• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tütünler

Sonuçlar

Tütünler - Ithalat/Ihracat

 1. CÖMERT AGRICULTURAL PRODUCTS CO. LTD.

  Türkiye

  I’ m Muhammet Ali COMERT . I established my factory to offer my twenty years experience in processing bay leaves.We have been producing since September 2017. We continue to export to Germany, Poland, African Countries and Far East. We would like to work with you. I would like to present our long years experience to you, the valuable traders in the world market, as a quality and trust. Our factory is able to make any kinds of quality for process of bay leaves fabric processing ( BROKEN, FAQ, SEMİ SEL BALE, SEMİ SEL BOX, HAND SEMİ SEL, HAND PICKED, HAND SELECTED 4-7 CM) Our company adds thyme, oregano, sage, rosemary, etc. to its production track. products, bay oil, thyme oil. You can find the best price and quality for your demands. Please ask us, contact us. KINDLY NOTE THAT IT IS AVAILABLE TO PROVIDE TURKISH PURE THYME OIK, OREGANO OIL, LAUREL OIL, ETC PLEASE LET ME HAVE YOUR INQUIRIES. THANK YOU IN ADVANCE FOR YOUR KIND INTEREST. ISO 22000 AND HALAL CERTIFICA

 2. ELEKTRONIK SIGARA VIP

  Türkiye

  Şirketimiz elektronik sigara ve ısıtılmış tütün ürünleri toptancısı ve ithalatçısıdır. Ayrıca web sitemiz üzerinden elektronik sigara, iqos, elektronik sigara likit, atomizer ve coil gibi tamamlayıcı ürünlerin satışını yapmaktadır. Elektronik Sigara Vip 10 yılı aşkın deneyimi ile sektörde hizmet vermekte olup her zaman en mutlu kullanıcı deneyimini hedeflemektedir. Uzman kadrosu elektronik sigara ve tütün alternatifi ürünler üzerine deneyimlidir. Her geçen yıl genişleyen ürün gamı ile kullanıcılarına en yeni ürünleri en uygun fiyata ulaştırmayı temel hedef haline getirmiştir. Sigarayı bırakmak isteyen bireyler için ekonomik fiyatlı ve alternatif ürünler ithal eden firmamız yeni ütretilen ürünlerin ithalatını da gerçekleştirmektedir. Bu ürünler arasında iqos ve juul gibi yeni nesil e-sigara türevleri de bulunmaktadır. Web sitemiz ve firmamız üzerinden temin edebileceğiniz bazı ürün markaları şunlardır, Joyetech, Juul, Kangertech, Vaporesso, Smoktech, iqos, Glo, Wismec, Liquella, Halo, Natura, CuttWood, Evy, Aspire, Elektronik Sigara Likit Markaları One hit wonder, kilo, halo, fivepawns, cuttwood ve tüm premium likitler. PUFF, PUFF BAR DISBPOSABLE, ELF BAR, HQD IQOS, IQOS HEETS, IQOS 3 DUO, IQOS 3 MULTİ, HEETS AMBER, HEETS YELLOW, HEETS BRONZE, HEETS PURPLE

 3. UMPX

  Türkiye

  Bitlis Tütüncüler Derneği olarak Bitlis'te yetiştirilen tütünleri Türkiye'nin her tarafına en iyi kaliteyle ve en uygun fiyatla ulaştırmayı hedefliyoruz. İster Telefon ile ister email yolu ile siparişlerinizi güvenle bize ulaştırıp dilediğiniz sertlikte ve miktarda tütün siparişi verebilirsiniz. Tütünlerin Yetiştirme köyleri ve sertlik özelliklerine göre fiyatları değiştiğinden toptan tütün fiyatlarımız için lütfen telefon ile iletişim sağlayabilir, yada e-mail atarak iletişim bilgilerinizi bırakmanız dahilinde size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Siparişleriniz size özel olarak hazırlancak, En güvenli şekilde kargo ile dilediğiniz adrese teslim edilecektir. Dünyanın her yanına siparişte bulunabilirsiniz. Bitlis tütüncüler derneği güvencesi ile sağlıklı günler dileriz Unutmayınki Tütün ve tütün Mamülleri Sağlığa Zararlıdır.

 4. MACO

  Türkiye

  Established in 1970, AKIN AKINCI GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. has its place among leading companies with its successful past and it continues to grow in the market with the brands it recently created. Maço Tobacco meets demands of its customers with a wide range of products like Maço Water Pipe varieties, water pipe accessories, water pipe bottles, water pipe tops, water pipe reeds, water pipe cleaning products, water pipe tapes, water pipe mouthpieces, water pipe tray and tongs, water pipe polishes, water pipe foils, water pipe coal, water pipe bowls, Maço cigarette boxes, Maço and Abdo filter cigarette machines and Maço Buzz product which made the summer remarkable with its refreshing effect and which produce cold smoke effect on water pipes. Carrying the trust coming from the past to the future, management of AKIN AKINCI SAN. TİC. LTD. ŞTİ prioritizes the consistency and honesty in the business it does. This provides opportunity of peaceful and comfortable trade with our customers.

 5. ELEKTRONIK SIGARA ANTALYA

  Türkiye

  Elektronik sigara Antalya ve çevre ilçeleri olan kepez, muratpaşa, lara ve konyaaltına tüm marka e sigara çeşitlerini sunmaktayız. Ayrıca likit ve yedek parçalarımızla birlikte elektronik sigara malzemeleri tedariği de yapıyoruz. Uzun yıllara varan tecrübemiz dolayısı ile elektronik sigara tamiratını da hızlı şekildeyapmaktayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOTTO TOBACCO

  Türkiye

  Motto nargile tütünleri geçmişten geleceğe süzülen bu kültürün bilgi, tat ve deneyimini modern üretim teknikleri ile harmanlayarak nargile severlere sunmaktadır. Dünyanın en kaliteli tütünlerini en kaliteli sos ve aromalarla birleştirerek nargile severlere yeni deneyimler, yeni tatlar ve daha önce tatmadıkları yeni zevkler vaat ediyoruz. Son teknoloji makine ve ekipmanlarla hijyenik ortamlarda üretilen "Motto Nargile Tütünü" nargile severlere keyif katacak.

 2. ADELINA CHARCOAL COMPANY

  Türkiye

  ADELINA CHARCOAL COMPANY, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nargileler, aromatize tütünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. TU TABACO NATURAL

  İspanya

  TU TABACO NATURAL, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ham tütün, tütün mikserleri, ham tütün için mekanik karıştırma makinaları, ham tütün için mekanik dilme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Parla (madrid), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. FORR TOBACCO A.S

  Türkiye

  FORR TOBACCO A.S, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nargileler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. DELTA BACO

  İspanya

  DELTA BACO, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. sigar, yabancı sigarlar, sigara tütünleri, sigara aksesuarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vélez-Málaga, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. APOLLO VAPES

  Birleşik Krallık

  APOLLO VAPES, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. AROMESY GLOBAL SL

  İspanya

  AROMESY GLOBAL SL, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. aromatize tütünler, işlenmiş tütün, yaprak tütün için kavurma makinaları, sigara tütünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alharuin De Toree, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SOLIDUS TRADING LUKASZ SZYMANSKI

  Almanya

  SOLIDUS TRADING LUKASZ SZYMANSKI, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt (oder), Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ESENEM TOBACCO LTD.

  Türkiye

  ESENEM TOBACCO LTD., yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. sigara tütünleri, sigaralar, aromalı sigaralar, sigara için yuvarlama tütünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gazimagusa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. HUMITAB

  Belçika

  HUMITAB, yılında kurulan ve Contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütünler, plastik maddeler, o ring, Tütünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Job in t Goor, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CUBACIGAR (BENELUX)

  Belçika

  CUBACIGAR (BENELUX), yılında kurulan ve Tütün ve tütün içmek için ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tütünler, yabancı tütünler, işlenmiş tütün, Tütünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Overijse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. VAPELUX LTD

  Birleşik Krallık

  VAPELUX LTD, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. MAC BAREN TOBACCO COMPANY

  Danimarka

  MAC BAREN TOBACCO COMPANY, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Svendborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. WORLDVAPING

  Fransa

  WORLDVAPING, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TABAQUEIRA EMPRESA INDUSTRIAL DE TABACOS, SA

  Portekiz

  TABAQUEIRA EMPRESA INDUSTRIAL DE TABACOS, SA, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Albarraque, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. BLUMIZ

  Almanya

  BLUMIZ, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. JAMAICABIO - PEDERCINI BUSINESS

  İtalya

  JAMAICABIO - PEDERCINI BUSINESS, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kenevir tohumu yağı, giysiler, organik gıdalar, gastro-enteroloji cihaz ve malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desenzano Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ARABIC FACTORY OF SMOKING

  Mısır

  ARABIC FACTORY OF SMOKING, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shoubra/cairo, Mısır 'de bulunmaktadır.

 4. ALFAKHER SHISHA FLAVOR

  Avustralya

  ALFAKHER SHISHA FLAVOR, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tütün endüstrisi sarma makinaları, ham tütün otomatik ayırma makinaları, çiğneme tütünü üretimi için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Çankaya, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 5. 101 HERBS

  Hindistan

  101 HERBS, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütün ve tütün içmek için ürünler, eterli yağlar, Tütün ve tütün içmek için ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Delhi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 6. FRANKYS FARM GMBH

  Almanya

  FRANKYS FARM GMBH, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MALKMUS HOLISTIC GMBH

  Almanya

  MALKMUS HOLISTIC GMBH, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. VAPEPAL

  Birleşik Krallık

  VAPEPAL, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hartlepool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. OTTAMAN

  Almanya

  OTTAMAN, yılında kurulan ve Katı yakıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Tütün ve tütün içmek için ürünler, Tütünler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Tütün ve tütün içmek için ürünler, Tütünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Babenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ONLINE-CIGARS.COM

  İsviçre

  ONLINE-CIGARS.COM, yılında kurulan ve Tütünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. sigar, kuba purosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zurich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tütünler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.013 Şirketler