• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taze devekuşu eti

Sonuçlar

Taze devekuşu eti - Ithalat/Ihracat

 1. AUTO TOTAL PREST SRL

  Romanya

  AUTO TOTAL PREST SRL, yılında kurulan ve Taze devekuşu eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. devekuşu eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sebes, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. AUTRUCHERIE DU DONEU

  Belçika

  AUTRUCHERIE DU DONEU, yılında kurulan ve Taze devekuşu eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. deve kuşları, devekuşu eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochefort, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SCHOBBEJAKS HOOGTE

  Belçika

  SCHOBBEJAKS HOOGTE, yılında kurulan ve Taze devekuşu eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. devekuşu yumurtası, pişmiş devekuşu jambonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. EXPORT OSTRICH

  Romanya

  EXPORT OSTRICH, yılında kurulan ve Taze devekuşu eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sebes Jud.alba Iulia, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. STRUISVOGELBOERDERIJ MONNIKENWERVE

  Hollanda

  STRUISVOGELBOERDERIJ MONNIKENWERVE, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Taze devekuşu eti, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Taze devekuşu eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sluis, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ITALSERVICE SAS

  İtalya

  ITALSERVICE SAS, yılında kurulan ve Taze devekuşu eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. LATITUDES

  İspanya

  LATITUDES, yılında kurulan ve Taze devekuşu eti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Alcobendas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. RELLMAN FOODS

  Belçika

  Verified by europages badge

  RELLMAN FOODS: En kaliteli, pazar lideri et ithalatı ve ihracatı. Taze veya dondurulmuş sığır eti. Mevcut sertifikalar: Angus Beef; Helal ve Organik. Arjantin, Brezilya, Uruguay, Yeni Zelanda ve İrlanda'dan ithalat yapıyoruz. Etlerimiz Avrupa, Orta Doğu ve Kuveyt'te yeniden dağıtılmaktadır.

 4. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 5. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 2. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 1. MUDRAC SRLS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Gerçek Made in Italy için referans noktanız olan Ipos'a hoş geldiniz. İtalyan zanaatkarlığı geleneklerine dayanan derin kökleri olan Ipos, ülkemizin sunduğu özgünlüğü ve kaliteyi korumaya ve geliştirmeye kararlıdır. Değişmeyen bir tutkuyla, geleneksel uygulamaları canlı tutmak için çalışan, küresel standardizasyona direnen binlerce küçük şirketin vitriniyiz. Sağlık ve lezzetle eşanlamlı olan İtalyan yaşam tarzını yansıtan benzersiz bir deneyimi garanti etmek için seçilen, özenle seçilmiş gastronomik lezzetler ve el işçiliği ürünü eserler sunuyoruz. İtalya'nın kuzeyinden güneyine kadar kataloğumuzdaki her ürün tarihi, kalitesi ve bölgeyle bağlantısı nedeniyle seçilmiştir. 4800'den fazla referansla kataloğumuz sürekli genişliyor ve her gün yeni mükemmelliği ve yenilikçi kreasyonları keşfetmenize olanak tanıyor. Size yalnızca olağanüstü kalitede ürünler sunmaya değil, aynı zamanda yerel üreticiler ile küresel bir izleyici kitlesi arasında bir köprü oluşturmaya, Made in Italy'nin atan kalbini temsil eden zanaatkarların ve üreticilerin çalışmalarını geliştirmeye de kendimizi adadık. Uluslararası müşterilerimizden oluşan ailemize katılın ve kendinizi İtalyan işçiliğinin ve spesiyalitelerinin lüksüne kaptırın. Ipos'tan yapılan her satın alma sadece bir tüketim eylemi değil, aynı zamanda İtalyan kültürünü tanımlayan uygulamaların sürdürülebilirliğine yönelik bir adımdır. İtalya'nın gerçek lezzetini bizimle keşfedin,

 2. PROFIL EXPORT VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT İsere’de yer alan aile şirketi, at kesimi, at işlenmiş ürünlerinde & at eti dönüştürmede uzmandır. At yetiştiriciliği, at mezbahası, kemik ayırma, at kesimi, at eti dönüştürme, vakumlu ambalaj, kapta ambalaj, kutu, konserve, dağıtım. Tüm Fransız at sektörünün idaresi. Üretim hattımızda IFS SERTİFİKASYONU.

 3. BRESSUIRE VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BRESSUIRE Export, merkezi Bressuire Fransa'da bulunan bir sığır mezbahasıdır. Sığır eti ve özellikle taze kesilmiş dana etlerinin tedariki hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca karkas halinde sığır eti, sakatat ve mezbaha yan ürünlerinin pazarlanmasını gerçekleştirmekteyiz. Kemiksiz veya kemikli taze etlerimizi tüm Avrupa ülkelerine ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç edilmeye yönelik olarak hazırlanmaktadır. Çeşitli cins sığırların etlerini satmaktayız: Şarole sığırı, sarı Akitanya sığırı, Limuzin sığırı, Parthenaise sığırı, vb.

 4. DOLY-COM DISTRIBUTIE SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Doly-Com Distributie SRL: Botosani'de bulunan Romanya Et İşleme Lideri, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için en büyük mezbahanın yanı sıra domuz eti, sığır eti ve kuzu/koyun eti için bir kemik çıkarma tesisidir. 7.477, 65 metrekarelik tesiste haftalık 2.672 ton üretim kapasitesiyle yılda 60.000'in üzerinde baş işliyoruz. En yüksek standartlarla (HACCP, ISO 22000: 2018, ISO 9001: 2015, FSSC 22000, IFS ve Helal) sertifikalandırılmış olup, en yüksek kalitede et ürünleri sağlıyoruz.

 5. EXOTIC CITY

  Belçika

  Verified by europages badge

  EXOTIC CITY, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pirinç, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek ithalat - ihracatı, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Baharatlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. COQ DES PRES

  Belçika

  Verified by europages badge

  COQ DES PRES, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taze tavuk ve piliç eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık, Yumurtalar, piliç eti ezmesi, biyolojik piliç, pasta kalıbı, piliç butları, Riletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fernelmont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. AVIMOSA

  İspanya

  Verified by europages badge

  AVIMOSA, yılında kurulan ve Dondurulmuş av ve kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. piliç eti, tavuk eti, mezbahalar, dondurulmuş kümes hayvanı etleri, dondurulmuş et ihracatı, taze et ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moraleja De Enmedio-Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. HOREMEAT

  Belçika

  Verified by europages badge

  HOREMEAT, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  GLOBAL TRADING ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Dana eti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. toptan dondurulmuş et, toptan taze et, et, domuz eti, dondurulmuş et ihracatı, taze et ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GOURMETRUZ

  İspanya

  GOURMETRUZ, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş etler, devekuşu eti, kutulanmış tavuk eti, Dondurulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuente De Cantos, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. VERO POULTRY LTD

  Birleşik Krallık

 4. H J WARDER LTD

  Birleşik Krallık

 5. T A & A L LINDLEY

  Birleşik Krallık

 6. G & J BARRON

  Birleşik Krallık

  G & J BARRON, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. I & J HOWAT

  Birleşik Krallık

 8. THE EDEN VALLEY EGG CO

  Birleşik Krallık

 9. W & E CHAPMAN

  Birleşik Krallık

 10. M W LEIGH

  Birleşik Krallık

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz