• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tahta işleme için matkaplar

Sonuçlar

Tahta işleme için matkaplar - Ithalat/Ihracat

 1. PAUL OTT GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Paul OTT GesmbH şirketi makine mühendisliği alanında uzun yıllara dayanan teknik bilgi birikimine sahip bir aile işletmesidir. Şirket bünyesinde ağaç işleme için özel makineler geliştirilmekte ve üretilmektedir. Çelik konstrüksiyondan nihaî montaja ve ayarlamaya kadar tüm üretim aşamaları Lambach'taki iki fabrikada gerçekleştirilmektedir. OTT kenar yapıştırma alanında hassas çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz hem Almanya içi ve dışında bulunan marangozluk ve mobilya şirketleridir. Üstün kalitedeki kenar bantlama makinelerinin önde gelen üreticilerinden biriyiz.

 2. VKM TRADE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  VKM TRADE GMBH, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağaç işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, ağaç işleme makineleri, testere ile kesme, Tahta işleme için matkaplar, planya makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krauchenwies, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K.

  Almanya

  EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K., yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Todtnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR

  Almanya

  DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Kumaşlar, Tahta işleme için matkaplar, Kauçuk - Ürünler/Maddeler, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AYZA MIZRAK

  Türkiye

  AYZA MIZRAK, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SELECT

  Hollanda

  SELECT, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Tahta işleme için matkaplar, ahşap çalışmaları için malzeme, ağaç biçimlendirme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esbeek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SHARP TOOLS SRL

  Romanya

  SHARP TOOLS SRL, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. testere bıçakları, kama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SACELE, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH

  Avusturya

  ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Ağaç ürünler, Ahşap mobilyalar, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Ağaç ürünler, Ahşap mobilyalar, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wals, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. CHENGDU YIBAI CUTTING TOOLS

  Çin

  CHENGDU YIBAI CUTTING TOOLS, yılında kurulan ve Dairesel bıçaklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Tahta işleme için matkaplar, eksiksiz ağaç işleme hatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chengdu, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. PHILIPS CONSTANT

  Belçika

  PHILIPS CONSTANT, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri, Tahta işleme için matkaplar, Kalıplama makineleri - Tahta işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puurs, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AGRO-ROL-MET

  Polanya

  AGRO-ROL-MET, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Koło, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. LEKIS UAB

  Litvanya

  LEKIS UAB, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 3. JEPSON POWER TOOLS

  Birleşik Krallık

  JEPSON POWER TOOLS, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. PROTRADE

  Birleşik Krallık

  PROTRADE, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Derby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ANGLIA TOOL CENTRE

  Birleşik Krallık

  ANGLIA TOOL CENTRE, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bury St. Edmunds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. TRELAWNY S P T LTD

  Birleşik Krallık

  TRELAWNY S P T LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leamington Spa, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. C ENTERPRISE UK LTD

  Birleşik Krallık

  C ENTERPRISE UK LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. TOOLFIX

  Birleşik Krallık

  TOOLFIX, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newton Abbot, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. POWER TOOLS UK LTD

  Birleşik Krallık

  POWER TOOLS UK LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. HANGZHOU MINGZHU TOOLS CO., LTD.

  Çin

  HANGZHOU MINGZHU TOOLS CO., LTD., yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fuyang, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ON SITE TOOLS

  Birleşik Krallık

  ON SITE TOOLS, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stanford-Le-Hope, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SYDENHAMS HIRE CENTRES

  Birleşik Krallık

  SYDENHAMS HIRE CENTRES, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weymouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. MENDASAW LTD

  Birleşik Krallık

  MENDASAW LTD, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. KINGTOOLS

  Birleşik Krallık

  KINGTOOLS, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rushden, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. COLOMBO EREDI & C. S.R.L.

  İtalya

  COLOMBO EREDI & C. S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Tahta işleme için matkaplar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villasanta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MEC - LEGNO S.R.L.

  İtalya

  MEC - LEGNO S.R.L., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta işleme için matkaplar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Tahta işleme için matkaplar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thiene, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. LAKELAND SUPPLIES

  Birleşik Krallık

  LAKELAND SUPPLIES, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kendal, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. N P POWERTOOL REPAIRS

  Birleşik Krallık

  N P POWERTOOL REPAIRS, yılında kurulan ve Elektrikli el matkapları sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar, Matkaplar - Makine aletleri, Tahta işleme için matkaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Welling, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz