• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tatlı su kereviti

Sonuçlar

Tatlı su kereviti - Ithalat/Ihracat

 1. REFORM SU URUNLERI

  Türkiye

  canlı yılan balığı ile başladığımız ihracat faaliyetlerine yılan balığı anguilla anguilla (europaneel) yan ürünleri olan dondurulmuş butun , içi temizlenmiş ve dondurulmuş , dondurulmuş fleto yılan balığı şeklinde faaliyetlerimize devam ediyoruz , firmamız yurt dışından gelen taleplere bağlı olarak canlı sevkiyatlarını hava yolu ile 30-40 saat içinde muşterilerinin bulunduğu ülkeye canlı olarak teslimi için gereken butun taahutlerini yerine getirmektedir . buna ek olarak kotaya dahil olmayan türlerinin glass eel (yavru yılan balığı 5000-6000adet/kg) , elver (yavru yılan balığı (1000-1500 adet ve 200-250 adet/kg ) ve adult eel yetişmiş porsiyonluk yılan balığı (250-350 gram/adet şeklinde tedarik ve ihracatına ve ayrıca yurtiçinde yatırım yapabilecek yılan balığı çifliklerine tedarik sağlayabilmektedir firmamızın diğer ihracat ve tedarik ürünleri ise canlı ve dondurulmuş mavi yengeç ( blue crab), canlı ve dondurulmuş tatlı su ıstakozu (crayfish). We continue our export activities, which we started with live eel anguilla anguilla (europaneel) byproducts. We continue our activities in the form of frozen eelfillet , We supply and export another kind of eel (glass eel 5000-6000pcs / kg), elver (elvers eel (1000-1500 and 200-250 pcs / kg) and adult eel products in the form of 250-350 grams / pcs and also domestically. can supply baby eel to the farms that can invest. other export and supply products of our company is live and frozen blue crab, live and frozen crayfgish

 2. ESPORTSBETTING

  Fransa

  ESPORTSBETTING, yılında kurulan ve Tatlı su kereviti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. veri kaynakları bağlantıları ve video için aksesuarlar, melon şapkalar, para alımı, fransız etleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 101100, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SHRIMP DREAM

  Portekiz

  SHRIMP DREAM, yılında kurulan ve Tatlı su kereviti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tropikal balık, karides sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amora, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. LEHNHERR S.A.

  İsviçre

  LEHNHERR S.A., yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tatlı su kereviti, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Kerevit, Tatlı su kereviti, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Kerevit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bevaix, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. FISHLIME SU ÜRÜNLERI

  Türkiye

  FISHLIME SU ÜRÜNLERI, yılında kurulan ve Tatlı su kereviti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tatlı su balığı, tatlı su alabalığı, sazan balığı, paketlenmiş karides, Tatlı su balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STEF SERV IMPEX SRL

  Romanya

  STEF SERV IMPEX SRL, yılında kurulan ve Tatlı su kereviti sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. POISTETTU

  Finlandiya

  POISTETTU, yılında kurulan ve Tatlı su kereviti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vantaa, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 3. PRODUCTOS

  İspanya

  PRODUCTOS, yılında kurulan ve Tatlı su kereviti sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Almoradi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. RAT-MET

  Polanya

  RAT-MET, yılında kurulan ve Tatlı su kereviti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konstantynów Łódzki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. S.R.O.

  Slovakya

  S.R.O., yılında kurulan ve Tatlı su kereviti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Púchov, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 1. GRAMELLINI F.LLI S.P.A.

  İtalya

 2. FEINKOSTFABRIK GUSTAV L. LANGBEIN & CO. GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

 1. L' ECREVISSE

  Fransa

 2. ALZA SEAFOOD

  Türkiye

  Biz uzun yıllardır deniz ve göl ürünleri ticareti yapan bir firmayız. Gümüş balığı(atherina boyeri), tatlı su kerevit, deniz kabukluları(istiridye, kidonya, akivades, vongole, tarak...) başlıca çalıştığımız ürünlerdir. Denizlerden ve göllerden istediğiniz her ürünü karşılamak için buradayız.

 3. YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Yoroz Su Ürünleri için sürdürülebilirlik; sosyal - ekolojik sorumluluk ile ekonomik başarıyı hedefleyen ve bu yolda atılan temiz, güvenilir ve istikrarlı bir yoldur.Bunun içindir ki sürdürülebilirlik, stratejik ve tam anlamıyla şirketimizin organizasyonel yapısı içerisinde önemli bir rol oynar.Üretim ve tedarik zinciri yönetiminde çevre hassasiyeti ile hareket eden ve bunu garanti eden şirket prensibine sahibiz.Şirketimizin faaliyet konuları arasında, Tatlı ve Tuzlu Su Balıkları, Kabuklular, Yumuşakçalar lar, Balık yemleri ve Havyar çeşitleri ile ilgili yurt içi ve yurt dışı ticari faaliyetleri kapsamaktadır.Bunların dışında; Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve İşleme Teknolojileri ile ilgili konularda profesyonel danışmanlık ve anahtar teslim tesis işleri de yapılmaktayız.ÜrünlerÜrün İçeriğimizSu Ürünleri (Balıkçılık)Tatlı Su BalıklarıMersin Balığı, Alabalık, Sazan, SudakSu Ürünleri (Balıkçılık)Deniz BalıklarıÇipura, Levrek, Hamsi, İstavrit, Lüfer, Sardalya, Somon, Vanoz, Zargana, Kalkan, MezgitSu Ürünleri (Balıkçılık)Kabuklular ve Kabuklu Deniz ÜrünleriKaya Midyesi, Kerevit, Istakoz, Karides, YengeçSu Ürünleri (Balıkçılık)Yumuşakça Ürünleriİstiridye, Midye, Deniz Tarağı, Ahtapot, Mürekkep Balığı, Kalamar, Deniz SalyangozuSu Ürünleri (Balıkçılık)Balık Fileto Ürünleri...Su Ürünleri (Balıkçılık)Döllenmiş Balık Yumurtası (Akvakültür)Döllenmiş Mersin Balığı Yumurtası, Döllenmiş Alabalık, Levrek YumurtasıSu Ürünleri (Balıkçılık)Havyar ÇeşitleriMersin Balığı Havyarı, Somon HavyarıBalık

 4. QOGITA

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Qogita, merkezi Hollanda'da bulunan, seçkin güzellik ve sağlık bakım ürünlerinin toptan dağıtımında uzmanlaşmış bir B2B pazaryeri olarak faaliyet göstermektedir. Platformumuz, Avrupa geneline yayılmış yüzlerce toptan satıcıdan oluşan geniş bir ağ aracılığıyla perakendeciler için doğrudan satın almayı kolaylaştırır. Öncelikli hedefimiz, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri verimli bir şekilde tedarik ederken size hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek için tasarlanmış kullanıcı dostu bir platform sunarak tedarik süreçlerini kolaylaştırmaktır. Kataloğumuzdaki benzersiz çeşitlilik ve derinlikle, toptan fiyatlı ürünlere erişim sağlayarak, istediğiniz ürünlerde sürekli olarak olağanüstü fırsatlar bulmanızı sağlıyoruz. Loréal, Oral-B, Versace, Victoria's Secret, Maybelline New York, Nivea gibi tanınmış küresel markaların ürünlerini içeren koleksiyonumuz kapsamlı ve çeşitlidir. Qogita'da esnek ödeme seçenekleri, hızlı teslimat süreleri ve sağlam kalite güvence politikaları sunarak müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz. Taahhüdümüz, platformumuz aracılığıyla satın alan her müşterinin memnuniyet yaşamasını sağlamaktır. Ayrıca, kapsamlı müşteri destek hizmetimiz müşterilerimizin takdirini kazanmıştır. 150.000'den fazla SKU ve 500 milyon Euro'nun üzerinde stok içeren kapsamlı kataloğumuzu keşfedin. Tüm ürünlerimiz hazırdır ve Avrupa genelinde bulunan 200'den fazla satıcımızın depolarında saklanmaktadır.

 5. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 6. APOLYONT

  Türkiye

  Kerevit sazan ve alabalık yetiştiriciligi yapmaktayım.

 7. SUPET SU TURIZM PETROL

  Türkiye

  SUPET SU TURIZM PETROL, yılında kurulan ve Tatlı su balığı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık ithalat - ihracatı, taze balık ihracatı, Balık ithalat - ihracatı, istakozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sisli / Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. FARMA AQUA SU URUNLERI

  Türkiye

  Türki̇ye pi̇yasasinda tatli ve tuzlu balik çeşi̇tleri̇ni̇ avrupa ülkeleri̇ne pazarlamak çok uygun fi̇yatlarda avrupa pazarina gi̇rmekti̇r amacimiz.

 1. TERMODIZAYN TERMIK CIHAZLAR SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 2. TINE SA

  Norveç

  TINE SA, yılında kurulan ve Krema (Kaymak) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sütten yapılmış tatlılar, Meyve suları, Süt ürünleri, Sütten yapılmış tatlılar, Meyve suları, Süt ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oslo, Norveç 'de bulunmaktadır.