• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sulama sistemleri

Sonuçlar

Sulama sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  İtalya

  Verified by europages badge

  CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, motopomplar, elektropompalar, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, tarım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roncoferraro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Landshut, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HUSNU KALYON CO.,LTD

  Türkiye

  1978 yılından bu yana ülkemizin çeşitli yerlerinde sulama malzemeleri satışı ile hizmet vermekteyiz. Hedefimiz sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli ürünleri en uygun koşullar ve hızlı bir biçimde müşterilerimize ulaştırmaktır. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ile perçinleşmiş itibardır. Since 1978 We have been serving on the selling are of irrigation products in many regions of TURKEY and international markets. Our aim is to supply the products which are needed by the sector with suitable conditions and immediately. It is important that the pleasure of the customers and riveted trust.

 4. OZMAKSAN MEGAFUZYON LTD.

  Türkiye

  Flange, steel pi̇pe, weldi̇ng machi̇ne, we made i̇t many thi̇ng for pi̇pe and pi̇pe fi̇tti̇ngs. Our fi̇rm i̇s creat all product by self. Alinkaynak maki̇neleri̇, flanşlar, boru ve ek parçalari, flanş, boru, sulama alt yapilari, yapi i̇nsaat malzemeleri̇, tüm bu ürünler kendi̇ üreti̇mi̇mi̇zdi̇r.Fi̇yat ve kali̇te opti̇mi̇zasyonu sağlar.Güveni̇li̇r ve satiş sonrasi hi̇zmetleri̇yle müşteri̇ odakli çalisan fi̇rmamiz tek seferli̇k deği̇l i̇şletmeni̇n sürekli̇li̇ği̇ni̇ kavramis ve i̇çselleşti̇rmi̇ş bi̇r kurumdur. Merkezi̇mi̇z ankara ostim de bulunan fi̇rmamizda sulama alt yapi si̇stemi̇yle i̇lgi̇li̇ herşeyi̇ bulabi̇li̇rsi̇ni̇z.Pompa çeşi̇tleri̇, kaynak maki̇neleri̇, geçi̇ş malzemeleri̇ hi̇zmeti̇ sunulur. Kisaca fi̇rmamizi tanimlamak gereki̇rse; güven, kali̇te, uygunluk, i̇sti̇krar ve hizli i̇şlem si̇stemi̇ üzeri̇nde konumlanmiş di̇yebi̇li̇ri̇z.Prensi̇pleri̇mi̇z dogrultusunda sadece aliş-satiş deği̇l dostuk bağiyla i̇şlemleri̇ni̇ yürütür. Ürünler: flanşlar, çeli̇k di̇şli̇ler, boru ve ekparçalari, alin kaynak maki̇neleri̇, pompa, hi̇drafor çeşi̇tleri̇, vana ve hi̇drantlar.Hdpe boru çeşi̇tleri̇, sulama hortumlari, dogalgaz borulari

 5. POELSAN PLASTIC INDUSTRY AND TRADE INC.

  Türkiye

  Poelsan, 1994 yılında henüz ülkemizde üretimi yapılmadığı için ithal edilen Polietilen Kangal Boru Bağlantı Adaptörlerini, kendi tesisinde üreterek piyasaya sunan ilk firma olmuştur. Poelsan ürünleri, başta peyzaj sektörü olmak üzere, içme suyu şebekelerinde, tarım alanlarında, seralarda, damla sulama sistemlerinde güvenle kullanılabilmektedir. Poelsan, 52.000 m² alanda yıllık 10.500 ton plastik işleme kapasitesiyle üretim yapmaktadır. Poelsan, yurt içinde tüm illere yayılmış yaklaşık 400 bayi ile çalışmakta ve 58 ülkeye ihracat yapmaktadır. Poelsan, 2.000’in üzerinde ürün çeşidine sahiptir ve sektördeki yeniliklere bağlı olarak mevcut ürün çeşidini sürekli olarak arttırmayı ve sektöründe bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ASYA IRRIGATION SYSTEMS

  Türkiye

  Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ülkemizin sulama sistemleri konusunda daha ileriye gitmesi için çalışıyoruz. Sulama ürünlerinin geliştirilmesi ve son tüketiciyle buluşturulması haricinde; 20 yılı aşkın tecrübemizle, alanında uzman kadromuzla birlikte tarımsal sulama alanında proje ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Titizlikle ve inançla devam ettiğimiz sulama sistemleri sektöründe uzmanlığı, kalitesi ve güvenilirliği ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya amaçlıyoruz. Geniş Ürün Yelpazesi Kalite ve çeşitlilik en büyük zenginliktir, fark yaratmanın en pratik yolu Asya Sulama ürünleriyle mümkün kılınıyor. Kalifiye Personel Saha ve idari personellerimizle hızlı kararlar alan ve uygulayan, her biri kendi alanlarında profesyonel çalışma arkadaşlarımızla hizmet veriyoruz. Satış Sonrası Destek Satış sonrasında aklınıza takılanlar veya sahada oluşabilecek sorunlar için ekibimiz her zaman sizin yanınızda

 2. MZ TARIM VE INSAAT

  Türkiye

  Mz Agricultural Construction is a full-Service construction company that builds irrigation ponds, water delivery channels, and irrigation systems, as well as insulation in the field of roofing, and mine waste landfills.We provide quality service with EPDM, PVC, TPO/FPO, HDPE geomembrane and geotextiles materials in waterproofing projects. Our company carries out projects all around the world especially in Turkey, Uzbekistan, and Azerbaijan by providing large-sized ponds and roof insulation which is constructed by geomembrane. Mz Tarım ve İnşaat, Sulama göletleri, su dağıtım kanalları ve sulama sistemlerinin yanı sıra çatı kaplama alanında yalıtım ve maden atık depolama sahaları inşa eden tam hizmetli bir inşaat şirketiyiz. Su izolasyon projelerinde EPDM, PVC, TPO/FPO, HDPE geomembran malzemeler ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Firmamız başta Türkiye, Özbekistan ve Azerbaycan olmak üzere dünyanın dört bir yanında büyük ölçekli göletler ve geomembran ile inşa edilen çatı-teras su yalıtımı, temel perde yalıtımı gibi su yalıtımı projeleri gerçekleştirmektedir.

 3. PILTAR PLASTIK KIMYA VE TARIM ÜRÜNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Our company headquarter is located in Konya / Turkey. We are a company who is working in agricultural field . We have an irrigation factory for 5 main different products: 1)Drip irrigation system factory: we produce round pipe, GR pipes for rain sistems, flat pipe and fittings for drip irrigation systems. 2)Sprinkler irrigation system: we produce pipe 16-160mm diameter with the relative fittings. We export to 5 main areas. Europian countries, Middle east, South Africa and Middle Asia and old Soviet Union Countries. We are in agriculturel field since 2007. We have high quality products. We work with high professional services.

 4. KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S

  Türkiye

  Kristal Landscape was established in 2002 with an understanding that is inspired by nature and adapts the power of nature to urban life. We continue to sign successful projects with our expert and experienced technical staff, our understanding of aesthetics in harmony with nature, and our powerful and modern machinery equipment. • PRODUCTION OF TREE, SEEDLING AND SEEDLING • SEASONAL FLOWERS • IRRIGATION SYSTEMS • PLANT NUTRITION • MULTI-STOREY PARKING SYSTEMS • WOODEN CITY FURNITURE PRODUCTION • WOODEN HOUSE PRODUCTION We are honored to work together

 5. NARTAN SULAMA SISTEMLERI

  Türkiye

  10 yıllık tecrübe ile sulama sektörüne yön veriyoruz. Tarımsal sulama, Peyzaj sulama ürünlerinin toptan ve perakende satışını Ankara / Gölbaşı bölgesinde 2 farklı şubede gerçekleştiriyoruz. E-ticaret sitemiz olan www.toptansulama.com‘un yanı sıra Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinde mağazalarımız bulunmaktadır. Firmamız bütün faaliyetlerinde yüksek özveri ve hassasiyet başta olmak üzere müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Kalitesinden hiçbir suretle ödün vermeyen firmamız sorun üreten değil, çözüm bulan hassas yaklaşımlarıyla sektörün liderleri arasında yerini almaktadır. Ankara’da kurulmuş olan firmamız Türkiye’nin 81 iline satış yapmaktadır. Aynı zamanda İhracat, e-ihracat ile yurtdışı pazarında da hızla yükselerek ülkemize değer katmaktayız.

 1. DTS DENIZ TARIM SULAMA SISTEMLERI

  Türkiye

  Firmamız geleceğe yönelik teknolojik ar-ge çalışmaları ile geliştirilen sulama sistemleri, sprinkler ve sulama ek parçaları üretimi yapmaktadır. Yenilen makine ağları ile Türkiye'de önde gelen üretici firmalar arasındayız. DTS DENİZ TARIM SULAMA SİSTEMLERİ HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ olarak müşterilerine kaliteli ürünler sunmak, kaliteyi ön planda tutarak istenilen hizmeti en kısa zamanda vermek için çalışıyoruz. Firmamız genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ile üretim ve satış yapmaya devam etmektedir. Firmamızla bu sayfa üzerinden yada iletişim numaralarımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

 2. ACARMAKSAN LTD CO.

  Türkiye

  Şirketimiz 1994 yılında Mersin/Türkiye’de üretici olarak kurulmuştur. Kurulduğundan beri Acarsan adı altında, hem yerel hem de yabancı endüstriyel tesisler için makine ve makine yedek parçaları üretmektedir. Acarsan Grubu gibi ikinci şirket Acar-Lazer levha ürünleri üretmektedir (kesim, bükme, kaynak, elektrostatik, boyama, vs) Acarsan Grup üretim ve teknoloji deneyimini Ziraat sektöründe göstermek için. Ltd. oldu. 2009’da Acar-Mak-San’ı kurmuştur. Ltd. oldu. Acar-Mak-San. Co. Öncelikle ziraat makineleri ve “Flower®” markası altında metal ekipman tasarımı ve üretimi konusunda 16 yıllık deneyimini kullanmıştır, daha sonra, filtre ve sulama sistemlerine yoğunlaşmıştır. Acar-Mak-San. Ltd.Co., ACRV Filter® marka adı altında Filtreleme Sistemleri üretmektedir ve hepsi TS EN ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalıdır.

 1. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Türkiye

  2016 yılında kurulan Alchemist Technologies, Türkiye'de tarım makineleri üretmektedir. ALCHEMIST TRAILER markasıyla ağırlıklı olarak çiftçilerin ihtiyaçları ve konforları için balya römorkları, geleneksel römorklar ve monokok römorklar gibi tarımsal römorklar üretiyoruz. Aynı çatı altında profesyonel satış ve teknik ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnun etmek için iş ortaklarımıza pazarlama hizmetlerimizi sunuyoruz. Sunduğumuz tarımsal çözümler: •Toprak işleme ekipmanları, •Ekim ekipmanları, •Yükleyici ve aksesuarları, •Saman yapma ekipmanları, •Gübreler ve gübre serpme makineleri, •Enerji çözümleri, •Paketleme makineleri, •Püskürtme ekipmanları ve hayvancılık ekipmanları, daha fazlasını web sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz! Ana ortağımız KOMSİLAJ Sarıcı Yuvarlak balya makineleri, alanında Türkiye'nin gerçek lideri olup, gücü ve gelişmiş özellikleriyle tanınmaktadır (Bu makineler domates posası ve pamuk gibi kuru malzemeleri paketleyebilmektedir). İkinci lider ortağımız, tarımsal sulama ihtiyaçları için yüksek performanslı sprinkler ve dişli kutusu üretiminin yanı sıra Center, Lineer ve Universal Lineer pivotlarıyla tanınan OPAL PIVOT'tur. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. AVEAPLAST IRRIGATION SYSTEMS

  Türkiye

  Aveaplast Irrigation Systems has been producing “Irrigation Systems” which are the need of the agriculture sector since 2011. Taking place among the leading companies of our country and the world in its sector, our company carries out works on the usage, dissemination and development of the pressured irrigation systems in our country and in the world with the products it produces. While our company conveys their products to our farmers who are the final consumers via the distributorship network that they have constituted In Turkey, it also takes its place in the world market through the partners, distributors and representatives in many countries.

 3. EZPORT IRRIGATION SYSTEM

  Türkiye

  “Ezport Drip Irrigation Pipes” currently based in Izmir/ Turkey. We product Water control system that allows to sustainable for many farmers saving on water and energy. Our company has been manufacturing Drip Irrigation Pipes since 2000. Our production line can provide variable product according to farmers needed . Our company has know how about the water control system. Our goals are providing to our customers the most suitable items in terms of quality and service. In addition , we are distributor of Sprinkler system and Flat drip irrigation.

 4. ONURPLAS

  Türkiye

  1997 yilinda insaat sektoruyle faaliyet gostermeye baslayan Onurplas, sektorel takip ve analizlerin sonucunda çesitli sektorlerdeki eksiklikleri görerek ar-ge cal? smalarina hiz vermis ve bunun sonucunda çesitli alanlarda üretici firma konumuna geçmistir. Maden sektoru icin üretilen karot sandigi ile plastik alanina hizli bir giris yapan firmamiz, bu urunuyle Türkiye’de karot sandigi alaninda lider firma olma yolunda emin adimlarla ilerlemektedir. Bununla yetinmeyen firmamiz “Birebes” markasi adi altinda sera ve balkon sistemleri, “Zerrefil” markasi adi altinda sulama ve filtre sistemleriyle tarim sektorundeki cesitli bosluklari kapatmaktadir. Sektorel takip ve analizlerine devam eden firmamiz calismalari neticesinde projeler gelistirmeye devam etmektedir. Bu cali? malarinin sonucunda ihracatci firma konumuna gelen Onurplas, dünyanin çesitli bolgelerine urunlerini ihrac ederek ulke ekonomisine de katki saglamaktadir.

 5. CEMSAN PLASTIK BORU TARIM TAŞ. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  KALİTE ANLAYIŞIMIZMüşterilerimizin bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını en ekonomikşekilde istenen düzeyde ve zamanında gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.Müşteri memnuniyeti odaklı sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyenfirmamız çalışanlarının eğitim ve sağlığına önemveren bir yönetim anlayışını benimsemektedir.Amaç çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve beraber çalıştıgımız firmaların beklentilerine paralel sonuçlar elde etmektir.VİZYON: Yerel ve bölgesel rekabete katılarak bu sektörde öncü ve tercih edilen marka olmaktır.MİSYON: Müşteri memnuniyeti, güven , emeğe saygı, azim, içten ve özveriyle istikrarlı bir şekilde çalışarak tercih edilen marka olmak.

 6. ALFA INTERNATIONAL ITH IHR SAN VE TIC LTD STI (FEORS)

  Türkiye

  Tohum toprağa düşüp filizlendiğinde başladı her şey. Yağmurun toprakla dostluğu, ilk filizi verdiğinde bağlanmıştı insanoğlu toprağa. Önce yağmuru takip etti, sonra verimli toprakları. Ve yine bu dostluk vesile oldu insanoğlunun kendine yurt edinmesine. Medeniyetin ilk tohumu yeşerttiğinde yağmur, ilk ev kuruldu tarla başına. O günden bu güne 10.000 yıllık medeniyetler tarihinde önce evler kuruldu. Beyler hasat aldıkça beylikler, sonra devletler kurdu tarım. Günümüzde medeniyetlerin kurulmasına vesile olan tarım yine medeniyetlerin ayakta kalması için en önemli rolü oynamaktadır. Bizde FEORS ailesi olarak medeniyetlerin ayakta kalması için ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak FEORS markası ile özveri ve inançla ilerlediği bu yolda Türkiye’de, imal edilen tarım makine ve ekipmanları ihracatını 27’e yakın ülkeye başarıyla ulaştırmanın ve vazifemizi layıkıyla yerine getirmenin gururu içindeyiz. Medeniyetlerin beşiğinden tüm dünyaya ulaştırdığımız ürünlerimizle çağa uygun, teknolojik, disiplinli ve kaliteli tesisimizle, çiftçi dostu Toprak İşleme Makineleri, Ekim ve Dikim Makineleri, Bitki Koruma Makineleri, Gübreleme Makineleri, Hasat ve Harman Makineleri, Römork ve Tankerler, Kepçe ve Yükleyiciler, Arazi Tesviye Kürekleri ve Hayvancılık Makinelerimizle medeniyetin ayakta kalması için üzerimize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz. Mahsulünüz bol, kazancınız bereketli olsun…

 7. EKLER POMPA MAKINA SANAYI TIC LTD ŞTI

  Türkiye

  Ekler Pompa ve Makine San. Tic. Ltd. Şti. 1957'den beri faaliyet gösteren; salyangoz pompa ve boru bağlantı ekipmanları (FITINGS) yapan bir aile kuruluşudur. Şirketimizin Politikası: Kalite şartlarına uygun, müşteri taleplerine en iyi şekilde yanıt verebilecek, standart malzemelerden pompa ve yedek parça üretmektir. EKLER POMPA yılın her ayın da müşteri taleplerini karşılayabilmek için yüksek stok hacmiyle çalışmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacı halinde firmamız pompa yedek parçalarını makul adetlerde stokta bulundurarak en kısa zamanda müşterilerimize teslim etmektedir. Ürünlerimizi, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri bölümü ile yaptığımız ortak çalışmaların sonuçları ile kalifiye çalışanlarımızın tecrübesiyle birleştirerek sayısal kontrollü tezgahlarda (CNC) işlemekte ve üretmekteyiz. Ürünlerimiz üretildikten sonra test standında basınç testine tabi tutularak, sızdırmalık kontrolünden geçilerek çalıştırılıp, test edilmektedir.Ürün çeşitlerimiz web sayfasında

 8. ÇELIK HORTUM CO.

  Türkiye

  Çelik Hortum, 1986 yılından bu yana PVC ve Kauçuk Hortumlar alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Dünya çapında kullanımı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile Çelik 30.000 m² tesis, 20.000.000 kg/yıl Tarım ve Endüstriyel Hortum üretim kapasitesi ile sanayi şehri Konya'da bulunmaktadır. 500.000.000 mt/yıl üretim kapasitesi ile Powerdrip markası altında Yüksek Kaliteli Yassı Damla Sulama Hortum ve ek parçaları üretimi de yapmaktadır. Ürün yelpazemiz hakkında daha detaylı bilgi için kataloğumuzu https: //www.celikhortum.com/Katalog.pdf adresindeki web sitemizden indirebilirsiniz. Şirketimiz hakkında tanıtım videosunu bu YouTube bağlantısından izleyebilirsiniz. Https: //youtu.be/WWrGnz5tQIE

 1. VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S.

  İtalya

  VIVAIO DEI MOLINI şirketi 1940 yılında kuruldu. Açık alanlarda ve saksılarda İtalya pazarına ve uluslararası pazarlara yönelik bitkiler yetiştiriyoruz. Yeşil alan düzenleme ve bakım işlerini üstleniyoruz. Halen örnek meyve bitkileri ve süs bitkileri üretimi yaklaşık 75 hektarlık bir açık alanı, 20 000 m² açık alanda saksıda üretimi ve 12 000 m² serayı kaplamaktadır. Yüksek kaliteli ve zaman içerisinde özelliklerini yitirmeyen bir ürün elde etmek için düzenli olarak yatırım yapıyoruz.

 2. SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS

  Türkiye

  firmamız 1983 yılında konyada kurulmuştur, fabrikamız damla sulama ve yağmurlama sulama sistemleri boru ve ek parçaları üretimi yapmaktadır. başta balkan ülkeleri, orta doğu olmak üzere avrupa ve çeşitli asya ülkelerine ihracat yapmaktayız. ürünlerimizin kalite belgeleri ve uluslarası standart belgeleri mevcuttur. çeşitlerine göre ürünlerimiz 5 ile 15 yıl arasında garanti belgelerine sahiptir.

 3. RUBAB GROUP A.Ş.

  Türkiye

  We continue our way with 15 years of export experience. We are the export company of factories working with Quality and reasonable price policy. Our vision; Quality and affordable products are the most reliable way to complete the export.

 4. SOYLU IPLIK SAN. TIC. A.S.

  Türkiye

  25 yıldır Tarımsal ip pazarında lider konumda olan Soylu İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesine tarımsal sulama borusu üretimi yapan fabrikasını da eklemiştir. Toplam üretim hacmi 10.000 tonu aşmaktadır.

 5. KAVAKLI DRIP

  Türkiye

 6. TEK-SU SULAMA VE PEYZAJ MALZEMELERI

  Türkiye

  Otomatik Sulama Sistemleri Malzemeleri Havuz Fıskiye ve pompaları Peyzaj Malzemeleri Çim Tohumu Gübre Çim Yeşerticiler Rain Bird Hunter Rain Cepex Poelsan Pimtaş KOntrol Vanaları Musluk Tipi Kontrol Üniteleri Malzeme Satışı Bahçe Sulama Malzemeleri Futbol Sahası ve Pist Sulama Damlama Sulama Tarımsal Sulama Biyolojik Gölet Tarımsal Sulama

 7. SENAGRO TARIM

  Türkiye

  2014 yılında faaliyetine başlayan firmamız, her türlü tarım gübresi, zirai ilaç, sulama sistemleri, tarımsal makina ve ekipman ihracatı yapmaktadır.

 8. ITALDRIP SRL

  İtalya

  « ITALTAPE » seralarda, sebze ve meyve bahçelerinde, çiçek yetiştirme alanlarında damlatma yöntemiyle sulama için en son teknolojileri uygulayarak damlatma sistemleri gerçekleştirmektedir.

 9. BAKIM YAGMURLAMA

  Türkiye

  Yağmurlama Boruları ve ek parçaları imalat ve satışını yağmaktayız.

 10. PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER

  Almanya

  PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Naunhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz