• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taze kaz eti

Sonuçlar

Taze kaz eti - Ithalat/Ihracat

 1. KAZCIM

  Türkiye

  Kaz yetiştiriciliği kaz besiciliği kaz üreticiliği Türkiye geneline kaz yumurtası kaz civcivi satışı. Yıl boyunca kaz eti satışı. Kaz üreticilerine pazar desteği ve hazır fizibilite çalışmaları ve örnek projeler. Kaz bakımı , kaz üretimine dair detaylı gözlem ve bilgi , pazarlama konusunda müşterilere özel pazar payı ve pazar destekleri

 2. KAZEVAN

  Türkiye

  Mast, G36 ve her tür cins canlı veya usulünce kesilmiş kaz üretimi yapılan organik çiftliğimiz mevcuttur. 20 yıllık iş tecrübemizle en sağlıklı kaz etini üreten firmamız hizmetinize amadedir. Van ilinin eşsiz ve endemik bitkileriyle beslenen modern çiftliğimizde üretilen kazlar hem tad ve hem sağlık olarak üst seviyededir.

 3. KAZBILIBILI

  Türkiye

  organik kaz eti ve yumurtasi, organik bal, organik pekmez, deve kusu yumurtasi ve tirnagi, kaz tuyu

 4. M. CLASSEN GÄNSEZUCHT

  Almanya

  M. CLASSEN GÄNSEZUCHT, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bakum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GÜRS KARDEŞLER KANATLI HAYVAN CIFLIGI

  Türkiye

  GÜRS KARDEŞLER KANATLI HAYVAN CIFLIGI, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. ördek eti, kaz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. THE ARK

  Birleşik Krallık

  THE ARK, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ST. BRIDES POULTRY

  Birleşik Krallık

  ST. BRIDES POULTRY, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strathaven, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. GARTMORN FARM

  Birleşik Krallık

  GARTMORN FARM, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alloa, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. THE ARK CHICKEN CO

  Birleşik Krallık

  THE ARK CHICKEN CO, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Exeter, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BARON TURKEYS

  Birleşik Krallık

  BARON TURKEYS, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warrington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ADLINGTON LTD

  Birleşik Krallık

  ADLINGTON LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coventry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. J SHEFFIELD

  Birleşik Krallık

  J SHEFFIELD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heathfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. CROWN CHICKEN LTD

  Birleşik Krallık

  CROWN CHICKEN LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diss, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PASTURES FARM

  Birleşik Krallık

  PASTURES FARM, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Northampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MILFORD FARM LTD

  Birleşik Krallık

  MILFORD FARM LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leeds, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. GREAT GROVE POULTRY

  Birleşik Krallık

  GREAT GROVE POULTRY, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Attleborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. T SOANES & SON LTD

  Birleşik Krallık

  T SOANES & SON LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Driffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. G & J BARRON

  Birleşik Krallık

  G & J BARRON, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. SPRINGFIELD POULTRY

  Birleşik Krallık

  SPRINGFIELD POULTRY, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leominster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. GOODMANS GEESE

  Birleşik Krallık

  GOODMANS GEESE, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Worcester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. W J CHILCOTT & CO

  Birleşik Krallık

  W J CHILCOTT & CO, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. BARN FARM

  Birleşik Krallık

  BARN FARM, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterlooville, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. DEVONSHIRE POULTRY LTD

  Birleşik Krallık

  DEVONSHIRE POULTRY LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Honiton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. FARM FRESH (HATCHERY)

  Birleşik Krallık

  FARM FRESH (HATCHERY), yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Preston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. G B DAVIS & CO

  Birleşik Krallık

  G B DAVIS & CO, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meifod, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. MARTOCK FARMS

  Birleşik Krallık

  MARTOCK FARMS, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. DAWSONS OF SAXILBY LTD

  Birleşik Krallık

  DAWSONS OF SAXILBY LTD, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lincoln, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. N HEBDITCH

  Birleşik Krallık

  N HEBDITCH, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. R GARDNER

  Birleşik Krallık

  R GARDNER, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Honiton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. G POTTER & SONS

  Birleşik Krallık

  G POTTER & SONS, yılında kurulan ve Taze kaz eti sektöründe faaliyet gösteren bir. Taze ördek eti, Taze hindi eti, Taze ördek eti, Taze hindi eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thirsk, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz