• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sulama servisleri

Sonuçlar

Sulama servisleri - Ithalat/Ihracat

 1. TARHAN AUTOMATION AND MACHINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Çeşitli alanlarda olağanüstü hizmetler sunan lider bir Türk şirketi olan Tarhan Makine Otomasyon'a hoş geldiniz. Mükemmelliğe ve yeniliğe olan bağlılığımız, bizi dünya çapındaki endüstrilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan birinci sınıf çözümler sunmaya yönlendiriyor. Proje Tasarım ve Mühendislik hizmetlerimiz bizim için bir gurur kaynağıdır. Yetenekli mühendis ve tasarımcı ekibimiz, her projeyi hassasiyet ve uzmanlıkla ele alarak fikirleri özenle gerçeğe dönüştürür ve değerli müşterilerimiz için en iyi sonuçları sağlar. Sera nemlendirme ve sisleme sistemi üretiminde uzmanlaşmış ikinci markamız olan CSA MIST'i keşfedin. Seralarda ideal nem koşulları yaratan, optimum bitki büyümesini teşvik eden ve sıcak yaz aylarında sıcaklıkları düşüren gelişmiş sistemlerimizin faydalarını deneyimleyin. Üçüncü markamız olan RigidMech, üstün hassasiyetli kesici takımlar ve yedek parçalar konusunda uzmanlaşmıştır. Fason üretime verdiğimiz önemle, savunma ve otomotiv endüstrileri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde değişmeyen performans ve operasyonel parlaklığı garanti eden sağlam, titiz bileşenlerin üretimini ve tedarikini sağlıyoruz. Tarhan Makine Otomasyon olarak, son teknoloji makine parklarımız ve tesis alanlarımızla ortaya koyduğumuz uluslararası standartları koruyoruz. Olağanüstü ürünler ve hizmetler sunma konusundaki kararlılığımız, beklentileri sürekli olarak aşmaktadır. Çözümlerimizin işinizi nasıl güçlendirebileceğini keşfetmek için özel ekibimize ulaşın.

 2. MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U.

  İspanya

  Maher Electrónica şirketi pH ve CE kontrollü gübreli sulama programlama sistemleri, sulama programlama sistemleri, geleneksel gübreli sulama ve iklimsel kontrol cihazları üretiminde 15 yılı aşan deneyime sahip bir şirkettir. Su tasarrufu, işçilik tasarrufu, istasyonlara eşit ve düzenli besleyici elemanlar getirme, çevresel koşulları denetleme imkanı sunan sistemler üretiyoruz, ayrıca ekipmanlarımız hasattan maksimum randıman almaya olanak verirler.

 3. RICOTREBOL

  İspanya

  Ağaç budama ve kesim işleri, toprak ve gübre satışı, sentetik çim satışı ve yerleştirilmesi, bariyer ve çit montajı ve bahçe düzenleme işleri, sulama sistemleri montajı ve onarımı, bahçe ve ortak alanlar bakım işleri.

 4. PYR CONTINENTAL

  Arjantin

  PYR CONTINENTAL, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, 47444801, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 5. AQUAGRI

  Portekiz

  AQUAGRI, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oeiras, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RIEGOS DEL DUERO SA

  İspanya

  RIEGOS DEL DUERO SA, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Sulama servisleri, Fıskiyeli sulama sistemleri, bahçe sulama tesisatlarının yerleştirilmesi, sulama tesisatı için otomasyon sistemleri, Sulama servisleri, Fıskiyeli sulama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olmedo-Valladolid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAS ACN-CHEMICALS

  Fransa

  SAS ACN-CHEMICALS, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. OTECH 40

  Fransa

  OTECH 40, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sulama servisleri, Sulama servisleri, sulama hortum makarası, sulama şaryoları, otomatik sulama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mont De Marsan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ENERFORE

  İspanya

  ENERFORE, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, güneş enerji sistemi konusunda danışmanlık, Çiftlik makineleri, teknik danışmanlık, orman makinaları ile çalışmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almeria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. IRRIFILTERS

  İspanya

  IRRIFILTERS, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sulama servisleri, Sulama servisleri, sulama tesisatı aksesuarları, sulama tesisatlarının tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfaro (la Rioja), İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. L'ARC EN CIEL

  Fransa

  L'ARC EN CIEL, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sulama servisleri, Sulama servisleri, otomatik sulama, otomatik sulayıcılar, tansiyon ölçme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arudy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GIVAL FRANCE

  Fransa

  GIVAL FRANCE, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, BOUC BEL AIR, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. OTECH SAS

  Fransa

  OTECH SAS, yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sulama servisleri, Sulama servisleri, sulama hortum makarası, rampalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puyoo, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PAKEL

  Türkiye

  PAKEL, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçe sulama, inek peyniri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. GRUPO CHAMARTIN

  İspanya

  GRUPO CHAMARTIN, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ciempozuelos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MOTOTECHA, UAB

  Litvanya

  MOTOTECHA, UAB, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sulama servisleri, Süt sağma makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Sulama servisleri, Süt sağma makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BERCIUNU K., PANEVEZIO R., Litvanya 'de bulunmaktadır.

 5. PLASTIC-PUGLIA

  İtalya

  PLASTIC-PUGLIA, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Polietilen boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monopoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. COMERCIAL DE RIEGOS

  İspanya

  COMERCIAL DE RIEGOS, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. arozözler, Hidrolik hat bağlayıcılar, filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agramunt, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. AQUA'TEC

  Fransa

  AQUA'TEC, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik valfler, dozaj pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vonnas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TRAXCO S.A.

  İspanya

  TRAXCO S.A., yılında kurulan ve Fıskiyeli sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Sulama servisleri, Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler, Sulama servisleri, Fıskiyeli sulama ve sulama - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. DEEPDROP

  İspanya

  DEEPDROP, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA CAPITANATA

  İtalya

  CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA CAPITANATA, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Sıhhi tesisat kontrolü, Sıhhi tesisat kontrolü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monteverde, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CONSORZIO BONIFICA PADULE FUCECCHIO

  İtalya

  CONSORZIO BONIFICA PADULE FUCECCHIO, yılında kurulan ve Zemin tesviyesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü, Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte Buggianese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CONSORZIO COMUNI BACINO IMBRIFERO MONTANO DEL TICINO

  İtalya

  CONSORZIO COMUNI BACINO IMBRIFERO MONTANO DEL TICINO, yılında kurulan ve Zemin tesviyesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü, Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FILTROMATIC, S.L.

  İspanya

  FILTROMATIC, S.L., yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alfaro, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. CONSORZIO DI BONIFICA DELLA NURRA

  İtalya

  CONSORZIO DI BONIFICA DELLA NURRA, yılında kurulan ve Zemin tesviyesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü, Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. F.LLI LA ROCCA S.R.L.

  İtalya

  F.LLI LA ROCCA S.R.L., yılında kurulan ve Zemin tesviyesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü, Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muro Lucano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ECOEDILMONT S.R.L.

  İtalya

  ECOEDILMONT S.R.L., yılında kurulan ve Zemin tesviyesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü, Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Dorligo Della Valle-Dolina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA VAL DI CHIANA ROMANA E VAL DI PAGLIA

  İtalya

  CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA VAL DI CHIANA ROMANA E VAL DI PAGLIA, yılında kurulan ve Zemin tesviyesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü, Sulama servisleri, Sıhhi tesisat kontrolü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chiusi, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. STDRUPPEL

  Hollanda

  STDRUPPEL, yılında kurulan ve Sulama servisleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dordrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz