• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • suyun işlenmesi - cihazlar ve sistemler

Sonuçlar

Suyun işlenmesi - cihazlar ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. JACOBI GROUP

  Almanya

  Verified by europages badge

  Jacobi Şirketler Grubu, 1916 yılında Ferdinand Adolph Wilhelm Jacobi tarafından kurulmuştur. Şirket, bugün, çok farklı müşteri ihtiyaçlarına hizmet eden üç ana iş alanında faaliyet göstermektedir. 2014 yılında grup, Japon şirketi Osaka Gas Chemicals Co. Ltd tarafından satın alınmıştır. Dünyanın en büyük hindistan cevizi kabuğu aktif karbon tedarikçisi olan grup, sektördeki en sürdürülebilir tedarikçi olma yolunda ilerlemektedir. Jacobi karbonları: Asya'daki üretim tesisleri ve Avrupa'daki 2 etkinleştirme tesisi ile, çoğunlukla hindistan cevizi kabuğu hammaddesinden, aynı zamanda odun ve kömürden de olmak üzere bir dizi aktif karbon satmaktayız. Jacobi hizmetleri: Çok çeşitli hava ve sıvı filtreleme ihtiyaçlarını karşılamak için kendi ısmarlama filtre ünitelerimizi geliştirdik. Filtrelerin yanı sıra, eksiksiz bir uçtan uca hizmet paketi de sunmaktayız. Jacobi reçinesi: Jacobi Resinex ile birinci sınıf iyon değişim reçineleri de sunmaktayız.

 2. ATMOSFER MACHINERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ATMOSFER MACHINERY, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, Kimya - İthalat/İhracat, Kimyasal gübre, Kimya - hammaddeler ve türevleri, Gresler, endüstriyel, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, Deniz suyu tuz gidericiler, Su tuz giderme - Ekipman ve sistemler, homojenizatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etimesgut/ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SFA ENVIRO

  Fransa

  Verified by europages badge

  SFA ENVIRO, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık ve pis su arıtma, Atık su arıtma karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AQUACONTROL

  Fransa

  Verified by europages badge

  AQUACONTROL, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. damıtım pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. STERILSYSTEMS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  STERILSYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mauterndorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FISA ULTRASCHALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FISA ULTRASCHALL GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kandel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WEIL WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEIL WASSERAUFBEREITUNG GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AQUINTOS WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AQUINTOS WASSERAUFBEREITUNG GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Voerde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IED INDUSTRIEANLAGEN UND ENGINEERING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IED INDUSTRIEANLAGEN UND ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frechen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, yılında kurulan ve Suların İşleme sistemleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su dağıtımı, Pompalar, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Kanalizasyon - Sistem ve ekipmanlar, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Filtreleme sistemleri, Su dağıtımı, suyu içilebilir hale getirmek için kurulan teçhizat, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kempenich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. H2ON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  H2ON GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bad Tölz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ATM ABWASSERTECHNIK MUDERSBACH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ATM ABWASSERTECHNIK MUDERSBACH GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Emmerzhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ENVIRODTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENVIRODTS GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Friedberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CWB WASSERBEHANDLUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CWB WASSERBEHANDLUNG GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SEWIS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SEWIS GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. GEOWELL DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEOWELL DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Abstatt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WDT - WERNER DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WDT - WERNER DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wertingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. TOPATEC WASSER- UND ABWASSERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TOPATEC WASSER- UND ABWASSERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Altdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EUROPURE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROPURE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Immenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BWT AQUA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BWT AQUA AG, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aesch, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. SANDER GRUNDWASSERABSENKUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SANDER GRUNDWASSERABSENKUNG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Delmenhorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAB GMBH CHEMIE UND TECHNIK GMBH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAB GMBH CHEMIE UND TECHNIK GMBH GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lauenförde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MALL GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Donaueschingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MH WASSERTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MH WASSERTECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Boxdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HAAS WASSERKRAFT INH: MICHAEL HAAS

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAAS WASSERKRAFT INH: MICHAEL HAAS, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Roßtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LEYCO WASSERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEYCO WASSERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sonneberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCHICHT GMBH WASSERAUFBEREITUNGSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHICHT GMBH WASSERAUFBEREITUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gräfelfing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ARTEA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARTEA GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. EVO-WATER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EVO-WATER GMBH, yılında kurulan ve Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heroldstatt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. KUGLER BEHÄLTER- UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  KUGLER, 1982 yılından bu yana piyasadaki sanayi ve belediyelerde kullanılan atık su arıtma tesislerinin tedarikçisi olarak katı ve sıvı malzemelerin ayrıştırılmasında uzmanlaşmıştır. Almanya genelindeki referanslar ve Avrupa'da 1000'den fazla çalışmakta olan sistem yetkinliğimizi ve deneyimimizi kanıtlamaktadır. Kirlenmiş katı atıkların taşınmadan önce sularının alınması beraberinde büyük tasarruf sağlar – bunun için, müşteride kendini kısa sürede amorti eden, sürdürülebilir ve verimli çözümler sunmaktayız. Sanayi, ticaret ve belediye hizmetleri sektörlerinden tanınmış şirketler, yıllardır Kugler®'in sadık müşterileridir ve yeni bir müşteri olarak size referans anılmaktan mutluluk duyacaklardır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Suyun işlenmesi - cihazlar ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.122 Şirketler