• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su kanalları

Sonuçlar

Su kanalları - Ithalat/Ihracat

 1. PUNTO AGRI

  İtalya

  PUNTO AGRI, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mantarlar, Su kanalları, Kişisel çalışma eşyaları, Mantarlar, Su kanalları, Kümes hayvanları için kuluçka makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HARTMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  HARTMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Edelsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BERG - WEIDEUNTERSTÄNDE

  Almanya

  BERG - WEIDEUNTERSTÄNDE, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eschenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PADDO PFERDESPORTAUSRÜSTER

  Almanya

  PADDO PFERDESPORTAUSRÜSTER, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wadersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AGRI SERVICE, INH. HARTMUT GEBERT

  Almanya

  AGRI SERVICE, INH. HARTMUT GEBERT, yılında kurulan ve Süt sağma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su kanalları, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları, Su kanalları, Hasır çit, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübben, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STALL-PETER GMBH

  Almanya

  STALL-PETER GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları, Ahır temizliği makine ve ekipmanları, Su kanalları, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları, Ahır temizliği makine ve ekipmanları, duman çekme için tesisat ve ekipmanlar, Su kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pyrbaum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NOVITAL S.R.L.

  İtalya

  NOVITAL S.R.L., yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kanalları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Su kanalları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, tarım için öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonate Pozzolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. FDA SHOP

  İtalya

  FDA SHOP, yılında kurulan ve Hayvancılık/Hayvan yetiştirme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su kanalları, süt sağma makineleri aksesuarları, Su kanalları, elektrikli duvar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gualtieri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. STEPHANSHOF GMBH

  Almanya

  STEPHANSHOF GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hayvancılık/Hayvan yetiştirme ekipmanları, Su kanalları, Hayvancılık/Hayvan yetiştirme ekipmanları, Su kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wittingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RENNER SCHLACHTHAUSTECHNIK GMBH

  Almanya

  RENNER SCHLACHTHAUSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Abtsgmünd, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. REMBA

  Belçika

  REMBA, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su kanalları, sualma sistemler, damla sulama, Su kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lier, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. OST BELGIUM

  Belçika

  OST BELGIUM, yılında kurulan ve Evcil hayvan gereçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Su kanalları, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, Su kanalları, besleme yalakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LA BUVETTE

  Fransa

  LA BUVETTE, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tournes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. IMS POLYMERS

  Türkiye

  IMS POLYMERS, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FERMIERUL ABC

  Romanya

  FERMIERUL ABC, yılında kurulan ve Hayvancılık/Hayvan yetiştirme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su kanalları, Su kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cluj-Napoca, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. FBIC COMMUNICATION

  Fas

  FBIC COMMUNICATION, yılında kurulan ve Gezi/Seyahat ve turizm sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su kanalları, Su kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 5. FERRZOOTECNIA DI FERRARONI FABIO

  İtalya

  FERRZOOTECNIA DI FERRARONI FABIO, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hayvanlar ve besicilik, enfraruj lambalar, Hayvanlar ve besicilik, kızılötesi ışınlı termometreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FREMTIDEN STALDINVENTAR A/S

  Danimarka

  FREMTIDEN STALDINVENTAR A/S, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Pompalar, atlar için taşıma kabini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langaa, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. STEGEMANN MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  STEGEMANN MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Ağaç yetiştirme makine ve ekipmanları, Su kanalları, Freze ve trapan kirişleri, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Ağaç yetiştirme makine ve ekipmanları, Su kanalları, Freze ve trapan kirişleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Billerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. CARROZZERIA CRISAFI

  İtalya

  CARROZZERIA CRISAFI, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çatı penceresi, gastro-enteroloji cihaz ve malzemeleri, ağaçların kesilmesi, solvent kesiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caulonia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. IOTTI ZOOTECNIA SRL

  İtalya

  IOTTI ZOOTECNIA SRL, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zootekni yemlikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Nell'emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CIXI MAITE HARDWARE CO LTD

  Çin

  CIXI MAITE HARDWARE CO LTD, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Cixi, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ST.TECH SRL

  İtalya

  ST.TECH SRL, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. milano tarzı pirzola, gıda ve konserve endüstrisi kebap kızartma işlemleri tesisat ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ROSELIES TENNERT OSWIN HAASE NACHF.

  Almanya

  ROSELIES TENNERT OSWIN HAASE NACHF., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kanalları, Özel çelikler, Su kanalları, Özel çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ebersbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZHEJIANG SHUN YUAN MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  ZHEJIANG SHUN YUAN MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır ve kümes hayvanları - Besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shaoxing, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. MATCH OFFICE

  İtalya

  MATCH OFFICE, yılında kurulan ve Su kanalları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. HANS NEHER AUTOMATENDREHEREI GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Almanya

  HANS NEHER AUTOMATENDREHEREI GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kanalları, Su kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weilmünster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LUBING INTERNATIONAL

  Fransa

  LUBING INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Su kanalları, Su kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sailly Sur La Lys, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. RICO SUEVIA

  Fransa

  RICO SUEVIA, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Su kanalları, Su kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bétheny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. L. VERBAKEL B.V.

  Hollanda

  L. VERBAKEL B.V., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Su kanalları, Su kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Oedenrode, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz