• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taşıtlar - akıllı seyir sistemleri

Sonuçlar

Taşıtlar - akıllı seyir sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. PETER HIRT GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Peter Hirt bilyeli kılavuzları münferit olarak, ara payı bırakmadan uyar. Şaft, bilye kafesi ve kılıftan oluşan doğrusal bilyeli kılavuzların bileşenleri, her bir münferit bilyeli kılavuz için ayrı ayrı perdahlanır, honlanır ve alıştırılır. Bu çubuğun kaymasının ve uzun kullanım ömrünün garantisidir. Peter Hirt diş ölçüm uçları, en küçük boy olan 0-200'den (bilye çapı 0, 200 mm) en büyük boy olan 12'ye kadar (bilye çapı 4, 000 mm) mevcuttur. Şu anda en küçük boy olan 0-200 diş ölçüm çubuğu, çapı 0, 200 mm olan bir yakut topu ile donatılmış olup, M1, 7'ye kadar olan dişlerin ölçülmesi için tasarlanmıştır. Diş ölçme uçları ayrı ayrı veya 12, 13 ve 14'lü setler halinde koruyucu bir tahta kutuda edinilebilir. Peter Hirt'in sinyal koşullandırma modülleri, TESA® uyumlu yarım köprü bağlantılı T probu için özel olarak tasarlanmıştır. Modüller 5, 12 veya 24 V DC besleme gerilimli ve ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC çift veya tek kutuplu çıktı sinyalli olarak temin edilebilir

 2. HEINRICH LIBELLENFERTIGUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINRICH LIBELLENFERTIGUNG, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Backnang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRANT INSTRUMENTS (CAMBRIDGE) LIMITED

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  GRANT INSTRUMENTS (CAMBRIDGE) LIMITED, yılında kurulan ve Radar ve radyonavigasyon ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, İşaret sistemleri ve tesisatları, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, İşaret sistemleri ve tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cambridgeshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. MASTERNAUT

  Fransa

  Michelin grup şirketi Masternaut, bağlı araç teknolojileri ve veri bilimi çözümleri aracılığıyla araç filolarının operasyonel verimliliğini artırmada uzmanlaşmıştır. Operasyonların kalbinde, etkili filo yönetimi işin başarısı için kritik öneme sahiptir. Masternaut müşterilerine aşağıdakiler için eşlik ve yardım eder : Maliyetleri azaltmak ve verimliliği arttırmak (verimsizlikleri ve büyüme noktalarını hızlı bir şekilde tanımlamak için tüm filonun görselleştirilmesi). Daha iyi müşteri hizmeti sunmak (görevlerin gerçek zamanlı izlenmesi ve zamanlama sorunlarının derhal çözülmesi yoluyla müşteri memnuniyetinin iyileştirilmesi). Çevresel etkiyi azaltmak (şirketin CO2 emisyonlarının azaltılması ve yeşil filoya geçiş stratejisi). Sürücü güvenliğini artırmak (sürüş davranışlarını değerlendirmek ve geliştirmek için araçlar ve programlar yerleştirmek).

 5. REAL MEDIA SHOP

  Almanya

  Real Media Shop, aracınız için yenilikçi ve teknik aksesuar sistemleri alanında harika teklifler sunan çevrim içi mağazanızdır. Tüm araç tipleri için en son yazılıma sahip benzersiz bir navigasyon sistemleri yelpazesi ve yolculuklarınızda eğlenmeniz amacıyla modern oto radyoları sunmaktayız. Rahatlatıcı eğlencenin ve trafik tıkanıklıklarını da gösteren güvenilir rehberliğin tadını çıkartın. Şu andan itibaren istediğiniz yere gerginlikten uzak ve hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. Real Media Shop, eğlence ve otomotiv sektöründeki en modern teknik ilerlemeler ile rakiplerini geride bırakmıştır. Size en yeni trendlerin yanı sıra lüks aksesuar ve mobil teknolojiden oluşan üst sınıf bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Kameralar, ses ekipmanları ve aracınızla ilgili her şeyi sipariş edin! Gideceğiniz yere emniyetli ve rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlamakta ve size kaliteli oto batarya şarj cihazları ve aracınız için gerekli tüm kontrol sistemlerini sunmaktayız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BÖHM FERTIGUNGSTECHNIK SUHL GMBH

  Almanya

  Zeiss Grubu üretim işletmesinin 1991 yılında devralınması ile Böhm Fertigungstechnik Suhl GmbH şirketinin temelleri atılmış oldu. Şirketin imalat teknolojisi olarak sağlam bir altyapısı ve kalifiye personel olarak büyük bir potansiyeli vardı. Bu temeller üzerinde şirket hızla gelişebildi ve bugün cihaz ve özel makine imalatı, elektrik teknolojisi, elektrik pano imalatı, elleçleme sistemleri ve üretim hatları alanlarında lider bir konuma geldi. Şirket 2008 yılında birden çok yeni projeye başladı ve güneş enerjisi sektörüne sistem tedarikçisi olarak hızlı bir giriş yaptı. Böylece, parça tedarikçiliğinden, karmaşık çözümler ve ürünlerin yenilikçi geliştirmecisi ve teknoloji üreticisi konumun geçiş sağlanmış oldu. Şirketi yeniden konumlandırarak, rekabet gücünü arttırmak amacıyla, teknik bilgi ve geliştirmenin yanı sıra makine parkı ve işletme kaynaklarının tevsii için büyük ölçüde yatırım yapılmıştır.

 2. ANKARA ÇEKICI

  Türkiye

  Ankara oto kurtarma hizmetini 7/24 saat çal? ? ma sistemiyle en ucuza ANKARA oto çekici olarak hizmet vermekteyiz. https: //www.ankaracekicim.com/ http: //ankaraotokurtarma.biz/ http: //ankaraotokurtarmacekici.site/ https: //www.youtube.com/channel/UClTehk5XnpnV26NQOvTjThw? çekici, kurtar? c? , yol yard? m, ? ehirler aras? , araç çekme, çekici fiyatlar? , oto kurtarma, oto çekici, çoklu çekici, oto kurtarma ankara, oto kurtar? c? , araba çekici, araç çekici, kurtar? c? ankara, ankara oto kurtarma, ankara oto çekici, ankara oto kurtar? c? , ankara yol yard? m Ankaran? n tüm ilçeleri. 05321318050 Ankara oto kurtarma hizmetini 7/24 saat çal? ? ma sistemiyle en ucuza keçiören oto çekici olarak hizmet vermekteyiz.

 3. FROTCOM - INTELLIGENT FLEETS

  Portekiz

  FROTCOM - INTELLIGENT FLEETS, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Carnaxide, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. VEHCO FRANCE

  Fransa

  VEHCO FRANCE, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Brest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. OWASYS GESTIÓN DE FLOTAS

  İspanya

  OWASYS GESTIÓN DE FLOTAS, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Derio, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. H. KLEINKNECHT & CO. GMBH

  Almanya

  H. KLEINKNECHT & CO. GMBH, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Siegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DESIGN NAVAL & TRANSPORT

  Belçika

  DESIGN NAVAL & TRANSPORT, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, jimnastik, danışma, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Angleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. DAGICO

  Belçika

  DAGICO, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Pazarlama, Bilgisayar ağının yönetimi ve desteklenmesi, Seramik tamir harcı, etiketleme, Pazarlama, Bilgisayar ağının yönetimi ve desteklenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bierges, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ITB - TRADETECH

  Belçika

  ITB - TRADETECH, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Demiryolu Taşıma hizmetleri, kalite kontrol, jimnastik, Demiryolu Taşıma hizmetleri, danışma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genval, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LOGVAD BELGIUM

  Belçika

  LOGVAD BELGIUM, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Seramik tamir harcı, depolama, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, danışma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luingne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MULTITEL

  Belçika

  MULTITEL, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Demiryolu Taşıma hizmetleri, proje yönetimi, Demiryolu Taşıma hizmetleri, Gömülü yazılım, Seramik tamir harcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. GEOLOC SYSTEMS

  Fransa

  GEOLOC SYSTEMS, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ALL CAR PRODUCTS

  Hollanda

  ALL CAR PRODUCTS, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Elst Gld, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. UNION PROF TRANSPORT PAR ROUTE

  Belçika

  UNION PROF TRANSPORT PAR ROUTE, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, jimnastik, danışma, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Angleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. KISTLER INSTRUMENTE AG

  İsviçre

  KISTLER INSTRUMENTE AG, yılında kurulan ve İşaret sistemleri ve tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, basınç dedektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. MODYVA

  Belçika

  MODYVA, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaba inşaat, Üniversiteler, danışma, Kaba inşaat, Üniversiteler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mons, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. IBB GROUP

  Belçika

  IBB GROUP, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Demiryolu Taşıma hizmetleri, Demiryolu Taşıma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tellin, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MANAGEMENT EXPERTS TEAM

  Belçika

  MANAGEMENT EXPERTS TEAM, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. jimnastik, danışma, Filo yönetimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ans, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. TECHNOTON

  Çek Cum.

  TECHNOTON, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. telematik tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prague, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. CRAMARO FRANCE

  Fransa

  CRAMARO FRANCE, yılında kurulan ve Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morigny Champigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. EXPERT TECHNOMARKT GMBH & CO. BETEILIGUNGS KG

  Almanya

  EXPERT TECHNOMARKT GMBH & CO. BETEILIGUNGS KG, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Alling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. OUTILLAGE PICHLER

  Fransa

  OUTILLAGE PICHLER, yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Oto aksesuarları, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wittelsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. GERMANO LOPES & CIA., LDA.

  Portekiz

  GERMANO LOPES & CIA., LDA., yılında kurulan ve Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Porto, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. HANS HUONKER GMBH

  Almanya

  HANS HUONKER GMBH, yılında kurulan ve Kauçuk ve plastik - işlemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, İşaret sistemleri ve tesisatları, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, İşaret sistemleri ve tesisatları, Metal işleme, tahta masalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villingen-Schwenningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HUFSCHMIED ZERSPANUNGSSYSTEME GMBH

  Almanya

  HUFSCHMIED ZERSPANUNGSSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve İşaret sistemleri ve tesisatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Metal kesme makine aletleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar, Taşıtlar - Akıllı seyir sistemleri, Radar ve radyonavigasyon ekipmanları, Metal kesme makine aletleri, Endüstriyel plastik malzeme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bobingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul

Filtreler

Sonuçlar

Taşıtlar - akıllı seyir sistemleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.132 Şirketler