• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar için jantlar jant çemberleri

Sonuçlar

Tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar için jantlar jant çemberleri - Ithalat/Ihracat

 1. INTER WHEELS

  Belçika

  INTER WHEELS, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dendermonde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PNEU EXPERT IMPEX S.R.L.

  Romanya

  PNEU EXPERT IMPEX S.R.L., yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Dış lastikler, bakım, optimizatörler, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Dış lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasov, Romanya 'de bulunmaktadır.

 3. STE BINDER ET JENNY

  Fransa

  STE BINDER ET JENNY, yılında kurulan ve Özel tekerlekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eckbolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ROYAL TYRES PVT. LTD.

  Hindistan

  ROYAL TYRES PVT. LTD., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yük arabaları asansörleri için yedek parçaları, Endüstriyel römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chennai, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 5. WILH. WISSNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  WILH. WISSNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Göppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROMERT AUTOMOTIVE LLC

  Türkiye

  PROMERT AUTOMOTIVE LLC, yılında kurulan ve Petrol - Dağıtımı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Dış lastikler, Çikolata endüstrisi için kalıplar, Araba parçaları, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Dış lastikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. TAMU MACHINE

  Türkiye

  TAMU MACHINE, yılında kurulan ve Alüminyum ve alaşımlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Oto aksesuarları, mutfak eşyası, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Oto aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. STEFFCO ANVELOPE

  Romanya

  STEFFCO ANVELOPE, yılında kurulan ve Dış lastikler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Lastikler ve aksesuarlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Kauçuk - Sanayi için teknik ürünler/maddeler, Lastikler ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Popesti Leordeni, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. EXAL

  Belçika

  EXAL, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bisiklet parça ve kısımları, Bisiklet parça ve kısımları, bisiklet jantları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoogstraten, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. BELSHINTORGSERVIS

  Beyaz Rusya

  BELSHINTORGSERVIS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ahşap - bakım malzemeleri, gıdasal mallar, Ahşap - bakım malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. RUELLE SERVICES S.R.L.

  Romanya

  RUELLE SERVICES S.R.L., yılında kurulan ve Dış lastik - yapım ve rejenerasyon için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Dış lastikler, Dış lastikler - tamir gereçleri, Lastikler ve aksesuarlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Dış lastikler, Dış lastikler - tamir gereçleri, Lastikler ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buftea, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. BOHLE U K LTD

  Birleşik Krallık

  BOHLE U K LTD, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shrewsbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. EUROTYPA

  Yunanistan

  EUROTYPA, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, MAGOULA, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. SAIKO ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWY

  Polanya

  SAIKO ZAKLAD PRODUKCYJNO HANDLOWY, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suchy Las, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. QINGDAO HUIFUXIN TYRE CO.,LTD

  Çin

  QINGDAO HUIFUXIN TYRE CO.,LTD, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar için jantlar/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gaomi City, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. AZZOPARDI PETER

  Malta

 5. KÁDÁR GUMI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

  Macaristan

 6. SIRSAN TEKERLEK SANAYI ITHALAT IHRACAT VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

 7. SAMA SERVICE GRUP SA

  Romanya

 8. AUTOKOLA, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  AUTOKOLA, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vlachovo Brezi, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. TEJWHEELS

  İspanya

  TEJWHEELS, yılında kurulan ve Taşıt jantları/jant çemberleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cantillana, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TITAN FRANCE SAS

  Fransa

  TITAN FRANCE SAS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıt jantları/jant çemberleri, kataforez boya, elektroforez, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flers Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. RECITIRE

  İspanya

  RECITIRE, yılında kurulan ve Dış lastikler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaplanmış lastikler, Taşıt jantları/jant çemberleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Kaplanmış lastikler, Taşıt jantları/jant çemberleri, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, ikinci el lastik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. KOCH REIFEN- UND FELGENHANDEL MATTHIAS KOCH

  Almanya

  KOCH REIFEN- UND FELGENHANDEL MATTHIAS KOCH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıt jantları/jant çemberleri, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Taşıt jantları/jant çemberleri, Taşıtlar - Elektrik ve elektronik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münchweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ETUDE REALISA MACHINE AGRICOLE SPECIALIS

  Fransa

  ETUDE REALISA MACHINE AGRICOLE SPECIALIS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, Taşıt jantları/jant çemberleri, Otomobil ve uçaklar için tekerlekler, özel makineler, Taşıt jantları/jant çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soucy, Fransa 'de bulunmaktadır.