• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarımsal sistemler ve ekipmanlar

Sonuçlar

Tarımsal sistemler ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal üretim, patlama-dirençli köprü vinçleri, tarım makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, tarım işleri, tarım ürünleri, Tarımsal üretim, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kitaygorod, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. ELMEGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  ELMEGA, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, işlem tuzları, süt sağma devreleri, taşınabilir süt sağma makineleri, MANŞONLAR, ahır bölümlendirme malzemeleri, SIYIRICILAR sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Comba-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. LATSCHBACHER GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LATSCHBACHER GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kronstorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. TOBIAS HÄUSSER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TOBIAS HÄUSSER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Borgholzhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzemeden silolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, silo inşaatı, tesisat tasarımı, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, hububat depolama siloları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osterburken, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  İtalya

  Verified by europages badge

  CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, yılında kurulan ve Sulama sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, motopomplar, elektropompalar, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, tarım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roncoferraro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LEHNER AGRAR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEHNER AGRAR GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Westerstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ELTEN D.O.O.

  Slovenya

  Verified by europages badge

  ELTEN D.O.O., yılında kurulan ve Yardımcı kumandalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomatik komütatörler, Basınç şalterleri, Elektrik akım anahtarı, Otomatik pilot ekipmanları, Elektronik demiryolları sinyal sistem ve ekipmanları, Kontrol ve ayar cihazları, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Potansiyometreler, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Domžale, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 4. EKOTEC ENERJI ITH.IHR. PAZ.SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Ekotec Enerji Kim? 1999 yılından beri Ekotec yenilenebilir enerji sektöründe çalışmalar yapmaktadır. Avusturya’da konut ısıtma soğutma konusunda hizmet veren Ekotec, Avrupa’ daki yenilenebilir enerji eğitimlerini Türkiye’ ye taşımak ve ülkemizin ısıtma soğutma sektöründe Avrupa deneyimi ile önemli oyuncusu olmak için yola çıkmıştır. Ağustos 2009 yılında Sakarya’ da Ekotec Enerji İthalat İhracat Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur.Ekotec Enerji kurulduğu sene itibariyle kendi markasının patentini alarak daima kendi markasıyla üretim ve satışı hedeflemiştir. İklimlendirme sektörüne yönelik hava kaynaklı ısı pompası, su kaynaklı ısı pompası, toprak kaynaklı ısı pompası, sudan havaya ısı pompalarında hem Ekotec olarak hemde fason üretim yaparak kendini kalitesiyle kanıtlamıştır. 18 yıllık sektörel deneyimi ile ısı pompalarını müşterilerine sunarak kurduğumuz yerlere konfor getiriyoruz.Isı Pompası ile gıda kurutma sistemini geliştirerek Endüstriyel Kurutma Sistemlerini de ürün gamına eklemiştir. Demonte Kabinli Kurutma Sistemi ile kurulum kolaylığı. Plc Kontrol Sistemiyle de kullanım kolaylığı sağlayan ısı pompalarımız ile yerli üretime katkı sağlıyoruz. Ürünlerimiz ; Havadan Suya Isı Pompası , Sudan Suya Isı Pompası , Topraktan Suya Isı Pompası , Hijyenik Boyler , Yüksek Kapasiteli Isı Pompaları , Sudan Havaya Isı Pompası Monoblok , Havuz Isı Pompası , Mini Chiller, Merkezi Soğutma Sistemleri , Kurutucu Isı Pompası , Endüstriyel Kurutma Sistemleri satışını yapıyor.

 5. BAYTUNA EXPORT & IMPORT

  Türkiye

 1. LENKOMTECH

  Rusya

  Lenkomtech, 2009 yılından bu yana belediye kamu hizmetleri makine pazarında faaliyet göstermektedir ve tarım makineleri, yardımcı ekipman ve yedek parçalar gibi özel araç ve ekipmanları üretmekte, satmakta ve teslim etmektedir. Kataloğumuzda 1000'den fazla özel araç ve ünite bulabilirsiniz: tarım römorkları, yakıt tankerleri, gübre ve gübre tankları, sıvı organik gübre uygulama makineleri ve püskürtücüler, yıkama makineleri, özel atıklar için tesisler ve ekipmanlar, gübre üretimi için tesisler ve ekipmanlar, gübre üretim makinalarının, toprak hazırlama makinalarının ve ekipmanlarının ve yedek parçalarının temini. Biz doğrudan üreticiyiz ve size GAZ, UAZ, KAMAZ, MAZ şasileri ve traktör bazlı yol ve ticari araçlarda üniteler teslim edebiliriz. Japon ve İtalyan ekipmanlarının yedek parça ve makinelerini üretiyoruz. Ürünlerimiz için özel boyama hattımız ve teknik muayene aşamalarımız mevcuttur. Tüm bunlar, münferit tasarım projelerine göre büyük siparişleri tamamlamamızı sağlamaktadır.

 2. OZDUMAN TARIM MAKINALARI SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  Firmamız kurulduğu günden bu yana tarım makinaları sektöründe getirdiği yenilikler ve gerçekleştirdiği ilklerle öncü bir firma olmuş bununla da gurur duymuştur. 15.000 m2 açık alan ve 7.000 m2 kapalı alanda son derece teknolojik, bilgisayar kontrollü CNC tezgahları, lazer tezgahı, kaynak robotu ve uzman personelimiz ile imal ettiğimiz makinalar Avrupa standartlarında olup Dünya tarımına uygundur. Firmamız ISO Belgesine sahiptir. Yurt dışından makinelerimize olan talep de kalitemizin ve modernliğimizin bir delilidir. Müşteri patronumuzdur ilkesi ile hareket eden firmamıza tüm tarım kredi kooperatifleri ve yaygın bayilerimiz sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Talepleriniz hızlı bir şekilde karşılanır ve her türlü istenmeyen arızalar geniş servis ağımız sayesinde en kısa bir sürede giderilir.Kara sabandan modern tarıma geçişte önemli bir mihenk taşı olan firmamıza; çiftçilerimizin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür eder ürününüzün verimli, kazancınızın bol olmasını dileriz.

 1. DURUSU DAMLA SULAMA FILTRE A.Ş.

  Türkiye

  Damla sulama yönteminin en önemli sorunu damlatıcıların tıkanması ve sulama performansının olumsuz etkilenmesidir. Kullanılacak sulama suyunun tahlilinin yapılması ve kalite sınıfının belirlenmesi önemli ölçüde sulamada kolaylık sağlar. Kalitesi yüksek su temini en iyi seçenektir.Diğer sulama yüntemlerinde tuzlulaşma endişesi ile kullanılamayan sular, damla sulama yönteminde kontrollü biçimde kullanılabilmektedir. Böyle durumlarda sık sulama yapılarak bitki kök bölgesinin sürekli nemli kalması sağlanmalıdır. Bu şekilde suda erimiş tuzlar sürekli çözelti formunda kalacağından toprakta birikerek tuzluluk oluşturma fırsatı bulamazlar.Tıkanma sorununu giderebilmek için öncelikle tıkanmaya sebep olan etmenler tespit edilmelidir. tıkanmaya sebep olan kum kil yosun ve gübre artıkları ve benzeri yabancı maddelerden filtre kullanılıp temizlenerek hem damla sulama sistemi korunur hemde sulama ve gübreleme ile birlikte hasat veriminin yüksek olması sağlanır.Tarımsal sulamada kullanılacak: Derin ku

 2. KUHN

  Fransa

  KUHN grubu tarım donanımları alanında geniş bir seçenekler yelpazesi sunarak tarım profesyonellerinin tüm beklentilerini karşılıyor. İster çiftçi ister işletmeci olun ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan donanımları bulacaksınız: 2 ile 12 gövdeli pulluklar, toprak işleme için makineler ve aynı zamanda, ekim için geniş ürün yelpazesi. Online ekim makinesi ve havadan ekim makineleri her türlü ekime adapte olur. Ekim kombineleri seriyi avantajlı şekilde arttırır. Gübreleme için, gübre ekicilerimiz hassaslık ve ayarlama kolaylığı sağlar ve gübre serpiciler organik malzemenin optimal yönetimine katkıda bulunur. Markamız 33’ten fazla biçme makinesi modeli ile kuru ot malzemesi konusunda ün yapmıştır ve tüm yem toplama şantiyelerini kapsar. Yetiştiricilik ve peyzaj bakımı için malzeme konusunda, serinin ürünleri en talepkar profesyonellere uygun olacaktır.

 3. NEVAGRO

  Türkiye

  1960 yılında Nevşehir’de kurulan firmamız küçük bir tamir ve kaynak atölyesi olarak kurulmuştur. 1978 yılında patates sökme ve ekme makinası tamiri ile tarım sektörüne giren firmamız 1981 yılından bu yana her türlü tarım makinesi imalatı yapmaktadır. 1997 yılında şirketleşen firmamız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi odasının 2422 sicil nolu, Akdeniz İhracatçılar Birliğinin 23241 sicil nolu üyesidir.Kalite ve hizmet anlayışını ön planda tutarak Türkiye piyasasındaki hâkimiyetinin yanında, yurt dışı satışlarına da ağırlık vererek Ortadoğu ve Afrika pazarlarında aranan bir marka olmuştur. 2009 yılından bu yana Cezayir, Sudan, Lübnan, Tunus, Fas, Suriye, Irak, Gürcistan, başta olmak üzere birçok ülkeye ihracatlarımız devam etmektedir.

 4. KENAN ERTUGRUL TARIM MAKINELERI SAN. TIC.LTD STI.

  Türkiye

  Nevagro agri̇cultural our company has establi̇shed i̇n nevsehi̇r as a small repai̇r and weldi̇ng shop i̇n 1960. İt entered the agricultural sector i̇n 1978 wi̇th potato planti̇ng and harvest machi̇nes’ repai̇r orerati̇ons and si̇ns 1981 i̇t has been manufacturi̇ng agri̇cultural machi̇nes. After i̇t has turned i̇nto a company i̇n 1997 wi̇th i̇ts’ on quali̇ty and servi̇ces, our company penetrated the domesti̇c market and started to focus on i̇nternati̇onal sales, thus became a weel-known brand i̇n mi̇ddle-east and afri̇can markets. From 2009 and on, our export conti̇nues mai̇nly to algeri̇a, sudan, i̇raq, tunus, syri̇a, georgi̇a, cyprus and to many other countri̇es. Our quali̇ty i̇s i̇mproved wi̇th the help of i̇so 9001-2000 certi̇fi̇cata. We’re also proud of documenti̇ng our machi̇nes’ quali̇ty wi̇th test reports gi̇ven by uni̇versi̇ti̇es. We thank to all associ̇ates for perferi̇ng us and wi̇sh success for all. Our products : 1: potato planter machine 2: potato harvester machine 3: rotovator 4: anchor machi̇ne 5: soil preparation machine

 5. MYVET TARIM SULAMA SISTEMLERI

  Türkiye

  MYVET Tarım Sulama Sistemleri Ltd.Şti 11 yılı aşkın süredir alanında uzman dünya lideri firmaların İç Anadolu distribütörlüğünü yapmakta ve teknolojinin ulaştığı son noktayı İç Anadolu çiftçimizle buluşturmaktadır. Firmamızca uygulanan projelerde uygulamaların en ileri teknoloji ile uygulanması sebebiyle çiftçi kardeşlerimizin birim alanda daha az işçilik ve enerji ile daha yüksek verim elde etmesi garanti edilmektedir. Bilindiği üzere damla sulama sisteminin avantajlarının başında gelen karlılık oranındaki artışın sağlanması için gereken uzmanlık ve deneyin noktasında MYVET Tarım Sulama Sistemleri bölgemizde lider firma konumundadır. Damla sulama, yağmurlama sulama, pivot sulama, yer altı hatları ve bunların otomasyonu konusunda 11 yılı aşan tecrübemiz ve hizmet kalitemiz ile teknolojinin ulaştığı son noktadaki firmaları ve ürünleri bölgemiz çiftçilerinin hizmetine sunmaktan, çiftçi kardeşlerimizin saygı ve güveni ile bölgemizin lider firması olmaktan mutluyuz, gururluyuz.

 6. MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U.

  İspanya

  Maher Electrónica şirketi pH ve CE kontrollü gübreli sulama programlama sistemleri, sulama programlama sistemleri, geleneksel gübreli sulama ve iklimsel kontrol cihazları üretiminde 15 yılı aşan deneyime sahip bir şirkettir. Su tasarrufu, işçilik tasarrufu, istasyonlara eşit ve düzenli besleyici elemanlar getirme, çevresel koşulları denetleme imkanı sunan sistemler üretiyoruz, ayrıca ekipmanlarımız hasattan maksimum randıman almaya olanak verirler.

 7. FRANZ JANSCHITZ GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  Trafik tekniği ve tarım tekniği alanlarında üretici ve uluslararası satış firması. Ürünlerimiz: • Trafik şantiyeleri güvenlik sistemleri • Tarım tekniği ürünleri tedariki • Trafik tekniği • LED gösterge sistemleri • Trafik güvenliği için ürünler • Yol kapatma sistemleri • Süt santrifüjleri (ayırıcılar) • Tereyağı makineleri • Elektrikli çit cihazları • Çarpma sönümleyicileri

 8. KIEBLER AG

  İsviçre

  KIEBLER AG, merkezi İsviçre'de olan bir şirkettir. Neredeyse kırk yıldır kalite, güvenilirlik ve sağlamlıktan oluşan marka ilkelerimizden ödün vermeden makineler, tesisler ve metal parçaları planlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Firmamızın tarihi boyunca raylı vinç sistemlerinin üretiminde uzmanlaştık. Faaliyet konularımız şunlardır: Saman makineleri, saman kurutucular, tarım aletleri, saman vinçleri, endüstriyel vinçler

 1. AGROMIX S.C.

  Polanya

  Süt sağma üniteleri, süt soğutucuları ve tarım makinelerinin toptan ve perakende satışını yapıyoruz. De-Laval, Westfalia, ve S.A.C gibi ünlü batılı şirketlerin kullanılmış süt sağma makinelerinin İTHALATINI, ONARIMINI ve SATIŞINI yapıyoruz, bunlar arasında: Süt soğutucular, süt sağma boru hattı sistemleri, Süs sağma sistemleri, Kemer kırma, Süt tankları, Tarım makineleri bulunur

 2. BOZKIRLI DÖKÜM

  Türkiye

  Bozkırlı döküm sayfamıza hoş geldiğiniz aradığınız bilgileri bulacağınızı umuyoruz. Tartışmasız dünyada lider firmayız Türkiye’de gerçekleştirdiği 20 milyon € cirosuyla tarım ve otomotiv sektöründe Türkiye lideridir sizlere Yardımcı ola bileceğimizi umuyoruz

 3. IMPEXAGRI

  Türkiye

  www.impexagri.com

 4. VIGNATECH SRLS

  İtalya

  VIGNATECH SRLS, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeolit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canelli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT.

  Beyaz Rusya

  MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, özel taşımacılık için kamyon, Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk Minsk Region, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 6. SEPEC CONSULTS SAS

  Fransa

  SEPEC CONSULTS SAS, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Uluslararası ticaret danışmanları, Araştırma ve geliştirme stratejileri, Yönetim danışmanlığı, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Uluslararası ticaret danışmanları, Araştırma ve geliştirme stratejileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muzillac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FRANCO SRL

  İtalya

  FRANCO SRL, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cervasca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AGEON

  İtalya

  AGEON, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, kimyasal-tarımsal analiz laboratuarı, ateknik yardım, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, kimyasal, fiziksel ve bakterioloji analizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgo San Dalmazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  İtalya

  INGEGNERIA ALIMENTARE SRL, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süt işleri için tesisat ve ekipmanlar, bira üretimi için tesisat ve ekipmanlar, ekmek, bisküvi ve pasta üretimi için hamur tekneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rende, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. STAGRIC, LDA.

  Portekiz

  STAGRIC, LDA., yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, pülverizatörler, tarım tesisatı, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carvoeira Tvd, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tarımsal sistemler ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.036 Şirketler