• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tütsülemiş ve tuzlanmış salamura balık

Sonuçlar

Tütsülemiş ve tuzlanmış salamura balık - Ithalat/Ihracat

 1. BACALAOS ALEJANDRA

  İspanya

  1932'DEN BERİ KUZEY SULARININ EN İYİ MORİNA BALIĞI. Geleneksel bir kesim yönteminin yardımıyla, mutfağımızın farklı yemeklerinin hazırlanması için özel parçalar oluşturmaktayız. Aynı şekilde, bu yöntem parçaları, kesim türünü, ağırlık ve büyüklüğü müşterilerin beğeni ve isteklerine uygun hale getirmemize olanak vermektedir.

 2. CONSERVAS LINDA PLAYA

  İspanya

  Linda Playa‘da, salamura ançuezler üretip ve ticaretini yapıyoruz. Yerel ve uluslararası pazar ihtiyaçlarını karşılıyoruz. El yapımı ançuez ve salamura gerçekleştiriyoruz. Cantabria denizi stratejik enklavı olan Colindres‘de yer alıyoruz.

 3. ROYAL CAVIAR

  Almanya

  ROYAL CAVIAR, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. havyar, Mil yatakları, Elektrik tesisatları parça ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES

  Fransa

  EMILE FOURNIER & FILS - GROSSISTE EN SALAISONS MARITIMES, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Calais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SIMON DUTRIAUX

  Fransa

  SIMON DUTRIAUX, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. deniz ürünleri salatası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vendin Le Vieil, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LEONIDIS COMPANY

  Yunanistan

  LEONIDIS COMPANY, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. derin dondurulmuş deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kavala, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. LE MOULIN DU COUVENT

  Fransa

  LE MOULIN DU COUVENT, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Descartes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL

  İtalya

  TAGLIAPIETRA E FIGLI SRL, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. morina, kurutulmuş morina, tuzlu morina fileto , hazır morina balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mestre, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, alabalık, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, levrek, çipura sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. CAVIAR PETROSSIAN

  Fransa

  CAVIAR PETROSSIAN, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. havyar, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG

  Almanya

  DIE RÄUCHEREI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Dondurulmuş balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, dondurulmuş balık ihracatı, balıkçılık, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, derin dondurulmuş deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klein Meckelsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ARGIS GALAC'SEA

  Fransa

  ARGIS GALAC'SEA, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş deniz mahsulleri, Dondurulmuş balık, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Dondurulmuş deniz mahsulleri, Dondurulmuş balık, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lorient, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ALBATROSS SEAFOODS

  İrlanda

  ALBATROSS SEAFOODS, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. somon balığı, büme somon, balıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Killybegs, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 2. NEPTUN SEAFOOD APS

  Danimarka

  NEPTUN SEAFOOD APS, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kumanda tablosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Løgstør, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A

  Portekiz

  RIBERALVES, COMÉRCIO E INDÚSTRIA DE PRODUTOS ALIMENTARES, S.A, yılında kurulan ve Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, morina spesiyalleri, Dondurulmuş morina balığı, Tuzu alınmış morina balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torres Vedras, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. SODIAL

  Belçika

  SODIAL, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jumet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LVIVMOREPRODUCT

  Ukrayna

  LVIVMOREPRODUCT, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, deniz ürünleri, işlenmiş balık ve balık avı ürünleri, dondurulmuş deniz ürünleri, Balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lvov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. IMPORTGROUP

  Ukrayna

  IMPORTGROUP, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, ithalat, tuzlu su balığı, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donetsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. JAEGER-VERSAND

  Almanya

  JAEGER-VERSAND, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RÄUCHERZWERG

  Almanya

  RÄUCHERZWERG, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Balık, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neufeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BASKCOD

  İspanya

  BASKCOD, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lemona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR

  Almanya

  JOST RÄUCHERSCHRÄNKE JOSEF UND WALTHER STEGHERR GBR, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Kasaplık ürünler ve şarküteri imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Şarküteri imalatçıları için kızartma ve dumanlama sistemleri, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Röfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PREGI DI SICILIA

  Malta

  PREGI DI SICILIA, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mellieha, Malta 'de bulunmaktadır.

 4. SALM INVEST GROUP

  Belçika

  SALM INVEST GROUP, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. büme somon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurus, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SALAZONES COBASAL S.L

  İspanya

  SALAZONES COBASAL S.L, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. somon balığı, sardalya, morina sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZALMKOERIER

  Hollanda

  ZALMKOERIER, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. büme somon, toptan taze balık, paketlenmiş somon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Urk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. VIALCO SKOURTOPOULOS S.A.

  Yunanistan

  VIALCO SKOURTOPOULOS S.A., yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tuzlanmış balık, balık konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velestino, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. COMERCIAL AIRAM ZAMORA

  İspanya

  COMERCIAL AIRAM ZAMORA, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. gıda sektörü dağıtım işleri, dondurulmuş gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Logroño, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SARL WILLIAM AND JAMES

  Fransa

  SARL WILLIAM AND JAMES, yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. büme somon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carentan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ARTISAN DU SAUMON (L')

  Belçika

  ARTISAN DU SAUMON (L'), yılında kurulan ve Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. büme somon, paketlenmiş somon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boirs, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz