• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tavukgiller

Sonuçlar

Tavukgiller - Ithalat/Ihracat

 1. BIOFOOD GIDA

  Türkiye

  Ulusal ve uluslararası ticaret kurallarına hakim olan genç bir şirketiz. Türkiye, antep fıstığı ve kayısıların önde gelen üreticisi olduğu için, BioFood size sadece bölgesel ve kaliteli ürünler sunmak için Türk topraklarından elde edilen yerel ürünler getirmeyi taahhüt eder. Aranan her ürün için, gıda ihtiyaçlarınızı en iyi fiyata doğru şekilde seçmenizi sağlamak için fabrika fiyatlarına sahip çok sayıda marka sunuyoruz. Tarım-gıda alanındaki hizmetlerimizin yanı sıra, Türkiye'deki faaliyetinizin kurulması için irtibat noktanız olmanızı da öneriyoruz. Bu nedenle, sizin adınıza Türk sanayicileri ile pazarlık yapabilir, bölge içinde fuarlar ve B2B toplantıları organize edebilir, ayrıca ihracatla birlikte deniz ve hava hizmetleri düzenleyebiliriz. Ayrıca, Türkiye'de yasal ve vergi danışmanlığı da sunabiliriz.

 2. NFA (NATURAL FEED ADDITIVES) PHARMA CO.

  Türkiye

  NFA Pharma Co. is well known in the animal nutrition market for the quality of its products, its professionalism in advising and providing nutritional services, and its commitment to establishing long-term relationships with its suppliers and clients, thanks to its policy of constant innovation, respect for the environment, and compliance with current legislation. The company's success is defined by a strong team that identifies with it and believes in its future. With the goal of providing the greatest and most up-to-date nutritional advice, NFA team is constantly training and adapting to the difficulties of today's dynamic market. For more information please visit; www.nfa.com.tr

 3. MIXRITE TURKEY

  Türkiye

  Mixrite oranlı dozaj pompaları, sıvı katkı maddelerini, sizin belirlediğiniz en uygun ölçüde, su ile mükemmel bir şekilde karıştırmak için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Mixrite dozaj pompaları sadece su ile çalışır (elektriksiz). Pompanın çalışması için harici bir enerji kaynağına (elektrik gibi) ihtiyaç yoktur. Mixrite oranlı dozaj pompaları özel tasarımı, kaliteli üretim elemanları, 10 yıla kadar yedek parça desteği ile tüm dünyada kendini kanıtlamış bir markadır. bilgin&bilgin | Bilginler Danışmanlık 2009 yılı son çeyreğinde "MixRite Oranlı Dozaj Pompları"nın Türkiye tek yetkili ithalatçısı ve distribütörü olmuştur. Mixrite pompaları tavukçulukta kullanılan içme suyuna ilaç, aşı, vitamin, antibiyotik, mineral vb besin destekleyici katkıların istenilen oranda dozunun suya karıştırılmasıyla kullanılabilir, Hayvanların sağlıklı büyümesi, hastalıklardan korunmasını garanti eder ve ani ölümleri engeller, ayrıca klorlama amaçlı da kullanılabilir.

 4. AYYILDIZ KULUÇKA

  Türkiye

  Ayyıldız kuluçka geçmişten günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla kuluçka makinesi ve aksesuarı üretim ve satışı sektöründe kökleşmiş örnekler arasında yer alır. Temelde güven olursa baş tacı olursun. Bunu prensip edinerek Kaliteli ve verim oranı yüksek kulucka makinelerini siz degerli musteriler icin üretiyor ve pazarlıyoruz. Doğru Olup Dürüs olup, Sattığı malın arkasında duran, garanti veren, müşterisi ile ilgilen bir yapıya sahibiz, çünkü bu toplumun gözdesi olmak ancak siz değerli müşterilerin memnuniyetinden geçer. Bunu biliyoruz ve siz değerli müşterilerimize layık olanı üretiyor verim oranı yüksek cihazları satıyoruz. İşinin ehli tecrübe bilgi donanımlı personelimizle müşterilermize gerekli teknik desteği en iyi en güzel biçimde sağlıyoruz. Bir taraftan üretimini yaptığımız cihazları pazarlerken bir taraftanda müşterilerin ihtiyacı olan kuluçka makinesi ve aksesurlarını tespit ederek üretim planlaması yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla her yıl makine ve ekipman pörtföyüne yenileri eklenmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı pazara sahibiz. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok bölgede bayilerimizle hizmet verirken bazı kuluçka makinesi satıcılarına kendi markaları ile satış imakanı sunuyoruz, Firmamızda üretimini yaptığımız cihazları kendi markamızla satışımızın yanı sıra bir kısmınıda firmaların ihtiyaçları doğrultusunda kensi markalarını vurarak yurt içi pazarı dahada büyütmeyi hedefliyoruz

 5. MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED

  Türkiye

  MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED, yılında kurulan ve Kümes hayvanları yetiştirilmesine ait makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ekipmanlar, kümes hayvanları, araziler, civcivler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "tavukgiller"
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INSAVI

  İspanya

  INSAVI, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavuk kafesleri, yumurta işlenmesinde ve paketleme ekipmanları, güvercin, piliç ve yumurta tavuğu için kutular, Yumurtlama tavukları için yem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcover, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. PAVÃO CURIOSO, UNI. LDA

  Portekiz

  PAVÃO CURIOSO, UNI. LDA, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. kanatlı hayvan yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meirinhas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. ANTÓNIO PURIFICAÇÃO & ALMEIDA. LDA

  Portekiz

  ANTÓNIO PURIFICAÇÃO & ALMEIDA. LDA, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fornos De Algodres, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. MANCH MOL

  Ukrayna

  MANCH MOL, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş besinler, Dondurulmuş besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ungvár, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. B.A.K.FARM

  Yunanistan

  B.A.K.FARM, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. açık havada yetiştirilmiş tavuklar, yumurta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  İtalya

  QUAJA VENETA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AVILIZ, LDA

  Portekiz

  AVILIZ, LDA, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. YUKSELIS POULTRY

  Türkiye

  YUKSELIS POULTRY, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. PADOVAN ALBERTO

  İtalya

  PADOVAN ALBERTO, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Padova, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. PAVESELLO S.R.L.

  İtalya

  PAVESELLO S.R.L., yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinarolo Po, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. NUOVA IN.BE.CA. S.R.L.

  İtalya

  NUOVA IN.BE.CA. S.R.L., yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fabrica Di Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. QUAIL AND EGGS "ORTYGIA"

  Yunanistan

  QUAIL AND EGGS "ORTYGIA", yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bıldırcın, yumurta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. GIORGIO FRATELLI

  İtalya

  GIORGIO FRATELLI, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scafati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE

  İtalya

  ALLEVAMENTO SELVAGGINA L'ESTENSE, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carceri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CARNI BIANCHE DELLA SARDEGNA

  İtalya

  CARNI BIANCHE DELLA SARDEGNA, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terralba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EMILIANI S.R.L.

  İtalya

  EMILIANI S.R.L., yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Et ve şarküteri, Tavukgiller, Et ve şarküteri, Tavukgiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Orbetello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LA FERME DU CANARDIER

  Fransa

  LA FERME DU CANARDIER, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Anneville-ambourville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TEI S.R.L.

  İtalya

  TEI S.R.L., yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salo', İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SARL VOLAILLES MANSLOISES

  Fransa

  SARL VOLAILLES MANSLOISES, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mansle, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EURO ASIA GROUP TRADING

  Yunanistan

  EURO ASIA GROUP TRADING, yılında kurulan ve Tavukgiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Crete, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. ALIMENTARE AVICOLA BERGAMASCA

  İtalya

  ALIMENTARE AVICOLA BERGAMASCA, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Credaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. MORESSI CARNI S.R.L.

  İtalya

  MORESSI CARNI S.R.L., yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Macerata, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AZZALI ATTILIO DI AZZALI MARCO

  İtalya

  AZZALI ATTILIO DI AZZALI MARCO, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivarolo Mantovano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. NUOVA FOOD S.R.L.

  İtalya

  NUOVA FOOD S.R.L., yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti, Tavukgiller, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Striano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. FRESCHINI SIMONA

  İtalya

  FRESCHINI SIMONA, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir. Tavukgiller, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, Tavukgiller, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz