• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taze hindi eti

Sonuçlar

Taze hindi eti - Ithalat/Ihracat

 1. PROCAVI SL

  İspanya

  PROCAVI SL, yılında kurulan ve Taze hindi eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marchena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TURCO TRAVEL

  Türkiye

  TURCO TRAVEL, yılında kurulan ve Seyahat acenteleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taze hindi eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aydin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. GOLDEN CHICKEN

  Almanya

  GOLDEN CHICKEN, yılında kurulan ve Taze hindi eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş etler, Dondurulmuş etler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DESTAN FOOD

  Türkiye

  DESTAN FOOD, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taze hindi eti, tavuklar, yassı çörekler, Taze hindi eti, çikolatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maltepe, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. KRUTA IMPORT S.R.O.

  Çek Cum.

  KRUTA IMPORT S.R.O., yılında kurulan ve Taze hindi eti sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Prague, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ

  Polanya

  POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ, yılında kurulan ve Taze hindi eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chybie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. PW DAREX

  Polanya

  PW DAREX, yılında kurulan ve Taze hindi eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Babimost, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. TURKA ESTHETIC

  Türkiye

  TURKA ESTHETIC, yılında kurulan ve Taze hindi eti sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. reklam ve pazarlama firmaları dernekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beyoglu, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. THE ARK

  Birleşik Krallık

  THE ARK, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BARN FARM

  Birleşik Krallık

  BARN FARM, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterlooville, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. THE ARK CHICKEN CO

  Birleşik Krallık

  THE ARK CHICKEN CO, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Exeter, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GOODMANS GEESE

  Birleşik Krallık

  GOODMANS GEESE, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Worcester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. W J CHILCOTT & CO

  Birleşik Krallık

  W J CHILCOTT & CO, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GARTMORN FARM

  Birleşik Krallık

  GARTMORN FARM, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alloa, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. CROWN CHICKEN LTD

  Birleşik Krallık

  CROWN CHICKEN LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diss, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. Z.P.M. MAXPOL

  Polanya

  Z.P.M. MAXPOL, yılında kurulan ve Taze hindi eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kuźnia Raciborska, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. G & J BARRON

  Birleşik Krallık

  G & J BARRON, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. T SOANES & SON LTD

  Birleşik Krallık

  T SOANES & SON LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Driffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. J SHEFFIELD

  Birleşik Krallık

  J SHEFFIELD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heathfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. DEVONSHIRE POULTRY LTD

  Birleşik Krallık

  DEVONSHIRE POULTRY LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Honiton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ST. BRIDES POULTRY

  Birleşik Krallık

  ST. BRIDES POULTRY, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strathaven, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. MILFORD FARM LTD

  Birleşik Krallık

  MILFORD FARM LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leeds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. SPRINGFIELD POULTRY

  Birleşik Krallık

  SPRINGFIELD POULTRY, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leominster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. GREAT GROVE POULTRY

  Birleşik Krallık

  GREAT GROVE POULTRY, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Attleborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. FARM FRESH (HATCHERY)

  Birleşik Krallık

  FARM FRESH (HATCHERY), yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Preston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ADLINGTON LTD

  Birleşik Krallık

  ADLINGTON LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coventry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. GÜVERCIN YAPI

  Türkiye

  GÜVERCIN YAPI, yılında kurulan ve Taze hindi eti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. PASTURES FARM

  Birleşik Krallık

  PASTURES FARM, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Northampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. BARON TURKEYS

  Birleşik Krallık

  BARON TURKEYS, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warrington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. G POTTER & SONS

  Birleşik Krallık

  G POTTER & SONS, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thirsk, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz