• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tıraş kremleri

Sonuçlar

Tıraş kremleri - Ithalat/Ihracat

 1. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  YR Chemspec®, SGS tarafından denetlenen ve onaylanan nitelikli bir üretici ve tedarikçidir, şirket ISO9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemini sıkı sıkıya takip etmektedir. YR Chemspec®, küresel kozmetik endüstrileri için geniş bir yelpazede özel, hammadde, aktif bileşen portföyü üretimi ve dağıtımı yapmaktadır. Kendimizi her zaman en son teknoloji yeniliklere, üretim sürecine, dağıtıma, yüksek kaliteli hammadde ve bileşen tedarikine adadık. YR Chemspec®, inovasyon yoluyla yüksek kaliteli gelişimi teşvik etmek ve yeni büyüme faktörlerini teşvik etmek için Sanayi-Üniversite-Araştırma odaklı bir şirkettir. YR Chemspec®, ünlü üniversiteler ve enstitülerle işbirliği yaparak bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip etme kapasitesini artırmaktadır. Sanayi-üniversite-araştırma işbirliği projelerimizin başlıcaları Vitamin Türevleri, Fermente Aktifler, Bitki özleri, PVP Polimerleri, Polikuaterniyumlar ve diğer aktif maddelerdir.

 2. KARATEK IC VE DIS TICARET LTD STI

  Türkiye

  Mendiller, Kulak Temizleme Cubukları, Oda Sprayleri, Ayakkabı Parlatma ürünleri, Sıvı sabunlar ve şampuanlar, Bebek Bezleri, Hasta Altı Bezleri, Traş Losyonu ve Kremleri, Makjaj Temizleme Urunleri, Dezenfektanlar, Antibakteriyel Ürünler

 3. VILLAGE BARBER SKIN PRODUCTS LTD

  Birleşik Krallık

  VILLAGE BARBER SKIN PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Tıraş kremleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. After shave /Tıraş losyonu, After shave /Tıraş losyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Durham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. AK KOUNNARIS LTD

  Kıbrıs (Güney)

  AK KOUNNARIS LTD, yılında kurulan ve Dondurulmuş besinler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Tıraş kremleri, pirinç, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Tıraş kremleri, ev deterjanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paphos, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 5. TRIP SHAVE CLUB RAZOR BLADE ( NEW GENERATION SELF- GEL SHAVING BLADE)

  Türkiye

  TRIP SHAVE CLUB RAZOR BLADE ( NEW GENERATION SELF- GEL SHAVING BLADE), yılında kurulan ve Tıraş kremleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tıraş bıçakları, klasik tıraş makinaları, Tıraş bıçakları, Islak tıraş bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LAGNY COSMETIC-VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  LAGNY COSMETIC-VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Tıraş kremleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Cilt bakım ürünleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Cilt bakım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfinztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELRAS GMBH

  Almanya

  ELRAS GMBH, yılında kurulan ve Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Elektrikli tıraş makineleri, Tıraş kremleri, Elektrikli tıraş makineleri, Tıraş kremleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friedrichshafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. S B E SVENSK BRIKETT ENERGI AB

  İsveç

  S B E SVENSK BRIKETT ENERGI AB, yılında kurulan ve Tıraş kremleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norberg, İsveç 'de bulunmaktadır.

 4. AYCAN COSMETICS TR

  Türkiye

  Aycan Kozmetik, geniş bir yelpazede kozmetik ve yüksek kaliteli parfümleri uygun fiyata sunan bir üretici firmadır. Ayrıca sağlık ve kişisel bakımı bir arada sunan yenilikçi ürünler üretiyoruz. Markalarımız altında saç bakımı, cilt bakımı ve parfüm üretiminde uzmanız: BIO CLINIC, FIJI, SUPER WAX , HAIRMATE, XTREME GEL, SAROS, SECTOR, SASHA ROMANOVA, BLANKA, WEST FLOWERS, 1001 NIGHTS, MEN, MAROKAN Şirketimizin ürün yelpazesi şu ürünleri içermektedir: -SLES İÇERMEYEN Şampuanlar - Keratin & Argan Yağlı Saç Kremleri ve Maskeler -Yaşlanma Karşıtı Kremler, Serumlar -Yüz Maskeleri -Maktaj Temizleyiciler -Saç Şekillendirme Jeli, Krem, Jel ve Pomadlar -Saç Geliştici Serum -EDT, EDP Parfümler -Kolonyalar -Deodorantlar -Ev Parfümleri, Bambu Difüzörler -El Kremleri -Vücut Yağı -Yüz Kremleri -Tıraş Jelleri -Duş Jelleri. Süper Marketler, Distribütörler, Perakendeciler ve Toptancılar için Avrupalı ​​yeni ortaklar arıyoruz. Aycan Kozmetik ürünlerinde kaliteyi, yeniliği ve güveni temsil eder. Kapsamlı bir üretim taahhüdü ve özenle seçilmiş, zararsız malzemelerin kullanımı, Aycan'ın başarısını oluşturan faktörleridir. Kalitede süreklilik, karşılıklı güven, gelişime ve değişime açık olmak firmamız için temel ve vazgeçilmez değerlerdir. 21 yılda küçük bir saç bakım ürünleri üreticisi konumundan, geniş yelpazede yenilikçi bir kozmetik üreticisine geçişi başarıyla gerçekleştirdik. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 5. WASH WASH COUSIN

  Belçika

  Wash Wash Cousin (WWC SRL), katı kozmetik alanında uzmanlaşmış bir araştırma, geliştirme ve üretim laboratuvarıdır. Şirket içi tüm süreçler üzerinde %100 kontrole sahibiz ve sıfır atıklı katı kozmetiklerden oluşan geniş bir yenilikçi ürün yelpazesi sunuyoruz: - Her cilt tipine uyarlanmış soğuk sabunlaştırılmış sabunlar, - Tüm saç tipleri için çok çeşitli katı şampuanlar / katı saç kremleri / Katı saç bakımı, - Yüz için meyve asitli katı peeling, - Vücut için peeling sabunu, - Deodorant balsamı, - Katı diş macunu, - Tüm cilt tipleri için katı nemlendirici krem ​​çeşitleri, - Katı tıraş köpüğü, - Katı makyaj temizleyici , - Dudak kremi, - Bebekler ve hamileler için özel olarak formüle edilmiş seri. Tüm ürünlerimiz dermatolojik kontrol altında test edilmektedir. Kozmetik ürünlerimizin etkinliğini kanıtlamak için gerekli tüm testleri yapıyoruz. Laboratuvarımızın profesyonelliği, hem formüller hem de üretim yöntemi, çevreye ve sağlığa saygı açısından çeşitli etiketlerle tanınmaktadır: Cosmos Bio, Cosmos Natural, Slow Cosmétique ve Artisanat Certifié. WASH WASH COUSIN markamızı müşterilerinize sunmak ister misiniz? Katı doğal kozmetiklerde bir ortak mı arıyorsunuz? Ürünlerimizi kendi markanız altında sunmak mı yoksa kozmetik yelpazenizin üretimi için bilgi birikimimizden yararlanmak mı istiyorsunuz? Bizimle iletişim kurmakta tereddüt etmeyin ! !

 1. DALAN KIMYA ENDUSTRI A.S.

  Türkiye

  DALAN , DIANA , NANCY, CINDY, ROXY ve ALARA “ markalarının oluşturduğu 300’den fazla ürün çeşidi ve 5 kıtaya yapılan % 70 ihracat oranıyla Türkiye’nin en büyük sabun ve kişisel bakım ürünleri üreticilerinden olan DALAN Kimya End. Aş., geleneksel yöntemlerle üretilen %100 zeytin yağlı sabunların yanı sıra , kalıp sabun, sıvı sabun, duş jeli, vücut losyonu, saç kremi, şampuan, nemlendirici el ve vücut kremleri, tıraş kremi ve ayrıca gliserin ve cips gibi endüstriyel ürünler de üretmektedir.

 2. QOGITA

  Hollanda

  Verified by europages badge
 1. GOLF COSMETICS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  GOLF COSMETICS, 1982 yılından bu yana kozmetik ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmış, İstanbul merkezli bir şirkettir. Yüksek üretim kapasiteleriyle son teknoloji makinalar kullanarak kendi markamız olan sprey ürünlerini üretiyoruz. Tamamı alkol bazlı olan el temizleme jelleri, dezenfektanlar, kolonyalar, oda spreyleri ve benzeri ürünleri içeren geniş bir ürün yelpazesiyle yıllar içinde sprey doldurma konusunda uzmanlaştık. Böylece bunları dünyanın her yerine özel markalar altında üretebiliyoruz. Saç spreyi, deodorantlar, pamuklu çubuklar, ıslak mendiller veya sıvı sabun gibi kişisel bakım ürünleri de tedarik ediyoruz. Şirketimizin sürekli büyüyen küresel başarısı, yerel pazarın yanı sıra yüksek nitelikli özel dağıtım ortakları sayesinde özellikle Orta Doğu, Afrika, Asya ve Avrupa'da 40'tan fazla ülkedeki pazarlarda yer almamızı sağladı. ISO 9001 standartlarına göre sertifikalandırılmış olmaktan gurur duyuyoruz.. Ayrıca ürünlerimizin kalitesini sağlamak için her gün GMP standartlarında çalışıyoruz.

 2. MEIS TRADE

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  MEIS, 1981 yılında Atina'da kurulmuştur. Ana hedefimiz, her yaştan geniş bir müşteri grubunu hedefleyen, mükemmel kalitede benzersiz bir ürün portföyünü uygun fiyatlarla sunan bir şirket yaratmaktı: kadın, erkek, çocuk. En başından beri, vücut ve saç bakımı için en iyi ürünleri ve müşterilerimizin kendilerini iyi ve güvende hissetmelerini sağlayacak ürünleri sunmaya tamamen kararlıyız. Yaratıcı bilim ekibimiz, vücut ve saç için sorunları önleyen veya etkili bir şekilde çözen ve hızla pazarımızın lider markaları haline gelen olağanüstü ürünler geliştirmede çok önemli bir rol oynamıştır. Toplam Müşteri memnuniyeti ve bağlılığı, hem en kaliteli ürünler hem de önde gelen uzmanlık laboratuvarları tarafından geliştirilen titiz araştırmalar ve formüllere dayalı üstün hizmetlerle sağlanır. 30 yılı aşkın bir süredir ürünlerimiz Yunanistan'ın her yerindeki eczanelerde, kozmetik mağazalarında, süpermarket zincirlerinde ve özel mağazalarda satılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. LA CASE À SAVON

  Fransa

  Verified by europages badge

  2021'den beri LA CASE À SAVON şirketi, organik tarımdan elde edilen ve %100 biyolojik olarak parçalanabilen bileşenlerden doğal ve egzotik sabunların üretiminde uzmanlaşmıştır. La Case à Savon, tüm cilt tipleri için çeşitli duş kremleri, yumuşak ve pürüzsüz kremler sunar. Dokuları bir esenlik ve rahatlama hissi sağlar. Hindistan cevizi ve mango gibi egzotik tatlarımızı keşfedin. Tüm ürünlerimiz organik ve sürdürülebilir tarımdan gelir ve stabilizatör içermediği garanti edilmektedir. Firma hem cildinize hem de çevreye saygılı ürünler sunmaktadır. Doğal ve organik hammaddelerden üretilmiş olup, sağlıktan ödün vermeden mis kokulu duş keyfi yaşatır. Endokrin bozuculara, boyalara ve potansiyel olarak kanserojen kokulara veda. Yumuşak, organik, doğal ve güzel ürünlere kucak açıyoruz. Doğal duş yağlarımızın da eklenmesiyle ürün yelpazemiz genişlemektedir. Cildiniz için gerçek bir hazine! Omega yağ asitleri bakımından zengin ultra besleyici duş yağlarımız hassas, pul pul dökülmüş ve kuru ciltler için özel olarak hazırlanmış bir bakımdır. %85 doğal bitkisel yağlardan oluşan zengin formülü sayesinde yumuşak bir şekilde temizler ve besler. Cildi yağlı veya yapışkan göstermeden yumuşatırlar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 4. MC COMPANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  NOUTRIX, kıvırcık, bukleli ve kabarık saçların özel ve çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaya adanmış bir profesyonel saç bakım ürünleri markası olarak öne çıkmaktadır. Taahhüdümüz, çok çeşitli saç sorunlarını çözmek için tasarlanmış çeşitli tedaviler sunan kapsamlı bir ürün kataloğunun oluşturulmasında yatmaktadır. Saçınız ister kuru, ister çok kuru, zayıflamış, kırılgan, hacimli, dalgalı, kıvırcık veya kinky yapılı doğal, düzleştirilmiş, geçiş döneminde veya kafa derisi dengesizlikleri olsun, bakım yelpazemiz bu özel durumların her birine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Hem çevrimiçi olarak, özel web sitemizden hem de onaylı kuaför profesyonellerinden temin edilebilen tedavilerimizin bulunabilirliğini garanti etmeyi bir onur meselesi olarak görüyoruz. Bu imkanlar, gerçek kaliteyi sağlamak ve herhangi bir sahtecilik girişimini önlemek için tasarlanmıştır. Ayrıca kendi kozmetik markanızı da yaratabiliriz. NOUTRIX'te, size birinci sınıf Mickael's Choice ürünleriyle eşlik eden tıraş ve sakal bakımına adanmış bir ürün yelpazesi de sunuyoruz. NOUTRIX'te önceliğimiz, türü veya durumu ne olursa olsun saçınızın sağlığını ve güzelliğini desteklerken son derece etkili ürünler sunmaktır.

 5. ART DU BARBIER

  Fransa

  ART DU BARBIER, yılında kurulan ve Tıraşlama fırçaları ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. sakal kırpma makinaları, tıraş köpüğü ve kremleri, traş takımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montreuil-Bellay, Fransa 'de bulunmaktadır.