• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taze süt

Sonuçlar

Taze süt - Ithalat/Ihracat

 1. AZIENDA AGRICOLA TINTE ROSSE

  İtalya

  Üretim sırasında geleneksel İtalyan süt işleme ve peynir üretimlerinden ilham aldık. Şirketimiz Primo sale, Stracchino ve Robiola taze tüketilen peynirler ile olgunlaştırılmış peynirler ve Ricotta peynirlerinin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Ayrıca taze sütten yoğurt ve meyveli yoğurt ile pastörize sütten yoğurt da üretmekteyiz. Temel olarak Orazio peynirlerinin üretimini ve dağıtımını yapmaktayız. Ayrıca yerel pazarlara yönelik olarak diğer peynir türleri ile yoğurt üretimi yapmaktayız.

 2. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  İtalya

  Her gün, 629 numara şile markalanmış 16 kalıp Parmiggiano Reggiano (bir yılda altı bin yapar) üretilmektedir. Herhangi bir aracı kullanmadan Parmiggiano Reggiano satıyoruz (veya ihraç ediyoruz). Sektörün diğer realitelerine aykırı olarak Latteria Sociale Nuova süthanesi hiçbir zaman bir başka kuruluşun bünyesine katılmayı düşünmemiş sadece Bibbiano bölgesinin en iyi peynirinin üretimini desteklemesi amacıyla yeni çözüm ortaklarıyla iş birliği yoluna gitmiştir.

 3. GARANTI SOGUTMA MAT MAK SAN TIC LTD STI

  Türkiye

 4. LES JUMENTS DU VENTOUX

  Fransa

  LES JUMENTS DU VENTOUX, yılında kurulan ve Tuvalet sabunları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şampuanlar, Biyolojik kozmetik ürünler, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Şampuanlar, Biyolojik kozmetik ürünler, taze süt, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Christol, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DIANO LATTE S.R.L

  İtalya

  DIANO LATTE S.R.L, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. taze süt, süt dağıtımı, İnek sütü, taze süt, isteğe özel torbalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LAITNAA

  Fransa

  LAITNAA, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. taze süt, taze süt, Tarımsal kooperatif sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Capelle En Thiérache, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BASTIDARRA

  Fransa

  BASTIDARRA, yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yoğurt, yoğurt imalatı, sütçülük sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bardos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ROYAL BENGAL GMBH

  Almanya

  ROYAL BENGAL GMBH, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taze süt, katı ve sıvı gıdayağları, ayçiçek yağları, taze süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. STANDARD & PARTNERS LTD

  Avustralya

  STANDARD & PARTNERS LTD, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Hububat ve tahıllar, taze süt, Hububat ve tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adelaide, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 5. LJUBLJANSKE MLEKARNE D.D.

  Slovenya

  LJUBLJANSKE MLEKARNE D.D., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt, taze süt, Dondurma ve Şerbetler, Süt, taze süt, Dondurma ve Şerbetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ljubljana, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. SMART SEARCH

  İrlanda

  SMART SEARCH, yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ballybane/galway, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 2. GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER

  Türkiye

  GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER, yılında kurulan ve Sığır süthaneleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taze süt, Süt ürünleri, Süt sağma makineleri, taze süt, Süt ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. DUYGU SÜT

  Türkiye

  DUYGU SÜT, yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. keçi peynirleri, Keçi sütü, Organik sütler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. LUXLAIT

  Lüksemburg

  LUXLAIT, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. taze süt, çiğ süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roost, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. GALA GAIDOURAS

  Yunanistan

  GALA GAIDOURAS, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. taze süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Messinia, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. MILCOBEL

  Belçika

  MILCOBEL, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taze süt, Tarımsal kooperatif sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kallo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. CENTRO LATTE S.R.L.

  İtalya

  CENTRO LATTE S.R.L., yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt, Konsantre süt; süt tozu, Süt, Konsantre süt; süt tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CAGLIO VITELLO DI DE LONGHI M. & C. S.A.S.

  İtalya

  CAGLIO VITELLO DI DE LONGHI M. & C. S.A.S., yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir. Süt, Konsantre süt; süt tozu, Süt, Konsantre süt; süt tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Treviso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. I.M.A. S.R.L.

  İtalya

  I.M.A. S.R.L., yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt, Konsantre süt; süt tozu, Süt, Konsantre süt; süt tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pignataro Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MANUZZI IMPORT - EXPORT S.R.L.

  İtalya

  MANUZZI IMPORT - EXPORT S.R.L., yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Süt, Konsantre süt; süt tozu, Süt, Konsantre süt; süt tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BE.NI. S.P.A.

  İtalya

  BE.NI. S.P.A., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Peynir, taze süt, Peynir, taze süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tribano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TOBALDO S.R.L.

  İtalya

  TOBALDO S.R.L., yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Süt, Konsantre süt; süt tozu, Süt, Konsantre süt; süt tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rovolon, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CENTRO SPERIMENTALE DEL LATTE S.P.A.

  İtalya

  CENTRO SPERIMENTALE DEL LATTE S.P.A., yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt, Konsantre süt; süt tozu, Süt, Konsantre süt; süt tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zelo Buon Persico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ALIMCO FIN S.R.L.

  İtalya

  ALIMCO FIN S.R.L., yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir. Süt, Konsantre süt; süt tozu, Süt, Konsantre süt; süt tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BOLZANO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CASEIFICIO PUGLIESE S.P.A.

  İtalya

  CASEIFICIO PUGLIESE S.P.A., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir, taze süt, Peynir, taze süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. LAZIOLATTE S.R.L.

  İtalya

  LAZIOLATTE S.R.L., yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt, Konsantre süt; süt tozu, Süt, Konsantre süt; süt tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alatri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PARMALAT S.P.A.

  İtalya

  PARMALAT S.P.A., yılında kurulan ve Sıcaklık kontrollü taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taze süt, Süt, taze süt, Süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catania, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CENTRO LATTE BONIZZI S.R.L.

  İtalya

  CENTRO LATTE BONIZZI S.R.L., yılında kurulan ve taze süt sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Süt, Konsantre süt; süt tozu, Süt, Konsantre süt; süt tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soncino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. C.LA.R. S.R.L.

  İtalya

  C.LA.R. S.R.L., yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir, taze süt, Peynir, taze süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rieti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. LAITERIE FRERES BENAOULA

  Cezayir

  LAITERIE FRERES BENAOULA, yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taze süt, pirinç sütü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazouna, Cezayir 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz