• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tatlı su balığı

Sonuçlar

Tatlı su balığı - Ithalat/Ihracat

 1. PASIFIK GOLDEN BLUE GIDA DIŞ TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Pasifik Golden Blue Gıda Dış Ticaret Limited Şirketimiz 2010 yılından bu yana su ürünleri sektöründe faaliyet göstermekte olup çeşitli deniz balıkları ve tatlı su balıklarını işleyerek yurt dışı piyasalara arz etmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana bölgemizde çıkan Gümüş balığının ( Atherina Boyeri) işlenmesinin ve satışının yapılmasını sağlamaktayız. İşletmemiz Orta Anadolu'da Yozgat ilinin Sarıkaya ilçesinde olup 15, 000 m2 alan içerisinde 1, 500 m2 kapalı alana sahip, çevresel etkilerden arındırılmış, tamamen hijyenik ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalı AB onaylı bir su ürünleri işleme tesisidir.

 2. KEBAN ALABALIK A.Ş

  Türkiye

  Keban alabalık A.Ş Elazığ ın Keban ilçesinde 1996 yılında ilk tesisini 25 ton/yıl kapasite ile açmış ve kurulduğu yıldan günümüze yatırımlarını arttırarak 2013 yılı itibari ile 12 Adet tesis, 150 milyon adet yavru balık üretimi ve 10.000 ton/yıl alabalık yetiştiriciliği kapasitesine ulaşmıştır. Keban alabalık bu devasa üretim hacmi ile bölge ve ülke alabalık yetiştiriciliğinde lokomotif şirketlerden biri haline gelmiştir. Alabalık üretiminin öncü firması olan Keban Alabalık A.Ş. kendi üretiminin yanı sıra bölgede üretilen 25, 000 ton alabalığın işlenip, pazarlanmasına öncülük ederek, Elazığ ili ve çevresinde gelişmekte olan su ürünleri sektörüne önemli katkılar sağlamaktadırÜrünlerimiz; TAZE SOĞUTULMUŞ (Bütün) ALABALIKTAZE SOĞUTULMUŞ TEMİZLENMİŞ ALABALIKTEMİZLENMİŞ DONDURULMUŞ ALABALIKDONDURULMUŞ ALABALIK FİLETOALABALIK FÜME

 3. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Hırvatistan

  Balık çiftliği, üstün kaliteli tatlı su balıklarının üstün kaliteli gerçek bir vahasıdır. Çeşitli havuzlarda, en çok sazan, turna, yayın, tatlı su levreği, kadife balığı, gümüş sazan yanında diğer balıklarda beslenmektedir. Draganic'teki Kupa balık çiftliği, Zagreb'ten pek de uzak olmayan güzel doğal çevrede spor balıkçılığı olanağı sunar.

 4. LODI SRL

  İtalya

  İşletme İtalya'da ve İtalya dışında kaliteli deniz ürünleri satışında bir referans konumundadır. İşletmenin misyonu: İtalya ve dünya denizlerinin en iyi ürünlerini seçmek ve bu ürünleri derhal, bu kez kendi tüketicilerine ürün ve kalitesine güven duyarak teklif edebilecek, müşterilere sunmak. Hedef müşterinin tüm taleplerini sadece makul, avantajlı bir fiyatla değil, aynı zamanda tam zamanında ve hızlı karşılamaktır.

 5. KADEMLER. COM.

  Türkiye

  alabalık yetiştiriciliği ve işleme tesisi ihracatı müşteri danışmanlığı sazan üretimi levrek ve çipura ticareti seabass and seabream

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FARMA AQUA SU URUNLERI

  Türkiye

  Türki̇ye pi̇yasasinda tatli ve tuzlu balik çeşi̇tleri̇ni̇ avrupa ülkeleri̇ne pazarlamak çok uygun fi̇yatlarda avrupa pazarina gi̇rmekti̇r amacimiz.

 2. NURA GMBH

  Almanya

  NURA GMBH, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AQUARIA ANTWERP

  Belçika

  AQUARIA ANTWERP, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Tatlı su balığı, Havuz balığı, Tatlı su balığı, tropikal balıklar, Havuz balığı, akvaryum aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aartselaar, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. LA TRUITE D'ONDEVAL

  Belçika

  LA TRUITE D'ONDEVAL, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Organik - gıda, alabalık ağları, Organik - gıda, zanaatsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waimes-Ondenval, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. RARI FOOD INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  RARI FOOD INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AQUARIUM TONNDORF

  Almanya

  AQUARIUM TONNDORF, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Akvaryumlar, aksesuarlar, Balık yetiştiriciliği için yemler, Akvaryumlar, aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KOI BY KOI

  Fransa

  KOI BY KOI, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Blainville/l'eau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PUNTO TROPICALE SRL

  İtalya

  PUNTO TROPICALE SRL, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FISH FRESH-SEAFOOD

  Yunanistan

  FISH FRESH-SEAFOOD, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. taze balık ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. BELT SEAFOOD APS

  Danimarka

  BELT SEAFOOD APS, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Karlebovej, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. KGN FRESH LTD

  Birleşik Krallık

  KGN FRESH LTD, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. taze balık ithalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Northolt, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SAS HYS

  Fransa

  SAS HYS, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. bayrak direkleri, akvaryum balıkları gıdaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boulogne Sur Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. DER KOIHOF

  Avusturya

  DER KOIHOF, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Deutsch Goritz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. SUNDA AQUATIC INDONESIA

  Endonezya

  SUNDA AQUATIC INDONESIA, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bandung, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 8. MONTEUM LTD

  Birleşik Krallık

  MONTEUM LTD, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş balık, Tatlı su balığı, Tuzlu su balığı (Deniz balığı), Dondurulmuş balık, Tatlı su balığı, Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shoreham-By-Sea, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. AU POISSON D'OR

  Belçika

  AU POISSON D'OR, yılında kurulan ve Akvaryum balıkları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Akvaryumlar, aksesuarlar, Tatlı su balığı, Akvaryumlar, aksesuarlar, Tatlı su balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Estaimpuis, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. SUPET SU TURIZM PETROL

  Türkiye

  SUPET SU TURIZM PETROL, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık ithalat - ihracatı, taze balık ihracatı, Balık ithalat - ihracatı, istakozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sisli / Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. OFISH STORE

  Endonezya

  OFISH STORE, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tulungagung, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 4. PT.GOLDEN AQUATIC INDONESIA

  Endonezya

  PT.GOLDEN AQUATIC INDONESIA, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bogor, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 5. BARAKOS KONSTANTINOS MON/PH -IKE

  Yunanistan

  BARAKOS KONSTANTINOS MON/PH -IKE, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. taze balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens Greece, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. IRFISH (DUNMORE EAST) LTD

  İrlanda

  IRFISH (DUNMORE EAST) LTD, yılında kurulan ve Balık - İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Tatlı su balığı, Tütsülemiş ve tuzlanmış/salamura balık, Tatlı su balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterford, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 7. DENHOLM FISHSELLING LIMITED

  Birleşik Krallık

  DENHOLM FISHSELLING LIMITED, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık ithalat - ihracatı, Dondurulmuş balık, Salamura balık, Balık ithalat - ihracatı, Dondurulmuş balık, Salamura balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ATLAS AQUARIUM

  Singapur

  ATLAS AQUARIUM, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tropikal balıklar, tatlı su balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Singapore, Singapur 'de bulunmaktadır.

 9. GEBROEDERS KOOY B.V.

  Hollanda

  GEBROEDERS KOOY B.V., yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Tatlı su balığı, Balık, Tatlı su balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huizen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. GUANGZHOU EVERLASTING CO.,LTD

  Çin

  GUANGZHOU EVERLASTING CO.,LTD, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz