• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tabanca pompaları

Sonuçlar

Tabanca pompaları - Ithalat/Ihracat

 1. PROTECTOPLUS LAGER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROTECTO çevre açısından sağlıklı depo teknolojileri konusunda uzman bir üreticidir. 1993 yılından bu yana yanıcı ve su kirletici maddelerin güvenli bir şekilde depolanma için Protectoplus ürünlerini planlamakta, üretmekte ve kurmaktadır. Bu kurulumlar, su ve toprağın kirlenmesini önlemek ve insanları korumak amacıyla, tehlikeli çalışma, işletim malzemeleri ile atık maddelerin bulundukları yerlerde yapılır. Protectoplus depolama ve nakliyeden acil durum setlerine kadar geniş bir kaliteli ürün yelpazesine sahiptir. Protectoplus Su Kaynakları Yasası'nın 19. maddesinin I fıkrasına göre faaliyette bulunan standart ve müşteriye özel depo çözümleri üreten bir şirkettir. Toplama hazneleri ister çelik, paslanmaz çelik, PE veya GFRP isterse de polimer betondan raf konteynerleri ve yanmaz depolar veya çevre açısından tehlikeli maddeler için komple depolar olsun, tüm ürünler her zaman geçerli mevzuata ve güncel teknolojiye uygun üretilmektedir. Çelik, paslanmaz çelik beton, fiberglas, plastik PE ve PVC hammaddelerinden ürünler.

 2. LUTZ PUMPEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketin 1954 yılında Karl Lutz tarafından kurulmasından ve Wertheim'da neredeyse ideal üretim olanaklarının sağlanmasından bu yana bu marka, sıvı aktarımı ve dolumu için komple sistem ile eş anlamlı hale gelmiştir. Günümüzde Lutz şirketleri arasında farklı sektörlerden yurt içinde ve yurt dışında fabrikası olan orta ölçekli yetkin şirketler mevcuttur. Seçilen şirketlerin de dahil olmasıyla birlikte ürün yelpazesi büyük ölçüde geliştirilebilir. Şirket bünyesinde 350'nin üzerinde çalışan istihdam edilmektedir.

 3. LUPEG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lupeg GmbH şirketi merkezî yağlama ve dozajlama alanlarında yetkin bir iş ortağıdır. Bunu gerçekleştirirken sadece münferit parçalar tedarik etmiyoruz, aynı zamanda komple tesisleri de projelendiriyoruz. Talep edilmesi halinde bunların montaj ve işletime alımını da gerçekleştiriyoruz. Ancak bunun öncesinde, önerilecek çözümün müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacağından emin olmak için, kapsamlı bir danışmanlık çalışması yapılmalıdır. Geçtiğimiz yıllarda giderek fazla ürün alanını ürün programımıza aldık. Ray yağlayıcıları, hızlı doldurma sistemleri ve germe cıvataları o zamandan beri ürün yelpazemizi genişletmektedir. Bunlara ek olarak şirketimiz bir süredir dozajlama teknolojisi alanında da faaliyet göstermektedir. Bu alan o zamandan beri şirketin önemli bir kısmı haline gelmiş olup, sürekli büyümektedir.

 4. BÜRKLE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bürkle, asitler, alkaliler ve çözücüler gibi agresif ve tehlikeli sıvılar için numune alıcılar, numune alma cihazları ve aksesuarları, boşaltma cihazları, fıçı pompaları ve konteyner pompaları için örnekleme, numune alma sistemleri ve aksesuarlarını, doldurma ekipmanlarını, davul pompalarını ve konteyner pompalarının yanı sıra ağırlıklı olarak plastikten yapılan çeşitli laboratuvar cihazları ve laboratuvar ihtiyaç malzemeleri gibi ürünleri geliştirir, üretir, satış ve dağıtımını yapar. Dünya çapında bayiler aracılığıyla 2.000'den fazla ürün satılmaktadır. Bürkle'nin müşterileri ağırlıklı olarak kimya, ilaç, gıda ve keyif verici maddelerin yanı sıra çevre koruma sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bürkle, Avrupa'da en kapsamlı manüel numune alma ve doldurma cihazlarını sunmaktadır. Bürkle ürünleri sadece Almanya'da üretilmektedir. Problem çözümleri ve niş ürünler Bürkle için bir uzmanlık ve aynı zamanda bir başarı sırrıdır. Kimya ve ilaç firmalarıyla yakın işbirliği içinde çok sayıda ürün geliştirilmiştir. Bürkle 1994 yılından beri DIN / EN ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

 5. OAG INDUSTRIES

  İtalya

  Verified by europages badge

  Elektrik enerjisi jeneratörleri, motorlu pompalar, aydınlatma kuleleri, alan koşullandırıcıları tasarlamai gerçekleştirme, satma ve kiralama alanında hem endüsriyel hem de sivil ve askeri sektörlerde faaliyet gösteriyoruz. Standart üretim yelpazemize girmeyen talepleri de karşılıyoruz. Garanti ettiğimiz hizmetler: satış sonrası destek, tüm dünyada, staj ve kurslar aracılığıyla operatörlere e kullanıcılara formasyon eğitimi. 1998 yılından beri Kalite Sertifikalı sistem. ISO 9001: 2015 kalite standardına uygundur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MRWL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MRWL GMBH, yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Saerbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM KELLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, Dozaj pompaları, Tabanca pompaları, Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, arazi aracı yıkama düzenekleri, diyaframlı pompalar, tozlaştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nehren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. STU TANKTECHNIK OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  STU TANKTECHNIK OHG, yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DEBEM DEUTSCHLAND GMBH,

  Almanya

  Verified by europages badge

  DEBEM DEUTSCHLAND GMBH,, yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Holzkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JESSBERGER GMBH

  Almanya

  JESSBERGER GMBH, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tabanca pompaları, Dozaj pompaları, Tabanca pompaları, Dozaj pompaları, manüel pompalar, diyaframlı pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ottobrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GRÜN-PUMPEN GMBH

  Almanya

  GRÜN-PUMPEN GMBH, yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wertheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. H+L KLEBETECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  H+L KLEBETECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neusäß/täfertingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. STEVENS PUMPEN- & MISCHTECHNIK INHABER M. SPRIESTERSBACH E.K.

  Almanya

  STEVENS PUMPEN- & MISCHTECHNIK INHABER M. SPRIESTERSBACH E.K., yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Friedrichsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BELLINGARDO TRIVELLAZIONI DI BELLINGARDO ALESSANDRO

  İtalya

  BELLINGARDO TRIVELLAZIONI DI BELLINGARDO ALESSANDRO, yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir. elektropompalar, dalgıç elektropompalar, envertör, elektronik aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzergrande, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ÖKO - LUBE DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  ÖKO - LUBE DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rhumspringe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALANOL - ELECTROBOMBAS SUBMERSIVEIS S.A.

  Portekiz

  ALANOL - ELECTROBOMBAS SUBMERSIVEIS S.A., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tabanca pompaları, Tabanca pompaları, dalgıç elektropompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fafe, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. HYTEK GB LTD

  Birleşik Krallık

  HYTEK GB LTD, yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bishop's Stortford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SARUM HYDRAULICS LTD

  Birleşik Krallık

  SARUM HYDRAULICS LTD, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Tabanca pompaları, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Tabanca pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salisbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. COOLADO

  Hollanda

  COOLADO, yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kendinden tahrikli pompalar, bisikletler için aksesuar ve malzemeler, bisiklet lastiği pompaları, elektrik pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schoorl, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. FINISH THOMPSON GMBH

  Almanya

  FINISH THOMPSON GMBH, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Santrifüj pompalar, Yüzer pompalar, Tabanca pompaları, asit pompaları, Santrifüj pompalar, Yüzer pompalar, Tabanca pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maintal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LINCOLN GMBH

  Almanya

  LINCOLN GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Tabanca pompaları, Makinelerin üretimi için elektrik ve elektronik parçalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Tabanca pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erkrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZST GMBH

  Almanya

  ZST GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Tabanca pompaları, Endüstriyel yağlama ürünleri, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Tabanca pompaları, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weißenborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. C. EHRENSPERGER AG

  İsviçre

  C. EHRENSPERGER AG, yılında kurulan ve Tabanca pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. varil pompaları, karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stafa, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. MOESPOMPEN

  Hollanda

  MOESPOMPEN, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tabanca pompaları, dip pompaları, Tabanca pompaları, Santrifüjlü pompalar, diyaframlı pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koedijk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. LOUBSENS

  Fransa

  LOUBSENS, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tabanca pompaları, Tabanca pompaları, bobin sarma, elektrojen gruplar, vantilatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Billère, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BOERGER POLSKA SP Z O O

  Polanya

  BOERGER POLSKA SP Z O O, yılında kurulan ve Hidrolik - Sistemler ve cihazlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pistonlu pompalar, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Tabanca pompaları, Dişli pompalar, Pistonlu pompalar, Sıkıştırıcılar ve eziciler, Tabanca pompaları, Dişli pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gliwice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. RL-PUMPENSYSTEME INH.RADOSLAW LYZINSKI

  Almanya

  RL-PUMPENSYSTEME INH.RADOSLAW LYZINSKI, yılında kurulan ve Dozaj pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tabanca pompaları, Tabanca pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wunstorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TECNOPOMPE S.N.C.DI GARDINO DAVIDE E SIMONE E C.

  İtalya

  TECNOPOMPE S.N.C.DI GARDINO DAVIDE E SIMONE E C., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tabanca pompaları, ikinci el elektrik pompaları, Tabanca pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. IDROMECCANICA DI PUCCIA GIOVANNI

  İtalya

  IDROMECCANICA DI PUCCIA GIOVANNI, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tabanca pompaları, su tesisatları için dalgıç ve daldırılabilir pompalar, Tabanca pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittoria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. PATZELT GMBH

  Almanya

  PATZELT GMBH, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dişli pompalar, Tabanca pompaları, Dişli pompalar, Tabanca pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rückersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz