• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taşınabilir elektrikli testereler

Sonuçlar

Taşınabilir elektrikli testereler - Ithalat/Ihracat

 1. WELL DIAMANTDRAHTSÄGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  well Diamantdrahtsägen şirketi bundan 33 yıl önce dünya çapında 1.200'den fazla müşterinin istenen sonuçları elde etmesine yardımcı olan bir kesme teknolojisi geliştirmiştir. well Diamantdrahtsägen hemen hemen her malzemede pürüzsüz, keskin kenarlı yüzeyler elde eder. Kullanılan "kesici takım", olduğu gibi telin içine gömülü elmas tanecikleri bulunan paslanmaz çelik teldir. Bu patentli gömme işlemi, azami kesme kabiliyetini ve telin uzun kullanım ömrünü garanti eder. Tel, hassas bir kaldırma motoruna monte edilmiş bir tamburun etrafına sarılmıştır. Testerenin boyutuna bağlı olarak, telin uzunluğu 10 ile 40 metre arasında değişir. Çapı 0, 10 ile 0, 70 mm arasındadır. Tüm testerelerimiz, sabit ilerleme hızlarını elde etmek ve muhafaza etmek için bir yöntem olarak yerçekimi ve / veya ağırlıkları kullanır. Ayrıca, hepsinin tel için sürekli değişken bir hız kontrol ve ayar tertibatı mevcuttur.

 2. HACHENBACH PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HACHENBACH PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ehringshausen-Katzenfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WERNER BUCHER HM WERKZEUGE DIPL. MASCH.-ING. ETH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WERNER BUCHER HM WERKZEUGE DIPL. MASCH.-ING. ETH, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langendorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. K.N.O.L.L METALL- UND SPENGLERTECHNIK

  Almanya

  K.N.O.L.L METALL- UND SPENGLERTECHNIK, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hüttisheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZICO ZIMMERMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  ZICO ZIMMERMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BAUDAT GMBH + CO. KG

  Almanya

  BAUDAT GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dürmentingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DIENES WERKE FÜR MASCHINENTEILE GMBH & CO. KG

  Almanya

  DIENES WERKE FÜR MASCHINENTEILE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Overath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. THEILEN WERKZEUGSCHLEIFEREI GMBH

  Almanya

  THEILEN WERKZEUGSCHLEIFEREI GMBH, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIETZ SYSTEME GMBH

  Almanya

  DIETZ SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Viechtach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KS METAALWERKEN

  Belçika

  KS METAALWERKEN, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir elektrikli testereler, Metaller - İşleme, Taşınabilir elektrikli testereler, zımbalama, kumlama kabini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kortessem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MAKITA

  Belçika

  MAKITA, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. planya makinası, zımpara makinaları, tornavidalar, matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kortenberg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MAUTH WERKZEUG-SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Almanya

  MAUTH WERKZEUG-SCHLEIFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Elektrik mühendisliği el aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Elektrik mühendisliği el aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PROOJD PRODUKCJA HURT USŁUGI

  Polanya

  PROOJD PRODUKCJA HURT USŁUGI, yılında kurulan ve Elektrikli motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Elektrikli motorlar - doğrudan akım, Elektrikli motorlar - alternatif akım, Taşınabilir elektrikli testereler, Elektrikli motorlar - doğrudan akım, Elektrikli motorlar - alternatif akım, Taşınabilir elektrikli testereler, makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Uhowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. INTERNACO INTERNATIONALE EXPORT GMBH

  Almanya

  INTERNACO INTERNATIONALE EXPORT GMBH, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROBLAND

  Belçika

  ROBLAND, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, Ağaç işleri - elektrikli aletler, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, Ağaç işleri - elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. HANS-PETER SCHERER

  Almanya

  HANS-PETER SCHERER, yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bilenmesi/keskinleştirilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Metal işleri el aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Metal işleri el aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bramsche, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. OMICRON BENELUX

  Belçika

  OMICRON BENELUX, yılında kurulan ve Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşınabilir elektrikli testereler, bina makinelerinin kiralanması ve satışı, Taşınabilir elektrikli testereler, inşaat makinelerinin yedek parçaları, şantiye makineleri onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rummen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SEYNA

  Belçika

  SEYNA, yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waregem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ADAMAS BELGIE

  Belçika

  ADAMAS BELGIE, yılında kurulan ve Metal doğrama makinelerinin aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir elektrikli testereler, Matkaplar - Makine aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Matkaplar - Makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herentals, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. CAFIM S.R.L.

  İtalya

  CAFIM S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Misinto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CIESSE S.R.L.

  İtalya

  CIESSE S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monte Porzio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOFORMA DI PEROTTO PAOLO & C. S.N.C.

  İtalya

  TECNOFORMA DI PEROTTO PAOLO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorgo Al Monticano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. KOLVER S.R.L.

  İtalya

  KOLVER S.R.L., yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir. Taşınabilir elektrikli testereler, Kendin Yap için motorlu el aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Kendin Yap için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiene, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. A.L. CART DI SULIS PAOLO & C. S.A.S.

  İtalya

  A.L. CART DI SULIS PAOLO & C. S.A.S., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SITECH S.R.L.

  İtalya

  SITECH S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecalvo In Foglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CORMIK S.P.A.

  İtalya

  CORMIK S.P.A., yılında kurulan ve Taşınabilir elektrikli testereler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tarım makine ve ekipmanları, tarım traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altavilla Vicentina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LEGNOTECNICA S.R.L.

  İtalya

  LEGNOTECNICA S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moimacco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MARINUCCI S.N.C. DI MARINUCCI PAOLO & DIEGO

  İtalya

  MARINUCCI S.N.C. DI MARINUCCI PAOLO & DIEGO, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vallefoglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. STIWOOD S.R.L.

  İtalya

  STIWOOD S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Taşınabilir elektrikli testereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roncade, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. HITACHI FERCAD POWER TOOLS ITALIA S.P.A.

  İtalya

  HITACHI FERCAD POWER TOOLS ITALIA S.P.A., yılında kurulan ve Alet ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir. Taşınabilir elektrikli testereler, Kendin Yap için motorlu el aletleri, Taşınabilir elektrikli testereler, Kendin Yap için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altavilla Vicentina, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz