• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • türbinler

Sonuçlar

Türbinler - Ithalat/Ihracat

 1. ISTANBUL DOKUM SANAYI VE TICARET A.S..

  Türkiye

  Verified by europages badge

  İstanbul Döküm, tek bir dökümhanede kum kalıplama sisteminde dökme demir, küresel grafitli dökme demir, çelik, paslanmaz çelik, dubleks, süper dubleks ve bronz üretimi sağlayan esnek üretim yöntemlerine sahiptir. Dökümhanemiz, Türkiye ve Avrupa'daki yüzlerce dökümhaneden farklı olarak, müşterilere karmaşık biçimli döküm tedarik edebilecek donanıma sahiptir. Rekabetçi fiyatlarımız ve Avrupa seviyesinde kalitemiz ile hizmet vermekteyiz. İndüksiyon ocaklarıyla gerçekleştirdiği toplam sıvı metal kapasitesi 6, 5 ton ve yıllık üretim kapasitesi 2500 tondur. Hata ve kusurların önlenmesi için tüm dökümleriniz 3D simülasyon aşamasından geçirilir. İstanbul Döküm, tasarım ve projelerinizin modellemeden kalıplamaya, dökümden taşlamaya, işlemeden son kontrol işlemlerine kadar tüm aşamalarında her zaman hizmetinizdedir. Kalıp talebi doğrultusunda teknik çizimler kendi bünyemizde bulunan kalıphaneye veya yıllardır çalıştığımız kalıp imalatçılarına verilir. Müşterilerin taleplerine bağlı olarak, ön işleme ve son işleme uygulamaları kendi işleme imalathanemizde ve uzun yıllardır işbirliği yaptığımız firmalarda gerçekleştirilir. Laboratuvarımızda tüm üretimler için kimyasal analizler, mekanik akma - çekme - uzama testleri ve gerektiğinde sertlik testleri, UT, MT ve MPI testleri yapılır. Hizmet verdiğimiz endüstriler arasında pompalar ve bileşenler, valfler, genel makine aksamı, denizcilik endüstrisi, türbinler, hidrolik ve petrokimya endüstrisi, demir ve çelik endüstrisi yer alır.

 2. FINDEVA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  40 yılı aşkın bir süredir pnömatik vibrasyon ekipmanları ve tokmakların başarılı bir üreticiyiz. Alüminyum gövdelerin kullanımında dünya çapında bir öncü olarak biliniyoruz. Kalifiye çalışanlarız yılda 40.000'den fazla vibrasyon ekipmanı üretmektedir. Üretim, çevreye duyarlı bir şekilde ve mümkün olan en yüksek emniyet standartlarına uygun olarak en son teknoloji ile yapılmaktadır. En iyi malzemeler ve en modern CNC makineleri yüksek kaliteyi ve ünlü İsviçre hassasiyetini garanti eder. Pnömatik vibrasyon ekipmanlarımız en iyi performansın yanı sıra daha düşük hava tüketimi sağlar. Kolay kurulum, servis dostu, uzun ömürlü. Dünyanın her yerinde temsilciliklerimiz mevcuttur. İsviçre kalitesi ve adil ticaret, müşterilerimizle olduğu kadar temsilcilerimizle de uzun vadeli iş ortaklıkları oluşturmuştur.

 3. BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BTT BREMER TURBINENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIESELTECHNIK BREUER, INTERNATIONAL SERVICE-CENTER FÜR WOODWARD INDUSTRIALCONTROLS, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MUNDRY MACHINING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MUNDRY MACHINING GMBH, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Limbach-Oberfrohna, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ÖZTÜRK KONTRAPLAK LTD.ŞTI.

  Türkiye

  ÖZTÜRK KONTRAPLAK AHŞAP ÜR. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firmamız 2005 yılında İstanbul Anadolu yakası Kartal bölgesinde kurulmuş olup faaliyet alanları içerisinde; Marin Kontrplak, Osb, Plywood, Kayın Marin Kontrplak, Kavak Kontrplak, Su Kontrası, Huş marin Kontrplak, Çam Marin Kontrplak, Filmli Kontrplak, Filmsiz Kontrplak, Filmli Plywood, Filmsiz Plywood, Hexa Petek Desen Plywood Esnek Kontrplak ve diğer Kontrplak Ürün çeşitlerinin Toptan ve Perakende satışını yapmaktadır. Firmamızın Yurt içi ve Yurt dışı Kontrplak Fabrika bayilikleri bulunmaktadır. En iyi çözüm ve en iyi fiyatları firmamızda bulabilirsiniz. Öztürk Kontraplak, size en iyi fiyatları sunacaktır. Kalite ve müşteri memnuniyeti denince ilk akla gelen kontrplak firmalarından biriyiz. Bu özelliğimizi 20 yıla yakın bir süredir kanıtladık ve geliştirmeye devam ediyoruz. Sizler de Kontrplak alacaksanız, bize sormadan kararınızı netleştirmeyin. +90(216) 452 77 32 telefon numaramızı arayın, hemen yardımcı olalım… Firmamızda Kontraplak fiyatları, kontrplak çeşitleri, su kontrası, su kontrası fiyatları, kavak kontrplak fiyatları, çam, kayın, huş, egzotik, kontrplak, beton kontrplak, marin kontraplak, çeşitleri, teknik detayları, ebatları, kullanım alanları, ölçüleri ve ayrıca plywood, plywood fiyatları ve kullanım alanlarını Kontrplak ürünleri hakkında fiyat Listesi ve kullanım alanlarını bulabilirsiniz. Amacımız en kaliteli malzemeyi en kısa zamanda müşterimizin hizmetine sunmaktır.

 2. MR RADKA - PROFESJONALNA REGENERACJA TURBIN I TURBOSPRĘŻARKI

  Polanya

  Magdalena Czachor-Radka'nın sahibi olduğu şirket merkezi, Mielec Podkarpackie Voivodeship'de bulunmaktadır. Firmamız türbinlerin ve türbin kompresörlerinin yenilenmesinde profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler, parçaların temizlenmesi, dengelenmesi ve değiştirilmesini kapsar. Binek otomobillerdeki her türlü türbin onarımını üstleniyoruz. Türbin kompresörlerinin yenilenmesinin yanı sıra, bunları satıyor, alıyor ve değiştiriyoruz. Sizinle iş yapmaktan mutluluk duyarız

 3. INDUSTRIE-SERVICE STADE

  Almanya

  INDUSTRIE-SERVICE STADE, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Drochtersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. G-TEAM A.S.

  Çek Cum.

  G-TEAM A.S., yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbinler, Türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için yarı römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbinler, Römorklar, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Türbinler, Römorklar, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buchloe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TURBOREG. KAMPINOS ANDRZEJ

  Polanya

  TURBOREG. KAMPINOS ANDRZEJ, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chorzelów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

  CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S., yılında kurulan ve İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Enerji - yenilenebilir, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Türbinler, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Enerji - yenilenebilir, Üretime yönelik enerji - tesisler ve ekipmanlar, Türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ROBOR

  İtalya

  ROBOR, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. türbinler, debriyaj, türbin revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TURBO-TECH

  Polanya

  TURBO-TECH, yılında kurulan ve Turbo kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Araba yedek parçaları ve kısımları, Türbinler, Turbokompresör revizyonu, turbokompresörler için türbinler, Araba yedek parçaları ve kısımları, Türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Łódź, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. INNCO

  Iran

  INNCO, yılında kurulan ve Buhar türbinleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. türbinler, gaz türbinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 4. PARSEC

  İtalya

  PARSEC, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir. Yanmalı motorlar, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Kompresörler, Pompalar, Yanmalı motorlar, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Kompresörler, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osmanoro Sesto Fiorentino (Fi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EUWE EUGEN WEXLER GMBH

  Almanya

  EUWE EUGEN WEXLER GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Sanayi ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbinler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plâstik - mekanik için malzemeler, Türbinler, Plastik malzemeden ambalajlar, Plâstik - mekanik için malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. THERMAL SYSTEMS GMBH

  Almanya

  THERMAL SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Türbinler, Isıya dayanıklı malzemeler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. STE MECANIQUE ROBINETTERIE INDUSTRIELLE

  Fransa

  STE MECANIQUE ROBINETTERIE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pompalar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Pompalar, türbinler, kompresörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Port-De-Bouc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TR EQUIPEMENTS

  Fransa

  TR EQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir. Pompalar, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Kompresörler, Yanmalı motorlar, Pompalar, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Kompresörler, Yanmalı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Epernay Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH

  Almanya

  RPC RENNSPORT PRODUCTION CENTER GMBH, yılında kurulan ve Bilgilendirme sistemleri, öneriler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Programcılık ve Yazılım, Türbinler, Programcılık ve Yazılım, Türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bobingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VERTRIEBSGESELLSCHAFT CLASSIC MBH

  Almanya

  VERTRIEBSGESELLSCHAFT CLASSIC MBH, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Türbinler, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Türbinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinslaken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HANS EINHELL AG

  Almanya

  HANS EINHELL AG, yılında kurulan ve Türbinler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ART Turbo OÜ

  Estonya

  ART Turbo OÜ, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir. Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Türbinler, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Araba yedek parçaları ve kısımları, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Türbinler, Otomobiller ve römorklar/çekiciler için yedek parçalar, Araba yedek parçaları ve kısımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, TALLINN, Estonya 'de bulunmaktadır.

 5. JINYOUNG TBX CO., LTD.

  Güney Kore

  JINYOUNG TBX CO., LTD., yılında kurulan ve Makine araçları için kesiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. rotorlar, türbinler, Motorlu aletler için kesiciler, Endüstriyel bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, KYUNGNAM, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 6. HERING AG

  Almanya

  HERING AG, yılında kurulan ve Holding şirketleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kullanılmış makine ve ekipmanları, Türbinler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Türbinler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gunzenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. E.E.T. UMWELT UND GASTECHNIK GMBH

  Almanya

  E.E.T. UMWELT UND GASTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Türbinler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Türbinler, Endüstriyel ekipmanlar onarımı, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bell, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ELECTROPUTERE S C

  Romanya

  ELECTROPUTERE S C, yılında kurulan ve Elektrikli transformatörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Türbinler, Elektrikli motorlar ve parçalar, Elektrik jeneratörleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Türbinler, Elektrikli motorlar ve parçalar, Elektrik jeneratörleri, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Craiova, Romanya 'de bulunmaktadır.

 9. GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir. Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Türbinler, Pompalar, Hidroelektrik güç istasyonları - tesisat ve ekipmanlar, Türbinler, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Neustadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HIDROTEKNIK SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  HIDROTEKNIK SAN TIC LTD STI, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Pompalar, Türbinler, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Pompalar, Türbinler, Yanmalı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz