK SİSTEM SU ARITMA CİHAZLARI Pompalı Açık Sistem Su Arıtma Cihazları Pompasız Açık Sistem Su Arıtma Cihazları KAPALI SİSTEM SU ARITMA CİHAZLARI Pompalı Kapalı Sistem Su Arıtma Cihazları Pompasız Kapalı Sistem Su Arıtma Cihazları

 4. FRT SU ARITMA SANAYI TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  CONAX, 2004 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde ilerleyerek yüksek kaliteli ev ve işyeri su arıtma cihazlarının üretimi ve satışında önemli bir oyuncu haline gelmiştir. CONAX, iç pazarda geçirdiği dokuz yıl içinde sektöründeki ilk üç marka arasına girerek su arıtma sektöründe ülkenin en değerli markası olmayı hedeflemektedir. Kendini sürekli gelişime adayan CONAX, müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı garanti ederek daha iyi, daha konforlu ve daha ekonomik ürünler geliştirmeye çalışmaktadır. Çevresel sürdürülebilirlik CONAX'ın üretim felsefesinin ön saflarında yer almaktadır. Şirket, tüm üretim süreçlerinde çevre dostu bir yönetim yaklaşımı uygulamakta, idari altyapısını, personel yapısını, üretim hattını, makine ve ekipmanlarını çevre dostu uygulamalarla uyumlu olacak şekilde sürekli olarak güncellemektedir. Bu, CONAX'ın hem müşteri memnuniyetine hem de çevre yönetimine olan bağlılığını yansıtmaktadır.

 5. SEPARATOREN-TECHNIK & ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  STA 1992 yılından bu yana, 40'ın üzerinde çalışanıyla, bir aile tarafından işletilen makine mühendisliği şirketi olarak müşteri odaklı faaliyetin en güzel örneklerinden biridir. Uygulama bilgisi ve dikkatli sistem tasarımı ile çözümlerimizi müşterilerimizin üretim süreçlerine başarıyla entegre etmekteyiz. Modern mühendislik kaynakları sayesinde, özel müşteri gereksinimleri hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulanabilmektedir. Dünya çapında kurulu 2.000'den fazla ayırıcıdan edindiğimiz deneyime dayanarak ve mevcut emniyet standartlarını dikkate alarak güçlü, uzun ömürlü ve güvenli makineler geliştirmekteyiz. Makinelerimizdeki akışkan dinamiği ilişkilerini araştırmakta ve kapsamlı saha testleri yapmaktayız; STA ayırıcıların gelecekte piyasadaki en güçlü cihazlar olmaya devam etmesini bu şekilde sağlıyoruz; STA ayırıcıların gelecekte piyasadaki en güçlü cihazlar olmaya devam etmesini sağlamamızın yolu budur. Yüksek kalite standardımızı 800 m²'yi aşan üretim alanında kendi katma değerimiz ve sertifikalı süreçler (WHG 19 L, ISO 9001) ile garanti etmekteyiz.

 1. PMC ENGINEERING TURKEY

  Türkiye

  Founded in 1990 as a family owned company, PMC engineering offers equipment and projects for water treatment plants. Having gained tremendous experience within these years, we as PMC, are able to serve to a wide range of industrial sector as we operate on customer specific projects tailored to meet the need of our valuable customers. We implement our projects by cooperating with our globally selected “Solution Partners” that are highly specialized in their field. We construct our team members to serve solutions at highest quality. Our company vision is always to be a reliable business partner to our customers. PMC has been involved in business relations with many companies around the world.

 2. OSMO MEMBRANE SYSTEMS GMBH

  Almanya

  OSMO şirketi çok çeşitli süreç ve su arıtma uygulamaları için kaliteli endüstriyel membran ayırma sistemleri geliştirmektedir. Burada ana odak noktalarımız müşteriye özel çözümlerdir: Kimya sanayi mikrofiltrasyon, ultrafiltrasyon, nanofiltrasyon, ters ozmos ve elektro diyaliz için özel tesisler. Örneğin ilave bir ısıl işlem (buharlaştırma) öncesi tuz ve organik çözeltilerin azami konsantrasyona erişmesi için yüksek basınçlı ters osmoz sistemleri. Kazan besleme suyu üretimi için yenilikçi su arıtma.

 1. WATERGOLD ALKALIN SU ARITMA

  Türkiye

  Değişen ve gelişen dünyamızda, 2006 yılında başlayan ticari hayatını 2015 yılında su arıtma sektörüne girerek, kurumsal ve tecrübeli yönetim şekli ile devam ettiren firmamız, halkımıza saygılı, ilkeli yeni projeler yapmaya devam etmektedir. Günümüzde oldukça gelişme gösteren su arıtma sektöründe farklılığı yakalamak için öncelikle yenilikçi olmak gerekiyor ve mümkün olduğunca ürün yelpazesini geniş tutmak. WaterGold geniş ürün yelpazesiyle tek bir alana değil, birçok alandaki ürünleriyle hizmet veriyor. Evsel sistemlerden, endüstriyel sistemlere 1000'den fazla ürün çeşitliliği, sanal mağazacılık, teknik servis desteği ve kalitesiyle bir tıkla yanınızda. Amacımız siz değerli dostlarımızın yaşam kaynağı “Olmazsa Hayat Olmaz” maddesi olan suyu en ekonomik, en sağlıklı, aynı zamanda en güvenilir şekilde tüketmesini sağlamaktır.

 2. COBOL SU ARITMA

  Türkiye

  Su arıtma ve atık su arıtma tesisleri, deniz suyu ve kuyu suyu arıtma ü niteleri,   reverse osmosis ve deiyonizer saf su arıtma sistemleri, klorlama ve ultraviyole makineleri, filtre ve yumuşatma cihazları, reç ine, karbon, tuz gibi sarf malzemelerin sadece en kalitelilerinin satışını yapan firmamız, ü st seviyede hizmet arayan mü şterilere hizmet vermektedir. Ekipman seç imlerimizde sadece kalite belgeli, uluslararası tanınırlıkta markaları tercih etmekteyiz. Su Arıtma Sistemleri Atıksu Arıtma Tesisleri Deniz Suyu Arıtma Üniteleri Reverse Osmosis Sistemleri Ultrafiltrasyon Paketleri Deiyonizer Cihazları Yumuşatma Sistemleri Tortu, Aktif Karbon Filtreleri Klorlama Pompaları ve Klor Ultraviyole Sterilizatö rleri Tablet Arıtma Tuzu Sıvı Polielektrolit Atıksu , Havuz ve İçme Suyu Kimyasalları

 3. ANMEKSAN WASTE WATER TREATMENT INC.

  Türkiye

  Anmeksan İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş ; 2004 yılında tüm birikim, tecrübe ve öz kaynakları ile sektörel hedefleri doğrultusunda kuruldu. 2004 yılından itibaren atık su arıtma sektöründe yer alan kurucu üyelerimiz, kazandıkları tüm tecrübe ve zor atık su arıtma proseslerinde çözüm sağlayarak tüm deneyimlerini mühendis ve teknik kadrosu ile yurt içi ve yurt dışı bir çok projede uygulamaktadırlar. Faaliyet Alanlarımız : Paket Arıtma sistemleri, compact waste water treatment, mezbaha arıtma, süt tesisi arıtma, arıtma tesisi projeleri, mekanik ekipman imalatları konularında faaliyet göstermektedir.

 4. TECH ON

  Türkiye

  Bir önceki yazımızda sizlerle birlikte kusursuz su arıtma ve Tech-On hakkında bilgiler edindik. Bu yazımızda sizlerle birlikte Tech-On modelleri hakkında Kısa bilgiler edineceğiz. Tech-On ekibinin hazırlamış olduğu bir çok farklı kitleye bir çok farklı özel modeli bulunmaktadır. Bu modellerden bir kaç türe örnek vermek istersek Set altı, akıllı su arıtma, musluk ve batarya, endustriyel arıtma altında yer alan modelleri inceleyebiliriz. Akıllı su arıtma cihazları özelleştirilebilen yapısı ve çeşitleri ile sizlere konforlu kullanım yaparken arıtmalı duş başlığı ile banyonuzda ücretsiz su masajınızı yaptırmaya devam edebilirsiniz. Üstelik Tech-On dünya da bir ilk olan şarjlı iki fonksiyonlu musluk şarjlı ürünü de görenlerin bir hayli ilgisini çekmeye devam ediyor. Gelecek kablosuz ve pratik olmakta bu yüzden Tech-On burada su arıtmada yeni bir kapı açmış olmanın ve bunda bir hayli başarılı olmuş olmanın büyük bir gurur ve mutluluğunu yaşıyor. Satış sonrası destek ve kolay taşınabilir cihazları sayesinde de satış sonrası için bir hayli olumlu yanıtlar ve almaya devam ediyor. Peki, Tech-On sizlere sadece evinizde su arıtma yapmanız için değil dilerseniz bunu meslek haline getirebilmeniz içinde hizmet sağlıyor. Endustriyel su arıtma cihazlarında da öncü yenilikler getiren Tech-On Endustriyel tasarım modelleri ile artık hiç bir şey eskisi gibi değil. Tech-On olarak ülkemizi bu konuda bir numaraya çıkartmak konusunda kararlıyız, istekliyiz ve vazgeçmeyeceğiz.

 5. WATERGOLD

  Türkiye

  Değişen ve gelişen dünyamızda, 2006 yılında başlayan ticari hayatını 2015 yılında su arıtma sektörüne girerek, kurumsal ve tecrübeli yönetim şekli ile devam ettiren firmamız, halkımıza saygılı, ilkeli yeni projeler yapmaya devam etmektedir. Günümüzde oldukça gelişme gösteren su arıtma sektöründe farklılığı yakalamak için öncelikle yenilikçi olmak gerekiyor ve mümkün olduğunca ürün yelpazesini geniş tutmak. Amacımız siz değerli dostlarımızın yaşam kaynağı “Olmazsa Hayat Olmaz” maddesi olan suyu en ekonomik, en sağlıklı, aynı zamanda en güvenilir şekilde tüketmesini sağlamaktır. WaterGold geniş ürün yelpazesiyle, tek bir alana değil, birçok alandaki ürünleriyle hizmet veriyor. Evsel sistemlerden, endüstriyel sistemlere en fazla ürün çeşitliliği, sanal mağazacılık, teknik servis desteği ile yanınızdayız. Su arıtma cihaz ve sistemleri ile su filtrasyon üniteleri için kapsamlı kurulum çözümleri sunuyoruz. Hizmetimiz, yalnızca cihaz ve sistem kurulumunu sağlamak değil, ayrıca müşterilerimizi dinleyip onlarla birlikte çözüm üreterek çalışmaktır. Cihazınızın kurulduktan sonra da sorunsuz çalışmaya devam etmesini sağlamak için, yedek parça bakım ve teknik destek hizmetini de vermekteyiz. Cihaz kurulum ve bakım hizmetlerini, tecrübeli ve gerekli eğitimlerden geçmiş teknik ekibimiz, güler yüzlü ve dinamik çalışanlarımız ile profesyonellikle çözüm odaklı gerçekleştirmekteyiz.

 6. AGT WATER TREATMENT TECHNOLOGY

  Türkiye

  Firmamız endüstriye yönelik arıtma ve şartlandırma konusunda uzmanlaşmıştır. Proses suyu arıtımı, atık su arıtımı ve geri kazanımı, su tesisleri projelendirme ve kurulumu, içme ve kullanma suyu hazırlama sistemleri alanında anahtar teslim proje ve uygulamalar yapmaktayız. Konusunda uzman mühendis kadrosu, teknik servisi ve imalat ekibi ile yurt dışı ve yurt içi projelerini titizlikle yürütmektedir. Tüm çalışanların katılımı doğrultusunda sürekli gelişimi ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız; mühendislik, proje, taahhüt, imalat, servis toptan ve perakende satış konularında en iyi hizmeti sunmaktadır. Evsel Endüstriyel Ters Osmoz, Sistemleri, Reverse Osmosis, Ultra Filtrasyon Sistemleri, Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri, Endüstriyel Kum, Multimedya, Yumuşatma Sistemleri, İmalat, Montaj yerleşik firmamız 2000 m2 depo ve imalat atölyesi, 500 m2 idari binası, 700 m2 açık alanı ile toplam 3.200 m2alanı ile sektöründe Lider firmasıdır.

 7. MITRA SU ARITMA SISTEMLERI

  Türkiye

 8. TECIMER LTD

  Türkiye

 1. BILGI ENVIRONMENTAL CONSULTING LLC

  Türkiye

  Bilgi Cevre, is a professional company on the design of systems to produce water in desired capacity with desired quality. We give Design & Engineering Services, Turnkey Projects, Treatment Facilities, Application and Contracting Services, Steel and Construction Works of Treatment Facilities, Technical Service & Installation. We are active in the field studies of the Treatment Systems and Environmental Technologies with our experienced and dynamic team.

 2. ROTES SU ARITMA SIS VE EKIP SAN VE TIC LTD

  Türkiye

  Smart markalı Evsel ve Endüstriyel su arıtma sistemleri üretimi.

 3. ERSIN ILERI

  Türkiye

  home water purifier

 4. MAYER KIMYA SU ARITMA LTD

  Türkiye

  Reverse osmosis, ters ozmoz ve diğer su arıtma sistemlerinde enerji, kimya, tarım, gıda, inşaat alanlarında tüm ülkelere su arıtma hizmet veriyoruz.

 5. AKKAYA SU ARITMA

  Türkiye

 6. OVERWATER WATER TREATMENT SYSTEMS IND. AND TRADE LTD. CO.

  Türkiye

 7. MAX CONSULTING

  İtalya

  MAX CONSULTING, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Doz ayarı - makine ve ekipman, Sensörler, problar, vericiler, Doz ayarı - makine ve ekipman, debit ölçme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lavis, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. EQUIPWATER

  Fransa

  EQUIPWATER, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döner fırınlar, endüstriyel atık su arıtma işlemleri için komple tesisatlar, filtrasyon ekipmanları, kullanılmış su filtrelemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Château-Thierry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. EFA CHEMIE GMBH

  Almanya

  EFA CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lügde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SWISS COMMISSIONING GMBH

  İsviçre

  SWISS COMMISSIONING GMBH, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zug, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz