• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tahta işleme için matkaplar

Sonuçlar

Tahta işleme için matkaplar - Ithalat/Ihracat

 1. PAUL OTT GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Paul OTT GesmbH şirketi makine mühendisliği alanında uzun yıllara dayanan teknik bilgi birikimine sahip bir aile işletmesidir. Şirket bünyesinde ağaç işleme için özel makineler geliştirilmekte ve üretilmektedir. Çelik konstrüksiyondan nihaî montaja ve ayarlamaya kadar tüm üretim aşamaları Lambach'taki iki fabrikada gerçekleştirilmektedir. OTT kenar yapıştırma alanında hassas çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz hem Almanya içi ve dışında bulunan marangozluk ve mobilya şirketleridir. Üstün kalitedeki kenar bantlama makinelerinin önde gelen üreticilerinden biriyiz.

 2. VKM TRADE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  VKM TRADE GMBH, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağaç işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, ağaç işleme makineleri, testere ile kesme, Tahta işleme için matkaplar, planya makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krauchenwies, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K.

  Almanya

  EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K., yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Todtnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AYZA MIZRAK

  Türkiye

  AYZA MIZRAK, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR

  Almanya

  DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Kumaşlar, Tahta işleme için matkaplar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SELECT

  Hollanda

  SELECT, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Tahta işleme için matkaplar, ahşap çalışmaları için malzeme, ağaç biçimlendirme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esbeek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LEKIS UAB

  Litvanya

  LEKIS UAB, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 5. SHARP TOOLS SRL

  Romanya

  SHARP TOOLS SRL, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. testere bıçakları, kama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SACELE, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. CHENGDU YIBAI CUTTING TOOLS

  Çin

  CHENGDU YIBAI CUTTING TOOLS, yılında kurulan ve Dairesel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Tahta işleme için matkaplar, eksiksiz ağaç işleme hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chengdu, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. AGRO-ROL-MET

  Polanya

  AGRO-ROL-MET, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Koło, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. PHILIPS CONSTANT

  Belçika

  PHILIPS CONSTANT, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, Tahta işleme için matkaplar, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puurs, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH

  Avusturya

  ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Ağaç ürünler, Ahşap mobilyalar, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Ağaç ürünler, Ahşap mobilyalar, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wals, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. CD POWER TOOLS LTD

  Birleşik Krallık

  CD POWER TOOLS LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leeds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. TRELAWNY S P T LTD

  Birleşik Krallık

  TRELAWNY S P T LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leamington Spa, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. AIR TOOLS NORTHERN

  Birleşik Krallık

  AIR TOOLS NORTHERN, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Durham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ENTWISTLE & JOYNT

  Birleşik Krallık

  ENTWISTLE & JOYNT, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wigan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. MILES TOOL & MACHINERY CENTRE LTD

  Birleşik Krallık

  MILES TOOL & MACHINERY CENTRE LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yeovil, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. INDUSTRIAL TOOL SUPPLIES

  Birleşik Krallık

  INDUSTRIAL TOOL SUPPLIES, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loughton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. FEIN INDUSTRIAL POWER TOOLS UK LTD

  Birleşik Krallık

  FEIN INDUSTRIAL POWER TOOLS UK LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Daventry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. FIXIT POWER TOOLS

  Birleşik Krallık

  FIXIT POWER TOOLS, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colwyn Bay, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MOSSWOOD INDUSTRIAL SUPPLIES LTD

  Birleşik Krallık

  MOSSWOOD INDUSTRIAL SUPPLIES LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cwmbran, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. TOOL REPAIR SERVICES

  Birleşik Krallık

  TOOL REPAIR SERVICES, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tamworth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BIRKETT CUTMASTER LTD

  Birleşik Krallık

  BIRKETT CUTMASTER LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cleckheaton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. C A N FIXINGS LTD

  Birleşik Krallık

  C A N FIXINGS LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. FORCE 10 POWER TOOLS

  Birleşik Krallık

  FORCE 10 POWER TOOLS, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Penryn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. SAW & TOOLING SERVICES

  Birleşik Krallık

  SAW & TOOLING SERVICES, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loanhead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. ELCOCK'S LTD

  Birleşik Krallık

  ELCOCK'S LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, York, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. SUHNER UK LTD

  Birleşik Krallık

  SUHNER UK LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuneaton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz