• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su mermeri (beyaz mermer)

Sonuçlar

Su mermeri (beyaz mermer) - Ithalat/Ihracat

 1. ALABASTROS ARAGONESES

  İspanya

  Verified by europages badge

  ALABASTROS ARAGONESES, yılında kurulan ve Su mermeri (beyaz mermer) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. plakalar, kaplamalar, iç mekan düzenleme ve tasarımı, projeler, lamparos, kaymaktaşı satışı, kaymaktaşından yapı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Juan De Mozarrifar-Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BSA MERMER DIS TIC LTD STI

  Türkiye

  Bsa Mermer uzman ve deneyimli kadrosu ile her türlü mermer, tarverten, limra, onyx projelerinizde doğru ürünü en uygun fiyatla müşterilerine sunmayı kendisine hedef edinmiş bir firmadır. Bsa mermer ihracat odaklı çalışmakta olup, müşterilerin talep ve projeleri doğrultusunda doğru ürünleri üreticiden tedarik ederek yurt dışı müşterilerinin projesine değer katmaktadır. Uzman ve tecrübeli eksperleri ile ürünlerin üretilme aşamasından paketlenme aşamasına kadar her süreci titizlikle takip etmekte ve ihracatın son aşamasına kadar ürünlere nezaret etmektedir. Bsa Mermer'in öncelikli amaçlarından biri müşterileri ile karşılıklı güven inşa etmektir. Bu güveni de açık ve şeffaf ticaret politikası sayesinde sağlamaktadır. Sizde Bsa Mermerin zengin ürün yelpazesi ile tanışmak ve projelerinize değer katmak için bizimle en kısa zamanda irtibata geçin.

 3. POLMER MARBLE

  Türkiye

 4. ÖZÇAKMAK MERMER

  Türkiye

  Şirketimiz ÖZÇAKMAK MERMER'İN mevcut satışının %80 lik kısmı ihracata dayalıdır. Mümkün olan en kısa sürede ürünlerin teslimi en hassas olduğumuz nokta olmak ile birlikte en önemli misyonlarımızdan biridir.ÖZÇAKMAK MERMER olarak ürün fiyatı belirlemede Centilmenlik Anlaşması ilkelerini dikkate alarak bir fiyat politikası izleyebilmemizin en önemli sebebi mermerlerimizin kendi şirketimizin bünyesine ait ocaklardan çıkmış olmasıdır. Birçok seleksiyonun bulunduğu geniş ürün yelpazemiz ile tedarik için hazırız. Aradığınız ürünün örnek görselini ve ürün kodunu i watsup üzerinden ileterek stok ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 5. M.G.F. DI FREGONESE FRANCO

  İtalya

  Motta di Livenza kentinde konumlanmış olan M.G.F. mermer ve granit işleme alanında uzmanlaşmış bir şirketi. En yüksek kaliteli malzemelerden özenle üretilmiş banyo zemin ve duvar kaplamaları, merdiven, mermer veya taş zemin ve cephe kaplamaları, pencere pervazları, kapı eşikleri, mutfak tezgahları, mezar süslemeleri, Amerikan bar tipi mutfak tezgah ve döşemeleri sunduğumuz ürünlerimizden sadece bazılarıdır. Sunduğumuz tüm ürünler, modern dizaynları unutmadan klasik olanlardan rüstiğe kadar çok çeşitli stillerde tasarlanmıştır. M.G.F. CEE sertifikalarına sahip malzemeler kullanmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MARMOSTIL MANCIN GINO DI FIETTA MARINELLA E C. SAS

  İtalya

  Pavia'da bulunan Marmostil de Mancin Gino ve Fietta Marinella şirketi mermer işleme alanında faaliyet göstermektedir. Yetkinlik, deneyim ve profesyonellik bu sektörde bunca yıldır faaliyet gösteriyor olmanın vazgeçilmez koşuludur. Marmostil mezar sanatı uzmanlarından oluşmaktadır ve çeşitli renklerde ve temalara göre işlenmiş mezar taşı seçeneklerinden oluşan ve her bütçeye uygun bir ürün serisi sunmaktadır. Ayrıca verilen çizime bağlı olarak çok yüksek kaliteli işler de gerçekleştirmektedir. Marmostil'in temel faaliyet alanı mermer mezar taşlarıdır.

 2. ERHAN TASDEMIR

  Türkiye

  tur? zmTurizm haberleri en ilginç içerikler ilgi çekici deneyimler Türkiye'nin Turizm toplulu? u eTurizm.org'da Turizm haberleri en ilginç içerikler ilgi çekici deneyimler Türkiye'nin Turizm toplulu? u eTurizm.org'da Turizm haberleri en ilginç içerikler ilgi çekici deneyimler Türkiye'nin Turizm toplulu? u eTurizm.org'da Turizm haberleri en ilginç içerikler ilgi çekici deneyimler Türkiye'nin Turizm toplulu? u eTurizm.org'da Turizm haberleri en ilginç içerikler ilgi çekici deneyimler Türkiye'nin Turizm toplulu? u eTurizm.org'da Turizm haberleri en ilginç içerikler ilgi çekici deneyimler Türkiye'nin Turizm toplulu? u eTurizm.org'da Turizm haberleri en ilginç içerikler ilgi çekici deneyimler Türkiye'nin Turizm toplulu? u eTurizm.org'da Turizm haberleri en ilginç içerikler ilgi çekici deneyimler Türkiye'nin Turizm toplulu? u eTurizm.org'da

 3. GLOBALSTEIN S.L.

  İspanya

  20 yılı aşkın süredir, tüm Avrupa'da doğal taşların pazarlanmasına kendimizi adamış bulunuyoruz. SADECE sektörün önde gelen kuruluşlarına yönelik ürün temini yapmaktayız. Doğrudan İspanya'nın olduğu kadar dış ülkelerdeki taş ocaklarına yönelik olarak çalışmaktayız. Sadece birinci kalite taşların dağıtımını yapmaktayız : granit, mermer, oniks, kalker, kumtaşı, kuvarsit, arduaz ve kuvars.

 4. DI FUCCI PINO E C. SNC

  İtalya

  Fucci aile atölyesi mermer, granit ve yerel taşları tamamen geleneksel yöntemlerle ve el ile işlemesiyle diğerlerinden ayrılmaktadır. Atölye 60 yıllık deneyime sahiptir: gerçekten de ailede eline çekiç ile keskiyi ilk alan Nicola Fucci olmuştur.

 5. KAPMER MARBLE TRAVERTINE

  Türkiye

 1. ALABASTER NEW CONCEPT

  İspanya

  ALABASTER NEW CONCEPT, yılında kurulan ve Su mermeri (beyaz mermer) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sarral, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. REBEKA MARBLE

  Türkiye

  REBEKA MARBLE, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su mermeri (beyaz mermer), mozaik havuz, mermer mozaikler, Su mermeri (beyaz mermer), traverten fayans sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. TOP MACHINERY & EQUIPMENT(ZHENGZHOU) LTD

  Çin

  TOP MACHINERY & EQUIPMENT(ZHENGZHOU) LTD, yılında kurulan ve Su mermeri (beyaz mermer) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. KETIROGLU MARBLE

  Türkiye

  KETIROGLU MARBLE, yılında kurulan ve Su mermeri (beyaz mermer) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Mermer merdivenler, trentın mermerleri, traverten kaplamalar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Mermer merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Afyon, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. IBRAHIMOGULLARI MARBLE

  Türkiye

  IBRAHIMOGULLARI MARBLE, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su mermeri (beyaz mermer), Travertin (Kefeki taşı), traverten, Su mermeri (beyaz mermer), Travertin (Kefeki taşı), traverten blokları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Afyonkarahisar, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. KERANDO GMBH

  Almanya

  KERANDO GMBH, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su mermeri (beyaz mermer), Granit, Kiremit, Su mermeri (beyaz mermer), Granit, Kiremit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ART INSAAT GRANIT MERMER NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  ART INSAAT GRANIT MERMER NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD STI, yılında kurulan ve Değerli ve mineral taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Mermer, Su mermeri (beyaz mermer), Mermer ve doğal taşlar, Hammadde ve enerji ithalat-ihracatı, Mermer, Su mermeri (beyaz mermer) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. MONCAYOFRIO

  İspanya

  MONCAYOFRIO, yılında kurulan ve Su mermeri (beyaz mermer) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için beyaz mermer taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuarte De Huerva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. AGGREGATE INDUSTRIES U K LTD

  Birleşik Krallık

  AGGREGATE INDUSTRIES U K LTD, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Su mermeri (beyaz mermer), Su mermeri (beyaz mermer) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coalville, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. NONE

  Güney Kore

  NONE, yılında kurulan ve Su mermeri (beyaz mermer) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, None, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 1. REGIONAL STAR GENERAL TRADING & CONTRRACTING CO .

  Kuveyt

  REGIONAL STAR GENERAL TRADING & CONTRRACTING CO ., yılında kurulan ve Su mermeri (beyaz mermer) sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Kuwait, Kuveyt 'de bulunmaktadır.

 2. DREMAR MERMER DIS TIC. LTD STI.

  Türkiye

 3. A.BENTO VERMELHO, LDA

  Portekiz

 4. TRIBE ITALIA

  İtalya

 5. ARTESANIA RINCON S.L.

  İspanya

 6. ARAGONESA DEL ALABASTRO SA

  İspanya

 7. EYUPOGLU MERMER SAN. TIC. LTD

  Türkiye

 8. VETRUGNO VITO

  İtalya

 9. OBG OSMAN BOZKURT TOUR

  Türkiye

  Ülkemizdeki gezilmesi görülmesi gereken tarihi ve turistik yerlere turlar düzenlemek.Değişik yerleri de gidip gezmek görmek lazımK A S Turu - Aspendos Side ŞelaleK A S Turu Salı Perşembe PazarGünübirlik bu gezi firmamızın diğer turları gibi başarıyla yaptığı, yorucu olmayan, sabah kahvaltıdan sonra bulunduğunuz yerden veya bize bildireceğiniz noktadan alıp, tekrar istediğiniz yere bırakacağımız, Alanya veya çevresine gelmişken katılmanızla hoş vakit geçireceğiniz ve bölgeye her gelişinizde yeniden gitmek isteyeceğiniz bir turudur.Alanya ve civarında bulunmanız sizin için bu gezilmesi görülmesi gereken yerlere gitme fırsatıdır çünkü Aspendos tiyatrosu yaklaşık iki bin sene önce yapılmış ve hala içerisinde konser verilebilen dünyadaki en iyi korunmuş "en az yıpranmış" antik anfi tiyatrosudur.Hiçbir ses yükseltici alet olmadan sanatçının veya konuşmacının sesinin 15 000 kişi kapasiteli tiyatronun her yerinden işitilebildiğini yerinde göreceksiniz.Tamamen beyaz mermerden yapılmış olağanüstü oyma ve kabartmaları başta olmak üzere Side tarihin derin izlerini taşıyan bir kenttir. Burayı da rehberlerin refakat ve bilgilendirmesiyle doya doya grupla gezeceksiniz.Side'deki Tarihi EserlerKent Surları Büyük Kent Kapısı Doğu Kapısı Su Kemerleri Büyük Anıtsal Çeşme Agora Anıtsal Kütüphane ve Devlet Agorası Piskopos Sarayı ve Bazilikası Vespasianus Çeşmesi Üç Havuzlu Çeşme Tiyatro Men Tapınağı Baküs Tapınağı Antalya şelalesi ile de çok ünlüdür. Karşısından yanından hemde arkasından görülebi

 10. MARMI DI CARRARA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Marmi di Carrara Srl şirketi, 1956'dan beri kendi hesabına veya fason olarak, mermer, granit, oniks ve taş üretimi yapmaktadır. Nadir ve değerli metryallerin araştırılmasının yanı sıra, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli malzemelerin tedarikinde de uzmanlaşmıştır. Ürünleri arasında özellikle öne çıkanlar: Malachite Yeşili, Erika Kırmızısı, Desert Stone, İtalyan Navona traverteni, Damasco kırmızısı, Absolute Black. Ama aynı zamanda Statuaire, Carrara, Gioia, Arabescato, Calacatta ve benzeri türler de yer almaktadır.. .

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz