• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su dağıtımı

Sonuçlar

Su dağıtımı - Ithalat/Ihracat

 1. NEW TRADE CENTER

  Fransa

  Verified by europages badge

  NEW TRADE CENTER, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Parfüm, Güzellik ürünleri, Güzel kokular ve güzellik ürünleri, Diyetik ve organik yiyecekler, Su dağıtımı, krom minerali, parfüm ithalat ihracatı, Tarım ve gıda endüstrisi, Güzellik - ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morvillars, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su dağıtımı, Pompalar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Filtreleme sistemleri, Su dağıtımı, suyu içilebilir hale getirmek için kurulan teçhizat, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempenich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BOMBAS BALLESTER SL

  İspanya

  1954'te la Gloria sokağında, Mariano Ballester Navarro tarafından yönetilen, adı önce TALLERES BALLESTER olacak küçük bir şirket kurulmuştur. Yavaş yavaş, oğulları Pepe, Mariano, Ángel, Toni ve Juanito işe girerler. POMPALAR, BASINÇ GRUPLARI, YANGIN ÖNLEME SİSTEMLERİ, SU ARITMA. FOTO KATALİZ virüslerden, bakterilerden, uçucu organic birleşiklerden, etilen ve her türlü kötü kokudan arındırır. YENİLENEBİLİR ENERJİLER, tam su ve enerji tasarrufu.

 4. 1RDESIGN

  Fransa

  1RDESIGN, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cam şişeler, ortak kullanıma yönelik soğuk su çeşmeleri, plastik şişeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambéry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. UWO-WATER GMBH

  Almanya

  UWO-WATER GMBH, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. W & S VERPFLEGUNGSWELT GMBH

  Almanya

  W & S VERPFLEGUNGSWELT GMBH, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Horrheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BWS ANLAGENBAU & SERVICE GMBH

  Almanya

  BWS ANLAGENBAU & SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, proses sularının işlenmesi ver i geri kazanımı, Atık ve pis su arıtma, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, su arıtma tesisi üreticileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberndorf A.n., Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FUNKE FRANCE

  Fransa

  FUNKE FRANCE, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su dağıtımı, Su dağıtımı, su geçirmezlik, su pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caluire Et Cuire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. GLOBAL WATER SP. Z O.O.

  Polanya

  GLOBAL WATER SP. Z O.O., yılında kurulan ve Kimyasal filtreleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Sıvı filtreleri, Su dağıtımı, iyonizatörler, Sıvı filtreleri, Su dağıtımı, otomatik su yumuşatma cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Czeladź, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. APEL OZON- UND WASSERTECHNIK GMBH

  Almanya

  APEL OZON- UND WASSERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. YDROFORES NEROU

  Yunanistan

  YDROFORES NEROU, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Koropi, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. AQUALOGIC

  Polanya

  AQUALOGIC, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kimyasal filtreleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, suyun saflaştırılması, Kimyasal filtreleme, Su - Üretim ve Dağıtımı, kahve cezveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tychy, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. MFK MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  MFK MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Santrfüjlü dökümhane makineleri, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Santrfüjlü dökümhane makineleri, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. OPTIM QUALITY, S.L

  İspanya

  OPTIM QUALITY, S.L, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ORDAL

  Belçika

  ORDAL, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve suları, Su - Üretim ve Dağıtımı, limonatalar, Meyve suları, şuruplar, Su - Üretim ve Dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ranst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DACOSTA-ARTUR VALENTE DA COSTA

  Portekiz

  DACOSTA-ARTUR VALENTE DA COSTA, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gondomar, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. APK WALLONIE

  Belçika

  APK WALLONIE, yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yer altı işleri müteahhitleri, Su dağıtımı, Elektrik dağıtımı, Yer altı işleri müteahhitleri, çelik ürünlerde bitirme işi, Su dağıtımı, Elektrik dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saive, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. AVK BELGIUM

  Belçika

  AVK BELGIUM, yılında kurulan ve Musluklar ve valfler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su dağıtımı, gaz dağıtım şebekesinin tasarımı, Su dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ZWECKVERBAND OSTHOLSTEIN - ZVO

  Almanya

  ZWECKVERBAND OSTHOLSTEIN - ZVO, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su dağıtımı, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, Su dağıtımı, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, atıkların yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sierksdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. IWVA

  Belçika

  IWVA, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su dağıtımı, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Su dağıtımı, lağım arıtma, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Çöp bidonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostduinkerke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. KALIMBA

  Belçika

  KALIMBA, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su soğutucuları, Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları, Su soğutucuları, otomatik sıcak içecek dağıtıcıları, Alkolsüz içecekler - makine ve ekipmanları, Filtreler ve filtre parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lanaken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI.

  Türkiye

  LRT INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION LTD. STI., yılında kurulan ve Atık su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su dağıtımı, Su dağıtımı, sulama malzemeleri, döküm supaplar, boru işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. KALLENBACH TW-ANLAGENSERVICE

  Almanya

  KALLENBACH TW-ANLAGENSERVICE, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dessau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FLOWSERVE POMPES SAS

  Fransa

  FLOWSERVE POMPES SAS, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su dağıtımı, Su dağıtımı, su yumuşatıcılar, aksesuarlar, kazan yedek parçaları, pompa istasyonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arnage, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. RAMUS INDUSTRIE SA

  Fransa

  RAMUS INDUSTRIE SA, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su dağıtımı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Su dağıtımı, boru tesisatçılığı, inşaat endüstrisi için tesisat parçaları, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Motte Servolex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CEM WATER METERS

  Türkiye

  CEM WATER METERS, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trabzon, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. STAR HOLDING

  İspanya

  STAR HOLDING, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mataró, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ATRIUM SALUD

  İspanya

  ATRIUM SALUD, yılında kurulan ve Su dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. su filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. PEJOSAN GMBH

  Almanya

  PEJOSAN GMBH, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Su dağıtımı, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Su - Üretim ve Dağıtımı, Su dağıtımı, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lindau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. GRUBE LAND- UND UMWELTTECHNIK GMBH & CO KG

  Almanya

  GRUBE LAND- UND UMWELTTECHNIK GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su dağıtımı, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Çevre hizmetleri, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, Su dağıtımı, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Çevre hizmetleri, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Su dağıtımı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

31.036 Şirketler