• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • törpüleyici bileği taşları

Sonuçlar

Törpüleyici bileği taşları - Ithalat/Ihracat

 1. ADI S.R.L

  İtalya

  Verified by europages badge

  ADI S.R.L, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Törpüleyici bileği taşları, Zımpara diskleri, mermer için aşındırıcılar, Aşındırıcılar , INTERNATIONAL CHIPS, metal için aşındırıcılar, Törpüleyici bileği taşları, granit için aşındırıcılar, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Domodossola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FAMPI

  İtalya

  Verified by europages badge

  FAMPI, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zımpara diskleri, zımparalama makinaları, motorlu taşlama makinaları, Zımpara diskleri, mermer için bileği çarkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wiener Neudorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. GOEK LTD.

  Almanya

  Şirketimiz Gök Systeme yaklaşık olarak 30 yıl önce Gastronomi Teknolojisi için perakende ve toptancı olarak kuruldu. İlerleyen yıllarda bu sektörde uluslararası tedarikçi olduk. Yaklaşık 15 yıl önce özel tasarım elektrikli döner bıçaklarının çeşitli modellerinin imalatına ve satışına odaklandık. İlerleyen yıllarda ürünlerimiz müşteri istekleri doğrultusunda ergonomi, kullanım ve kalite açısından daha da geliştirildi. Son olarak dairesel bıçağın bileme kalitesi ve bileme teknolojisi sorununu ele aldık ve uluslararası alanda basit uygulanabilir bir bileme teknolojisinin (elektrikli döner bıçakları için bileme aleti) patentini aldık. Bu basit ama etkili alet, bileme problemini ortadan kaldırdı. Patentli bileme aleti "Zeybek S-120" uluslararası düzeyde tanınmakta ve her profesyonel şirket tarafından kullanılmaktadır.

 5. PJSC ZAPORIZHZHIA ABRASIVE PLANT

  Ukrayna

  Aşındırıcı ürünlerin önde gelen üreticisi PJSC "Zaporizhzhia Abrasive Plant", Mart 1939'dan bu yana tarihe izini bırakmaktadır. Zaporizhzhia Abrasive Plant, büyük üretim potansiyeline sahiptir ve malzemeleri modern teknolojilerle üretmektedir. Ürünler: -taşlama malzemeleri: Kahverengi Erimiş Alüminyum Oksit, Siyah Silisyum Karbür partikül, toz ve mikro kum formunda -Silikon Karbürün özel refrakter fraksiyonları -refrakter malzemeler: Bor Karbür, Bor Nitrür -Kozmetik kalitede Bor Nitrür -Nükleer kalitede Bor Karbür

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CIBO

  Belçika

  Cibo cilalama, taşlama ve kumlama konusunda global bir tedarikçidir. Bunu gerçekleştirmek için şirket 3 ana parçayı bir araya toplar. Cibo özellikle taşlama, kumlama ve cilalama için tükenmez ürünlere sahiptir. Ayrıca, finisyon kalitesini arttıran ve en hızlı şekilde sonuca ulaşan ve operatörler için kullanım kolaylığını arttıran özel taşlayıcılar tasarlar. Son olarak da Cibo’nun ekibi müşterilerine destek ve danışmanlık hizmeti sunar.

 2. DIPROTEX

  Fransa

  DIPROTEX, yılında kurulan ve Endüstriyel elmaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Törpüleyici bileği taşları, Elmas tozu, Elmas işleme - Makine ve ekipmanlar, elmaslı bileği çarkları, Törpüleyici bileği taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Egreve, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BOVONE DIAMOND TOOLS S.R.L.

  İtalya

  BOVONE DIAMOND TOOLS S.R.L., yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ovada, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SARFI GEZA EV. - CLARFLEX

  Macaristan

  SARFI GEZA EV. - CLARFLEX, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Taşlama - Makine aletleri, Törpüleyici bileği taşları, Doğal aşındırıcı maddeler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Taşlama - Makine aletleri, Törpüleyici bileği taşları, Doğal aşındırıcı maddeler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. MAFRA MAILE + HASS GMBH

  Almanya

  MAFRA MAILE + HASS GMBH, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schutterwald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ABRAMAT LLC

  Ukrayna

  ABRAMAT LLC, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. polisaj sabunları, zımparalama ve polisaj ürünleri, esnek aşındırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. REMOS PROFESSIONAL BODY CARE

  Avusturya

  REMOS PROFESSIONAL BODY CARE, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Feldkirch, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN

  Fransa

  FABRIQUE CARBURE TUNGSTENE PEDERSEN, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin sinterlenmesi/topaklanması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, Törpüleyici bileği taşları, Çelik ve metallerin pirinç kaplanması, rektifiye işlemleri, Törpüleyici bileği taşları, tungsten sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chassieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ABRASIVOS MANHATTAN, S.A.

  İspanya

  ABRASIVOS MANHATTAN, S.A., yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vitoria-Gasteiz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. DIAMATEC

  Fransa

  DIAMATEC, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elmaslı bileği çarkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oiselay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KALWERK TOOLS SP. Z O.O.

  Polanya

  KALWERK TOOLS SP. Z O.O., yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Seyyar kilitler, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, atıcılık hedefleri, freze uçları, Seyyar kilitler, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalisz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ABRASIVES STONE SLU

  İspanya

  ABRASIVES STONE SLU, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parlak cilalama, Aşındırıcılar , mermer için taşlama diskleri, granit için taşlama diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. MST SCHLEIFTECHNIK E.K. INH. FRITZ MÜLLER

  Almanya

  MST SCHLEIFTECHNIK E.K. INH. FRITZ MÜLLER, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğal aşındırıcı maddeler, rektifikasyon için bileği çarkları, Doğal aşındırıcı maddeler, elektronik forkliftler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Kreuznach-Ebernburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ABRESSA - ABRASIVOS DE PORTUGAL, LDA.

  Portekiz

  ABRESSA - ABRASIVOS DE PORTUGAL, LDA., yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermer işleri için elmaslı teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Cerveira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. VKR-ABRASIVE S.R.O.

  Çek Cum.

  VKR-ABRASIVE S.R.O., yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zımpara diskleri, Mekanik zımparalar, Alet ve hırdavat, Zımpara diskleri, Mekanik zımparalar, Alet ve hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blansko, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. ATEN ABRASIVES

  Türkiye

  ATEN ABRASIVES, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara diskleri, Aşındırıcı kumaş fırçaları ve aşındırıcı kumaş diskleri, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esenyurt, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. BRUSIVO SPOL. S.R.O.

  Çek Cum.

  BRUSIVO SPOL. S.R.O., yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Törpüleyici bileği taşları, Kimyasal aşındırıcılar, Aşındırıcılar , Törpüleyici bileği taşları, Kimyasal aşındırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rokycany, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. MOLEMAB S.P.A.

  İtalya

  MOLEMAB S.P.A., yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara diskleri, motorsuz zımparalama el aletleri, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ome, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KLINGSPOR

  Belçika

  KLINGSPOR, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MARMOTECH

  İtalya

  MARMOTECH, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zımpara diskleri, aşındırıcı ürün pompaları, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cordenons, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ITALDIAMANT S.P.A.

  İtalya

  ITALDIAMANT S.P.A., yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alet ve hırdavat, Törpüleyici bileği taşları, Alet ve hırdavat, Törpüleyici bileği taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TECNO DISC

  İtalya

  TECNO DISC, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar, Törpüleyici bileği taşları, Kimyasal madeni cilalar ve zımparalar, Törpüleyici bileği taşları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. DUMONT INSTRUMENTS

  Belçika

  DUMONT INSTRUMENTS, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Törpüleyici bileği taşları, Zımpara diskleri, Törpüleyici bileği taşları, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. SITAB S.R.L.

  İtalya

  SITAB S.R.L., yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara diskleri, aşındırıcı ürün pompaları, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santo Stefano Di Magra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MONDIAL TOOLS S.R.L.

  İtalya

  MONDIAL TOOLS S.R.L., yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara diskleri, elmaslı bileği çarkları, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corbetta, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz