• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su bitkileri

Sonuçlar

Su bitkileri - Ithalat/Ihracat

 1. PHYTONEERING EXTRACT SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Phytoneering Extract Solutions GmbH sadece bitki özleri alanında çalışmaktadır. Çok çeşitli sektörlerdeki müşterilerimiz için özel bitki özleri üretip ilgili uygulamalara göre uyarlıyoruz. Bu sırada ana firmamız Bionorica'nın yönergelerine uyuyoruz. Bitkinin içinde iyi olan ne varda en yeni teknolojilerle çıkarıyoruz. Böylece her zaman aynı kaliteye sahip özler elde ediyoruz. En yüksek düzeydeki kalitesini her zaman koruyarak bitki özleri üretmek - amacımız ve taahhüdümüz işte bu.

 2. AZIENDA AGRICOLA VIVAI PIANTE ANTONIO MAISTRELLO

  İtalya

  Maistrello A. & Figli fidancılık sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Amacımız müşteriye profesyonellik, etkinlik ve kesinlik ile hizmet vermektir. Ürünlerimizin kalite sertifikasyonu bizim için de çok önemlidir. Profesyoneller için bitkiler (meyve ağacı ve asma ekimi) ve çiçek tarhı konusunda uzmanız.

 3. GEOTEST, A.S.

  Çek Cum.

  GEOtest, a.s., jeoloji ve çevre ıslahı ile çevrenin korunması ve jeoteknik ve hidrojeolojik araştırmalar konularında faaliyet gösteren Çek Cumhuriyeti'nin en büyük firmalarından biridir. Şirket bu alanda 40 yıllık bir deneyime ve birçoğu uluslararası tecrübeye sahip uzman bir ekibe sahiptir.

 4. AQUAFISHSTORE

  Fransa

  AQUAFISHSTORE, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Voreppe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AQUAPLANTA PT

  Portekiz

  AQUAPLANTA PT, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Valongo, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PLANTASCORUNNA

  İspanya

  PLANTASCORUNNA, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. RAVEX D.O.O.

  Sırbistan

  RAVEX D.O.O., yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su filtreleri, süzgeçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vrbas, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 3. EFEKT ROMAN BARTNICKI

  Polanya

  EFEKT ROMAN BARTNICKI, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mińsk Mazowiecki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. COOPERATIVA P. G. FRASSATI

  İtalya

  COOPERATIVA P. G. FRASSATI, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. dekorasyon bitkileri, bahçe sulama tesisatlarının yerleştirilmesi, ağaçların kesilmesi, ot biçme çalışmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canneto Sull'oglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GARNELEN-GUEMMER

  Almanya

  GARNELEN-GUEMMER, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Berlin-Steglitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PURETECH WATER SYSTEMS (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  PURETECH WATER SYSTEMS (UK) LTD, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sanayi tipi su yumuşatıcılar, temiz ve pis sulardan örnek alma, ters ozmoz donanımları, Su Arıtma Ekipmanı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tonbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. WEB ACUARIOS

  İspanya

  WEB ACUARIOS, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. akvaryum bitkileri, Deniz bitkileri kültürü, akvaryum aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuenca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. AQUA GREEN CONSULT

  Belçika

  AQUA GREEN CONSULT, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Muhtelif deniz ürünleri, Su kültürü ve havuz kültürü, Muhtelif deniz ürünleri, Su kültürü ve havuz kültürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DE STEXHE

  Belçika

  DE STEXHE, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir. Muhtelif deniz ürünleri, Muhtelif deniz ürünleri, su birikintisi lineri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Omal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AQUA KOI

  Belçika

  AQUA KOI, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Havuz balığı, Su bitkileri, Havuz balığı, Su bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. PLANTEDBOX

  Belçika

  PLANTEDBOX, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. akvaryum aksesuarları, akvaryumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velm, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. C&G IBÉRICA

  İspanya

  C&G IBÉRICA, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. WITTERS

  Belçika

  WITTERS, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su bitkileri, Su bitkileri, Su teresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rumst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. AQUA PRODUCTION

  Belçika

  AQUA PRODUCTION, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Su kültürü ve havuz kültürü, Deniz bitkileri kültürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. D&E BROAD

  Birleşik Krallık

  D&E BROAD, yılında kurulan ve Ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su bitkileri, Meyve ağaçları, Su bitkileri, Meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Launceston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ARBOREA FARM S.S. SOCIETÀ AGRICOLA

  İtalya

  ARBOREA FARM S.S. SOCIETÀ AGRICOLA, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su ve bataklık bitkileri, fitodepürasyon (bitkiyle su arıtımı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istrana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. WATERPLANT.EU

  Hollanda

  WATERPLANT.EU, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, handel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. UAE-HYDROPONICS FARM

  Birleşik Arap Emirlikleri

  UAE-HYDROPONICS FARM, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. marul sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 4. AQUAFLEUR INTERNATIONAL B.V.

  Hollanda

  AQUAFLEUR INTERNATIONAL B.V., yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su bitkileri, Su bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maasland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. AQUAFLORA AQUARIUM B.V.

  Hollanda

  AQUAFLORA AQUARIUM B.V., yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su bitkileri, Su bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinkeveen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. TROPICA AQUARIUM PLANTS A/S

  Danimarka

  TROPICA AQUARIUM PLANTS A/S, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su bitkileri, Su bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Egaa, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. AMMERLAAN REAL ESTATE B.V.

  Hollanda

  AMMERLAAN REAL ESTATE B.V., yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su bitkileri, Su bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pijnacker, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. AQUATROP KARL GRAWITZ E.KFM.

  Almanya

  AQUATROP KARL GRAWITZ E.KFM., yılında kurulan ve Akvaryumlar, aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su bitkileri, Akvaryum balıkları, Su bitkileri, Akvaryum balıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nieder-Olm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ZAHRADNICTVÍ U BENESU

  Çek Cum.

  ZAHRADNICTVÍ U BENESU, yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Su bitkileri, Su bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bechyne , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. STOFFELS INTERNATIONAL B.V.

  Hollanda

  STOFFELS INTERNATIONAL B.V., yılında kurulan ve Fidanlık ve ormancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su bitkileri, Su bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belfeld, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz