• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taşınabilir aletler

Sonuçlar

Taşınabilir aletler - Ithalat/Ihracat

 1. BSN TRADING

  Belçika

  Verified by europages badge

  BSN TRADING, ev aletleri, aletler, çocuk oyuncakları ve mutfak eşyalarının toptan satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. BSN TRADING, kuruluşundan bu yana müşterilerine en kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmayı taahhüt etmiştir. Şirket, el aletleri, çocuk oyuncakları ve mutfak aksesuarları da dahil olmak üzere küçük ev aletlerinden büyük ev aletlerine kadar uzanan geniş bir ürün kataloğuna sahiptir. Bu yelpazenin çeşitliliği, müşterilerin ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir yerde bulmalarını sağlayarak, tedarik ihtiyaçları için uygun bir çözüm sunar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  iMed, en önemli sektörlerde kullanılmak üzere küçük, orta ve büyük lotlarda, plastikten yapılmış teknik hassas parça ve bileşenlerin yetkin bir tedarikçisidir. iMed, bir sistem tedarikçisi olarak, on yıldan daha uzun tecrübeye sahiptir. Bu deneyim sadece bir sanayi kolu ile sınırlı değildir. Sadece en modern teknolojilerin kullanılması, memnun, uzun süreli müşterilerin iMed'in üretim kalitesine güven duymasını sağlamamıştır. Mükemmel çalışanlarımız her ürüne ilk geliştirme aşamasından seri üretime kadar eşlik etmektedir. iMed, yeni işe alımların yanı sıra sürekli olarak meslek içi temel ve geliştirme eğitimleri ve yoğunlaştırılmış kursların desteklenmesine özel bir önem vermektedir. Bu nedenle şirketimizdeki uzmanlarımız, müşterilerimizin bünyesinde çalışan uzmanlar ile aynı düzeyde bir profesyonellik içinde çalışırlar.

 3. SITEC INDUSTRIETECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sistem ortağı SITEC, dünya çapındaki müşterileri için ilk donatıcı olarak özel üretim tekniği geliştirir, üretir ve tedarik eder. Üretim yapılan markalar arasında, otomotiv endüstrisi, elektrik/elektronik, tıp teknolojisi, alternatif enerji teknolojisi için esnek montaj sistemleri, lazer tesisleri ve elektrokimyasal metal işleme tesisleri mevcuttur. SITEC tesislerinde yıllardır otomobil endüstrisi için yüksek basınçlı pompalar, su pompaları, yağ pompaları, dişli kavramaları, direksiyon sistemleri, eksantrik mil dağıtıcıları, statör/invertör, piston kolları ile akü sistemleri ve hücre bağlantısı, akü terminalleri ya da iki kutuplu plakalar gibi galvanik hücreler tam otomatik olarak monte edilir ve lazer ile işlenir. Tıp tekniğinde montaj ve özellikle de diyaframlarda, organ nakillerinde ve cerrahi cihazlarda lazerli mikro işlem için sektöre uygun tesisler geliştirilir ve kurulur.

 4. GUSTAV CHRISTIANS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bileme – yeni gibi: Müşterilerimizin bize sürekli yüksek kaliteli oyma iğnesi sipariş vermelerinin nedeni metal kesme aletlerimizin dayanıklılık sürelerinin uzun olmasıdır. Ancak birinci sınıf sertleştirilmiş, kusursuz yapıya sahip en iyi metalden üretilmiş aletler dahi aşınmaya maruz kalır. Yeni iğnelerin üretiminde gösterilen özenin aynısını uygulandığı bileme servisimiz sayesinde yeniden hassas ve yüksek kaliteli oyma aletinize kavuşacaksınız. Fason oyma - sizin ikinci üretim yeriniz: Çalışanlarımız siparişinizi kendi işimizmiş gibi uygulamak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaktır. Sabitleyici yapımı – zaten yapıyoruz: Teslimat tarihi – genellikle problem teşkil etmez. Bir tek şapkadan tavşan çıkarmadığımız kaldı. İnanılmaz hızımıza ve esnekliğimize şahit olduğunuzda onu da yapabileceğimize inanmaya başlayacaksınız.

 5. NWS GERMANY PRODUKTION W. NÖTHEN E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1973 yılında NWS (Nöthen Werkzeugqualität Solingen) şirketini kurmuş olan Willibald Nöthen'in başarı kavramı, profesyonel kullanıcıya, ilave işlevlere ve çekici bir tasarıma sahip, en yüksek kalitede "Made in Germany“ aletler sağlama felsefesine dayanmaktadır. NWS tesislerinde, en yüksek standartlardaki ısmarlama el aletleri insanlar tarafından insanlar için üretilmektedir. Kanıtlanmış manüel üretim ve modern teknolojik işleme yöntemleri akıllı etkileşim birinci sınıf kaliteyi garantiler ve gelenek ve yenilik arasındaki dengeyi olanaklı kılar! Emniyet ve ergonomi, sağlık ve çevresel sürdürülebilirlik, yüksek kaliteli malzeme ve yaratıcı detay çözümlerinin kullanımı, aletlerimizin üretimi sırasında göz önünden ayırmadığımız hususlardır. Optimize edilmiş bir işleme, yüksek kalite ölçütleri ve standartlara bağlılığın yanı sıra özenle yapılan son kontroller NWS aletlerinin özel standardını garanti eder.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. POHL METALL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, tel bükme parçalar, yaylar ve boru parçaları imalatının yanı sıra röntgen spektrometresi ve ark (kıvılcım) spektrometresi ile mühendislik (malzeme analizi) hizmetleri, yüzey işleme ve ısıl işleme. Avusturya'nın Tiroller bölgesindeki Ötztal-Bahnhof'ta bulunan Pohl Metall şirketi üretim konusunda derin uzmanlığa sahip olup, zımbalama, bükme, presleme ve boru işleme yöntemleriyle metal parçalar üretmektedir. Sanayi ve ticaret için küçük metal parçalar üretiminde uzman iş ortağınızı. Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, bükme parçalar, yaylar, boru parçaları, halat/tel aksesuarları ve montajlı yapı grupları üretilmektedir. Müşterilerimize, prototip imalatından büyük seri üretime kadar her hacimde destek vermekteyiz. Şirketimizin Avusturya'da bulunan merkezinden verdiğimiz her türlü metal işleme hizmeti yüzey işleme, ısıl işleme, ambalajlama ve kalite güvenliğini de kapsamaktadır.

 2. HAUPA GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAUPA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TSUNE EUROPA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TSUNE EUROPA GMBH, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LEBONDO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEBONDO GMBH, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bautzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. THB TECHNISCHER HANDEL BECKEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  THB TECHNISCHER HANDEL BECKEL, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwallungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. APB

  Fransa

  Verified by europages badge

  APB, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, endüstriyel gereçler, metroloji, kesme aletleri, özel aletlerin üretimi, dişli cıvatalar, testere bıçakları, özel alaşımlı çelikler, elmaslı bileği çarkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauchamps, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. APKE DIS TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız merkezi İstanbul/Bakırköy'de bulunmakla beraber Eskişehir'de kent mobilyaları, sokak, bahçe, vs aydınlatma direkleri, ahşap kamelya, oturma bankları, pergole vs gibi şehiriçi park bahçe ekipmanları üretimi yapmaktadır.Ayrıca Bursa ilimizde yetişmekte olan Santa Maria armut, Deveci armut, şeftali, nektarin, ayva, vb gibi meyveleri Rusya'ya ihraç etmektedir.Kuru gıda ürünlerininde uluslararası alım-satımını yapabilmektedir.Öncelikli çeşitlerimiz; meyve aromalı içecek tozu, hazır çözünebilir kahve, bulyon gibi ürünlerdir.

 1. KOPP-SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Almanya

  KOPP frezeleme ve delme, çalışma ve kalıp plakaları ve özel araçlar için mükemmel kalitede, güçlü takımlar sağlar. Tamamlayıcı hizmet ve teknik servislerimiz ile, müşterilerimizin çeşitli talaşlı işleme süreçlerini sürekli geliştirmeyi başarmaktayız. Havacılık, tıp, enerji teknolojisi, otomotiv endüstrisi, takım ticareti, takım, kalıp ve makine mühendisliği sektörlerindeki müşterilerimiz tarafından "2017 Yılı Müşteri Şampiyonu" seçildik ve impulse işletmecilik dergisi tarafından ödüllendirildik. Güncel müşteri anketimizde 1, 5 notunu elde ettik. Bununla gurur duyuyoruz!

 2. FRANZ KROPE MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Franz Krope şirketi 50 yıldan bu yana büyük bir başarıyla makine ve alet imalat sanayisinde faaliyet göstermektedir. Şirket, yaklaşık 30 yıldan bu yana, özellikle plastik gömlekleme ve kaplama malzemelerinin üretimi için tasarlanmış ve bunun için kullanılan ekstrüzyon kalıplarının geliştirilmesi ile de uğraşmaktadır. Franz Krope şirketi, yine bundan 30 yıl önce, ekstrüzyon kalıbı imalatı ile aynı zamanlarda, yüksek kaliteli plastik kaplamayı ekstrüzyon yoluyla ölçüm ve kontrol teknolojisi armatürlerinin içine yerleştirmeye de başlamış ve bu tekniği yoğun bir çalışmayla olgunluk seviyesine kadar geliştirmiştir. Debi ölçümü teknolojisi armatürleri için plastik gömlek ve kaplama üretimi günümüzde şirketimizin üretim ağırlığını oluşturmaktadır. Armatür gömlekleme ve kaplama konusunda uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimimiz ile birçok büyük kullanıcı nezdinde saygın bir adımız vardır.

 3. WITTMANN-KOMET METALL CUTTING SAWS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Weil am Rhein'de bulunan Komet şirketinin uzmanlıkları özel diş biçimlerine ve geometrisine sahip HSS makine demir testeresi bıçaklarıdır. Bunlar sayesinde faklı malzemeler rasyonel ve ekonomik biçimde ayrılabilir. Değişken diş geometrisi örneğin katı sert ve paslanmaz çeliklerin testereyle kesilmesi için demir testeresi bıçaklarında pozitif talaş açısına sahiptir. Böylece kesme kuvveti düşmekte, daha iyi bir talaş akışı sağlanmakta ve takım ömrü artmaktadır. Testere dişlerinin ayarlanmasında da özel problem çözümleri sunulmaktadır. Ancak yeni geliştirilen bir demir testeresi bıçağı fabrikadan çıkmadan önce dayanma testinden geçirilmektedir. Çünkü biz kaliteli bir ürünün kendiliğinden satılacağına inanırız.

 4. TSE TROLLER AG

  İsviçre

  Ön dozajlamalı kaplama üfleçleri için İsviçre'nin öncü ruhu – TSE Troller AG şirketinin tutkusu. 50 yılı aşkın bir süredir yaratıcı ruhumuzu, kararlılığımızı ve bilgi birikimimizi geliştirme ve üretime adadık. Bu bize kaplama üfleçleri alanında dünyanın lider üreticisi haline getirdi. TSE Troller ile verimliliği arttırın. Tüm çabalarımız bir amacı var: Süreçlerinin iyileştirilmesi verimliliğinizin arttırılması, hayatınızı kolaylaştırılması.

 5. FERRA TOOLS SYSTEMWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  25 yıldan uzun süredir Ferra-Tools işleme süreleri ve duruş sürelerinin rasyonelleştirilmesinde önemli bir katkı sağlamaktadır. Sabitleme ve malzeme kaldırma tekniği alanında çok sayıda modern takım ve takım sistemleri ile Ferra-Tools Almanya sınırlarını aşan bir ada sahip olmuştur. Geliştirme departmanımız en güncel teknolojiye sahip takımlar sunmayı garanti ederken, yerinde uzman teknik danışmanlığı konusunda da olağanüstü bir danışmanlık ve satış desteği sunar.

 6. OPTIMA PRECISE

  Çek Cum.

  OPTIMA PRECISE, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Esnaflar, Endüstriyel Hırdavat, Taşınabilir aletler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Esnaflar, Endüstriyel Hırdavat, Taşınabilir aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pardubice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. BATI-MAT

  Belçika

  BATI-MAT, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Motorsuz el aletleri, Elektrik izolasyonu, Resim malzemeleri, Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri, Motorsuz el aletleri, Elektrik izolasyonu, Resim malzemeleri, Ateşe dayanıklı inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. DENIS LOCATION

  Belçika

  DENIS LOCATION, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Malonne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. CAMAR S.P.A.

  İtalya

  CAMAR S.P.A., yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Pnömatik sistemler ve aletler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GELUTECSHOP - TECHNIK FÜR PROFIS

  Almanya

  GELUTECSHOP - TECHNIK FÜR PROFIS, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. elektrikli tornavidalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gattendorf, Oberfr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COOOLCASE GMBH

  Almanya

  COOOLCASE GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Taşınabilir aletler, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. UNITED7

  Belçika

  UNITED7, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, La Louvière, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. EMMETRE UTENSILI E FERRAMENTA S.R.L.

  İtalya

  EMMETRE UTENSILI E FERRAMENTA S.R.L., yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Taşınabilir aletler, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Taşınabilir aletler, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, sağlam kutular, sıkıştırılmış ve sıvılaştırılmış gazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cernusco Lombardone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AMADA MACHINERY EUROPE GMBH

  Almanya

  AMADA MACHINERY EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Taşınabilir aletler, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SARL CHAUSSENDE ET FILS

  Fransa

  SARL CHAUSSENDE ET FILS, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomobil - bileşenler ve mekanik parçalar, otomobil sacları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salon-De-Provence, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. TAKETOOLS.DE

  Almanya

  TAKETOOLS.DE, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Westoverledingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. TRANSFILCO

  Belçika

  TRANSFILCO, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Taşınabilir aletler, Bahçe aletleri, Kendin Yap İşleri için motorsuz el aletleri, Taşınabilir aletler, Bahçe aletleri, kamp aksesuarları, Kendin Yap İşleri için motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fosses-La-Ville, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. FUELLINK

  Belçika

  FUELLINK, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Karayolu taşıma hizmetleri - Tankerler, tekerlekli tanklar, sarnıçlı vagonlar içinde ticari mal taşımacılığı, Karayolu taşıma hizmetleri - Tankerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamme, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Taşınabilir aletler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

23.892 Şirketler