• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları

Sonuçlar

Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. SECA AGRICULTURE MACHINERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1976'dan beri yüksek kaliteli tarım makinelerinin önde gelen üreticisi olan Türkiye merkezli AGRI SECA Tarım Makinelerine hoş geldiniz. Soğan ve sarımsak ekim makineleri de dahil olmak üzere üst düzey ekim makinelerinden oluşan geniş ürün yelpazemiz, dünya çapındaki çiftçilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Son teknoloji ürünlerimizi keşfedebilirsiniz: •Bakla Tohumu Ekme Makinesi •Sarımsak Ekme Makinesi •Soğan Ekme Makinesi •Toprak İşleme Makinesi •Evrensel Tohum Ekme Makinesi •Sebze Ekme Makinesi, AGRI SECA'da, teknoloji ve geleneksel işçiliğin entegrasyonu yoluyla tarımda yeniliği teşvik etmeye kendimizi adadık. Her makine, güvenilirlik, verimlilik ve tarlada maksimum performans sağlamak için titizlikle üretilir. Misyonumuz, çiftçileri günümüzün sürekli değişen tarımsal ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları araçlarla güçlendirmektir. İster küçük ölçekli bir çiftçi olun ister büyük tarımsal operasyonları yönetiyor olun, AGRI SECA Tarım Makineleri sürdürülebilir büyüme ve refah için güvenilir ortağınızdır. Mükemmelliğe ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla, tarım uygulamalarında her seferinde bir makine ile devrim yaratıyoruz. AGRI SECA Tarım Makineleri ile iş ortaklığı yapın ve kalite, performans ve güvenilirlik farkını yaşayın. Başarıyı geliştirmek ve tarımın geleceğini şekillendirmek için bize katılın.

 2. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

 3. YAVUZTAR COMPANY

  Türkiye

  Firmamız en son teknolojileri kullanarak çiftçimizin daha rahat iş yapabileceği bir şekilde geliştirmiş olduğu makineleri itinayla ve titizlikle üretmektedir. Üretmiş olduğumuz ürünler 3 yıl firmamız garantisi altındadır. Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için TSE, TSEK ve Avrupa sertifikalarına sahiptir. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da faaliyet göstermekteyiz. Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Arnavutluk, Gürcistan, Kıbrıs İtalya, İrlanda gibi Avrupa ülkeleri ve bazı Güney Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız. Deneyimli ekibimizle beraber bugünlere gelmemizde büyük paya sahip olan müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye devam edeceğiz.

 4. KUHN

  Fransa

  KUHN grubu tarım donanımları alanında geniş bir seçenekler yelpazesi sunarak tarım profesyonellerinin tüm beklentilerini karşılıyor. İster çiftçi ister işletmeci olun ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan donanımları bulacaksınız: 2 ile 12 gövdeli pulluklar, toprak işleme için makineler ve aynı zamanda, ekim için geniş ürün yelpazesi. Online ekim makinesi ve havadan ekim makineleri her türlü ekime adapte olur. Ekim kombineleri seriyi avantajlı şekilde arttırır. Gübreleme için, gübre ekicilerimiz hassaslık ve ayarlama kolaylığı sağlar ve gübre serpiciler organik malzemenin optimal yönetimine katkıda bulunur. Markamız 33’ten fazla biçme makinesi modeli ile kuru ot malzemesi konusunda ün yapmıştır ve tüm yem toplama şantiyelerini kapsar. Yetiştiricilik ve peyzaj bakımı için malzeme konusunda, serinin ürünleri en talepkar profesyonellere uygun olacaktır.

 5. NEDIMLER ZIRAAT

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MOSH AGRICULTURAL

  Türkiye

  Tarım makinalarında yeniliğin öncüsü olan Mosh, Türkiye'den dünyaya nitelikli üretimin prestijli markalarından biridir. Tarımsal ilaçlama gübreleme toprak işleme ve hasat makinaşarı üreticisi ve ihracatçısı

 2. YBSPUMP

  Türkiye

  Tarım ilaçlama makineleri ve pompaları, havalı mibzer yedek parçaları üretimine ağırlık veren firmamız 30 lt den 110 lt kadar ilaçlama pompaları üretmektedir. Aynı zamada ilaçlama makinelerinin, 100 lt den 2 tona kadar tüm plastik aksamları tesisimizde üretilmektedir. Firmamız 225 ton ve 400 tonluk alüminyum enjeksiyon makinelerinde, pompaların alüminyum parçalarını üreten, ayrıca ham maddeden tam mamül maddeye kadar kalıp dahil tüm aksamları üretebilen sektöründeki tek firmadır.

 3. TELEFONCUZADE EXPORT

  Türkiye

 4. COMET S.P.A.

  İtalya

  COMET S.P.A., yılında kurulan ve Yüksek basınçlı temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, pistonlu pompalar, sulu yıkama makinaları, yüksek ve çok yüksek basınçlı pompalar, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MANTIS ULV SPRÜHGERÄTE GMBH

  Almanya

  MANTIS ULV SPRÜHGERÄTE GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dozlama makinaları, tarım makineleri için nebülizatörler, tozlaştırıcılar, Endüstriyel püskürtme araçları - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geesthacht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AXEB

  İspanya

  AXEB, yılında kurulan ve Fidanlar ve gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Gübreler ve toprak verimliliği, biyostimülanlar, amine asit, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Gübreler ve toprak verimliliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lleida, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. AGROMEHANIKA D.D.

  Slovenya

  AGROMEHANIKA D.D., yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bağcılık traktörleri, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bağcılık traktörleri, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kranj, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. LECHLER AGRICULTURE

  Fransa

  LECHLER AGRICULTURE, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Montreuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TIMSPRAYER

  Türkiye

  TIMSPRAYER, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Bahçe yağmurlama sistemleri, tarım makineleri için nebülizatörler, arozözler, Mahsul ekimi ve koruma, Bahçe yağmurlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. ATOMIZADORES SCHWARZ DRAGON

  İspanya

  ATOMIZADORES SCHWARZ DRAGON, yılında kurulan ve Sıhhi ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. PRAPOPOULOS

  Yunanistan

  PRAPOPOULOS, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Patras, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 5. HARDI-EVRARD

  Fransa

  HARDI-EVRARD, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Bahçe yağmurlama sistemleri, pülverizatörler, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Bahçe yağmurlama sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaurainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SPRAYING SYSTEMS

  Belçika

  SPRAYING SYSTEMS, yılında kurulan ve Metalik yüzey işleme için endüstriyel spreyler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, boya püskürtme memesi, Endüstriyel püskürtme araçları - Sistemler, metalik jikleler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. HERPA , MAQUINARIA FITOSANITARIA SL

  İspanya

  HERPA , MAQUINARIA FITOSANITARIA SL, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Ziraat makineleri üreticisi, bitki sağlığı çalışmaları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, tarım makineleri için atomizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Las Torres De Cotillas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BRAGLIA SRL

  İtalya

  BRAGLIA SRL, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. püskürtmeli tabancalar, Hortum uçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FADEUR

  Belçika

  FADEUR, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, tarım malzemeleri, biçerdöverler, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, tarım traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thorembais-Saint-Trond, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MGF SRL

  İtalya

  MGF SRL, yılında kurulan ve İplik kesici - makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Müşteri veri tabanı, mikro sulama sistemleri, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, ince püskürtücü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mezzani, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BADILLI FOR AGRICULTURAL SPRAYERS

  Türkiye

  BADILLI FOR AGRICULTURAL SPRAYERS, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım - makineler ve malzemeler, tarım makineleri için atomizörler, Tarım - makineler ve malzemeler, gübre serpme makineleri, pülverizatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanliurfa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MISTEC INC. GERMANY

  Almanya

  MISTEC INC. GERMANY, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Arnstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GENIN AGRICOLE

  Belçika

  GENIN AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, tırmık makinası, saban, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, tırpan makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fosses-La-Ville, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. POLIDAS POLYETHYLENE PRODUCTS OF CHEMICAL INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Türkiye

  POLIDAS POLYETHYLENE PRODUCTS OF CHEMICAL INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. MERTSAN PUMPS

  Türkiye

  MERTSAN PUMPS, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tozlaştırıcı pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. AGRALTEC TECNOLOGÍA S.L.

  İspanya

  AGRALTEC TECNOLOGÍA S.L., yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chiva, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. FAUNAMASTER APS

  Danimarka

  FAUNAMASTER APS, yılında kurulan ve Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, tohumlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar, Mekanik ekim makineleri, baklagiller için tohum ekme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grindsted, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 10. ÜNSALTARIM

  Türkiye

  ÜNSALTARIM, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım - makineler ve malzemeler, kunduracılıkve ayakkabı üretimi için temizleme, ütüleme ve istifleme makinaları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım - makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya / Selçuklu, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz