• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taze sebze

Sonuçlar

Taze sebze - Ithalat/Ihracat

 1. MADAR

  Polanya

  Verified by europages badge

  MaDar, yaklaşık 30 yıllık bir geleneğe sahip, Polonyalı bir gıda toptancısıdır. Ürünlerimizi marketler, restoranlar, farklı profildeki şirketler, kurumlar ve özel şahıslar gibi çok çeşitli sektörlere tedarik etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için ürünlerimizi en yüksek kalitede en iyi fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, bizde çok çeşitli mükemmel gıda ürünleri bulacaksınız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Makarna, •İşlenmiş ve konserve etler •Tahıllar, •Farklı unlar, •Süt ürünleri, •Şeker, •Baharatlar, ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz! Garanti ediyoruz: •Hızlı sipariş karşılama, •Cazip fiyatlar, •Geniş ürün yelpazesi, •Dünya çapında teslimat. Ürünlerimiz, mükemmel lezzetle en iyi kaliteye ulaşmak için güvenilir tedarikçilerden ve yerel çiftliklerden ithal edilmektedir. Eşsiz lezzetleri bizimle sofralarınızda bulabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. FEMIA INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FEMIA, sebze, tatlı mısır ve meyvelerin hazırlanması ve sürekli ısıl işlemeye alınması için makine ve ekipman tasarlamakta ve üretmektedir. FEMIA, neredeyse 60 yıldır her kıtada konserve, derin dondurma ve taze ürün endüstrilerine hizmet vermektedir. Fabrikada ürün alımından, paketleme veya dondurma hattına kadar, saatte 20 tona kadar geniş kapasiteyle her ihtiyacınıza cevap veriyoruz: Mal kabul ve hat besleme, temizleme, yıkama, ayırma, sınıflandırma, istifleme, kırpma, kesme, taşıma ve aktarma. Sürekli ısıl işleme: ağartma, soğutma, rehidrasyon, dehidrasyon, kurutma. İhtiyaçlarınızı karşılamak için makinelerimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz: Hatlarınızın verimini artırmak, ürünlerinizin kalitesini korumak, su ve enerji tüketimini azaltmak, bakım maliyetlerini basitleştirmek ve azaltmak, makinenizin ömrünü uzatmak.

 3. DINASTY HARPEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  “Misyonumuz: dünya çapında en taze ve en kaliteli sebzeleri rekabetçi fiyatlarla sunmak”. DINASTY HARPEN, 2022'den beri patates ve soğan ihracatında uzmandır. Mükemmel kalitede uygun ürünler tedarik etmek üzere tüm yıl boyunca hizmetinizdeyiz. Şirketimizde herkes misyonumuzu benimsemiş durumdadır. Bu yüzden bir fark yaratmak için çok çalışıyoruz. Genç ve dinamik üyelerden oluşan ekibimiz, en doğru kararları vermenizde size destek olacaktır. Şirket, patates, soğan gibi sebzeler de dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin ihracatını ve toptan satışını yapmaktadır. Batı Afrika'ya patates ve soğan ihracatını sağlamayı hedefleyen sağlam, iyi inşa edilmiş ve dürüst bir ekibiz. Şirketimiz, müşterilerimizin yatırımlarına güvenli bir ortam sağlayabilmek için kaliteli ürünler sunarken, onları rahat ettirecek profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1979 yılında İzmir, Türkiye'de Manav dükkanı olarak kurulan 3k Global, birinci neslin geleneksel tarım bilgisini ikinci neslin modern tarım prosedürleriyle birleştiren bir şirkettir. 2000 yılından bu yana, geçmişten günümüze tarımda köprü görevini görüyoruz. 3K Global olarak kendi kamyonlarımız ve depolarımız sayesinde nakliye ve soğuk depolama hizmetlerini yönetebiliyoruz. Tüm dünyaya taze meyve ihracatı yapmaktayız ve Türkiye'nin en büyük yaş meyve ve sebze ihracatçılarından biriyiz. 3K olarak 20.000 tona kadar tüm hacimlerde ve 20.000 tonluk ambalaj ve satış hacmimizde müşterilerimize tazelik ve kalite garantisi veriyoruz. Başlıca ürünlerimiz avokado, elma, armut, narenciye, ayva, kivi, şeftali, nektarin, nar, muz ve muhtelif sebzelerdir. Ürünlerimizin başlıca kaynakları: •Antalya'dan: Tropikal meyveler ve sebzeler •Denizli'den: Elma, Şeftali ve Nar, •Bursa'dan: Şeftali, Kivi, Ayva, Armut ve daha fazlasını web sitemizde keşfedebilirsiniz! Rengârenk sebze ve meyvelerimizi, üretim, hasat, paketleme ve dağıtım aşamalarında bozulmadan, halk sağlığı için optimize edilmiş, maksimum hijyen koşulları sağlanarak en taze, en temiz ve en lezzetli halleriyle satış noktalarına ulaştırmak misyonumuzdur. Bu nedenle öncelikli hedeflerimiz tazelik, temizlik ve en iyi kalitedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. KTRACO

  Fransa

  Verified by europages badge

  KTRACO 20 yılı aşkın bir süredir, hem üreticiler hem de distribütörler için taze ve kuru meyve ve sebze sektöründe uzmanlaşmıştır. Şirket, hem tarım ürünleri, bunların çeşitleri, hem de bulunabilirliği konusundaki bilgi birikimi ve kalitesini garanti etme konusunda kendisini alanında profesyonel olarak konumlandırmaktadır. Sadece taze, kaliteli meyve ve sebzeler sunmaktadır. Bu, KTRACO'nun yalnızca çevrimiçi satış platformlarında mevcut olan günlük tedarikten ürünler sunma şeklidir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

 2. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 3. ASYA FRESH

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2016'dan bu yana Türkiye'nin önde gelen en kaliteli yaş meyve ve sebze ihracatçısı Asya Fresh'e hoş geldiniz. Samsun liman idaresiyle olan güçlü işbirliğimiz ve yüksek vasıflı iş gücümüz sayesinde, yıllık ihracat hacmimizi artırmak üzere lojistik kapasitemizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Asya Fresh olarak temel değerimiz sürdürülebilirliktir. Uzman ekibimiz aracılığıyla hızlı teslimat garantisi ile nar ve kiraz gibi birinci sınıf, organik meyveler sunmaktan gurur duyuyoruz. Kapsamlı ürün yelpazemizi siz de keşfedin: •Nar •Kiraz •Nektarin ve Şeftali •Kuru Üzüm •Red Globe Üzüm •Armut •Ayva •Erik •Kayısı •İncir •Domates çeşitleri •Dolmalık Biber •Acı Biber •Salatalık •Kabak •Greyfurt •Portakal •Mandalina •Limon Nar, kiraz ve nektarin, şeftali, kayısı ve biber gibi çeşitli yerel meyve ve sebze alanında uzmanlaşan firmamızın, Antalya, Mersin ve Manisa'da işlettiği depolar stratejik konuma sahiptir. Özel programımız ile, seçilmiş üreticilere uzun vadeli bir iş ortaklığında bize katılma şansı sunuyoruz. Münhasır tedarik anlaşması aracılığıyla, ortak programlara yönelik koordine edilmiş bir güvenlik çerçevesi oluşturarak, alıcı olarak size güvenilir, yüksek kalitede ürün tedariki ve yakın işbirliği avantajları sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bize bugün ulaşın. Asya Fresh, dünya genelinde teslimat kapasitesi ile çeşitli pazarların gereksinimlerini karşılayacak birinci sınıf ürünler ve üstün hizmetler sunmaktadır.

 4. CHAMPINI EUROPEAN TRADE

  Polanya

  Verified by europages badge

  2004 yılında kurulan CHAMPINI, o zamandan bu yana Polonya'nın Blizanów kentindeki şirket binasında soğuk hava depoları, yükleme rampaları, soyulmuş sebzeler için üretim alanı ve ofis alanı ile hizmet vermektedir. Taze meyveler, sebzeler ve mantarlar bizim tutkumuzdur. Polonya'nın merkezindeki en iyi iklim ve toprak koşulları, Almanya'daki ve tüm Avrupa'daki toptan alım satım yapan müşterilerimize birinci sınıf ürünler sunmamıza imkan tanıyor. Tazeliğe ve kaliteye her zaman en büyük özeni gösteriyoruz Bu nedenle kısa ulaşım mesafelerini tercih ediyoruz. Tedarikçilerimizin çoğu, uzun yıllardır verimli bir şekilde çalıştığımız yerel, sertifikalı çiftçiler, üreticiler veya üretici gruplarından oluşmaktadır. İş alanımızda en önemli unsur tazelik olduğundan "Tam Zamanında" (Sıfır Stok) prensibi ile çalışıyoruz. Genellikle stokta ürün bulundurmuyoruz. Tüm ürünlerin olabildiğince taze temin edilmesi için tarlalardan yeni mahsulleri satın alıyoruz. Tam da bu nedenle, siparişin alınması, ürünlerin satın alınması, toplanıp bir araya getirilmesi, yüklenmesi ve nakliyesi 48 saatten daha kısa bir süre içinde gerçekleşiyor. İkinci en büyük önceliğimiz verdiğimiz hizmettir, dolayısıyla yaptığımız işte profesyonel olmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle, kesintisiz bir soğutma zinciri sağlayan soğutucu kamyon ve römork filomuz bulunmaktadır. Siparişlerinizin kendi filomuzun karşılayamayacağı büyüklükte olması halinde, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız prestijli nakliyecilerle nakliyesini sağlıyoruz.

 5. Durdaslar

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Durdaşlar, 1989 yılından bu yana Kumluca/Antalya ve çevresinin önde gelen sebze ve meyve toptancılarından biridir. Durmuş Durdaş ve üç oğlu tarafından kurulan aile şirketi, aile mirasını ileriye taşıyan üçüncü nesline girmiştir. Durdaşlar, önemli ölçüde büyüyerek bölgesinde lider bir kurum ve ülkenin en iyilerinden biri haline gelmiştir. Yıllık sebze ve meyve tedarik kapasitemiz 120.000 tonu aşmaktadır ve kurumsallaşma yoluyla sürekli iyileştirme için çalışıyoruz. 2003 yılında paketleme tesisimiz tam teşekküllü bir şirket haline geldi ve 3000 tonluk soğuk hava deposu ile Kumluca'ya hizmet vermeye başladı. Elmalı ilçesinde 2011 yılında bir komisyon açtık ve Antalya'da birden fazla tesisle genişledik. Bulgaristan'da da bir şubemiz var ve müşterilerimiz için soğuk hava deposu sağlıyor. Taahhüdümüz, taze sebze ve meyveleri üretim sırasında, tam olarak istenilen miktar ve zamanda tüketicilere ulaştırmaktır. Ürün yelpazemizde çeşitli domates çeşitleri (Normal, Pembe, Erik, Oval, Seyit, Kokteyl, Yuvarlak vb.), biber çeşitleri (Kaliforniya Biberi, Çarliston, Acı Çarliston, Sivri Yeşil, Dolmalık, Kapya Kırmızı, Kırmızı Acı, Yeşil Acı, Macar Biberi, Macar Charlie, Bianca vb. ), salatalık çeşitleri (Normal, Silor, Spiky), kabak, patlıcan (Kristal ve Normal Patlıcan), karpuz, kavun, nar, portakal, mandalina, turunç, kayısı, şeftali, çilek bulunmaktadır. Daha fazlası için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve ürünlerimizi keşfedin!

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  KAYADERELI CONSTRUCTION, yılında kurulan ve İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Binalar için eğilmez katı materyaller, Boru hatları, Endüstriyel borular, Gaz ve yağ boru hatları - tesisatları, Çimento ve harç katkı maddeleri, Kuru yemişler, taze meyveler, taze sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adana, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. VEGGIEVÖIG

  İsveç

  Verified by europages badge

  VEGGIEVÖIG, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, limon, soğan, sebze ithalatı, sebzeler ve meyveler, derin dondurulmuş sebzeler, portakallar, sebze ihracatı, Tatlı patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norrköping, İsveç 'de bulunmaktadır.

 1. VARVARESOS FRESHNES

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  VARVARESOS FRESHNES, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taze sebzeler, meyve ve sebze toptancısı, avokado, kuşkonmaz, mango, meyve ithalatçıları, zencefil, üzüm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Athens, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. FRESCON FRUIT DIRECT BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FRESCON FRUIT DIRECT BV, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Taze meyve ve sebzeler, Meyve ve sebze ticareti, taze sebzeler, meyve ve sebze toptancısı, Üzüm ihracatı/ithalatı, avokado, sebzeler, kuşkonmaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portekiz

  Verified by europages badge

  HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pancar, Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı, lahana fideleri, taze meyveler, kavun, sebzeler, şalgam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torres Novas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. NEGOPRIM

  Fransa

  Verified by europages badge

  NEGOPRIM, yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyveler, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, taze meyveler, taze sebzeler, Meyveler, sebzeler, egzotik meyveler, narenciye, toptan sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavaillon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PROVENCE PRIM

  Fransa

  Verified by europages badge

  PROVENCE PRIM, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, sebzeler, toptan sebzeler, biyolojik meyveler, biyolojik sebzeler, Organik meyve ve sebzeler, Taze meyve ve sebzeler, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaurenard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. TAMAF IRENI GROENTEN EN FRUIT B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  TAMAF IRENI GROENTEN EN FRUIT B.V, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Lokantacılık hizmetleri için gereçler, restoranlar için yiyecek donanımları, sebzeler ve meyveler, Organik meyve ve sebzeler, Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, taze sebze dağıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barendrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. TIMGAD STORE

  Fransa

  Verified by europages badge

  TIMGAD STORE, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taze sebze, Zeytin, Patates, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Zeytinyağı, hurma, paketlenmiş hurma, kavun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. GREYPE FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  GREYPE FRANCE, yılında kurulan ve Meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Taze sebze, Turunçgiller, Taze meyve ve sebzeler, Taze sebze, Turunçgiller, şeftaliler, enginar, meyve ve sebze toptancısı, kuşkonmaz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Perpignan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SINRC

  Belçika

  Verified by europages badge

  SINRC, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Hububat ve tahıllar, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Hububat ve tahıllar, hububat, taze sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tubize, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. VÉGÉPACK

  Belçika

  Verified by europages badge

  VÉGÉPACK, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mantarlar, Meyveler, Mantarlar, sebzeler, İnce dilimlenmiş sebzeler, salatalar, Hazır yemekler, Wok tavada kavurmaya uygun sebzeler, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arlon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BIO FAST

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIO FAST, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Patates, Taze sebze, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, organik gıdalar, Yiyecek ithalat - ihracatı, biyolojik sebzeler, Organik ürünler, Patates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Vicogne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FRESH FUTURE SP.Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  FRESH FUTURE SP.Z O.O., yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Organik - gıda, BİYOLOJİK TARIM, Taze sebze, Tarımsal üretim, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, taze sebzeler, taze sebze dağıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZE IMPORT & EXPORT

  Türkiye

 6. BARIA TEK. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Merhaba biz Antalya Türkiye'de gıda ve tekstil üzerine çalışan çok kollu bir şirketiz. Şehrimizin meyve ve sebze üretimi konusundaki konumu da dikkate alınırsa ihracat kollarımıza ekleme kararı aldık. Firmamız kaliteli ürün, uygun fiyat ve doğru zamanda doğru ürün tedariğini prensip edinmiştir. Portföyümüz oldukça geniştir kuru meyve ve sebze, yaş meyve ve sebze, tahıllar ve kuru yemiş gibi oldukça fazla ürün seçeneğimiz mevcut. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek açısında sürekli sahada araştırma ve çalışma içindeyiz. Sizler ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra iletişime geçtiğiniz taktirde sizin için kesinlikle sizleri memnun edecek bir çözümümüz vardır. Ürün seçiminiz ve paketleme seçiminiz ne olursa olsun muhakkak talebiniz en iyi şekilde karşılanacaktır. istediğiniz miktar ve şekilde ürün paket ve sevkiyatınız yapılacaktır. sebze, meyve, tahıl kuru yemiş ve benzeri ihtiyacınız ne olursa olsun muhakkak bizden fiyat ve teklif alınız sizi memnun etmek bizleri memnun edecektir. Saygılarımızla.....

 7. BARIA TEKSTIL TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Şirketimiz 2012 yılında kurulmuş olup tekstil ve gıda üzerine çalışmaktadır. Firmamız ve bünyemizdeki ortaklarımızla beraber çeşitli ülkelere gıda ve tekstil ürünleri ihracatı yapmaktayız. Globalleşen dünyaya ayak uyduran firmamız ihracat kalemlerini her geçen gün artırmakta ve kaliteli hizmeti siz değerli müşteri ve müşteri adaylarımıza makul fiyatlarda sunmaktadır. Ürün portföyümüz her geçen gün daha da genişlemekte olup ana kalem olarak meyve sebze kurusu, aromatik bitkiler, yaş sebze ve meyve, çerez ve hububat ( pirinç, bulgur, nohut, kuru fasulye, buğday, arpa, çavdar ve benzeri) gibi ürünlerimiz bulunmaktadır. Yoğun olarak ürünlerimiz özellikle aromatik bitkilerde dağ köylerinde yetişmiş doğal organik ürünlerdir. Ekleyemediğimiz ancak talebiniz olan her türlü gıda ürünü için iletişime geçmeniz durumunda temini konusunda mutlaka yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtir , kaliteli bir ticari ilişkide bulunmayı temenni ederiz Bol kazançlar dileriz... Saygılarımızla...

 8. ADALYA IMPORT

  Türkiye

  Hello dear buyer, as adalya trade (Turkey-Antalya) , we are here to bring our quality products (fruits, vegetables, food) to our valued customers. You can access our product range from the photos below or get detailed information from info@adalyaimportexport.com or whatsapp communication. merhaba sayın alıcı, Biz adalya ticaret (Turkey-Antalya) olarak kaliteli ürünlerimizi (meyve, sebze, gıda) siz değerli müşterilerimizle buluşturmak için buradayız.Ürün yelpazemize aşağıdaki fotoğraflardan ulaşabilirsiniz info@adalyaimportexport.com veya whatsapp iletişimden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 9. GANITA FRUIT

  Türkiye

  GANITA Fruit Turkey is a company that successfully wholesales and sells fresh products from Turkey. Packaging according to your market requirements – cardboard, plastic, carrier bags. *Prices vary according to packaging and caliber. If there is interest in fruits, let's discuss! We sell our products in accordance with all quality standards and the needs of our customers: Compliance with all necessary storage and transportation conditions. Quality control of goods from harvest time to loading. Complete package of documents for products and export. Worldwide delivery. We export the best quality fruits and vegetables from Turkey GANITA FRUIT TURKEY our products Tomatoes varieties, Pepper varieties Varieties varieties , Cucumbers, Zucchinis varieties, Potatoes varieties , Onions, Eggplants, Capia Pepper.chile pepper, california pepper, lettuce varieties, Garlic, Pomegranates, Washington Orange, Valencia Orange, okitsu mandarin, Satsuma mandarin, Dobashi mandarin, Fremont mandarin, Apple varieties, Strawberries (Sabrina, Festival Strawberries Air cargo) Grape, Tropical Fruits Banana, Citrus, Figs, Peaches, Apricots, Cherries Pears, Quinces, Apples, Watermelons, Melons Quince, Pear, Kiwi

 10. KYC AGRICULTURE

  Türkiye

  Welcome to our company, a major player in the vegetable and fruit export industry with over 30 years of experience. Our headquarters is located in Mersin, Turkey, and we have been exporting our wide range of products, including oranges, lemons, grapefruits, mandarins, pomegranates, quinces, cherries, peaches, nectarines, grapes, apples, and pears, to more than 10 different countries around the world since 1990. Our commitment to quality sets us apart from our competitors. We prioritize our production processes to ensure that all of our fruits and vegetables are grown in the most natural and healthy way possible, providing our customers with high-quality and healthy products. We adhere to the highest international standards for quality and safety, and our transportation network allows us to deliver our products quickly and efficiently to our customers, no matter where they are in the world. At our company, we have extensive experience in transportation via land, sea, and air, and we are always ready to meet demands from every region of the world. We have a dedicated team of logistics experts who work closely with our customers to ensure that their orders are delivered on time and in perfect condition. We take pride in our ability to provide our customers with the freshest and most delicious fruits and vegetables throughout the year. With our wide range of products, we are confident that we can meet the demands of any customer, anywhere in the world. Contact us today to lear

  Tüm ürünler arasında "taze sebze"

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Taze sebze - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.575 Şirketler