• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tıbbi ekipmanlar

Sonuçlar

Tıbbi ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. NETRACO & SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  Netraco & Services, Fransa'nın Ornon bölgesinin Villeneuve kentinde konuşlanmış ve uluslararası çapta tıbbi malzemeler temin eden bir kuruluştur. Alanında uzun yıllara varan deneyime sahip olan firmamız, Fransa ve Avrupa'ya yönelik olarak tıbbi malzeme satış hizmeti sunmaktadır. Kataloğumuzda yer alan ürünlerin hepsi yüksek kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü olmalarıyla ün salmıştır. Ürün yelpazemizde bulunan ürün ve malzemeler Avrupa Birliği standartlarına uygun olup en zorlu tıbbi ortamlarda bile kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Mesleki olarak son derece etkin kadromuz sayesinde Avrupa'nın tüm ülkelerinden ve Afrika'dan gelecek tüm taleplerinizi en kısa sürede karşılayabilecek kapasiteye sahibiz. Konusunun uzmanı elemanlarımız, tıbbi analiz laboratuvarları, diş laboratuvarları, veterinerler, hastaneler, bölgesel toplu hizmet merkezleri, eczaneler, Yardıma muhtaç yaşlı bakımevleri ve benzeri kuruluşlar hakkında tavsiyelerde bulunmaktan ve size hizmet etmekten mutlu olacaklardır. Ürün kataloğumuzu keşfetmek için bugünden bizimle iletişime geçiniz!

 2. SAM3D

  Fransa

  Verified by europages badge

  Normandiya'nın kalbindeki Rouen'de bulunan SAM RESEARCH, 3D postür ve morfolojik analiz alanında bir öncü olarak öne çıkmaktadır. Şirketimiz, sağlık profesyonellerinin 3D postüral değerlendirmelere yaklaşımında devrim yaratan yenilikçi araçlar tasarlamak ve dağıtmakla gurur duymaktadır. Bu devrimin merkezinde amiral gemisi aracımız Sam3D (3D Morfolojik Analiz Sistemi) yer almaktadır. Amacımız, çeşitli uzmanlık alanlarındaki sağlık çalışanlarının X-ışınları kullanmadan 3D postüral analizler yapabilmelerini sağlayarak hastaların yaşam kalitesini artırmaktır. Sam3D, güçlü yazılımı ve optimum postür rekonstrüksiyonunu garanti eden algoritmalarıyla yeni bir çığır açıyor. Erken tedavi gerektiren skolyoz ve kas-iskelet sistemi bozuklukları gibi yaygın patolojilerin tespitini kolaylaştırır. Sadece birkaç dakika içinde, sağlık uzmanlarının uygun tedaviyi reçete etmesini ve hastaların uzun vadeli ilerlemesini izlemesini sağlayan eksiksiz bir postüral değerlendirme gerçekleştirilir. Ekipmanlarımız tam izlenebilirlik, objektif ölçümler ve hızlı hasta analizi ile doğru tedavi takibi sağlarken radyasyona maruz kalmayı da önler. Tüm Sam3D makinelerimiz, tarafımızdan yönetilen küresel bir veri tabanına bağlıdır ve özel bir abonelik, dünyanın her yerinden bu değerli kaynağa erişim sağlar.

 3. DENTAG SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Odontolojide kullanım için cerrahi aletler üretim ve satışı. Sertifikalar: UNI EN ISO 9001 - UNI CEI EN 46001. Zaman içinde sabit olan kalitesi Den Tag’a; çok sayıda İtalyan ve yabancı şirket için diş cihazları ve ameliyat cihazlarını üretmesini ve kendi adı altında da üretim yapmasını sağlamıştır ve halen sağlamaktadır. Şirket; doğrudan müşteriler tarafından tanınıyor ve güveniliyor olmanın daha yüksek düzeyde sağlanması için, sadece Den Tag adı altında pazarlanan bir dizi özel, düz ürün yelpazesi oluşturmuştur.

 4. LILI POP ART

  Fransa

  Verified by europages badge

  LILI POP ART, yılında kurulan ve Mesleki mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ofis - Levazım, ürünlerin kişiselleştirilmesi, Ofis - Levazım, Ofis mobilyası, tıbbi ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DOMINIQUE DEVALLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMINIQUE DEVALLE, yılında kurulan ve Tıbbi malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tıp, ergonomi, şirket - etüd etme ve araştırma, patentler, Tıp, ergonomi, şirket - etüd etme ve araştırma, tıbbi ekipmanlar, Elektro-medikal cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thouaré Sur Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AFTECH

  Fransa

  Verified by europages badge

  AFTECH, yılında kurulan ve Tıbbi malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Isıya dayanıklı malzemeler, Endüstriyel hamlaçlar, sürgülü vanalar, Isıya dayanıklı malzemeler, Sac levha işleri, tıbbi ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ennery, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MAVI LAZER MAKINA METAL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  LAZER KESİM : 1500 x 3000 mm ölçülerinde firmamızın tüm malzemelerine sahip olan 3k-6k kesim makinamız ile 0, 2 mm den 15 mm kalınlığa kadar hassas üretim işlemleri gerçekleştirmekteyiz. ​ - St-37 - St-52 / St-60 - Hardox / Durostat - Krom - Alüminyum CNC ABKANT BÜKÜM : Mavi Lazer Makina, son derece hassas CNC makineleri ile büküm hizmetleri vermekte ve özel ölçü ve ölçüler için CNC/Abkant büküm hizmetleri sunmaktadır. Paslanmaz çelik levhalar gibi hafif malzemeler, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli şekillerde bükülmektedir; - U büküm - V büküm - Kanal büküm Elektrik panoları, profiller, boşluklu çelik ürünler, köşebentler ve yassı çubuklar, hassas CNC bükme ile şekillendirilen yaygın ürünlerdir. Kusursuz şekillendirme için Mavi Lazer Makina en son teknoloji olarak abkant büküm makinaları kullanıyoruz. KAYNAK : Metal parçaları birleştirmek için kaynak kullanıyoruz. Ayrıntıları önemsiyor ve en temiz bağlantıları hedefliyoruz. Karbon çeliği ve paslanmaz leke malzeme konusunda deneyimli sertifikalı kadromuz ile kaliteli kaynak hizmeti sunmaktayız; - Kaplamalı Elektrot - Atıl gaz - TIG KAPLAMA ve BOYAMA Metal parçaları ihtiyaca göre işledikten sonra kaplama ve renklendirme ile ilerlemekteyiz. ​Metalleri renklendirmek için çeşitli yöntemler kullanıyoruz.

 3. B2M MÉDICAL

  Fransa

  B2M MEDICAL, sağlık profesyonellerinin yanı sıra halk için tasarlanmış bir Fransız cerrahi maske ve FFP (1, 2, 3) üreticisidir. Filtrasyon, solunum koruması ve kişisel koruyucu ekipman, nitril eldiven, tıbbi önlük, antibakteriyel jel vb. konularında uzmandır. Tek kullanımlık tıbbi ürünler için artan talebi karşılamak için çalışıyoruz. Ürün yelpazemizin tamamı Avrupa direktiflerine ve güncel standartlara uygundur. Üretimde kendi yeterliliğinden ve kaliteli yerel kaynak kullanımından gurur duyan şirketimiz, kurumlar için yerel (59) ve ulusal hacim tedarikini karşılamak için değerlerinden yararlanmaktadır. Hedef, tüm maliyetleri ve nakliye sürelerini ve dolayısıyla karbon ayak izini azaltmaktır. B2M MEDİKAL, tüm üretimi ve Fransız bilgi birikimi ile Sosyal ve Çevresel sorumluluk politikasını sürekli iyileştirmeyi ve çevre üzerindeki ekolojik etkisini azaltmayı amaçlamaktadır. COVID19'la mücadeleye katılım konusunda duyarlı olan B2M MEDICAL, elde ettiği deneyimi Fransız bilgi birikimi ve değerleriyle birleştirmeye karar vermiştir ve solunum koruması ve Kişisel Koruyucu Ekipman (PPE) konularında birincil hedef olarak ulusal bağımsızlığı teşvik etmektedir. Gerekirse daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 4. METAVITAL GMBH

  Almanya

  Aile şirketimiz olan METAVITAL Service GmbH, MNLS (MNLS: Multidimensionale Nicht-Lineare-Spektrographie / Çok Boyutlu Doğrusal Olmayan Spektrografi) sistemleri ile natüropatik teşhis alanında öncüdür. Yıllar süren uluslararası araştırma çalışmalarında, METAVITAL HUMAN tanılama sistemi geliştirilmiş ve nihayet 2002 yılında METAVITAL Service GmbH tarafından ilk MNLS sistemi olarak Avrupa pazarına sunulmuştur. Arada geçen zamanda hem beşerî tıp hem de veterinerlik alanlarında başka MNLS sistemleri de sunduk. Bu sistemle, tamamlayıcı tıpta kabul gören bir sistem geliştirmeyi başardık. MNLS sistemlerimiz 2005 yılından bu yana Almanya'da üretilmekte ve sürekli geliştirilmektedir. Sistemler sürekli araştırma ve geliştirme ile rafine edilmekte, doktorların, natüropatların ve terapistlerin ihtiyaçlarına uyarlanmaktadır. Uluslararası, disiplinler arası ekibimiz sizden haber almaktan, size yardımcı olmaktan ve tavsiyelerde bulunmaktan her zaman mutluluk duyacaktır.

 5. FIRST INTERNATIONAL CLAIMS FILING LTD

  Fransa

  MASK CARE MEDICAL Paris merkezlidir. Bugün tek kullanımlık tıbbi ürünlerin ve cerrahi maskeler ve tulumlar gibi koruyucu ekipmanların dağıtımında uzmanız. Ürünlerimizi dünya çapında tedarik ediyoruz. Büyük kurumsal müşterilere (Vinci, ArcelorMittal, Fransa Loisirs, vb.) ve KOBİ'lere veya tıp merkezleri ve hastanelere ekipman sağlıyoruz. Tek kullanımlık tıbbi ürünlere yönelik artan talebi karşılamak için seferber durumdayız. Buna ek olarak, biz en kısa sürede size teslim taahhüt ediyoruz. Sloganımız hızlı yanıttır. Bize güvenebilirsiniz, ürünler göndermeden önce sıkı kontrollere tabi tutulmaktadır. Gerekirse daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 1. PROXOMED® MEDIZINTECHNIK GMBH

  Almanya

  Fiziksel egzersizle insanların sağlığını ve yaşam kalitesini teşvik etmek ve sürdürmek - proksomed, bu misyonu 30 yılı aşkın bir süredir sürdürülebilir bir şekilde uygulamaktadır. Tıbbî teknolojiye olan bağlılığımızla yüksek kaliteli ürünler, teknolojiler, çözümler ve hizmetler sunmaktayız. Böylece tüm sağlık pazarında küresel olarak tanınan ve güvenilir bir iş ortağı olarak kendimizi kanıtladık. Hastalar, müşteriler, profesyonel sporcular ve çalışanlar için eksiksiz bir antrenman terapisi çözümleri sağlayıcısı olarak ürünlerimiz, yazılım çözümlerimiz ve etkin faturalandırma konseptlerimiz sağlık pazarının neredeyse tüm alanlarını kapsamaktadır. Almanya'da modern bir üretim tesisi ile birlikte antrenman terapisi teklifimizin sürekli araştırılması ve geliştirilmesi, başarı hikayemizin bir parçasıdır. proxomed, ISO 13485 sertifikalı, lider bir tıbbî teknoloji şirketi olarak, TÜV tarafından test edilmiş güvenlik ve kalite standartları sunmaktadır.

 2. GRAVIS PHARMA GMBH

  Almanya

  Alman ve Avrupa menşeli ilaç ve ilaç sanayisi ürünleri için Avrupa çapında yerleşik ve faaliyet gösteren ticaret şirketi. Almanya'nın önde gelen ilaç ihracatçılarından biriyiz. Temel yetkinliğimiz, Avrupa'ya yüksek kaliteli orijinal ilaç ve tıbbi ürünlerin ihracatıdır. Bu faaliyet sırasında orijinal üreticilerle aynı sıkı güvenlik ve kalite şartlarına tabiyiz. Alman İlaç Yasası'nın 52. maddesine göre toptan satış lisansına sahibiz. Onaylanmış bir yazılım kullanmaktayız. AB İyi Dağıtım ve Muhafaza Uygulamaları Kılavuzu'na (GPD) uygun nitelikli organizasyon yapısı, prosedürler, süreçler, kaynaklar ve faaliyetler. Polonya, Ukrayna, Belarus ve Rusya gibi, Doğu Avrupa'da lisanslı ticaret ortaklarımız ile en iyi ilişkilere sahibiz.

 1. BIOTEK TEKNIK SERVIS VE MEDIKAL SAN TIC LTD STI

  Türkiye

  Biotek Teknik Servis Vizyonumuz; Diyaliz Sektörünün rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerimizin beklentileri ve değişen istekleri, Teknik Servis alanında gerek ürünlerin gerekse sunulan hizmetin sürekli iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Biotek Teknik Servis; sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışımızla objektif biçimde değerlendirmekte; yenilikçi, geliştirmeci, dinamik, bakım ve onarımlarda kalite ve güven ile müşterilerini memnun bırakıp sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır İş ortaklarımızın başarıları için değer sağlamak amacıyla, uluslararası kalite standartlarında diyaliz hizmetlerini ve ürünlerini sunmak ve de hizmetini sağlamak amacımız uygun fiyatlar ile kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır

 2. ALFA-MED LLC

  Rusya

  Alfa-Med, insan vücudunun elektronik teşhisi için tıbbi ekipman üreticisidir. Biyolojik nesnelerin dalga doğasına dayalı elektronik teşhis. Dünyanın önde gelen Ar-Ge ve tıp enstitüleri ile işbirliği, Alfa-Med'in modern araştırma yöntemlerini kullanan teşhis ekipmanları üretmesini sağlar: Teşhis kompleksi SensitivE Audit, % 97'ye varan yüksek doğrulukla vücutta eksiksiz bir tıbbi teşhis sağlar. Sensitiv imago anında sağlık değerlendirme ve ek test cihazıdır. Şirket 2001 yılından beri tıbbi elektronik cihazları ve ekipmanlar üretmektedir. Alfa-Med için Ar-Ge çalışmaları MD ve Tıp, Biyoloji ve Teknik Bilimler alanında doktora derecesine sahip en iyi uzmanlar tarafından sağlanmaktadır. Organ işlev bozukluklarının klinik öncesi durumunu tespit edebilen sağlık hizmetleri, elektromedikal ekipman için cihaz ve ekipman tedarik etmeye ve geliştirmeye hazırız. İşbirliği için uygun koşullar sunan hızla gelişen bir şirketiz.

 3. ATAMED MANUFACTURING AND TRADE COMPANY

  Türkiye

  Medikal sarf ve implantlar, Biyomedikal cihaz ve sarf malzemeleri ve Tıbbi ekipmanlar alanında üretim ve ihracat faaliyetlerinde bulunmaktayız. Üretim konusunda OEM anlaşması ile, İhracat konusunda distributör ve/veya bayilik olarak hizmet almak isteyen firmalara uygun fiyat ve kalitede ürün ve hizmet tedarik etmeye hazırız. Saygılarımla

 4. SCHELLENBERGER BÜRSTENFABRIK GMBH

  Almanya

  SCHELLENBERGER BÜRSTENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Tıp/İlaç ve cerrahide bir kere kullanılıp atılan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tıbbi ekipmanlar, temizleme fırçaları, silah temizliği için temizleyiciler, Boru temizleme fırçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bechhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MEDECOM

  Fransa

  MEDECOM, yılında kurulan ve Radyoloji ekipman ve aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilimsel radyoloji ekipmanları, tıbbi görüntüleme ekipmanı, Bilimsel radyoloji ekipmanları, tıbbi ekipmanlar, Tıbbi radyoloji cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plougastel Daoulas, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. NUOVA LARIS SRL

  İtalya

  NUOVA LARIS SRL, yılında kurulan ve Elektronik medikal/tıbbi - Cihaz ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hastaneler için yataklar, Hastaneler için yataklar, tıbbi ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DANISH HEALTHCARE APS

  Danimarka

  DANISH HEALTHCARE APS, yılında kurulan ve Tıp/İlaç ve cerrahide bir kere kullanılıp atılan ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tıbbi ekipmanlar, cerrahi, ameliyat odaları masaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fjenneslev, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. OPIA INNOVATION MEDICAL HEALTH

  Türkiye

  OPIA INNOVATION MEDICAL HEALTH, yılında kurulan ve Koruyucu maskeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hastane ve tıbbi hizmetler, Hastane ve tıbbi hizmetler, koruyucu tulumlar, tek kullanımlık tıbbi malzemeler, tıbbi ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. OMNIMED AT HOME

  Birleşik Krallık

  OMNIMED AT HOME, yılında kurulan ve Tıbbi malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. tıbbi ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SYCOMED E.K.

  Almanya

  SYCOMED E.K., yılında kurulan ve Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tıbbi-cerrahi aletler ithalat ve ihracatı, Tıp ve cerrahi - Cihaz ve ekipmanlar, Tıbbi-cerrahi aletler ithalat ve ihracatı, Tıp ve cerrahi - Cihaz ve ekipmanlar, tıbbi ekipmanlar, teşhis ve bir konuya yönelik teşhis analiz laboratuarları için cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lemgo, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PHARMACIES POPULAIRES VERVIERS & ARRONDISSEMENT

  Belçika

  PHARMACIES POPULAIRES VERVIERS & ARRONDISSEMENT, yılında kurulan ve İthalat-İhracat - kimyasallar ve eczacılık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tıbbi danışma hizmetleri, Tıbbi danışma hizmetleri, tıbbi ekipmanlar, eczacılık için malzeme gereçler, endüstriyel reçine kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verviers, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CARDIMED ASIA MEDICAL

  Türkiye

  CARDIMED ASIA MEDICAL, yılında kurulan ve Tıbbi malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tıbbi-cerrahi aletler ithalat ve ihracatı, Isıya dayanıklı kumaş, hastane ve tıbbi laboratuvar ekipman ve malzemeleri, Tıbbi-cerrahi aletler ithalat ve ihracatı, tıbbi ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. BENETEC

  Belçika

  BENETEC, yılında kurulan ve Tıp ve cerrahi - Cihaz ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektronik medikal/tıbbi - Cihaz ve ekipmanlar, Elektronik medikal/tıbbi - Cihaz ve ekipmanlar, farmasötik laboratuarlar için makinalar, tıbbı ekipman, tıbbi ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Retie, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. AKIN GLOBAL MEDICAL

  Türkiye

  AKIN GLOBAL MEDICAL, yılında kurulan ve İlaç ve cerrahi - Cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Radyoloji ekipman ve aletleri, tıbbi ürünler, tıbbi ekipmanlar, Isıya dayanıklı kumaş, Radyoloji ekipman ve aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. ECOWIRE SA

  İsviçre

  ECOWIRE SA, yılında kurulan ve Koruyucu maskeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tek kullanımlık tıbbi malzemeler, tıbbi ürünler, medikal ve sıhhi malzemeler, tıbbi ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geneve, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. PHARMACEUTICAL SOLUTIONS LTD

  Beyaz Rusya

  PHARMACEUTICAL SOLUTIONS LTD, yılında kurulan ve İlaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. farmasötik danışmanlık, pazar araştırmaları, tıbbi ekipmanlar, İlaçlar - temel ve yardımcı ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitebsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 9. LABORIMPEX

  Belçika

  LABORIMPEX, yılında kurulan ve Bilimsel aygıt ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Laboratuar ekipman ve aletleri, Laboratuar ekipman ve aletleri, tıbbi ekipmanlar, Modern sandalyeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. ORYX HEALTHCARE

  Türkiye

  ORYX HEALTHCARE, yılında kurulan ve Tıbbi malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nöroloji cihaz ve malzemeleri, tıbbi ürünler, tıbbi ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tıbbi ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.831 Şirketler