• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarım ürünleri

Sonuçlar

Tarım ürünleri - Ithalat/Ihracat

 1. BIZIM ANADOLU TARIM

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Bizim Anadolu Tarım 1973 yılında kurulmuştur. Şirketimiz Yenilebilir Çekirdekler ve Kuruyemiş ürünlerinin tedariği ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Bugün, şirketimiz müşterilerimiz için en iyi ürünü yaratmak adına mevcut en son teknolojileri kullanan Avrupa'nın en büyük işleme tesislerinden birine sahiptir: Başta Kabak Çekirdeği, Ayçiçeği Çekirdeği, Kahve çekirdeği, Badem, Kaju, Hindistan Cevizi, Ceviz, Nohut ve Soya Fasulyesi gibi farklı bir dizi tohum sunuyoruz. Çekirdeklerimiz olağanüstü kalitesi ve tadıyla bilinmektedir. En yeni tesislerimiz, ürünün kalitesini garanti eden günde 80 tondan fazla işleme kapasitesine sahip en son teknoloji tohum işleme makineleriyle donatılmıştır. Tesis, her gün yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. 50 yıllık tecrübemiz sayesinde Bizim Anadolu Tarım, Türkiye'nin en eski ve en çok bilinen tarımsal ürün ihracatçılarından biridir. Sürekli bir yenilik ve gelişme arayışı içindeyiz ve bu, işimizi Türkiye'de kısa sürede lider bir tarım şirketine dönüştürmemizi sağlamıştır. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle ulusal ve uluslararası alanda yaygın olarak tanınıyoruz. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti Bizim Anadolu Tarım'da bir numaralı önceliğimizdir. Web sitemizi ziyaret edebilir veya her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. BAYCELIK TARIM ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1975 yılında kurulan Bayçelik Tarım, Denizli merkezli lider bir tarımsal tohum üreticisidir. Sektördeki 50 yıllık tecrübemizle, Türkiye'nin en eski ve en tanınmış tarım ürünleri ihracatçılarından biri haline geldik. Şirketimiz, yüksek kaliteli yenilebilir tohum ve kuruyemiş ürünlerinin üretimi ve tedariki konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimiz için olağanüstü ürünler yaratmak üzere en son teknolojilerle donatılmış, Avrupa'nın en kapsamlı işleme tesislerinden birine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bayçelik Tarım olarak, başta kabak çekirdeği, ay çekirdeği ve ceviz olmak üzere birinci sınıf tohumlar sunuyoruz. Ayçekirdeklerimiz Türkiye'nin en verimli ovalarından özenle seçilmekte ve üstün kalitelerini ve lezzetlerini sağlamak için titizlikle işlenmektedir. Yıllık 15.000 ton ay çekirdeği işleme kapasitesine sahip olan tesisimiz, artan talebi karşılamak için sürekli genişlemektedir. Müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya kararlıyız. Türkiye'de lider bir tarım şirketi olmak için işimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Bayçelik Tarım'da müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Ulusal ve uluslararası alanda yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunma konusundaki itibarımızla gurur duyuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa veya şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 3. BERNIS FOOD INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Gıda ticaretinde 20 yılı aşkın tecrübesiyle Bernis Gıda, en eşsiz ve organik kuru meyve ve sebzeleri sofralarınızda tatmanız için sizleri ağırlıyor. Kuru gıdalarımız yerel çiftçiler tarafından yerel olarak üretilmekte ve el emeği ile kurutulmaktadır. Kuru gıdalarımızla büyükannenizin sofrasının lezzetini bulacağınızın garantisini veriyoruz. %100 doğal ve yerli üretim kuru gıdaların lezzeti damaklarınızı önemli ölçüde etkileyecektir. Ürünlerimiz Anadolu'nun bereketli topraklarında yetiştirilmekte, güneşte kurutulmaktadır. Kurutma işlemimizi doğanın ilacı olan güneşten alıyor ve en katı hijyen yöntemlerini uyguluyoruz. Bernis Gıda olarak ürünlerimizi tazeliğini ve doğallığını bozmadan mutfaklarınıza ulaştırıyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimizi dünya çapında ve en iyi fiyatlarla teslim ediyoruz. Kuru meyve ve sebzeler konusunda kapsamlı bir ürün portföyüne sahibiz: •Kuru domates •Kuru incir •Kuru yeşil fasulye •Kuru muz •Kuru elma •Kuru çilek •Kuru üzüm •Kuru patlıcan •Kuru mantar, ürün yelpazemizi web sitemizdeki online kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz! Ürünlerimiz hiçbir kimyasal ve ilaç kullanılmadan yetiştirilmekte ve kurutulmaktadır. Doğadaki en güvenilir lezzetleri bizde bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. PAL GARDENS COMPANY

  Filistin toprakları

  Verified by europages badge

  PAL GARDENS COMPANY, 2007 yılından bu yana Yüksek Kaliteli Medjoul Hurmaları üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir. Misyonumuz, hem yerel hem de uluslararası pazara yüksek kaliteli hurma ve tarım ürünleri sunmaktır. Ürün yelpazemizde Qamar, Sahara Crown ve Watani gibi premium hurma markaları bulunmaktadır. Yıllar içinde Filistin'de 20'den fazla ülkeye ihracat yapan lider bir hurma ihracatçısı olduk. Dünyanın önde gelen işletmeleri ile ortaklıklar kurarak alanımızı genişletmeyi ve ürünlerimizi yeni pazarlarda tanıtmayı istiyoruz. Tüm ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak yetiştirilmekte, paketlenmekte ve ihraç edilmektedir. Hurma paketleme ​​merkezimiz pazardaki en büyük ve en modern olanıdır. Hurmalarımız tam otomatik üretim hatlarında ağırlıklarına, kalitelerine ve boyutlarına göre özenle ayıklanmakta, ardından suyla yıkanıp paketlenmeden önce kurutulmaktadır. Ayrıca, yerel çiftçilere, onları desteklemenin ve sürdürülebilir çiftçiliği teşvik etmenin bir yolu olarak, temel gübreleme, hasat ve sulama konularında tavsiyelerde bulunuyoruz. ISO 22000 ve PS standartlarına göre sertifikalandırılmış olmaktan gurur duyuyoruz. Dikimden teslimata kadar üretimin tüm aşamalarında sıkı kalite kontrol ve yönetim sürecimiz, bu yüksek kalite, sağlık, çevre ve güvenlik standartlarını korumamızı sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Verified by europages badge

  2018'den beri Boulevard BENIN şu alanlarda uzmanlaşmıştır: Tarımsal İşletme; Tarımsal Gıda Ürünlerinin Üretimi ve Pazarlanması; satış temsilciliği, iş ortaklığı ve NTiC hizmetleri. Şirket Benin'de bulunmaktadır ve ana faaliyet konusu hammadde ve mamul ürünlerin ihracat ve ithalatıdır. Benin'e yayılmış 300'den fazla çiftçi örgütü bulunmaktadır. Çeşitli ürünlerin seri üretimi için tarımsal projelerin başlatılması, geliştirilmesi, planlanması ve uygulanmasıyla ilgileniyoruz: kaju fıstığı; soya; shea; susam; fıstık; pamuk; darı; mısır; biber; sarımsak; soğan... Benin'in her köşesinde temin ediyoruz. Hizmetlerimizdeki verimliliğimiz, dinamizmimiz ve hızımızla tanınırız. Garantili kalite/fiyat oranı ve kusursuz satış sonrası hizmetlerimiz ana değerlerimizdir. OHADA Ticari Yasası hükümlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 2. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader soğan konusunda uzmandır. Özel ayıklama ve paketleme istasyonumuzla tamamen soğan yetiştiriciliğiyle ilgileniyoruz. Saatte 75 ton kapasiteyle soğanlar tasnif edilmektedir. Yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ustalıkla birleşerek FlevoTrade soğanının kalitesiyle dünya çapında tanınmasını sağlamaktadır. Ayrıca, FlevoTrade kendi markası altında geniş bir 'rafa hazır' ürün yelpazesi sunmaktadır. Yılların ithalat ve ihracat deneyimi sayesinde ürünlerimiz özenle seçilmekte ve dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Hollanda'nın Flevoland kentinde yer alan şirketimiz, kaliteli şirket içi hizmet ve geniş depolama kapasitesi sunmaktadır. Küresel ağımız sayesinde, tarladan müşteri eline kadar lojistiği yönetiyor ve dünya çapında bir kalite tadı garanti ediyoruz.

 3. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice", 24 yıllık varlığının ardından Batı Ukrayna'daki ilk 3 tarım şirketinden biri haline geldi. Agroprodservice tarafından ekilen verimli arazilerin toplam alanı yaklaşık 45.000 hektardır. Mısır, kışlık buğday ve arpa, ayçiçeği, soya, baharlık arpa ve buğday, kolza tohumu, bezelye ve şeker pancarı yetiştiriyoruz. Toplam sığır sayısı 3.000 başın üzerindedir. Eş zamanlı bakımla yıllık üretim hacmi 1.255 ton sığır eti olacaktır. Avrupa ve dünya çapında isim yapmış şirketlerin deneyimleri, tahıl ve baklagillerin yanı sıra şeker pancarı kök bitkilerinin verim ve kalitesinin etkili bir şekilde artmasına katkıda bulunan yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice" şirketi, çevrenin korunmasının öneminin farkındadır, bu nedenle ana şirket ilkelerinden biri "zarar vermemektir". Şirket çevreye özen göstermekte ve misyonumuza bağlı kalarak ekolojik programları desteklemektedir.

 4. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO, ana faaliyeti tahıl, teknik ürünler ve yağlı tohumların yetiştirilmesi olan Ukraynalı çiftçilerin (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN") bir birliğidir. Mahsullerin yetiştirilmesi, kalifiye işçilerin katılımı ve en son teknolojiler aracılığıyla ülkenin gıda sektörü mahsullerinin depolanmasını ve satışını sürdürüyoruz. GC KUSHPIT-AGRO, yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Arazi bankası yaklaşık 5.000 hektardır. Yetiştirilen başlıca ürünler: bahar buğdayı, kış buğdayı, ayçiçeği, mısır, soya fasulyesi, karabuğday. Çiftliklerin kendi makine ve traktör filoları vardır. 2020 yılında, kurutuculu kendi tahıl temizleme kompleksi faaliyete geçti. Asansör kapasitesi 40 bin ton. Ayrıca, kendi laboratuvarımız ve kendi nakliye - tahıl kamyonlarımız var. Bizimle ilgili kısa bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz: www.kushpit-agro.com Ürünlerimizi hem Ukrayna'da hem de yurtdışında satıyoruz. DAP ve CIF koşullarında çalışabiliriz. Ürünleri kendi tahıl taşıyıcılarımızla teslim ediyoruz, konteyner taşımacılığı ve demiryolu ile de çalışabiliyoruz.

 5. FROSTY FOODS EGYPT

  Mısır

  Verified by europages badge

  Frosty, IQF Sebzeler ve Meyveler – Taze Sebzeler ve meyveler ve salamura ürünleri gibi yüksek kaliteli Mısır tarım ürünlerinin işlenmesinde uzmanlaşmış lider bir Mısır şirketidir. Ana varlığımız, tarım ürünlerinde 10 yılı aşkın deneyime sahip personelimiz ve bu alanda lider olma tutkusudur. En büyük çiftlik sahipleriyle olan ilişkimiz, hammadde üretme ve tedarik etme deneyimimiz bizi Mısır'daki en iyi fiyat sağlayıcılarından biri yapıyor.

 1. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal üretim, patlama-dirençli köprü vinçleri, tarım makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, tarım işleri, tarım ürünleri, Tarımsal üretim, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kitaygorod, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  HILAIRE AGRI-SERVICES, yılında kurulan ve Bakliyat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ bitkileri, Bitkisel yağlar, Ham bitkisel yağlar, Tarımsal üretim, bitkisel gıda sıvı yağları, yarı yoğun yanıcı yağlar, kolza tohumları, ayçiçek yağları, mercimek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vregny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  İtalya

  Verified by europages badge

  CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, motopomplar, elektropompalar, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, tarım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roncoferraro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LES FERMIERS D'ARGOAT

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES FERMIERS D'ARGOAT, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Et ve şarküteri, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, tarım ürünleri, kümes hayvanları, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploufragan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ETS BOUVET NICOLAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  ETS BOUVET NICOLAS, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Hayvan yetiştirme - Hizmetler, tarım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. AGROKIT

  Türkiye

 5. ODES KUKURT

  Türkiye

  We are a trust-oriented company that trades and processes refined (Granular) sulfur micronization (20µ, 45µ, 90µ and above). With our machine park capable of manufacturing and packaging at world standards; We direct our activities in both domestic and international markets with our product quality and delivery principle when promised. Sharing our internationally accredited laboratory analysis and products with our buyers on our website and not sacrificing our product quality in any way is the biggest indicator of our reliability in market conditions.

 6. SARIMSAK MERKEZI ( GARLIC CENTER )

  Türkiye

  We produce by using high technology in our factory located in Taşköprü, a town of Kastamonu city in Turkey, which is famous for its garlic. We do packaging, stacking and loading in European standards. We have the ability to ship products anywhere in the world. In addition to all garlic varieties grown in Turkey, we also offer you other garlic varieties that are especially sought after anywhere in the world. You can buy our products in sacks, cardboard boxes or special packaging. We will be glad to see you in our city.

 7. HAMLE GIDA

  Türkiye

  Hello, We work as supplier and solution partner in products of fresh vegetables, fruits, agricultural products in TURKEY. Our priority is to provide our customers with high quality products at the most affordable price and our aim is to reach your kitchen freshly in time. So, we want to work with you in these products and we can supply any products of you need. Also, we have a plan to visit of Netherland for business in third or last week of February and we can meet. In addition, you can find contact person in Breda at any time and we can solve your problems easly. You can look at our website and contact with us. Thank you. http: //www.hamleasgida.com Best Regards, Ömür Göktaş General Coordinator

 8. ATM TARIM VE IHRACAT

  Türkiye

  Atm tarım olarak kuruluşumuzdan itibaren dünya ya hizmet vermekteyiz tarım ürünlerindeki ihraçlarla tüm dünyaya lezzetli ve aromalı kaliteden ödün vermeden üstün bir şekilde hizmet vermekteyiz. Tamamen hijyenik doğal ürün sunmak ilkemizle çalışmaya devam ediyoruz.

 1. AYBA TICARET

  Türkiye

  Zooteknist Hasan Yarba tarafından işletmesi yapılan Ayba Ticaret, sektöre yeni bir bakış ve vizyon getirmek amacıyla 2019 yılında yem üretimiyle faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan beri önceliği kendini geliştirmek olan işletmemiz, yem üretimi, yem katkı maddeleri tedariği ihracatı yapmaktadır. Ayrıca iç piyasada rekabetçiliği yakalayabilmek adına, dış pazarlardan da hammadde tedariği yapabileceğimiz güçlü iş ortakları da aramaktadır.

 2. EREN AGRICULTURE

  Türkiye

  Agricultural products Fresh Fruit and vegetable production, import and exportLes produits agricolesFrais de production de fruits et légumes, l'importation et l'exportationLandwirtschaftliche ProdukteFrischem Obst und Gemüse Produktion, Import und Exportproduse agricoleFructe proaspete şi legume de producţie, de import şi exportСельскохозяйственная продукцияСвежий производство овощей и фруктов, импорт и экспортTarım ürünleriYaş Meyve ve sebze üretim , ithalat ve ihracat

 3. FINKUM

  Türkiye

  Mevsi̇me uygun taze i̇nci̇r şeftali̇ armut bi̇ber domates portakal ve bi̇rçok ürünle hi̇zmeti̇ni̇zdeyi̇z...

 4. SEMILLAS BATLLE SA

  İspanya

  SEMILLAS BATLLE SA, yılında kurulan ve Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal üretim, Tarımsal üretim, tarım ürünleri, bahçecilik, meyve bahçeleri için tohum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molins De Rei, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ELEOFARM P.C.

  Yunanistan

  ELEOFARM P.C., yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tarım ürünleri, Yunan Natürel Sızma Zeytinyağı, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Özel AOP Lavanta arıtımcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chania/crete, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. RAQUEL MARTÍNEZ CARRIQUE

  İspanya

  RAQUEL MARTÍNEZ CARRIQUE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım ürünleri, borular, gergiler, Uçak parçası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almería, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. KARÇEK AGRICULTURAL PRODUCTS FOOD INDUSTRY CO.LTD.

  Türkiye

  KARÇEK AGRICULTURAL PRODUCTS FOOD INDUSTRY CO.LTD., yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım ürünleri, popcorn, ayçiçek çekirdeği, somunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kahramanmaraş/elbistan, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. FADE-KAY VENTURES LIMITED

  Türkiye

  FADE-KAY VENTURES LIMITED, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. tarım ürünleri, kaju cevizi, susam tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konak,izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. ANTICO FRANTOIO TAVIAN DI DRUETTI MILKO & C. S.A.S.

  İtalya

  ANTICO FRANTOIO TAVIAN DI DRUETTI MILKO & C. S.A.S., yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir. tarım ürünleri, zeytin, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, zeytinyağı sabun ve sabuncukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vado Ligure, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. BODEX HOLDING B.V

  Hollanda

  BODEX HOLDING B.V, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Middelbeers,, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tarım ürünleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.092 Şirketler

Ülkeler