• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su işleme

Sonuçlar

Su işleme - Ithalat/Ihracat

 1. CDI VALLÈS S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  CDI Vallès, 30 yıldır ev ürünleri, deterjanlar, endüstriyel hijyen ve böcek ilaçları tasarımı, üretimi ve ambalajları konusunda uzmanlaşmıştır. ROESB'e kayıtlıyız, HA tescili ile onaylanmış, gıda endüstrisi için geniş yelpazeye sahip deterjan ve dezenfektanlar, temizlik, otomotiv ve ev ürünleri sunuyoruz. Sağlık ve ziraat ürünleri üretimi ve ambalajı için MAPAMA'ya kayıtlıyız. ISO 9001: 2015 sertifikasına sahibiz.

 2. EUROCARB PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  EUROCARB PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su işleme, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, aktif kömür, suyun işlenmesi, biyogaz, kartuşlar, Su işleme, Aktif karbon filtreler, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. FRT SU ARITMA SANAYI TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  CONAX, 2004 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde ilerleyerek yüksek kaliteli ev ve işyeri su arıtma cihazlarının üretimi ve satışında önemli bir oyuncu haline gelmiştir. CONAX, iç pazarda geçirdiği dokuz yıl içinde sektöründeki ilk üç marka arasına girerek su arıtma sektöründe ülkenin en değerli markası olmayı hedeflemektedir. Kendini sürekli gelişime adayan CONAX, müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı garanti ederek daha iyi, daha konforlu ve daha ekonomik ürünler geliştirmeye çalışmaktadır. Çevresel sürdürülebilirlik CONAX'ın üretim felsefesinin ön saflarında yer almaktadır. Şirket, tüm üretim süreçlerinde çevre dostu bir yönetim yaklaşımı uygulamakta, idari altyapısını, personel yapısını, üretim hattını, makine ve ekipmanlarını çevre dostu uygulamalarla uyumlu olacak şekilde sürekli olarak güncellemektedir. Bu, CONAX'ın hem müşteri memnuniyetine hem de çevre yönetimine olan bağlılığını yansıtmaktadır.

 4. EMTAŞ HEATING SYSTEM

  Türkiye

  Emtaş, 1988 yılında banyo kazanı, mangal kuzine sobaları vb. gibi birçok ürünün fason emaye kaplamasını yapmaya başladı. 1993 yılına gelindiğinde emaye termosifon üretimine başlayan Emtaş, kendi markasıyla termosifon satışına başladı. Isıtma sistemlerindeki hızlı gelişmeleri yakından takip eden Emtaş, hedeflerini belirlemeye başlayarak, panel radyatör ve kalorifer kazanlarının üretimini yapmak için yatırımlarına başladı. 2002 yılında başladığı yatırımlarını 2004 yılında hız vererek panel radyatör ve katı yakıtlı alev dönüşümlü kalorifer kazanlarının üretimine başladı.Emtaş 2012 yılında yeni yapmış olduğu yatırımla mevcut bulunan 10.000 metrekare olan üretim alanını 27.000 metrekareye tamamlayarak, panel radyatör üretim hattınıda 2'ye çıkararak üretim kapasitesini yıllık 1.500.000 m.tül'e çıkarmış bulunmaktadır. Isıtma sistemleri pazarının önemli oyunculardan biri olan Emtaş, üretim kapasitesini her geçen gün artırmakta ve bununla beraber yatırımlarına da hiç hız kesmeden devam ettirmektedir. Günümüzde Türkiye nin tüm noktalarında Emtaş markalı panel radyatör ve kalorifer kazanlarını bulmak mümkündür. 2010 yılında başladığı ihracatına her geçen gün artan taleplerle dünya çapındada ismini marka haline getirmeye başlamıştır. Hedeflerimiz ısıtma sistemleri konusunda yatırımlarımızla Türkiye ve dünyadaki pazar payımızı arttırarak sektörde lider firmalar arasındaki yerimizi sağlamlaştırmaktır.

 5. MITRA SU ARITMA SISTEMLERI

  Türkiye

  MİTRA SU ARITMA SİSTEMLERİ Dünyanın en iyi su arıtma cihazlarını üreten markaların ev tipi, tezgah altı ve tezgah üstü, açık ve kapalı kasa, ofis tipi, sanayi tipi tesisat tipi ve ev tipi su arıtma cihazı modellerini İzmir su arıtma cihazı satış mağazası ve online web mağazasında müşterilerine sunmaktadır.ş Türkiyenin her ilinde servis desteği sağlaya bilen Mitra Su Arıtma %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GLOBALE RESEAUX

  Fransa

  GLOBALE RESEAUX, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kanalizasyon işleri, kanalizasyon drenajı, pizza kutuları, Kanalizasyon işleri, Zemin analizi ve düzleştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montreuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. RM ASSAINISSEMENT

  Fransa

  RM ASSAINISSEMENT, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. foseptik vidanjı, kanalizasyon drenajı, kongre ve konferanslar, temizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houilles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DELHO

  Fransa

  DELHO, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su işleme, döner fırınlar, tarım-gıda endüstrisi makineleri, Su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lège-Cap-Ferret, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FDT SRL DEPURATORI D'ACQUA

  İtalya

  FDT SRL DEPURATORI D'ACQUA, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve ve sebze ithalat/ihracatı, üretimi ve satışı, su değerlendirme işlemleri için mühendislik hizmetleri, demineralize su, suyun işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugherio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PORCS ET PORCELETS

  İspanya

  PORCS ET PORCELETS, yılında kurulan ve Domuzlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su işleme, sığır, Su işleme, suyun dezenfeksiyonu, içme suyu - işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Palau D' Anglesola-Lleida, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SUSTAINWATER

  Lüksemburg

  SUSTAINWATER, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Foetz, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. APRIME FLUIDES

  Fransa

  APRIME FLUIDES, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kongre ve konferanslar, lağım deblokajı, tıkalı boruları açma, hidrolik tahliye pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bezons, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CELTIC WATER SOLUTIONS

  İrlanda

  CELTIC WATER SOLUTIONS, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Tuam, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 2. SEPRA S.R.L.

  İtalya

  SEPRA S.R.L., yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. retansyon katmanları, ozon, ultraviole ile su sterilizasyonu, fıltreler ve filtreleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesano Maderno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RM ASSAINSSEMENT

  Fransa

  RM ASSAINSSEMENT, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. foseptik vidanjı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Houilles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ORTEC ENVIRONNEMENT

  Fransa

  ORTEC ENVIRONNEMENT, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Aix En Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ELOY WATER

  Belçika

  ELOY WATER, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Su işleme, suyun saflaştırılması, Su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sprimont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. INTERCOMMUNALE DU BRABANT WALLON

  Belçika

  INTERCOMMUNALE DU BRABANT WALLON, yılında kurulan ve Birlikler ve Örgütler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su işleme, Çöp kutuları, artık madde kutuları, kamu hakları kurumları ve dernekleri, Su işleme, atık geri dönüşüm danışmanlığı, Çöp kutuları, artık madde kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SIDEST

  Lüksemburg

  SIDEST, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. şehir atık suyunun işlemden geçirilmesi, su arıtma, suyun işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagelsdorf, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 8. DRAGER MEDICAL BELGIUM

  Belçika

  DRAGER MEDICAL BELGIUM, yılında kurulan ve Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su işleme, Su işleme, Web tasarımcısı, tıbbı ekipman, metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wemmel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. YONIX S.R.L

  İtalya

  YONIX S.R.L, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su işleme, tuzlu maden suları, Su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HYTEC INDUSTRIE

  Fransa

  HYTEC INDUSTRIE, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su işleme - Ürünler/Maddeler, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Su arıtma makineleri inşaatı, Su işleme - Ürünler/Maddeler, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cergy Pontoise, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. APATEQ

  Lüksemburg

  APATEQ, yılında kurulan ve Atık su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Su işleme, şehir atık suyunun işlemden geçirilmesi, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. VIVAQUA

  Belçika

  VIVAQUA, yılında kurulan ve Su - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su işleme, Su işleme, içme suyu analizleri, içme suyu dağıtımı, içme suyu sağlanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. STEP

  Lüksemburg

  STEP, yılında kurulan ve Su arıtma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su işleme, suyun döngüsü, ekolojik arıtma hizmetleri, Arıtım tesis işleri, Su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bettembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI

  Polanya

  FRUKKO. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Temizlik işlemleri - Lokal temizleme, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, biyolojik hazneler, Temizlik işlemleri - Lokal temizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pniewo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. LM TECHNIK

  Fransa

  LM TECHNIK, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evsel atıksu arıtma sistemleri, endüstriyel atık su arıtma işlemleri için komple tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Damiatte, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. BR3D

  Fransa

  BR3D, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. temizleme, farelerin yok edilmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fresnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. URGENCE ÉGOUTS

  Fransa

  URGENCE ÉGOUTS, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. lağım deblokajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valros, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. KINGSPAN KLARGESTER

  Fransa

  KINGSPAN KLARGESTER, yılında kurulan ve Su işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Saint-Didier-Au-Mont-D'or, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Su işleme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.621 Şirketler