• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • su tuz giderme - ekipman ve sistemler

Sonuçlar

Su tuz giderme - ekipman ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. ATMOSFER MACHINERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ATMOSFER MACHINERY, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Kimya - İthalat/İhracat, Kimyasal gübre, Kimya - hammaddeler ve türevleri, Gresler, endüstriyel, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, Deniz suyu tuz gidericiler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, homojenizatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etimesgut/ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SLCE

  Fransa

  ISO9001 belgeli SLCE Watermakers firmasının ürettiği ve dünya genelinde çalışır durumda bulunan 5000'den fazla tuzdan arındırma ekipmanı mevcuttur. Geniş bir ozmoz cihazları yelpazesiyle kıyıdaki veya açık denizdeki her tür uygulamanın gereksinimleri karşılanmaktadır : Yatlar için saatte 30-300 litre kapasiteli AQUA-BASE ; Yoğun kullanıma yönelik olarak cihaz başına günde 1500 tona kadar kapasiteli RO üniteleri. Enerji geri kazanım sistemine sahip ekipmanlar (2, 8 kWh/m3). Günde 1500 tona kadar kapasiteli acı su ozmoz cihazları. SLCE : dünya çapında acente ağı.

 3. AQUA SYSTEM TECHNOLOGIE GMBH

  Avusturya

  AQUA SYSTEM TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Eberschwang, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA

  İtalya

  I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, su yumuşatma, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, ters ozmoz donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KAFFEETEAM KRASSELT GMBH

  Almanya

  KAFFEETEAM KRASSELT GMBH, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oederan, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAITRON (SCHWEIZ) GMBH

  İsviçre

  MAITRON (SCHWEIZ) GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, suyu içilebilir hale getirmek için kurulan teçhizat, içme suyuna dönüştürme tesisatları, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinach Ag, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. WATER ENGINEERS & CONSULTANTS- WENCO

  İtalya

  WATER ENGINEERS & CONSULTANTS- WENCO, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel tesislerin tasarımı, filtreleme – demir giderme, içme suyuna dönüştürme tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GROSS WASSERTECHNIK GMBH

  Almanya

  GROSS WASSERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su arıtımı için iyon değişim tesisatları, iyon değişim reçineleri, su arıtma tesisatı için yardım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Keltern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MAGIC DEINAV

  İspanya

  MAGIC DEINAV, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, suyun işlenmesi, Deniz suyu tuz gidericiler, ters ozmoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Ponsa-Calviá-Mallorca (baleares), İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ORBEN WASSERAUFBEREITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  ORBEN WASSERAUFBEREITUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BRUINE DE BRUIN B.V.

  Hollanda

  BRUINE DE BRUIN B.V., yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su işleme - Ürünler/Maddeler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, suyun saflaştırılması, su temizleme ve arıtımı, Su işleme - Ürünler/Maddeler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalsmeer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. M.E.N

  Tunus

  M.E.N, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar, havuz tesisatı, filtrasyon ekipmanları, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sousse, Tunus 'de bulunmaktadır.

 1. AQUACARE - TRATAMENTO DE ÁGUAS

  Portekiz

  AQUACARE - TRATAMENTO DE ÁGUAS, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Torres Novas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. AQUABIT LTD.

  Almanya

  AQUABIT LTD., yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Halle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HIDROPURA-TRATAMENTO DE ÁGUA, LDA.

  Portekiz

  HIDROPURA-TRATAMENTO DE ÁGUA, LDA., yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, kireçsizleştirme birimi, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. DIDIER FILTERTECHNIK GMBH

  Almanya

  DIDIER FILTERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eisenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JUDO WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Almanya

  JUDO WASSERAUFBEREITUNG GMBH, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winnenden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AQUADIS

  Togo

  AQUADIS, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. su arıtımı için alkalitler, su filtre tesisatının bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lomé, Togo 'de bulunmaktadır.

 7. HARTMANN GMBH

  Almanya

  HARTMANN GMBH, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hüttenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. APRÉ DISTRIBUTION ET SERVICES

  Belçika

  APRÉ DISTRIBUTION ET SERVICES, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, suyun işlenmesi, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haccourt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. JUDO FRANCE

  Fransa

  JUDO FRANCE, yılında kurulan ve Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. THE WATERCRESS CO LTD

  Birleşik Krallık

  THE WATERCRESS CO LTD, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. HYDRO ELECTRIQUE MARINE

  Fransa

  HYDRO ELECTRIQUE MARINE, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antibes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TAPROGGE WATERTECH GMBH

  Almanya

  TAPROGGE WATERTECH GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wetter, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. UWATEC GESELLSCHAFT FÜR UMWELT-WASSER-ANLAGEN-TECHNIK MBH

  Almanya

  UWATEC GESELLSCHAFT FÜR UMWELT-WASSER-ANLAGEN-TECHNIK MBH, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hainburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SEAFRESH DESALINATORS LTD

  Birleşik Krallık

  SEAFRESH DESALINATORS LTD, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Romsey, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. HORIZON ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY LTD

  Çin

  HORIZON ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY LTD, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. SHINWOO ENGINEERING CO.,LTD

  Kuzey Kore

  SHINWOO ENGINEERING CO.,LTD, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kimhea-city, Gyeongnam, Kuzey Kore 'de bulunmaktadır.

 9. UMBERTO SCHIAVONI

  İtalya

  Umberto Schiavoni de Grottaferrata şirketi, çevrenin korunması, ekoloji, atık suların tasfiyesi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kentsel ve endüstriyel atık suların tasfiyesi ve yeniden kullanıma sunulması, atık su ve kanalizasyon sistemleri için pompalama ve depolama istasyonlarına yönelik tesisler ve tesisatlar kurmaktayız. Kentlerde, konutlarda kullanıma yönelik suların işlenmesi, yürürlükte olan kararnamelere uygun yüksek kaliteli malzemelerle işlenmesiyle ilgili hizmetler ve faaliyetler. Kuyu açma işlemleri, içme suyu temini ve dağıtımı faaliyetleri.