• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taşıyıcı bandlar

Sonuçlar

Taşıyıcı bandlar - Ithalat/Ihracat

 1. HENNIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Özel Hennig ürünlerimiz, makinelerinizi korozyon, birikinti ve kirliliklere karşı korur. Hennig'in imalat tesisleri ABD, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Brezilya, İngiltere, Bosna Hersek, Japonya ve Güney Kore'de bulunmaktadır. Dünya çapında servis merkezlerimiz bulunmaktadır. Hennig şunları üretmektedir: Teleskopik çelik kapaklar: neredeyse her boyutta yatay ve dikey tüm kapak tipleri. Körükler: İhtiyaçlarınıza göre dikilmiş ve yalıtılmış. Talaş konveyörü ve filtre sistemleri: Müşteri ihtiyaçlarına göre talaş konveyörü, sürekli kendi kendini temizleyen CDF sistemi. Makine kaplama: İnsan ve makinenin korunması için. Kepenkler ve apron kapıları: Kılavuzları ve açıkta kalan makine parçalarını korur. Diğer ürünler: Flex-Protect sistemleri, teleskopik yaylar, kazıyıcı sistemler, çukur kapakları, katlanır tavan kapakları, tekerlekli kapı sistemleri.

 2. MESUTRONIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yenilikçi teknoloji, öde giden teknik bilgi birikimi. MESUTRONIC Gerätebau GmbH, 25 yıldan uzun süredir endüstriyel uygulamalar için yenilikçi metal arama teknolojisi ürünleri üretmektedir. Kirchberg im Wald'daki şirket merkezimiz üzerinden global olarak faaliyet gösteren müşterilerimize son derece gelişmiş metal detektörleri, metal ayırıcıları ve röntgen inceleme sistemleri teslim ediyoruz. Yeniliklerden duyduğumuz mutluluk bizi her zaman en yüksek performansa ulaşmak için cesaretlendiriyor, böylece metal ve yabancı cisim algılama alanındaki teknoloji liderlerinden biri olduğumuzu hak ederek ve açıkça söyleyebiliyoruz. Gıda, ilaç, hijyen, plastik, tekstil, ahşap ve madencilik alanlarında sunduğumuz geniş ürün yelpazemizle üretim makinelerinizi ve son tahlilde müşterilerinizi istenmeyen yabancı maddelere karşı koruyabilirsiniz. Sahibi tarafından yönetilen bir şirket olarak, onlarca yıldır Almanya'ya ve çalışanlarımıza güveniyoruz. Onların enerjisi ve teknik bilgi birikimi, yüksek kaliteli sistemlerimizi olanaklı kılmaktadır.

 3. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG 80 yıldır faaliyet gösterdiği tahrik ve endüstri teknolojileri alanında profesyonel ürünleri ve ödünsüz müşteri odaklılığı sayesinde ün yapmış bir şirkettir. Günümüzde Schübel endüstri, ticaret, hizmet ve kamu sektörünün önde gelen müşterilerinin malzeme konusunda karşılaştıkları tüm sorunlara yönelik çözümün adıdır. Schübel, özellikle tahrik ve aktarım sorunlarına eksiksiz ürün yelpazesi sayesinde çözümler sunduğu endüstri teknolojisi alanında uzmandır. Müşterilerimize geniş yelpazeli ve ortalamanın üzerinde bir depolama hizmeti sunmaktayız. Schübel müşteriye özgü seri üretim ve işleme hizmetlerini (örneğin mekanik işleme ve kesme) kendi uygulamaktadır. Ürün gamını kapsamlı bakım servisi tamamlamaktadır.

 4. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH şirketi tahrik, sevk ve yük zincirlerinin yanı sıra zincir çarkları ve özel imalatlar alanında da güvenilir iş ortağınızdır. Deneyim ve uzmanlık, yüksek nitelikli ve kaliteli ürünlerimizin temel taşıdır. Hizmetlerimizden en başından itibaren yararlanın: İhtiyaçlarınıza uyarlanmış bileşenlere ilişkin danışmanlık ve bu bileşenlerin seçiminden, ürünün tamamlanmasına kadar. Özel zincirlerden, zincir çarklarına ve her türden özel yapım zincirlere kadar, size her bir müşterinin gereksinimlerine uygun geniş kapsamlı standart ürünler ve bireysel komple çözümler sunuyoruz. Yılların tecrübesi ve mevcut DIN standartlarına uygunluk sayesinde, şirketimizden birinci sınıf ürün geliştirmeleri garanti ediyoruz. Ürünlerimiz hakkında müşterilerimizin memnuniyet düzeyinin ne kadar yüksek olursa olsun, ürünlerimizin yüksek kalitesini, performansını ve kalitesini sürekli artırıyoruz.

 5. KEIPER GMBH & CO. KG ANTRIEBS- U. TRANSPORTTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kapsamlı teslimat programımız tüm branşlar için özel tahrik ve taşıma tekniği çözümleri sunuyor. Gıda endüstrisinden makine mühendisliği, ambalaj endüstrisi, metal işleme, otomobil endüstrisi, tarım ve çiftçilik, ahşap işleme, geri dönüştürme ve atık ekonomisi, köpük endüstrisi, taş işleme, mobilya üretimi, lojistik, posta dağıtım merkezleri, paket merkezleri, baskı ve kağıt endüstrisi ve tüm endüstri dalları için branşlar arası alanda. Özel uygulama veya taleplere uygun taşıma bantları, konveyörler, taşıma ve tahrikler için dişli kayışlar üretiyoruz ayrıca arklı kaplama ve profillerle, dişli kayışı diskleri, düz kayışlar, yuvarlak kayışlar, V kayışları ve kuvvet bantları ile uygun şekilde değer katıyoruz. Modern Full-Service partneri olarak tahrik ve taşıma tekniğinin çeşitli ve sürekli büyüyen talepleri için artık iyi düşünülmüş çözümler sunuyoruz. KEIPER GÜCÜ HAREKET ETTİRİYOR!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRÄUER SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine mühendisliğindeki alanındaki otomasyon için yetkin ve güvenilir teknoloji ortağınız. Bräuer Systemtechnik GmbH Almanya'nın güneydoğusundaki orta ölçekli bir şirkettir. Otomotiv sanayine ek olarak gıda sanayinin yanı sıra medikal teknoloji alanında da deneyimli ve güvenilir bir sistem tedarikçisi olarak tanınırız. Mühendislik firmamız, direnç kaynağı ve konveyör teknolojisi alanında yüksek kaliteli ürün çözümleri geliştirmek ve üretmek için en iyi koşulları sunmaktadır. Elektrotların işlenmesi ve kaynak işlemlerinin otomasyonu için ısmarlama özel çözümler, müşteriye özel küçük konveyör sistemleri gibi ürün yelpazemizin bir parçasıdır. 10 yılı aşkın bir süredir kalite yönetimimiz DIN EN ISO 9001: 2015'e göre sertifikalandırılmıştır, 2016 yılında ise şirketimiz, DIN EN ISO 14001: 2015 Çevre Yönetimini sertifikasını almıştır.

 2. TANALS

  Fransa

  Verified by europages badge

  1936 yılından buna taşıyıcı bant ve konveyör bant kayışları alanında faaliyet gösteren bir uzman kuruluş olan TANALS; GATES MECTROL, GATES, BGK, NITTA, ESBELT, BEHABELT gibi önemli ortaklarından aldığı güçle performans iyileştirmeye yönelik teknik çözümler geliştiren ve sunan Alsas'ta konumlanmış bir üreticidir. Tanals aynı zamanda, poliüretan dişli kayışlar ve konveyör bantları için sökülebilir mekanik bağlantı gerçekleştirme süreci ile ilgili (ERO JOINT®) patent başvurusunda bulunmuştur. ARGE hizmetimiz, uygulamanıza uygun ürünleri geliştirmek veya transmisyonlarını boyutlandırma için tüm deneme ve hesaplama yöntemlerine sahiptir. Yapımız, araçlarımız ve organizasyonumuz acil olarak size destek vermemizi sağlar. (Telefon ile fiyat ve ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz). Ekiplerimiz konveyör bantların ve kayışların yerinizde montajını gerçekleştirmek için hizmetinizdedir. Özel uygulama taleplerinin çözümleri kurum içinde araştırılır ve gerekli üretim gerçekleştirilir.

 3. ERO JOINT .TANALS

  Fransa

  Verified by europages badge
 4. EDER PTFE SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  PTFE kaplı cam ve aramid kumaş kayışlar üretiyoruz. Teknik danışmanlar ve üretim çalışanlarından oluşan uzman ekibimizin 35 yılı aşkın deneyimi ve uzmanlığının yanı sıra piyasada bulunan en iyi malzemeleri seçmemiz, profesyonel bağlantı, takviye ve kılavuz sistemleri seçimimizle PTFE çözümlerimizi tüm dünyada çeşitli endüstri dallarına tedarik ediyoruz. Mevcut üretim ve bakım teknolojimiz, dünya çapında kullanılan en son çözümlerin tümünü bir araya getirmektedir. Sadece Polonya'daki en büyük PTFE kayış üreticisi değil, aynı zamanda Avrupa'daki üçüncü şirketiz. Hedefimiz 2030 yılına kadar Avrupa pazarında lider olmaktır. Düzenli yatırımlar sayesinde geleceğe iyimserlik ve güvenle bakıyoruz. PTFE kayışlarımızın mükemmel işçiliğinin diğer PTFE kayış üreticileri için bir kalite ölçütü olduğunu biliyoruz.

 5. MELUCCI - CUSCINETTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Giovanni Melucci tarafından kurulan Melucci srl, 1950'lerden beri piyasada varlığını sürdürmekte olup zamanla rulman dağıtımı alanında büyümüş, şanzıman alanında uzmanlaşarak, ürün yelpazesine kayışlar, kasnaklar, zincirler, taçlar, zincir dişlileri vb. ekleyerek endüstriyel malzemeler alanında dünya liderleri ile işbirliği yapabilir seviyeye ulaşmıştır. SKF, Timken, Ina ve Nadella, kendi pazar segmentlerinde evrensel olarak lider olarak kabul edilen firmalardır.

 1. WIRE BELT COMPANY OSTERLOH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Konveyör bileşenleriTel konveyör bantlarıKonveyör bileşenleri Wire Belt, paslanmaz çelikten mamul açık bant konveyörlerin yanı sıra diğer konveyör sistemlerinin dünyadaki lider üreticilerinden biridir.

 2. WIRE BELT COMPANY LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Wire Belt Co. Ltd crafts çeşitli uygulamalara uygun metal konveyör bantları üreten ve işlem verimliliğini artıran bir şirkettir. Ürün yelpazemiz, Gıda İşleme, Tekstil, Elektronik, Tarım, Otomotiv ve daha birçok alandaki özel ihtiyaçlara hitap eden çeşitli tel konveyör bantlarını içermektedir. Küresel varlık ve birinci sınıf müşteri hizmetleri ile dünya çapında hızlı bir dağıtım sağlıyoruz. Sektörde Güvenin Adı: İhtiyaçlarınızı anlama ve optimal çözümler sunma konusundaki uzmanlığımızla tanınıyoruz.

 1. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY, temizlikten derin işlemeye kadar mahsullerin işlenmesi için standart ve özelleştirilmiş ekipmanlar üretir ve tedarik eder. Ürün ve Hizmetler, birincil temizlik çözümlerinden kabuk soyma, yağ çıkarma ve biber seçme gibi montaj hattı operasyonlarına kadar uzanmaktadır. Ürünlerimiz aşağıdaki gibidir: •Ayçiçeği Tohumu Bombardıman Makinesi •Hava Elek Temizleyici •Tahıl Parlatıcı •Yerçekimi Ayırıcı •Tahıl Ayırıcı •Renk Ayırma Makinesi •Pulse-jet Torba Filtre Toz Toplayıcı, vb. Daha fazlasını keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 2. SAUTEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAUTEC, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ve yer taşıma bantları, Taşıma - malzeme ve ekipman, Hava ve yer taşıma bantları, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourcoing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BENNE SA

  Fransa

  Verified by europages badge

  BENNE SA, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ve yer taşıma bantları, Hava ve yer taşıma bantları, paketleme hattı, Tarım ve gıda endüstrisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MPN - MECÂNICA DE PRECISÃO DO NORTE, LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge

  MPN - MECÂNICA DE PRECISÃO DO NORTE, LDA., yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Hassas mekanik işleme, taşıyıcı ve elevatör döşemeleri, Entegre çizim masası, Besleme konveyörler, CNC çevrilmiş parçalar, emniyet parmaklıkları, Taşıyıcı bandlar, ruletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amarante, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Taşıma zincirleri, Zincirler, Kompensatörler/dengeleyiciler, Taşıyıcı bandlar, Taşıma zincirleri, Vidalı konveyörler, Zincirler, Kompensatörler/dengeleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traiskirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. BUETTNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BUETTNER GMBH, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakum pompaları, doküman katlama makinaları, Dikey bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walldürn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ITWH INDUSTRIE- HEBE- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ITWH INDUSTRIE- HEBE- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lebach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. S&F GMBH - SIEBMASCHINEN UND FÖRDERTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  S&F GMBH - SIEBMASCHINEN UND FÖRDERTECHNIK, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Grünkraut, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ISH-SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ISH-SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hüfingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BOSTON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOSTON GMBH, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Seevetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FTW WERNER WÜRTH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FTW WERNER WÜRTH GMBH, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meinerzhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MODUTECH BELTING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MODUTECH BELTING GMBH, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MPK INDUSTRIEANLAGEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  MPK INDUSTRIEANLAGEN, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mainhardt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GKM SIEBTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GKM SIEBTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waibstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. APULLMA MASCHINENFABRIK A. PULSFORT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  APULLMA MASCHINENFABRIK A. PULSFORT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lutten (oldb.), Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GLOBAL NASTRI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  GLOBAL NASTRI S.R.L., yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elevatör bantlar, Yüksek ısı yalıtım ürünleri, elevatör bantları, kazıyıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roncade, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. HUMBERT & POL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUMBERT & POL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Spenge, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. FRIEDRICH BENIEN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICH BENIEN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz