• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarımsal traktörler ve römorklar çekiciler

Sonuçlar

Tarımsal traktörler ve römorklar çekiciler - Ithalat/Ihracat

 1. PIAZZA F.LLI MACCHINE AGRICOLE

  İtalya

  Verified by europages badge

  PIAZZA F.LLI MACCHINE AGRICOLE, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, tarım traktörleri, tarım ve bahçe işleri makinaları için sökülebilir parçalar, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, tarım makinaları için yardım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Asola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AGROKIT

  Türkiye

  Bonjour Je vous rejoins de Konya, la capitale agricole de la Turquie. Nous sommes la plus grande ville productrice de machines agricoles au Moyen-Orient et nous produisons des machines agricoles à Konya, vous pouvez voir notre épandeur d'engrais et nos produits sur notre catalogue et notre site Web. Vous pouvez également obtenir le concessionnaire de notre marque dans votre pays et le vendre. Nous avons besoin de partenaires commerciaux liés à cela. Nous serions ravis de vous rencontrer et de travailler avec vous. Vos informations et demandes vous seront retournées dans les plus brefs délais. Passe une bonne journée Merci.

 3. BAYTUNA EXPORT & IMPORT

  Türkiye

  we are the porducer and exporter of agrıcultural machines, located in Turkey. we have also big range for fresh fruit and vegetables like apple, onion, carrot etc. we can send our catalogue, if requiered. Thanks in Advance !

 4. GEÇGEL METAL DOKUM MAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 5. ALPARSLAN AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

  Alparslan Agricultural Machinery, which has become one of the pioneer producers of Konya following closely all developments in its field, is taking the pulse of the company at the same time with the world. Founded in 1969 and located among the well-established industrial enterprises of Konya, Alparslan Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. continues its activities with its excitement and years of experience on a total area of ​​50.000 square meters with a closed area of ​​35.000 square meters. Alparslan Agriculture, which has a machine park that follows the renewed technology and continues to develop in this direction, carries its power to further levels with the new laser cutting, plasma and robot welding investments. Our company, which closely follows the cutting process of other industrial enterprises with its strong and fast laser cutting machine that it has added to its investments, continues to improve its production and product quality continuously. Tractor Front Loader and Attachments, Backhoe Loader, Combined Cereal Seed Drill, Pneumatic Seeder Alparslan Agriculture, which manufactures a systematic combined threshing machine, storage mobile single and double band blend machine, offers its consumers more technological products in every new period.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HITTNER D.O.O.

  Hırvatistan

  Hittner şirketi mafsallı traktörler, traktör bağlantıları ve metal işleme hizmetleri ile tanınmaktadır. Üretim programı: İtme tipi orman traktörleri Eco 120V ve 55V; Tarımsal - Kentsel mafsallı traktörler; Bağlantılar: Römorklar, tiller, döner biçme makineleri, kar küreyiciler, vb. İşleme: Her tür dişli ve makine parçası üretimi (dişli, dişli kutuları, vb.) Metal işleme için 100'ün üzerinde makinemiz bulunmaktadır, çoğu CNC makinesi ve işleme merkezleri - tornalama, frezeleme, taşlama makineleridir.

 2. SDMA SAS

  Fransa

  SDMA, tarıma yönelik ekipman dağıtımı yapan bir kuruluştur: her marka yeni ve ikici el ziraat ekipmanı satışı. VALTRA yeni yeşil alan ve ziraat malzemeleri bayisiyiz. Ayrıca tarım ve saman - ot biçme makinelerinden oluşan bir ekipman yelpazesi sunmaktayız. SDMA ayrıca saman ve ot biçme ile toprak işlemeye yönelik ekipmanlar da sunmaktadır (saman - ot biçme makineleri, toplayıcılar, aktarıcılar, presleme ve balyalama makineleri). Diğer tarım aletleri: Tarıma veya orman işlerine yönelik traktörler. Tekli veya çoklu tohum ekme makineleri. Yol kenarı çim biçme makineleri ve öğütücüler. Çim ve ot biçme makineleri. Yetiştiricilik malzemesi: Hayvan taşıma furgonları, silo boşaltma aparatları, silo boşaltıcı, ot kesici ve dağıtıcılar. Saman makineleri. Toprak işleme aletleri. Pulluklar, diskli çapalama makineleri, zemin düzleştiriciler. İlaçlama ve gübreleme makineleri. Traktörle çekmeli toprak işleme aletleri. Alternatif tırmık. Pülverizatörler. Taşımalı pülverizatörler. Yeşil alan işleme ve motorlu tarım aletleri: Bitki öğütücüler, yuvarlak balyalama makineleri. Hayvan yetiştiriciliğine yönelik malzemeler.

 3. MONFORT

  Belçika

  Monfort, Sorée merkezli bir Belçika şirketidir. 1981 yılında kurulmuş olan şirket tarım makineleri, inşaat ve hafriyat makineleri ve ayrıca kamyon ithalat ve ihracatı alanında uzmanlaşmıştır. Tarım makineleri satışı da yapar: - Traktörler - Silo dolum makineleri - Biçerdöverler - Römorklar - Teleskopik aktarım sistemleri - Balyalama ve presleme makineleri. İnşaat ve hafriyat makineleri: - Loderler - Dozerler - Yükleyiciler - Elekler - Kırıcılar - Damperli araçlar - Konveyör bantlar - Konteynerler - Römorklar. Ayrıca taşıma araçları ve ticari araçlar: - Normal ve 4x4 araçlar - Kamyonlar.

 4. MINERVATRADE

  Türkiye

  Firmamız traktör yedek parça alanında geniş bir ürün yelpazesi sunarak traktörleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz hemen her parçanın teminini yapmaktadir. Traktörler başta çiftçilik ve hayvancılık olmak üzere pek çok alanda kullanılan motorlu araçlardır. Her ne kadar tarım makinesi olarak geçseler de kırsal bölgelerde, hafif taşıma gereksinimlerinde olmazsa olmaz araçlar olarak karşımıza çıkar. Traktörler onlarca farklı parçanın bir arada çalışmasıyla faaliyet gösterir ve her parça hayati öneme sahiptir. Zaman zaman yeni parçalar ile birlikte traktörlerin işlevleri daha da artar. Farklı ekipmanlar ile birlikte farklı işler için kullanılmaya uygun hale gelirler. Fakat bütün araçlarda olduğu gibi traktörlerde de zaman zaman parçalar yıpranır. Bu yüzden de traktör yedek parça ile değiştirmek gerekir. Firamizda çok geniş bir ürün seçeneği sunuyor, hemen her marka traktörün parçasına ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Traktörler zorlu arazi araçlarıdır. Bu yüzden can ve mal güvenliğinden zafiyet vermemek gerekir. Bunun yolu da garantili, kaliteli, güvenilir ve her araca uygun traktör yedek parça kullanmaktan geçer. Firmamizda bütün parçalar dünya standartlarında olup garantilidir.

 5. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Almanya

  Faaliyetlerimiz net bir misyon tarafından belirlenir: En zorlu görevler için çok işlevli sistem araçlarının üretimi ve dünya çapında pazarlama, dağıtım ve satışı. Bunları yapmak için de, sürekli olarak şirketimizi daha büyütecek konular üzerinde odaklanmaktayız: Süreçler, ürünler ve hizmetlerde göze çarpan yenilikçilik avantajıyla yüksek kalite, çalışkanlık ve teknik mükemmeliyet. Bu avantajımızı güvence altına almak için, araştırma ve geliştirme çalışmalarının yanı sıra, çalışanlarımızın bilgi birikimine de sürekli yatırım yapmaktayız. 2008 yılından bu yana Holder yeniden Almanların elinde. Baden-Württemberg'li başarılı üç girişimci markayı yeniden eski gücüne kavuşturdu. Max Holder GmbH şirketi büyütecek konular üzerinde odaklandı: yüksek kalite, Suebyalı çalışkanlığı ve yenilikçi fikirler.Araçlar yine eskisi gibi, Suebya'nın Metzingen şehrinde üretilmektedir. Üretim yerimizin Almanya'da bulunması kurumsal felsefemizin bir parçası ve müşterilerimize verdiğimiz bir sözdür.

 1. A.K.K. AS

  Estonya

  Uzman çalışanlarımız, bu alanda 20 yılı aşkın deneyime sahiptirler. Ünlü imalatçılarla olan uluslararası işbirliklerimiz, bu alanda bize özel bir bilgi birikimi kazandırıyor. Ekipmanlarınız için yüksek kalite onarım hizmeti sunan ve alanında oldukça deneyimli olan teknik ekibimiz, yüksek vasıf sahibi, eğitimli profesyonel kişilerden oluşur. Sattığımız ürünlere yönelik servis hizmeti sunuyor ve yaptığımız işe dair garanti veriyoruz. Yeni ve eski makineleriniz için profesyonel bakım ve onarım imkanı sunulur.

 2. NEON MAKINE SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Otomotiv-Tarım Makineleri Dişlileri ve Şanzımanları Üretimi Neon Makine olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz ile kendinden emin bir şekilde ürünlerimizi kaliteli ve standartlara uygun şekilde üretmekteyiz. Firmamız, istenilen doğrultuda yurtiçi ve yurtdışında özel dişli kutusu, dişli dizaynı ve üretimi yapmaktadır. Üretimin önemli bir bölümünü ihraç eden firmamızın hedefi, dünya standartlarına ulaşan üretimimizi ve hizmet kalitemizi müşterilerimizle paylaşmak ve teknolojik gelişmeleri takip ederek en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

 1. OPAR TRAKTOR LTD STI

  Türkiye

  We are the manufacture steering suspension systeems and hydraulic cylinder for Aebı Transport-Allıs Chamber-Bcs-Bitelli-Bucher Schoerling-Buhrer-Case-Carraro-Cat-Claas-Clayson-David Brown-Dana Spicer-Deutz-Diechi-Erkunt-Fendt-Ferrari-Fiat-Ford-Goldoni-Guaresi-Iseki-Hardi-Hinomoto-Hurlimann-Hanomag-Hyundai-Inter-Jcb-John Deere-Komatsu-Kubota-Landini-Leyland Marshall-Lamborgini-Laverda-Manitou-Massey Ferguson-Matbro-Mc Cormick-Merlo-New Holland-Renault-Same-Steyr-Tümosan-Valtra, Valmet-Volvo-Valpadana-White Oliver-Zetor Man-Mercedes-Volvo-Scania-Daf-Iveco 28.000 different steering min order 1800 euro min qty: 10 for each part maximum gain with minimum stock....... www.zbrrot.com

 2. MIRALBUENO OTOMOTIV

  Türkiye

  Kurulmuş olduğu 2000 yılından bu güne markasını yeni yatırımlarla güçlendiren Miralbueno Otomotiv, son üretim teknolojileri kullanarak estetik, ergonomik ve performans açısından dünya standartlarında traktör, iş makinası ve forklift koltukları üreten ve beş kıtada 15'den fazla ülkeye (İspanya, Fransa, İtalya, Amerika, Brezilya, Avustralya vs. ) ihracat yapan bir firma konumuna yükselmiştir.Miralbueno Otomotiv'in yurtiçi ve yurtdışında yıldan yıla katlanarak artan üretim ve satış grafiği, sürekli olarak yürütülen iyileştirme çalışmalarının ve üretim gamında gerçekleştirilen gelişme ve çeşitlendirmenin bir sonucudur.

 3. ŞENÖZ TRAKTÖR A.Ş.

  Türkiye

  RYTON Global traktör yedek parça, ana ürün grubu olarak Massey Ferguson, Ford, Fiat, New Holland, Steyr, Tümosan, Hars ve YCN Traktörlerinin yedek parçalarının üreticisi, ithalatçısı ve ihracatçısıdır.RYTON Global traktör yedek parça, Türkiye’de Marmara ve Ege Bölgesi’nde 50’nin üzerinde toptancıya traktör yedek parçaları sunan, tedarik eden ve 10 farklı ülkeye ihracatını gerçekleştiren, hem ihracat hem de Türkiye Pazarının lider traktör yedek parça üretici ve tedarikçi şirketlerinden birisidir.Geliştirdiğimiz tüm ürünler satışa sunulmadan önce uygun modellerde test edilir. Ayrıca ürünlerimizde genişletilmiş bir garanti kapsamı sunuyoruz. Ham maddelerimizden en yüksek verimi alabilmek için sürekli güncellenen üretim teknolojilerini yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını kusursuz şekilde karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Mükemmel ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri bizim için en önemli niteliklerdir; tüm satış ekibimiz traktörler hakkında olağanüstü bilgi ve birikime sahiptir. Daha düşük bir fiyat elde etmek için, düşük kaliteli ürünler satın almaya inanmıyoruz çünkü düşük kaliteli ürünün fiyatı, emeği satın almaya yetmez.Geniş stok yelpazemiz ile ihtiyacınız olan parçaları hızlı bir şekilde tedarik etmenize yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizin şirketimizi ziyaret etmeleri ve yüz yüze bilgi alışverişi sağlamaları bizi onurlandıracaktır. Müşterilerimizin geribildirim ve önerilerini dikkate alıyoruz. Lütfen bize görüşlerinizi e-posta aracılığıyla gönderin.Saygılar

 4. BARK METAL

  Türkiye

  Tarım aletleri, traktör ekipmanları, çekiciler ve ön yükleyiciler üretmekteyiz. Seçkin kadromuz ile kaliteyi çok daha uygun fiyatlara alabilmeniz için çalışmalar yapmaktayız. Müşteri memnuniyetimiz her zaman ön planda gelmektedir. Bark metal ailesi olarak her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını dinler, müşteri isteklerine göre müşteriye özel ekipmanlar üretmekteyiz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin! !

 5. GÖNEN MOTORLU ARAÇLAR

  Türkiye

  Gönen Motorlu Araçlar 1978 yılından günümüze kadar gelen tecrübesi ile traktör üretimiş yedek parça ihracatı, tarım makineleri imalat ve ihracatı yapmaktadır. Faaliyet alanlarımız Gönen Markası ile traktör üretimi. -GNN290 2wd 85hp -GNN290 4wd 85hp -GNN240 50hp Traktör yedek parça (massey fergusson, fiat, ford , new holland ) ihracatı ve bazı parçalarının üretimi Tarım makineleri üretimi ve ihracatı -Kaz ayağı -Pulluk -Römork -Ot toplama -Ot biçme -İlaçlama -Gübre serpme

 6. ONAL TARIM

  Türkiye

  ONAL TARIM Sektörde 36 yıllık tecrübesiyle TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ, TARIM RÖMORKU, TRAKTÖR RÖMORKU, KATI GÜBRE DAĞITMA MAKİNESİ, HUBUBAT HELEZONU imalatını en uygun fiyata en yüksek kalite ile müşterilerine sunmaktadır.

 7. ARDTRACTOR

  Türkiye

  Türkiye'nin en büyük traktör yedek parça tedarikçilerinden biri konumunda olan ARDTractor yedek parça ithalat ihracat . 2020 itibariyle büyümesine devam ediyor. Kurulduğu günden günümüze sürekli büyüme gösteren ARD Tractor, değişiminin hep bir adım önünde giderek, günümüzde sadece Türkiye'nin değil, Dünya'daki sektörün büyük firmalarının da en büyük tedarikçisi konumuna gelmiştir. ARD TRACTOR .

 8. DONMAKSAN LTD.STI

  Türkiye

  1997 yılında kurulan dönmaksan makine sanayi ve ltd. şti kalitesiyle anılan bir firma haline gelmiştir.büsan özel organize sanayi bölgesinde 2250 m3 lik alana sahip fabrikasında faaliyetine devam eden dönmaksan, ayrıca aslım sanayi sitesindeki şubesinde de üretim yapmaktadır. römork silindirleri römork dönerleri özel amaçlı hidrolik silindirler römork dingili römork jantı römork lastikleri su tankları römork yedek parça ve karasör ekipmanları imalatı yapmaktadır.

 1. ERDALLAR AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

 2. TELEFONCUZADE EXPORT

  Türkiye

 3. YALÇIN OTO A.Ş.

  Türkiye

  Yalçın Oto A.Ş - New Holland Traktör & İş makinaları Bayii olarak hizmet vermektedir. Satış - Servis ve Yedek Parça alanlarında hizmet vermektedir.

 4. DOGPAR TRAKTOR VE TARIM EKIPMANLARI

  Türkiye

 5. ISMET KAZCIOGLU OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  ISMET KAZCIOGLU OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik montaj sistemleri, motorlu taşıtlar için yön verme mekanizmaları, Hidrolik montaj sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kutahya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. UNIVERSALEND OTOMOTIV TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  UNIVERSALEND OTOMOTIV TIC.LTD.STI., yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tarım traktörlerinin yedek parçaları, tarım traktörleri için yedek parçalar, tarım ve bahçe işleri makinaları için sökülebilir parçalar, tiacari araçlar için sökülebilir yedek parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT.

  Beyaz Rusya

  MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT., yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Otobüsler ve yolcu otobüsleri, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, özel taşımacılık için kamyon, Otobüsler ve yolcu otobüsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk Minsk Region, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. ZYCHAR

  Polanya

  ZYCHAR, yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Biłgoraj, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. STROBL AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  STROBL AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Waidhofen An Der Thaya, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. THOME BORMANN GMBH

  Almanya

  THOME BORMANN GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Prüm, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul

Filtreler

Sonuçlar

Tarımsal traktörler ve römorklar çekiciler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.947 Şirketler