• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su kültürü ve havuz kültürü

Sonuçlar

Su kültürü ve havuz kültürü - Ithalat/Ihracat

 1. CHRISTIAN STÖHR GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sentetik malzeme işleme alanında elli yıldan uzun süreye dayanan deneyimimiz sayesinde biyolojik atık su ve atık gaz işlemede ve su kültüründe kullanılmak üzere Hel-x dolgu maddelerimizi üretiyoruz. Bu engin deneyimi temel alarak sentetik malzeme tabanlı ve yüksek kaliteli Hel-x dolgu maddelerini temin edebilirsiniz! Üretimi kendi geliştirdiğimiz yöntemlerle, yüksek kalite ve çevre standartlarına sıkı biçimde uyarak ve sadece Almanya'daki tesislerimiz içinde gerçekleştiriyoruz. Düşük yatırım ve işletme maliyeti, kolay kullanım ve yüksek verimlilik, sizin için Hel-x dolgu maddemizi ekolojik ve ekonomik bir alternatif haline getirir. Hel-x dolgu maddeleri, bölgesel ve endüstriyel atık su arıtımı için MBBR ve IFAS sistemlerinde dünya çapında kullanılmaktadır. Ayrıca, su ürünleri yetiştiriciliği ve biyogaz tesislerinde çok sayıda kurulum bulunmaktadır.

 2. NUTRIFISH

  Tunus

  Verified by europages badge

  Nutrifish, balıklar için yem üretim şirketidir. Nutrifish, balıklar için kaliteli besleyici balık yemi üretmektedir. Balık yemi üretimi her tür için özeldir. Yemlerimiz, balıklar için gerekli olan yüksek kaliteli hammaddeler kullanarak hazırlanır. Her bileşen, formüle dahil edilmeden önce kapsamlı bir değerlendirme sürecinden geçer. Hızlı şekilde müdahale etmek için özel bir ekip oluşturduk.

 3. GRANJA AGAS SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  GRANJA AGAS SA, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Su kültürü ve havuz kültürü, bıldırcın yumurtası, tavuk yumurtaları, açık havada yetiştirilmiş tavukların yumurtaları, ispanya'da yumurta üretimi, cuenca şehrinde yumurta üretimi, paketlenmiş taze yumurta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Motilla Del Palancar-Cuenca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MAMMADOV-CAVIAR-COM

  İsveç

  Verified by europages badge

  MAMMADOV-CAVIAR-COM, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mersinbalığı havyarı, Hayvarlık mersinbalığı, Elektrik tesisatları parça ve sistemleri, Mil yatakları, havyar, mersin balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Göteborg, İsveç 'de bulunmaktadır.

 5. PARLIER ENVIRONNEMENT

  Fransa

  PARLIER ENVIRONNEMENT, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. denizde yumuşakça yetiştirme, tarım ve hayvancılık sektöründe araştırma ve geliştirme kabineleri, firmaların teknolojik yenilikleri ve eğitimi, biyoloji konusunda danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Roche Sur Yon, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DOMEC AQUACULTURE

  Fransa

  DOMEC AQUACULTURE, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, deniz balığı avcılığı, mersin balığı, Su kültürü ve havuz kültürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Airvault, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norveç

  SEAWELL HIRTSHALS A/S, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş deniz mahsulleri, Balık ithalat - ihracatı, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Balık ithalat - ihracatı, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stavanger, Norveç 'de bulunmaktadır.

 3. BLACK CAVIAR CLUB LTD

  Birleşik Krallık

  BLACK CAVIAR CLUB LTD, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Swadlincote, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. PRUNIER MANUFACTURE

  Fransa

  PRUNIER MANUFACTURE, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Mersinbalığı havyarı, Aquitaine Havyarı, Elektrik tesisatları parça ve sistemleri, Balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montpon Menesterol, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VISKWEKERIJ CORTEN

  Belçika

  VISKWEKERIJ CORTEN, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Havuz balığı, Su kültürü ve havuz kültürü, Havuz balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lommel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. NEPTUNE LED

  Fransa

  NEPTUNE LED, yılında kurulan ve Su altı aydınlatmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Su kültürü ve havuz kültürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ste Anne / Gervonde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FIBROPOL C.T.P. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  FIBROPOL C.T.P. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. balık üretme havuzları, Şarap üretim tankları, gezi tekneleri, Gübre tankı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. LANDING AQUACULTURE

  Hollanda

  LANDING AQUACULTURE, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oirschot, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. IMPULSO INDUSTRIAL ALTERNATIVO

  İspanya

  IMPULSO INDUSTRIAL ALTERNATIVO, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Araştırma ve geliştirme stratejileri, Jeoloji - Çalışmalar ve araştırmalar, özel işler, Su kültürü ve havuz kültürü, Araştırma ve geliştirme stratejileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coruño (llanera)-Asturias, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VISION GREEN SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  VISION GREEN SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su arıtımı için dezenfektanlar, suyun kimyasal yollarla dezenfekte edilmesi, bina, alan ve tesislerin bakterisid dezenfektasyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MATRIX ENVIRONMENT INC

  Kanada

  MATRIX ENVIRONMENT INC, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Montreal (laval), Kanada 'de bulunmaktadır.

 5. KIRSCHAUER AQUAKULTUREN GMBH

  Almanya

  KIRSCHAUER AQUAKULTUREN GMBH, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schirgiswalde-Kirschau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VALLE SACCHETTA & SACCHETTINA S.A.S

  İtalya

  VALLE SACCHETTA & SACCHETTINA S.A.S, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. besin algi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavallino-Treporti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. AQUATROPICAL

  Kongo Demokratik Cumhuriyeti

  AQUATROPICAL, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kinshasa, Kongo Demokratik Cumhuriyeti 'de bulunmaktadır.

 8. HOMARIUM

  Belçika

  HOMARIUM, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Su kültürü ve havuz kültürü, Balıkçılık/Balık yetiştirme sistemleri, Su kültürü ve havuz kültürü, ölçüye göre akvaryumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pittem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FINITTICA SRL

  İtalya

  FINITTICA SRL, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyolojik yetiştiricilik, deniz tarakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VDM GALICIA SL

  İspanya

  VDM GALICIA SL, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Yiyecek ithalat - ihracatı, toptan satış marketleri, deniz kabukluları, Su kültürü ve havuz kültürü, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ribeira, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VISKWEKERIJ VANDEPUT BV

  Belçika

  VISKWEKERIJ VANDEPUT BV, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Havuz balığı, Su kültürü ve havuz kültürü, balık yetiştiriciliği, Havuz balığı, Sazan balıkçılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zonhoven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. REDES DOS MARES

  İspanya

  REDES DOS MARES, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Cartagena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. OYSTERWORLD

  Portekiz

  OYSTERWORLD, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. istiridye, deniz tarakları, midyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Queijas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. TRUST CARE COMPANY

  Mısır

  TRUST CARE COMPANY, yılında kurulan ve Veteriner ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Su kültürü ve havuz kültürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obour, Mısır 'de bulunmaktadır.

 7. PACIFICO AQUACULTURE

  Meksika

  PACIFICO AQUACULTURE, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ensenada, Meksika 'de bulunmaktadır.

 8. SPAROS, LDA.

  Portekiz

  SPAROS, LDA., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Su kültürü ve havuz kültürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olhão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. ROMNETS CORPORATION

  Romanya

  ROMNETS CORPORATION, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. AZIENDA AGRICOLA PISANI DOSSI

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA PISANI DOSSI, yılında kurulan ve Su kültürü ve havuz kültürü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik tesisatları parça ve sistemleri, Mersinbalığı yetiştiriciliği, zanaatçı yapımı, doğal balıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cisliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Su kültürü ve havuz kültürü - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

481 Şirketler