• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • jeneratör

Sonuçlar

Jeneratör - Türkiye

Türkiye
 1. PERGEL METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Tuzla Orhanlı'da yer alan 150 m2'lik üretim alanında Pergel Endüstriyel Metal Elektronik Cihaz Kutuları San. ve Tic. Ltd. adıyla faaliyetlerine başlamış ve başlangıçta endüstriyel tartım sistemleri, telekomünikasyon, savunma sanayi gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösteren firmaların mekanik şekillendirme konusundaki ihtiyaçlarını karşılamayı başarmıştır. Vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda, müşterilerimizden gelen taleplere uygun olarak önce CNC abkant pres, büküm ve ardından lazer kesim makine yatırımları yaptık. 2016 yılında, 2.000 m2 kapalı ve 2.000 m2 açık alan üzerinde kurulu KİMYACILAR SANAYİ SİTESİNE'ne taşındık. Ayrıca, 800 m2'lik bölümü elektrostatik toz boyama alanı olarak ayırdık. Otomatik sprey yıkama hattı ve robot tabancaları ile son teknoloji kimyasalları kullanarak, öncelikli kalite hedeflerimiz doğrultusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Şirketimiz kısa zamanda gösterdiği azim ve gayreti ile sektörün önde gelen şirketlerinin onaylı tedarikçisi konumuna gelmiştir. Genç ve deneyimli kadromuz, metal şekillendirme ve giydirme alanında öncelikli hedef olarak kalite anlayışını benimsemiş ve kaliteli ürünlerin üretimine yönelik ciddi yatırımlar yapmıştır. Yeni makine parkuru ve yeni yapılanması ile bundan sonraki süreçte hedef olarak müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışından vazgeçmeyecektir. Ekip olarak, müşterilerimize kaliteli ürün, zamanında ürün ve uygun fiyata ürün üretme anlayışı içinde sevkiyat yapmak birinci önceliğimiz olmuştur. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. GENPOWER GENERATOR

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Genpower, 20 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye merkezli lider bir enerji üretim ekipmanları üreticisi ve distribütörüdür. Portatif jeneratörler, kaynak jeneratörleri, dizel ve benzinli jeneratörler ve endüstriyel jeneratörler dahil olmak üzere çok çeşitli güç üretim ekipmanı üretiminde uzmanız. Ürünlerimiz inşaat, tarım, madencilik, petrol ve gaz ve acil durum güç kaynağı gibi çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ürünlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için en son teknoloji ve malzemeleri kullanıyoruz; mükemmel müşteri hizmeti ve desteği sağlamaktan gurur duyuyoruz. Son teknolojiye sahip tesisimiz yıllık 60.000 adet üretim kapasitesine sahip olup, müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak üzere en son imalat makinelerini dünya standartlarında teknolojiyle birleştirmektedir. 121 farklı ülkeye yaptığımız ihracat, dünya çapında ismimizi duyurmuştur. Genpower'da, müşterilerimizin özel gereksinimlerini anlamak ve ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler sunmak adına onlarla yakın bir şekilde çalışıyoruz. İster endüstriyel kullanım için güçlü bir jeneratöre, ister kaynak uygulamalarınız için güvenilir bir kaynak jeneratörüne ihtiyacınız olsun, en iyi çözümü sunacak uzmanlığa ve deneyime sahibiz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizinle iletişim kurmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

 3. FULL GENERATOR

  Türkiye

 4. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Türkiye

  Nitroxtec Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroxtec; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır. Nitroxtec; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır. Nitroxtec; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroxtec, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

 5. KARADENIZ MAKINA

  Türkiye

  Karadeniz Makina, otuz yıldan bugüne hafif tip İnşaat makinaları ve Jeneratör sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız öncelikli hedef olarak yurtiçi bayi ağını güçlendirmeyi ve ihracat hacmini artırmayı planlamaktadır. 1984 yılında kurulan ve 2000’li yıllarda kurumsallaşma çalışmalarını başlatan Karadeniz Makina Çekmeköy Taşdelende üzerinde 4000 metrekare kapalı alanda bulunan fabrikasında üretim yapmaktadır ve Ümraniye İmes Sanayi Sitesindeki Satış ofisinde hizmet vermektedir. Satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı çözümler üreterek sektördeki lider konumundan dolayı üzerine düşen sorumluluğu genç , dinamik kadrosuyla eksiksiz yerine getirmek için çalışmaktadır. ISO 9001: 2000 Kalite Güvence Sistemi, EN ISO 14001: 2004, OHSAS 18001: 1999, Avrupa Standardı Uygunluk CE Sertifikası ve TSE Hizmet yeterlilik belgelerine sahip Karadeniz Makina günümüz şartlarına uygun esnek üretim sistemi ile her türlü müşteri talebi en hızlı şekilde karşılanabilmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DAS POWER JENERATÖR

  Türkiye

  كان أحد أهم أهدافنا في هذه الرحلة هو تمثيل بلدنا وفي الوقت نفسه دعم الاقتصاد الوطني من خلال تدفقات النقد الأجنبي. بصفتنا مولدات DAS Power ، قمنا بتطبيق سياسة تلبية احتياجات بلدنا في أقصر وقت وبأكثر الطرق كفاءة من خلال منطقتنا المغلقة التي تبلغ مساحتها 4000 متر مربع وفريقنا ذو الخبرة البالغ 45 شخصًا. لقد اكتسبنا ثقة موظفينا وعملائنا وشركائنا في الحلول إلى جانب تحقيق النجاح في وقت قصير بالتعاون الممتاز. نقوم بتنفيذ المشاريع ليس فقط كخدمات ولكن أيضًا كمسؤولية اجتماعية من أجل توفير حلول المولدات لمزيد من المناطق في المواقف المفاجئة. هدفنا هو نشر استخدام المولدات من أجل مواصلة الحياة مع شعار “الإنسان أولاً ، العيش أولاً” وإبلاغ الناس بأكبر قدر ممكن في هذه المرحلة. نحن نعمل دائمًا لخدمة أكثر المناطق البعيدة والنمو المستمر وضمان استمرار الحياة طوال الوقت. “مولد الكهرباء يمكن أن ينقذ الأرواح! ”. نحن ندرك هذه الحقيقة ونعمل على نشرها. إن زخم النمو ومبدأ الإنتاج المحلي لشركتنا والذي يواصل أنشطته من 35 كيلو فولت أمبير إلى 1000 كيلو فولت أمبير لإنتاج مولدات الديزل و المبيعات والخدمات وقطع الغيار يسلط الضوء على طريقن

 2. MGS ELEKTRONIK IŞ MAK.Y.PARÇA JENERATOR SERV

  Türkiye

  Mgs elektronik i̇ş maki̇nalari jeneratör yedak parça ve servi̇s olarak 2017 yilindan beri̇ faali̇yet gösteren bi̇r fi̇rmayiz. Her türlü yedek parça ve servi̇s i̇hti̇yaçlariniz da si̇z değerli̇ müşteri̇leri̇mi̇ze 7/24 esasina göre hi̇zmet vermekteyi̇z. Satişini yaptiğimiz ürün grubu : perkins motor/ deutz motor /volvo penta motor/ cummins ve isuzu motor parçalari zf şanzuman /dana spacer di̇fransi̇yel parçalari hi̇dromek/jcb/cat /doosan/ volvo i̇ş maki̇nasi parçalari forklift parçalari i̇ş maki̇nasi alt takim parçalari bütçeni̇ze uygun satilik jeneratör ve i̇ş maki̇nalari si̇zleri̇ de müşteri̇ portföyümüz de görmek ümüdi̇ i̇le.. İyi̇ çalişmalar.

  Tüm ürünler arasında "jeneratör"
 3. MASK GLOBAL ITHALAT IHRACAT TICARET LTD.ŞTI

  Türkiye

  MASK GLOBAL İTHALAT İHRACAT TİC. LTD. ŞTİ. Olarak sektörde bulunduğumuz süre içerisinde, deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan kıvanç duymaktayız.Sektörde bulunduğumuz 2000 yılından itibaren edindiğimiz tecrübelerimizi bir basamak daha yükselterek yurtiçi ve yurtdışı ticarete ülke menfaatlerimizi kollamak amacı ile hem Türk ekonomisine hem Türk ihracatına katkı sağlamak için çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.Mask Global olarak sürdürülebilir enerji çözümlerinin en ileri görüşlü ve müşteri odaklı tedarikçisi olmayı hedefliyoruz. Modern ve sosyal açıdan sorumlu prim tanımına uyan ve 21. yüzyıl pazarının taleplerini karşılayan ve aşan yenilikçi çözümler üreterek, Bizimle karada ve denizde buluşuyorsunuz ama genel vizyonun aynı kalmasını önemsiyoruz. Denizcilik ve endüstriyel motorların ve sistemlerini toplam sürdürülebilirliği ekonomik, sosyal ve çevresel bir şekilde önemini hedefliyoruz. Bizi nerede arasanız orada bulmuş olursunuz. Yüksek standartta hizmetin yanı sıra ticari marka inovasyonu, çevresel bakımımız ve kalitemizle birlikte sektörde bizi görmektesiniz.Jeneratör, İş makinaları, Marin motor ve Jeneratörleri, Endüstriyel Motorları ve Traktör yedek parçaları alanında Yurtiçi ve Yurtdışı satışlarını üst noktaya çıkartmak amacıyla çıktığımız bu yolda taviz vermeden devam etmekteyiz. Müşterilerimizin isteği üzerine yedek parça doğrultusunda gerek orijinal gerek OEM ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

 4. SMA MAKINA

  Türkiye

  Otuz yılı aşkın sektör tecrübesine sahip SMA Makina müşterilerinin jeneratör ve makinalarla ilgili her türlü gereksinimlerini karşılayacak bilgi ve birikime sahiptir. SMA Makina, müşterilerinin beklentilerini uygun fiyatlandırma ile karşılayarak güvene dayalı uzun süreli ilişkiler oluşturmaya öncelik vermektedir.Yerel ve uluslararası markaların Türkiye’de tercih ettiği iş ortağı olan SMA Makina, uzman kadrosu ve yılların deneyimi ile müşterilerine tam donanımlı güç sistem çözümleri sağlamaktadır.Makina Parkımız: Hartridge 120 Fuel Pomp Test StandHartridge 290 Fuel Injector Test StandCummins Injector Assembly StandCumminsTop Stop Setting FixtureCummins Injector Cup Spray TesterCummins ayar, bakım, onarım için gereklitüm ekipmanlarımız atölyemizde mevcuttur.Tam teşekküllü servis hizmetleri.Sma Makina, konusunda uzman yabancı dil konuşan teknik kadrosu , tam donanımlı servis araçları ve daima hazıryedek parça stoğu sayesinde müşterilerine kendi merkezinde veya müşterilerinin yurtiçi/yurtdışındaki adreslerinde7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Müşterilerine en hızlı ve kaliteli servisi ulaştırmayı prensip edinmiş firmamız, teknik kadrosunu gerek yurt içinde gerekse yurtdışında hertürlü mesleki eğitim ile donatmış olup , bu sayade teknik problemleri hızlı ve güvenli bir biçimde çözüme kavuşturmaktadır. Servis ekibimizle siz değerli müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak tam donanımlı servis aracımızla 7/24 servis hizmeti vermekteyiz. GÜCÜMÜZ Sektördeki en yüksek standartlardı

 5. ANADOLU MOTOR URETIM VE PAZARLAMA A.S

  Türkiye

  Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle sektörün öncü firmalarındandır. Lombardini lisansı ile başlayan motor üretimini kendi markası “ANTOR”la devam ettiren Anadolu Motor, aralarında İtalya’nın da bulunduğu 50’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Anadolu Motor, üretimini yaptığı ANTOR markalı motorların yanı sıra, üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği çapa makineleri, motopomplar, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri kapsayan geniş ürün portföyünü ANTRAC markası ile sunarken HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları ve LOMBARDINI dizel motorların da distribütörlüğünü sürdürmektedir. Anadolu Motor, traktör ve güç ürünlerine yönelik geniş yedek parça portföyünü de ANPA markası ile müşterilerine sunmaktadır. İleri teknolojiyi kullanarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Anadolu Motor Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile hizmet vermektedir.

 1. PENSA JENERATÖR

  Türkiye

  Pensa jeneratör, 2007 yılında bir aile şirketi olarak İstanbul Ümraniye’ de kurulmuştur. Dizel ve benzinli jeneratör gruplarının üretimi, satış ve satış sonrası teknik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzere, 10 yılı aşkın süredir profesyonel ekibi ve yeni nesil üretim teknikleriyle, sürekli gelişen teknoloji ve kalite prensiblerinden ödün vermeden insanı ve çevreyi koruma ilkelerini benimseyerek, enerji kaynakları sektöründe ki yerini almıştır. Türkiye'de jeneratörler üretiyoruz. Dizel veya Benzinli Jeneratörler 3 kVA'dan 3000 kVA'ya kadar. Honda, Vanguard, Mitsubishi, Cummins, Doosan, Perkins, Ricardo, Volvo, Sdec, Deutz, Allstar ....... Kabinli veya kabinsiz hangi Motor ve KVA'yı seçebilirsiniz. Size iyi fiyat verebiliriz. Teknolojik gelişimleri yakından takip eden, inovasyonun gücüne inanan, müşteri beklentilerini sürekli işin merkezinde tutan kurum kültürü misyonundayız. Dünya’ da bilinen motor ve alternatör markalarının üretmiş olduğu ekipmanlarla dizel jeneratörleri ve benzinli jeneratörleri uluslar arası güvenlik ve kalite standartlarında üretimi yaparak, Sizlere enerji ihtiyacınızı her zaman ve her yerde kesintisiz olarak hizmetler sunmak için tüm ekibimizle çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz.

 2. DAS POWER JENERATÖR

  Türkiye

  2008 yılında sektörde bizde varız diyerek üretim yolculuğumuza başladık ve kısa sürede hem Türkiye de hem de dünyada jeneratör tarihini yeniden yazmayı başardık.Bütün bu yolculuğumuzda bizim için önemli aşamalardan bir tanesi de ülkemizi, hem temsil etmekti hem de ülke ekonomisine sağladığımız döviz girişleriyle destekte bulunmaktı.DAS Power Jeneratör olarak, 4000 m2 kapalı alanda ve 45 kişilik deneyimli ekibimiz ile ülke ihtiyacını en kısa sürede, en verimli şekilde karşılama politikasını uyguladık. 7/24 destek hizmetimizle sınırsız ve zamanında müdahale yapmayı başardık.Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın güvenini kazanarak, mükemmel iş birliği ile başarıyı kısa zamanda yakaladık. Sadece hizmet değil, sosyal sorumluluk kapsamında da projeler yürütmeyi ve jeneratör uygulamasının ani durumlarda daha fazla alana çözüm sunabilmesi için çalışmalar yapmaktayız. Hedefimiz “Önce insan, Önce yaşam” yaşamın devam edebilmesi için jeneratör kullanımını yaygınlaştırmak ve bu aşamada mümkün olduğu kadar insanı bilgilendirmektir.Her zaman yaşamın devam edebilmesi ve en ücra köşelere hizmet sunulabilmesi için çaba harcamak ve büyümek uğraşındayız. Jeneratör hayat kurtarabilir! Bu bilincin sahibiyiz ve yaygınlaştırmak için çalışmaktayız.Faaliyetlerine 35 kVA -1000 kVA arası dizel yakıtlı jeneratör üretim, satış, servis ve yedek parça hizmetleri olarak devam eden firmamızın, büyüme ivmesi ve Türkiye’de üretiyoruz ilkesi başlıca görev olarak bize ışık tutmaktadır.

 1. GUCBIR JENERATOR SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  üçbir Jeneratör, 1980 yılında ticari hayatına başlamış, günümüzde jeneratör sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiş köklü ve lider firmalardan biridir.Sektördeki gelişmelerle doğru orantılı olarak kapasitesini arttıran ve gelişen bir çizgi izleyerek, Taşdelen ve Sultanbeyli’de yeni fabrikalarında profesyonel kadro ve gelişmiş makine parkı ile üretim yapmaktadır.2006 yılında Alternatör üretimine başlayan Güçbir Jeneratör, 2012 yılında kabin ve pano imalatını da kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır. Bu bağlamda Güçbir Jeneratör, üretim kapasitesi ve çeşitliliği yönünden rakiplerinin bir adım önündedir.Güçbir Jeneratör, hizmet verdiği alanlarda ufak bir aksaklığın bile büyük zararlara yol açabileceği bilinci içerisinde kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, Türkiye’nin birçok yerinde müşterilerine 7/24 teknik servis imkanı sağlamaktadır.Güçbir Jeneratör , 70’ı aşkın ülkeye direkt ihracat yapmaktadır.

 2. FAZPOWERS GENERATOR

  Türkiye

 3. REALPOWER JENERATÖR

  Türkiye

  Firmamız dizel jeneratör konusunda uzmanlaşmış yerli üretim yapan bir jeneratör firmasıdır, 15 kva - 2500 kva arası dizel jeneratör üretimi yapan firmamız perkins, ricardo, sdec, man, deutz, cummins, volvo dizel motorlar ile kendi üretimi yerli alternatörler ile tüm enerji ihtiyacınıza cevap vermektedir.

 4. GOBIZ GO-BUSINESS JENERATOR

  Türkiye

 5. POLYTECHNIC

  Türkiye

 6. KATANA GUC URUNLERI SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  KATANA GUC URUNLERI SAN VE TIC LTD STI, yılında kurulan ve Elektrik üretim birimleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizel elektrojen grup, jeneratör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gebze, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. JENERATÖR

  Türkiye

  JENERATÖR, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. LORIEN ENERGY

  Türkiye

  LORIEN ENERGY, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Elektrik jeneratörleri, transformatör, Elektrik jeneratörleri, jeneratör, KGK sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. STARIMPEX CONSULTING

  Türkiye

  STARIMPEX CONSULTING, yılında kurulan ve Sıcak hava jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik jeneratörleri, Elektrik jeneratörü, Elektrik jeneratörleri, mazotlu elektrojen gruplar, jeneratör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DELPHI PANO METAL TASARIM SAN VE TIC LDT. STI

  Türkiye

  DELPHI PANO METAL TASARIM SAN VE TIC LDT. STI, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tig kaynağı, lazerle paslanmaz çelik kesimi, jeneratör, metal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FOCUS JENERATOR LTD.STI

  Türkiye

  FOCUS JENERATOR LTD.STI, yılında kurulan ve Elektrik jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dizel motorlar, Jeneratör seti, jeneratör, motorlu jeneratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. OMESIS TEKNIK

  Türkiye

  OMESIS TEKNIK, yılında kurulan ve Elektrik jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bataryalar, Voltaj regülatörleri, Bataryalar, Kesintisiz Güç Tedariği UPS, jeneratör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. TAURUS FOREIGN TRADE

  Türkiye

  TAURUS FOREIGN TRADE, yılında kurulan ve Elektrik - Üretim ve Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. transformatör, taş ocağı durağan kırma işlemleri için tesisatlar, Yenilenebilir enerjiler, jeneratör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. DEMAG POWER GENERATOR

  Türkiye

  DEMAG POWER GENERATOR, yılında kurulan ve Elektrik jeneratörleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. jeneratör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yeni̇mahalle, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. NITROXTEC ENDUSTRIYEL MAKINA BASINCLI HAVA VE GAZ COZUMLERI SANAYI TICARET LTD.STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Keskin hava ve gaz arıtma çözümlerinin öncüsü lan Nitroxtec'e hoş geldiniz. 2020 yılında İstanbul, Türkiye merkezli olarak kurulmuştur. Nitroxtec, dünya çapında endüstrilere yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaya adamıştır. Sıkıştırılmış gaz endüstrisine hizmet veren özel bir üretici olarak, yüksek kaliteli, etkili ve sürdürülebilir nitrojen ve oksijen üretim çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Ürün yelpazemiz, Yüksek Basınçlı 40 bar Adsorpsiyon (Kurutucu) Hava Kurutucuları, Isıtma Tip Üfleyici Adsorpsiyonlu Hava Kurutucuları (Kurutucu) Hava Kurutucuları, Nitroxtec Lazer Kesim Sistemleri, Lazer Kesim Makineleri için Yağsız Sıkıştırılmış Kuru Hava Sistemleri ve Konteyner Tipi Oksijen ve Azot Arıtma Jeneratörleri içerir. Çeşitli endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak için Nitroxtec olarak özel çözümler sunuyoruz. Güvenli yakıt tankı inertleştirme için yerinde azot üretimi, gıda endüstrisinin uzun raf ömrü gereksinimleri, havacılık endüstrisinin güvenli yakıt tankı inertleştirme gereksinimleri ve farmasötik endüstrinin steril ortamlar gerektiren her alanda hizmetinizdeyiz. Yüksek kaliteli ekipmanımız, hızlı teslimatımız ve özel çözümlerimiz sayesinde kaliteyi tehlikeye atmadan en iyi performansı sunuyoruz. Dünya çapında işletmelere hizmet verirken, akıl sağlığı için gerekli tüm sertifikalarla güvenilirlik garantisi veriyoruz. Bize Ulaşın !

 8. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Türkiye'nin Kocaeli ilinde kurulu NC İmalat ve Mühendislik A.Ş., ısı eşanjörleri, kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri ve egzoz gazı teknolojisi sistemlerinin tasarımı ve imalatında uzmanlaşmış bir şirkettir. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz; •Borulu Tip Eşanjör •Kanatlı (Finli) Borulu Radyatör •Basınçlı Tank •Ekonomizer •Reküperatör •Çift borulu Isı eşanjörü •Kojenerasyon & Trijenerasyon Sistemleri Konteyneri •Mekanik Montaj ve İmalat •Baca ve Egzoz Hattı •Yakıt Tankı •Egzoz Gazı Susturucusu •Egzoz Gazı Isı Eşanjörü •3 Yollu Yönlü Damper Klape Proses ekipmanlarını güncel uluslararası kod ve standartlara göre tasarlamamızı sağlayan termal ve mekanik hesaplamalar yapmak için önde gelen yazılım programlarıyla donatılmıştır. Yüksek performans, düşük maliyet ve minimum çevresel etki açısından en etkili tasarımları elde etmek için kapsamlı mühendislik ve tasarım çalışmalarını çok yönlü bir şekilde sürdürüyoruz ve CAD araçlarını kullanarak, müşterilerimize istekleri doğrultusunda 2D ve 3D olarak detaylı imalat çizimleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 9. STOPARTS LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2012 yılında kurulan STOparts, Türkiye'deki üreticilerden ve bayilerden her türlü iş makinaları ve ekipmanları için yedek parça tedarik eden bir firmadır. Bugün pazarın hem toptan hem de perakende segmentlerinde çeşitli alanlarda 120'den fazla üreticiyle çalışıyoruz. Özel ekipmanlar, inşaat ve tarım makineleri için yedek parça konusunda işbirliği yaptığımız tüm yedek parça üreticileri, çok kaliteli ürünler üretmektedir. Avrupa, Amerika ve Asya'da birçok ülkeye ihracat yapmaktayız. Bugün kamyon, özel ekipman, iş makinesi ve tarım ekipmanları için yedek parça ve aksam tedarik etme imkanına sahibiz. Ayrıca isteğiniz üzerine sizin için her türlü yedek parçayı üretebiliriz. Uzmanlık alanımız: Stoparts, her türlü iş makinaları için toptan ve perakende yedek parça tedarikinde SORS markası altında faaliyet göstermektedir. Özel ekipman yedek parçalarının zamanında teslimi şirketimizin temel misyonudur. Şu ağır ekipman üniteleri ve sistemleri için aksamları bizden sipariş edebilirsiniz: -Dingiller ve diferansiyeller; -Motorlar (içten yanmalı motorlar (ICE)) ve elektrikli motorlar; -Soğutma sistemleri; -Hidrolik sistemler; -Transmisyonlar (şanzımanlar); ayrıca daha pek çok ürünü web sitemizde keşfedebilirsiniz! Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 10. MIKROPOR

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1987 yılında kurulan Mikropor, merkezi Türkiye'de bulunan atmosferik hava filtreleme çözümleri ve basınçlı hava sistemleri alanında lider bir üreticidir. 100'den fazla ülke ile aktif ticari ilişkiler yürüten Mikropor'un Amerika Birleşik Devletleri (Houston, Michigan ve New Jersey), İngiltere (Burnley), Belçika (Liege) ve Almanya'da (Aachen) ofisleri ve depoları bulunmaktadır. 300.000 metrekare kapalı üretim alanında dünya genelinde hizmet veren uzman ekipleri ile faaliyet göstermektedir. Mikropor'un Geniş Ürün Yelpazesi: •Atmosferik Hava Filtreleme: Havalandırma Filtreleri, Yüksek Sıcaklık Filtreleri, EPA, HEPA ve ULPA Filtreler, LAF Sistemleri, Gaz Türbini Hava Giriş Filtreleri, ATEX Filtreler ve Yağ Buharı Toplayıcıları. •Basınçlı Hava Sistemleri: Basınçlı Hava Kurutucularının yanı sıra Filtreleme ve Ayırma Çözümleri. •Gaz Üretim Sistemleri: Azot Üretim Sistemleri, Hava Solunum Sistemleri ve Oksijen Jeneratörleri. •Su Prosesi Soğutma Grupları •WEDM Filtreler: Çelik, alüminyum, paslanmaz çelik, bakır ve daha fazlası dahil çeşitli metaller için özel olarak tasarlanmıştır. Mikropor'un 100'den fazla ülkedeki müşterileri tarafından beğenilen dünya standartlarındaki ürünleri, yenilik ve kaliteye olan bağlılığını yansıtmaktadır. Şirket, küresel erişim ağı ve ürünlerinin %85'ini dünya genelinde birçok noktaya ihraç etmesiyle sektör liderleri arasında yerini almıştır. En son teknolojiye sahip tesisleri ve binin üzerinde nitelikli çalışanı ile en yüksek kalitede üretim sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz