• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • suların i̇şleme sistemleri ve ekipmanları

Sonuçlar

Suların i̇şleme sistemleri ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. VETTERTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  "VetterTec – Moret Industries Group'un tüm dünyada faaliyet gösteren bir şirketi - etanol, bira imalatı, nişasta, çevre, kimya ve alkol endüstrileri için su tahliye ve kurutma sistemleri alanında ihtiyaç duyduğunuz uzmandır. Sistem ve tesislerin geliştirilmesinden gerçekleştirilmesine kadar stratejik iş ortağı olarak müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun ve onlara özel çözümler sunuyoruz. VetterTec size neler sunar: Tüm proses mühendisliği çözümleri Moret Industries Group içinde tasarlanır ve üretilir. En iyi teknolojiler, sizin kullanım alanınıza tam olarak uygun biçimde belirlenir. Size uygun prosesler ve uygulama alanları, yenilikçi ve teknik olarak sofistike sistemler, optimize edilmiş ve eksiksiz kurutma prosesleri, verimli ve ekonomik çözümler. 1500'den fazla güvenilir biçimde çalışan kurutma sistemi ve tesisi, tüm dünyada bizim güvenilir sloganımızı pekiştirmektedir: "SUCCESSFUL DRYING SYSTEMS, engineered in Germany."

 2. VERRA OLEOPNEUMATICA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  VERRA OLEOPNEUMATICA SRL, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su berraklaştırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, biyolojik su arıtma ve işleme sitemleri için komple tesisatlar, su arıtımı için biyolojik diskli tesisatlar, su arıtma ve işleme ürün ve malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CARRA DEPURAZIONI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  CARRA DEPURAZIONI SRL, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. su berraklaştırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelfranco Veneto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SATI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  SATI S.R.L., yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su işleme - Ürünler/Maddeler, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, Sıvı filtreleri, su berraklaştırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, arıtma filtreleri, Su işleme - Ürünler/Maddeler, içme suyu filtreleri, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, su filtreleme tesisatları için aktif karbon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. BASPOL SP. Z O.O.

  Polanya

  BASPOL SP. Z O.O., yılında kurulan ve Su arıtma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Kimyasal filtreleme, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Kimyasal filtreleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FRACCAROLI E BALZAN S.P.A.

  İtalya

  FRACCAROLI E BALZAN S.P.A., yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık su işleme, Atık su işleme, kullanılmış su filtrelemesi, atık su işleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pescantina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ITAL SITI

  İtalya

  ITAL SITI, yılında kurulan ve Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, bina – yenileme, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marano Di Napoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. EFINODE FRANCE

  Fransa

  EFINODE FRANCE, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Su işleme - Ürünler/Maddeler, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Su işleme - Ürünler/Maddeler, fiziksel, termik ve manyetik yöntemlerle su deminerilizasyon tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MATEC S.R.L.

  İtalya

  MATEC S.R.L., yılında kurulan ve Filtreleme - Cihazlar ve gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Su arıtma - sistemler ve tesisat, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Su arıtma - sistemler ve tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PLASTMACHINES INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  PLASTMACHINES INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı, Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı, Telekomünikasyon - ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emmering, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TETHYS ENOTEC GMBH

  Almanya

  TETHYS ENOTEC GMBH, yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su arıtma - sistemler ve tesisat, mağaza mobilyaları, su geri dönüşüm tesisatları, Su arıtma - sistemler ve tesisat, su arıtma ve su işleme için danışmanlık hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuhr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CLABER ECOLOGIA SRL

  İtalya

  CLABER ECOLOGIA SRL, yılında kurulan ve Su arıtma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, su arıtma tesisatları tasarımı, tam su arıtma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DIN LOKALE RØRLEGGER

  Norveç

  DIN LOKALE RØRLEGGER, yılında kurulan ve Boru tesisatçılık işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Su analizi - Ekipmanlar, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Su analizi - Ekipmanlar, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandnes, Norveç 'de bulunmaktadır.

 2. JOZEF VER CHLORMONT

  Slovakya

  JOZEF VER CHLORMONT, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nitra, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 3. SEVERN TRENT ITALIA

  İtalya

  SEVERN TRENT ITALIA, yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, endüstriyel atık su arıtma işlemleri için komple tesisatlar, şehir atık suyunun işlemden geçirilmesi, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desenzano Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DORABALTEA - TRATTAMENTO ACQUE REFLUE

  İtalya

  DORABALTEA - TRATTAMENTO ACQUE REFLUE, yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Uydu iletişimi, su arıtma ekipmanı üreticileri, su arıtma, atık su işleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ROOD WIT BLAUW HOLDING B.V.

  Hollanda

  ROOD WIT BLAUW HOLDING B.V., yılında kurulan ve Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almelo, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. MICHAEL RICHTER

  Almanya

  MICHAEL RICHTER, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Su - Üretim ve Dağıtımı, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HYDROSPOR SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  HYDROSPOR SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Beton lağım boruları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ostrava-Moravska Ostrava A Pri, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. INTELLIGENT WATER SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  INTELLIGENT WATER SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. su dezenfektasyonu için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TECHENERGOCHIM

  Ukrayna

  TECHENERGOCHIM, yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Su arıtma hizmetleri, Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Su arıtma hizmetleri, Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporozhe, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. NIHON GENRYO CO., LTD.

  Japonya

  NIHON GENRYO CO., LTD., yılında kurulan ve Su işleme - Ürünler/Maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Sanayi drenaj sularının işlenmesi/işleme tabi tutulması, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kawasaki City, Japonya 'de bulunmaktadır.

 3. HYDROCHEM KORNYEZETVEDELMI KFT

  Macaristan

  HYDROCHEM KORNYEZETVEDELMI KFT, yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. CID S.R.L.

  İtalya

  CID S.R.L., yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. su arıtma tesisatı için yardım, atık su işleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colloredo Di Monte Albano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ENMETEC GMBH

  Almanya

  Su filtrasyonu alanında dünya çapında bir firma olan Enmetec GmbH şirketine hoş geldiniz! Öncelikle, 10 yıldan uzun süredir birlikte olduğumuz tüm müşterilerimize en içten teşekkürlerimi sunarız. İnternet sitemizi gezen ziyaretçilerimize de şirketimize gösterdikleri ilgiden ötürü en içten teşekkürlerimizi sunarız. Enmetec olarak, sınırsız müşteri odaklılığın başarının anahtarı olduğuna inanmaktayız. Müşterilerimizin isteklerine yanıt verip, onları teknik kazanımlarımızla mutlu etmekteyiz. Müşterilerimize yüksek kalitede daha iyi ve daha akıllı çözümler sunmakta ve hem mevcut hem de gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için öngörüyle hareket etmekteyiz. Özel konutlar ve işletmelerden oluşan müşterilerimize, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle temiz ve sağlıklı su sağlamaktayız. Şimdiye kadar elde ettiklerimizle gurur duyuyor, ve geleceğin neler getireceğini merakla bekliyoruz.

 6. MAWEP SPORTSTÄTTENMARKIERUNGEN UND SPORTGERÄTEHANDEL GMBH

  Almanya

  MAWEP SPORTSTÄTTENMARKIERUNGEN UND SPORTGERÄTEHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kırtasiye, Spor malzemeleri, Jimnastik ve fiziksel idman ekipman ve gereçleri, Su sporları ekipmanları, Kırtasiye, Spor malzemeleri, Jimnastik ve fiziksel idman ekipman ve gereçleri, Su sporları ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ascheberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WATERJET PRODUCTION ACADEMY GMBH

  Almanya

  WATERJET PRODUCTION ACADEMY GMBH, yılında kurulan ve Su yumuşatıcı - fabrika ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yüksek basınçlı pompalar, Su yumuşatma sistemleri, su filtreleri, su işleme için danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ELCHEM WATER TREATMENT GMBH & CO. KG

  Almanya

  ELCHEM WATER TREATMENT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. su klorlama klorları, su dezenfektasyonu için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freigericht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MAGIC DEINAV

  İspanya

  MAGIC DEINAV, yılında kurulan ve Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, Su çıkarma - sistem ve ekipmanları, suyun işlenmesi, Deniz suyu tuz gidericiler, ters ozmoz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Ponsa-Calviá-Mallorca (baleares), İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. HISARMAK MAKINE ENERJI KAZAN SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Skoç Tipi Buhar Kazanları, Kızgın Yağ Kazanları Katı Yakıtlı Döner Izgaralı Buhar Kazanları Katı Yakıtlı Döner Izgaralı Kızgın Yağ Kazanları Katı Yakıtlı Akışkan Yataklı Buhar Kazanları Katı Yakıtlı Akışkan Yataklı Kızgın Yağ Kazanları Baca ve Filtre Sistemleri Torbalı Baca Filtre Sistemi Islak Tip Baca Filtre Sistemi D Tipi Su Borulu Kazan Sistemleri Alev Duman Borulu Kazan Sistemleri Çevre Dostu Baca Filtre Sistemleri Yükse Verimli Kazanlar

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz