• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar

Sonuçlar

Tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

 1. GURTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşterileri için belirleyici bir katma değer sunan, yetkin bir konveyör bant bileşenleri üreticisiyiz. Dünya çapındaki müşterilere tedariki Almanya'daki üretim tesisimizden sağlamaktayız. GURTEC, yaklaşık 50 yıl önce küçük bir aile şirketi olarak kurulmuş olup ve NEPEAN tarafından devralınmasından sonra marka geri dönmüştür. Kanıtlanmış ve iyi bilinen GURTEC kalitesi, bir aile şirketinin vurucu gücü ve esnekliği ile birlikte müşterilerimizin başarısı için esastır.

 2. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Blickle tekerlekler ve çarklar konusunda tüm dünyadaki lider üreticilerden biridir. Şirketin standart ürün yelpazesinde 30.000'in üzerinde ürün bulunmaktadır. Blickle, özel gereksinimler için özel çözümler geliştirmektedir. Bugün şirket yılda 15 milyondan fazla rulolar, sabit ve düz tekerlekler üretmektedir. Tekerlekler ve rulolar her türlü makinede ve taşıma cihazında, örneğin intralojistikte, makine ve tesis yapımında ve gıda endüstrisinde kullanılmaktadır. Şirket 1953 yılında kurulmuştur. Blickle başlangıçta el arabası tekerlekleri üretmekteydi. Burdan hareketle yüksek kaliteli tekerlekler, döner milli tekerlekler ve sabit tekerleklere yöneldi. 1967 yılında ilk yabancı satış şirketi kuruldu. Bugün Blickle, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Avustralya'da kendine ait 18 satış şirketiyle ve dünya çapında 120'den fazla ülkede seçkin temsilcilerle faaliyetini sürdürmektedir.

 3. STARK GUMMIWALZEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  İkinci nesilde aile tarafından işletilen Stark, 20 yılı aşkın süredir hassaslığı ve dayanıklılığı ile bilinen kauçuk silindirler, plastik silindirler ve silindir göbekleri üretmektedir. Çok çeşitli endüstrilerden ve bunların sistemlerinden, müşteriler için özel yapım, uygulamaya özel silindirler ve silindir kapakları üretiyor; bunları modern CNC tezgahlarında ayrı parçalar, özel uygulamalar veya seri halinde uyguluyoruz. Ayrıca münferit kauçuk kalıplanmış parçalarımız ve kauçuk-metal bağlantılarımızla da tanınırız. Eksiksiz bir hizmet sağlayıcı olarak Stark, her şeyi tek bir kaynaktan sağlar. Pazardaki eksiksiz bilgilerimiz, silindirler ve silindir kapakları için özel kullanım koşulları, esneklik ve onlarca yıllık deneyim bizi diğerlerinden ayırmaktadır. Müşteriler, Stark'ı güvenilir, sadık ve adil bir ortak olarak deneyimlemektedir. Müşterilere mükemmel bir fiyat-performans oranı ve kapsamlı hizmetler sunulmasının yanı sıra son derece çevre dostu bir şekilde üretim yapılmaktadır.

 4. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her yıl 900'ün üzerinde farklı tipte rulmanlı yatak üretmekteyiz. Portföyümüz, standart rulmanlı yataklardan 50 mm ila 1.500 mm çap aralığında özelleştirilmiş özel rulman çözümlerine kadar uzanmaktadır. Çeşitli rulmanlı yatak bileşenlerine ek olarak, müşterilerimize özel hassas bileşenler ve rulmanlı yatak aksesuarları da tedarik ediyoruz. Özellikle uygulama için optimize edilmiş özel rulmanlar için araştırma ve geliştirme çalışmalarında güçlüyüz. Müşteri ile doğrudan işbirliği içinde teknik olanaklar koordine edilir, test edilir ve uygulanır. Projeyle ilgili hesaplamalara ek olarak, mühendislik portföyümüz pratik hizmet ömrü ve mukavemet testlerinin yanı sıra rulman değerlendirmelerini de içerir. Yetkinlik yoluyla kalite - En yüksek kalite, malzemelerin satın alınmasından ürünlerimizin teslimine kadar tüm üretimimiz boyunca kırmızı bir iplik gibi uzanır. KRW rulmanlı yatakları 1934'ten beri Leipzig'in batısındaki geleneksel tesiste üretilmektedir. Ayrıca, müşterilerimize doğrudan yakın olmak ve uygulamaya özel yardım sağlamak amacıyla Çin, Hindistan, Kazakistan ve Güneydoğu Asya'da satış ofisleri işletiyoruz.

 5. VOLVOX-ROLLEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VOLVOX-ROLLEN GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kamen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ASCO ADOLF SUERMANN KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASCO ADOLF SUERMANN KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Usingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TECNO RUOTE GROUP S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNO RUOTE GROUP S.R.L., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yollar, plastik tekerlekler, Kauçuk tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, naylon tekerlekler, poliüretan tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brendola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RÄDER-VOGEL RÄDER- UND ROLLENFABRIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BS ROLLEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BS ROLLEN GMBH, yılında kurulan ve Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, plastik tekerlekler, sferik rulolar, merdaneli planyalar, poliüretan tekerlekler, Taşıma makaraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HARHUES & TEUFERT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HARHUES & TEUFERT GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. A.R.E.S.

  İtalya

  Verified by europages badge

  A.R.E.S., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, endüstriyel yollar, çeşitli işçilikler için tekerlekler, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, çinko ayaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baranzate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Malların taşınması için tekerlekli ekipmanlar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Endüstriyel römorklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TENTE-ROLLEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TENTE-ROLLEN GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wermelskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MW SCHAUMSTOFF AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MW SCHAUMSTOFF AG, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kriens, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. ROLLENBAU GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ROLLENBAU GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ROLKO KOHLGRÜBER GMBH

  Almanya

  Rolko Kohlgrüber GmbH, rehabilitasyon aksesuarları, tekerlekli sandalye aksesuarları, bakım yatağı aksesuarlarının yanı sıra çeşitli endüstriyel sektörler için tekerlekler, tekerler ve lastikler konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Almanya'daki genel merkezi ve Danimarka, Hollanda, ABD'deki stratejik konumları ve Çin'deki kendi üretimiyle şirket, dünya çapında güvenilir tavsiye, destek ve hızlı teslimat sağlar. 80'den fazla ülkeden üreticiler ve uzman bayiler, Rolko'nun tekerlekli sandalyeler ve rehabilitasyon cihazları için sadece tekerlekler, lastikler, patlamaya dayanıklı lastik çözümleri ve diğer bileşenleri değil, aynı zamanda tekerlekli sandalye rampaları, hava koşullarına karşı koruyucu giysiler ve transfer yardımcıları gibi rehabilitasyon kaynaklarının yanı sıra yükseltme kolları, duvar saptırıcı silindirler ve hastane yatakları için destek sistemleri gibi aksesuarları da içeren geniş ürün yelpazesine güveniyor. Rolko ayrıca güvenilir tekerlekler ve tekerler, lastikler, çeki demirleri, akslar ve diğer bileşenlerle çeşitli endüstri dallarındaki üreticilere ve uzman bayilere sunulmaktadır, örn. Tarım cihazları, çocuk araçları, taşıma cihazları, malzeme taşıma teknolojisi, spor cihazları, temizlik cihazları, makine mühendisliği, mağaza donanımı veya tekne römorkları konusunda danışmanlık ve yardım.

 5. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Fransa

  1976 yılında kurulmuş olan Rhône Elastomères şirketi, elleçlemeye yönelik aletler için her birinin faydalı yük taşıma ağırlığı 20 kg'dan 12 tona kadar olan tekerleklerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Rhône Elastomères, mükemmel bir kalite/fiyat oranına sahip, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklerde kapasitelerde, çeşitli uygulama alanlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Rhône Elastomères, ağır ve çok ağır yüklere yönelik mekanik olarak kaynaklanmış çelik jant üzerine kauçuk, poliüretan tekerleklerin plana göre özel olarak üretimi alanında yılların deneyimine ve uzmanlığına sahip kuruluştur. Ölçüye göre özel sipariş üretimi küçük tekerleklerin üretimi, çok geniş bir ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli bir hizmet anlayışıyla Rhône Elastomères kısa sürede sektörünün ünlü ve saygın kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 6. DIMITRIADIS S.A. IMPORT - EXPORT

  Yunanistan

  G.P. Dimitriadis şirketi 1965 yılında George Dimitriadis tarafından Yunanistan'ın Pire şehrinde küçük bir işletme olarak kurularak faaliyete geçmiştir. Kuruluşundan bu yana, şirket sürekli gelişerek kısa süre içinde, her türlü tekerlek ve mobilya tekerleği konusunda uzmanlaşmış ve yerel sanayide yerini almıştır. 1991 yılında, şirket G. P. DIMITRIADIS S.A adı altında anonim bir şirkete dönüşmüş ve merkezini Mesollogiou Caddesi 8 numaralı adresteki kendi binasına taşımıştır. Bugün, ailenin ikinci kuşağı tarafından yönetilen şirket, tekerlek ve mobilya tekerleğinden, el arabaları, kaldırma platformları, dökme malzeme için konveyörler, birim yük için konveyörler, birim yükler için kesintisiz mekanik elleçleme, yük tablaları, iki tekerlekli el arabaları, forkliftler, malzeme elleçleme araçları için tekerleklere kadar geniş bir ürün yelpazesinin yanı sıra Yunan ve uluslararası piyasaya sürekli hizmet de sunmaktadır. AVO - İtalya, Blickle - Almanya, LAG - İtalya, Rhombus - Almanya, Steinco - Almanya gibi Avrupa'nın en büyük üreticilerini temsil etmekteyiz

 7. BÖHMER ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Böhmer şir. vinç imalatı, liman işletme şirketleri, metalürji endüstrisi, fayans seramiği endüstrisi, gemi ve tesis inşaatı sektörlerindeki müşterilerini 1920 yılından beri desteklemektedir. Ø 250 mm çaplı küçük akslı tekerleklerden itilebilen platformlara veya Ø 1.600 mm'ye kadar vinç tekerleklerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca kaynaklı hafif yapılı kablo makaralarından ağır ve dökme metalürjik modellere kadar çeşitli çaplarda makaralar üretilmektedir. Ürünlerimiz temel olarak döküm çelik veya dövme ham parçalardan üretilir ve bu hammaddeler sadece Alman tedarikçilerden temin edilir. Şirketimiz içindeki tasarım departmanında bulunan mühendisler, teknikerler ve teknik ürün tasarımcıları her ürünü test ederek en güncel teknolojilere ve kullanım alanındaki koşullara uygun olup olmadığını denetler ve optimize tasarımlar oluştururlar. High Quality made in Germany sloganın hakkını veren, en yüksek ürün kullanım ömürlerini ve mükemmel bir müşteri hizmetleri sunan şirketimizin sağladığı avantajlardan faydalanın.

 8. KONIJNENBURG

  Hollanda

  Yüksek kaliteli tekerlekler ve tekerlek sistemleri. Sanayi ve kritik uygulama çalıştırma ve mobilizasyonu için. Ürünlerimiz plastikten, kauçuktan, poliüretandan, metalden ve dökümden üretilmektedir. 1946 yılından beri bu malzemelerin işlenmesi ve uygulanmasında deneyimimizi ortaya koyduk. Bunlar bizi ürün ve sipariş üzerine uygulama uzmanı yapmaktadır. Danışmanlarımız, ürünlerimizin ve çözümlerimizin nasıl şirketinizin hedeflerine katkıda bulanabileceği konusunda inceleme yapar. Birkaç referans : - ASML Cleanrooms için sipariş üzerine tekerlek geliştirme. - Mobilya için çiftli 1 300 000 tekerlek mühendisliği ve tedariği. - Brigthon Tower (Hollandia) için 15 tonluk yüke kadar taşıyabilen Poliamit döküm motor dişlisi. - Danışmanlarımız, stokta tekerlek tipleri için standart 22 000 tekerlekli serimizin içinden seçmenize yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

 1. TORWEGGE GMBH & CO. KG

  Almanya

  60 yıl aşkın bir süreden bu yana bir aile işletmesi olarak varlığını sürdüren TORWEGGE GmbH & Co. KGi şirketinin yönetim merkezi Bielefeld'de bulunmakta olup bunun dışında Almanya ve Avrupa'nın muhtelif yerlerinde tesisleri vardır. İlk tekerlekler ve makaralar şirketin kurucusu olan Heinrich Torwegge'nin garajında üretilmişti. Şirket hem alan hem sunulan ürün sayısı hem de personel sayısı olarak sürekli bir büyüme gösterdi. Yıllar içinde, şirketin faaliyet alanına yeni iş segmentleri de eklendi. Bugün TORWEGGE, Moving Components (Hareketli Parçalar) ve Intralogistic Solutions (Tesis Lojistik Çözümleri) alanlarının her ikisi ile, tüm tesis lojistiği için uzman bir bileşen tedarikçisi olarak kalmayıp, çeşitli sektörlerdeki şirketler için müşteriye özel ve geleceğe yönelik malzeme akış çözümleri sunan bir kuruluş haline gelmiş bulunmaktadır.

 2. KAMA PRES SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

  1956 yılında otomotiv yan sanayi ve kalıp imalatı ile başlayan KAMA firmasının ticaret hayatı 1967 yılında teker imalatına başlaması ile yön değiştirmiştir. 1970 senelerinin başlarında 8- 10 kişi ile ve 200 m2'lik bir atölye, günümüzde 300 kişilik bir kadro ve 25000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren Türkiye'de konusunda lider bir Teker fabrikasına dönüşmüştür. Günümüz teknolojilerini yakından takip eden firmamız yurt içinde lider konumunu muhafaza ederek yurt dışında da başta İngiltere, Rusya, Almanya olmak üzere toplam 22 ülkede satış noktaları mevcuttur.

 3. HONGXING CASTORS MANUFACTURER CO., LTD

  Çin

  Hongxing, dünyanın en rekabetçi lastik ve kauçuk tekerlek ve teker imalatçısıdır; ayrıca, seçmeniz için çok çeşitli teker ve tekerleklerimiz vardır. Dünyadaki birçok ünlü teker imalatçısı için OEM tipi ürünler yapmaktayız. Kalite sloganımız, "Kalite, şirketimizin yaşamıdır". Rekabetçi kalite ve fiyatlarla, ürünlerimiz daha fazla pazar edinmenize kesinlikle yardım edecektir. Hongxing kaliteli ürünlerimizi seçmeye hoş geldiniz.

 4. MARBA WHEELS AND CASTORS PRODUCER

  Polanya

  MARBA şirketi endüstriyel kullanıma yönelik yüksek kaliteli alüminyum-poliüretan, dökme demir-poliüretan, alüminyum-kauçuk, dökme demir-kauçuk tekerleklerin, transpalet tekerleklerinin ve konveyör tekerleklerinin imalatını yapmaktadır. Tekerleklerimizin üretiminde Alman laboratuvarlarında özel olarak endüstriyel tekerlek imalatında kullanılmak üzere geliştirilmiş özel poliüretan malzemeleri kullanıyoruz. Kısa zamanda dünya endüstri devlerini müşterilerimiz arasına katmayı başarmış bulunuyoruz.

 5. HTS CASTER SYSTEMS

  Türkiye

  HTS CASTER SYSTEMS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Mobilyalar için küçük tekerlekler/makaralar, endüstriyel yük arabaları için tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, iSTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. RÄDER WENDT GMBH & CO.

  Almanya

  RÄDER WENDT GMBH & CO., yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. poliüretan tekerlekler, transport rollers (tekerlekli taşıyıcılar) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seeth-Ekholt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. AQUITAINE ROUES CHARIOTS

  Fransa

  AQUITAINE ROUES CHARIOTS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler, rulmanlar, pimler, Organik bitki suları, Endüstriyel yük arabaları için tekerlekler ve küçük tekerlekler/silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH

  Almanya

  KARL GEORG STAHLHERSTELLUNGS- UND VERARBEITUNGS GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Vinç aksesuarları, küçük rulolar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, kasnaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingelbach-Bahnhof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. TENTE SAS

  Fransa

  TENTE SAS, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dişli tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, ruletler, Madeni tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Dişli tekerlekler, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Fargeau Ponthierry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH

  Almanya

  E.S.B. ENGINEERING SYSTEM BAU GMBH, yılında kurulan ve Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rüthen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tekerlekler ve küçük tekerlekler makaralar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.018 Şirketler