• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tahta zımparalama parlatma makineler

Sonuçlar

Tahta zımparalama parlatma makineler - Ithalat/Ihracat

 1. SCHÊNE

  Belçika

  Verified by europages badge

  SCHÊNE, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Tahta makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaineux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. KARL HEESEMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARL HEESEMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çapak alma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Oeynhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MISIRLI GROUP

  Türkiye

  2005’ li yıllarda fırça zımpara makinesi imalatı ile makine sektörüne giriş yapan Mısırlı Tasarım Makine San. Tic. Ltd. Şti., bugün tecrübesi, teknolojisi, kalitesi ile ağaç işleme makineleri sektöründe MISIRLI GROUP adıyla hem yurtiçinde hem de yurtdışında lider olan firmalardan biridir. Ağırlıklı olarak mobilya, kapı, kapak imalatçıları, dekorasyon, iç mimarlık ve CNC router ile ahşap yüzey işleme yapan firmalar için, Kalibre Zımpara Makineleri, Fırça Zımpara makineleri, Karton Kesme ve Çizgi makinesi, Konveyör ve Transfer sistemleri imalatı yapmaktadır. Ayrıca tekstil ve gıda sektörlerine makine imalatı, makine yedek parça imalatı, proje geliştirme, mühendislik çalışma ve tasarımları, bakım – onarım gibi hizmetler veren MISIRLI GROUP güçlü ve alanında uzman kadrosu ile tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Kuruluşundan itibaren edinmiş olduğu ilkeler sayesinde MISIRLI GROUP gelişen teknolojiyi takip ederek, AR – GE çalışmalarıyla katılmış olduğu yurtiçi veya yurtdışı fuarlarla ‘’Ahşap işleme makinelerinde global çözüm ortağınız.’’ sloganıyla adından sıkça söz ettirmektedir.

 4. FAMAK MAKINA

  Türkiye

 5. CIBO

  Belçika

  Cibo cilalama, taşlama ve kumlama konusunda global bir tedarikçidir. Bunu gerçekleştirmek için şirket 3 ana parçayı bir araya toplar. Cibo özellikle taşlama, kumlama ve cilalama için tükenmez ürünlere sahiptir. Ayrıca, finisyon kalitesini arttıran ve en hızlı şekilde sonuca ulaşan ve operatörler için kullanım kolaylığını arttıran özel taşlayıcılar tasarlar. Son olarak da Cibo’nun ekibi müşterilerine destek ve danışmanlık hizmeti sunar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOSOCH

  Türkiye

 2. REHNEN GMBH & CO.KG

  Almanya

  REHNEN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, İşyeri tezgahları, Tahta zımparalama/parlatma makineler, İşyeri tezgahları, tahrip etme makinaları, kenar taşlama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KW ANTRIEBS & AUTOMATIONSTECHNIK GMBH

  Almanya

  KW ANTRIEBS & AUTOMATIONSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ARREGLAR PARQUET MADRID

  İspanya

  ARREGLAR PARQUET MADRID, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. NIJBERGEN

  Belçika

  NIJBERGEN, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. frezeleme, plastik maddelerin tornalanması, ağaç işleme makineleri, ağaç işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FK FLOOR SANDING

  Birleşik Krallık

  FK FLOOR SANDING, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. MIRKA ABRASIFS

  Fransa

  MIRKA ABRASIFS, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ahşap zımparalama, zımparalama ve polisaj ürünleri, metal için aşındırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noisy Le Grand Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MISOM OP JSC

  Beyaz Rusya

  MISOM OP JSC, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, inşaat makinelerinin yedek parçaları, düzelticiler, Yol döşeme makine ekipmanları, beton karıştırıcı kolu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. PROCHERA. WOODWORKING MACHINERY, WOOD SANDING MACHINES. MANUFACTURER

  Polanya

  PROCHERA. WOODWORKING MACHINERY, WOOD SANDING MACHINES. MANUFACTURER, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ahşap fasonaj makineleri, Ahşap için fırça zımpara sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ziebice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. MAKOR S.R.L. UNIPERSONALE

  İtalya

  MAKOR S.R.L. UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta paneller - Üretim/İmalat makineleri, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Tahta paneller - Üretim/İmalat makineleri, Tahta zımparalama/parlatma makineler, ahşap çerçeve yapımı için makineler, ahşap boyama tesisatları ve makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sinalunga, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LOCANIS AG

  Almanya

  LOCANIS AG, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Büyük tur arabaları, Kağıt - işleme makineleri, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Büyük tur arabaları, Kağıt - işleme makineleri, Tahta zımparalama/parlatma makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unterföhring, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. UNOSAND LTD

  Birleşik Krallık

  UNOSAND LTD, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zımpara makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Almanya

  JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Tahta işleme için matkaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Planyalama/rendeleme için otomatik tornalar, Kaplama - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WOOD FLOOR SANDING LEEDS

  Birleşik Krallık

  WOOD FLOOR SANDING LEEDS, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wakefield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. NERLI SNC

  İtalya

  NERLI SNC, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ponsacco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MAYRHOFER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  MAYRHOFER GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wenigzell, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. PLACO-PRO

  Cezayir

  PLACO-PRO, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. kaplama, maroken işleri için deri kaplama makinaları, Profil laminasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tazmalt, Cezayir 'de bulunmaktadır.

 3. LOEWENSTEIN

  Belçika

  LOEWENSTEIN, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. VANGROENWEGHE

  Belçika

  VANGROENWEGHE, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. zımpara makinaları, maden zımpara makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DEGECO

  Belçika

  DEGECO, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Taşınabilir aletler, Motorsuz el aletleri, Taşınabilir aletler, Motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. QINGDAO JIANTWAY MACHINERY CO.,LTD.

  Çin

  QINGDAO JIANTWAY MACHINERY CO.,LTD., yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. HAOSHENGQIANG WOODWORKING MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  HAOSHENGQIANG WOODWORKING MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ahşap zımpara kağıdına cila, ahşap cilalama tesisatları ve makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lunjiao/shunde, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. FRITZ EISENHUTH & SOHN

  Almanya

  FRITZ EISENHUTH & SOHN, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Tahta zımparalama/parlatma makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. VOJTH IPARI, KFT

  Macaristan

  VOJTH IPARI, KFT, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Tahta zımparalama/parlatma makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Debrecen, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 10. STE POUR L'INDUSTRIE LE MEUBLE ET L'ARTISANAT

  Fransa

  STE POUR L'INDUSTRIE LE MEUBLE ET L'ARTISANAT, yılında kurulan ve Mobilya için madeni eşyalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Tahta zımparalama/parlatma makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hagondange, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz